Νέα

Κοροβάγκου 5 (Villa Privé)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamias_Tis_Geitonias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 979
  • Εμφανίσεις 163K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Φτιάξτε το χερούλι της πόρτας επιτέλους θα κλείσετε σπίτια.

Φίλος μου περιμένει να δει την Άννα την ρωσίδα γιατί ήταν μέσα σε δωμάτιο, ξαφνικά τον παίρνει στο κινητό η γυναίκα του και αμέσως πάει να βγει έξω, πατάει το κουμπί στο κινητό απαντάει στην κλήση, του μένει όμως το χερούλι της πόρτας στο χέρι και δεν μπορεί να βγει έξω με αποτέλεσμα να ακούει η γυναίκα του την τσατσά να λέει στους άλλους συναγωνιστες τιμές και προγράμματα της Άννας.

       
ρε μαν οταν παμε στο μπουρδελο το κινητο κλεινει.....και μετα δεν ειχε σημα κλασσικα..... :uglystupid:
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
ρε μαν οταν παμε στο μπουρδελο το κινητο κλεινει.....και μετα δεν ειχε σημα κλασσικα..... :uglystupid:
Α μπραβο.
Κι αυτος λαχταρα να απαντησει στην γυναικα του... Βγες εξω και μετα αρχισε τα "μωρο μου τωρα σε σκεφτομουνα"
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Υπάρχει καμιά ενημέρωση για την Άννα την Ρωσίδα?
Στο άλλο site δεν υπάρχει καν...
Όποοιος ξέρει κάτι ας πει.
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Υπάρχει καμιά ενημέρωση για την Άννα την Ρωσίδα?
Στο άλλο site δεν υπάρχει καν...
Όποοιος ξέρει κάτι ας πει.
Λογικά θα είναι σε άδεια, δεν είχε πάρει τα Χριστούγεννα και αν σκεφτείς πως στη Ρωσσία τώρα έχουν Χριστούγεννα.
 

midevil

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2012
Μηνύματα
82
Like
0
Πόντοι
0
Έφυγε για Αθήνα μετά τα Χριστούγεννα . Επιστροφή άγνωστη . Μάλλον τέλη του μήνα
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις!

 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Δεν ειναι Ελλαδα, αλλα ουτε Ρωσια...ειναι στην γενετηρα πατριδα της... ;)

Θα ερθει καποια στιγμη.
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Πηγα εκοψα την μπουρδελοπιτα του '13 με την Σαρα προχθες , ενω για Αννα που ρωτησα δεν ηξεραν ποτε ερχετε
παραθετω το κειμενο με τις εντυπωσεις μου κι εδω , αντε καλη Χρονια  :grin:


Η Σαρα γυρνουσε καιρο στο (πανω ) κεφαλι μου , ενω και το κατω εδειχνε σημαδια ανησυχιας. Μετα απο μια μυοχαλαρωση μια πεοχαλαρωση ηταν πρεπουσα
ετσι πηγα καρφι εκει αφου στην νοητη μου τσαρκα δε βρηκα κατι αλλο που να μπορει να μου ελαφρυνει και τα δυο κεφαλια ταυτοχρονα.
Της χρωστουσα μια δευτερη επισκεψη μιας και απο την πρωτη, τοτε που πρωτοηρθε στην πολη,  εχουν περασει αισιως 15 μηνες τωρα που το βλεπω !
Διαβαζοντας τωρα την προηγουμενη κριτικη μου με τιτλο "Το μυστικό της πεταλούδας ..."διαπιστωνω μια καρμπον συναντηση
Λογικο  , αν οι ανθρωποι ειναι χρωματα οταν ανακατευθουν δινουν ενα νεο χρωμα ετσι μη εχοντας αλλαξει χρωμα ουτε εγω ουτε αυτη , βγαλαμε την ιδια αποχρωση :)
Στατιστικου - ιστορικου χαρακτηρα λοιπον το παρον κειμενο  με λιγα στοιχεια προς αντληση . Σε ρυθμους συν/πλην θα κινηθω ...

Στα θετικα
- Καλιγραμμη η κορασιδα (9) ευχαριστη στο ματι , εχει και φωτος εδω  - Ευγενικη και γελαστη σαν χαρακτηρας , καθαρη και περιποιημενη σαν επαγκελματιας , εξετελεσε τα καθηκοντα της οπως επρεπε . (8,75)
- Μαρεσε ιδιαιτερα το απαλο δερμα της τοσο στο σωμα οσο και στο φυσικο στηθος της το οποιο στο τελος επιτσιληθην κιολας
- Ο τιτλος την κριτικης αλλο ενα θετικο στοιχειο για μενα ;) Και σπανιο ...
- Η σωστη τοποθετηση του προφυλακτικου.
- Τα βελτιωμενα σε πολυ καλο βαθμο τα Ελληνικα κανουν που ευχαριστη την ατμοσφαιρα και επιτρεπουν "φιλοσοφιες"
- Ωραιο και το μαυρο φορεματακι που φορουσε με το ποιο θα μπορουσε να βγει και το βραδυ , απλο , κολητο και σεξυ .
- Το κοινο ντουζακι στο τελος για τις απαραιτητες εργασιες καθαριοτητος
- Και ενα ωραιο after fuck feeling  να δινει μπονους στην ( τυπικη - κανονικη ) εμπειρια . Ειπαμε αυτο ειναι το χρωμα μας :)

Στα αρνητικα
Η Ελειψη καραμπαλικινγκ απο πλευρας υπηρεσιων
Ενω απο πλευρας εμφανισης τα 20ποντα στην σολα , 30 ποντα στο τακουνι υποδηματα που κανουν τα κανονικα ωραια κοριτσια, ψηλα και αχαρα.

Ο χωρος:(7)  καθαρος στο δωματιο , σκοτεινος στο σαλονι , ενω το χερουλι που εχει αναναφερεθει ακομη ετσι ειναι... Ανετο παρκινγκ την ωρα που πηγα (10)
Η Υπηρεσια Ελληνις , οχι παλια κουρασμενη καραβανα επομενος ευγενικη και "καλη" , δε με ζαλησε καθολου , (9,5) Προγραμματα δεν ακουσα , καν Ολα εκτος πρωκτικο νομιζω
Το συμπερασμα μου ειναι οτι η Σαρα παραμενει μια το ιδιο καλη επιλογη για μενα και θα ξαναπαω καποια στιγμη :)
Φευγοντας ειχα και τα δυο κεφαλια μου ελαφρυτερα παντως, ενω ελαφρυτερη κατα 50 ευρω ηταν και η τζεπη μου ... (απόδοση/τιμή: 8,5)

Το τραγουδακι που μου ηρθε στο μυαλο λογο πεταλουδας και πιρσινγ στο προσωπο ηταν το Butterfly των Crazy Town ( copy - paste απο την παλια κριτικη χοχοχο )
Αφιερωμενο στην πεταλουδιτσα μας ....

Αναμνηστικη φωτογραφια
butterfly.jpg

Καβαντζα λινκ ,
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=22754.0;attach=480457;image[/img[/URL]]

Κουτια , κουτακια , σαπουνια , σαπουνακια , κουβαριστρες , βελονακια , τσι πουτανας γινετε  ;D
Σφουγκαρακια μιας χρησης , σαμπουαν , λοσιον , σεσουαρ μαλλιων( να ζεσταινουν την καραφλα τους μερικοι :P ) καθαριστικα αυτιων , μονο κραγιον για τους μερακληδες δεν εχει  :-*
Ελαφρως ανανεωμενος ο χωρος , εμφανως εμπλουτισμενος με τα παραπανω ,  επισκευαστηκε και η εξωπορτα .
Βρεθηκα εκει το Σαββατο και πηγα να παραδοσω το σκεμα στην Σαρα .
Πριν απο λιγο ειχε στεφθει miss mini τηλετσαρκα Αφου οπου πηρα ή δεν απαντουσανε ή δεν ακουσα αυτο που ηθελα .

Η συναντηση αυτη την φορα δεν ηταν καρμπον , αλλα φωτοτυπια  :D Εκσυγχρονιζωμεθα   :P
Δε θα ελεγα οχι και για αλλα αντιτυπα στο μελλον παντως  :rolleyes: Μια χαρα ηταν και παλι η ομορφη Σαρα , φρεσκο-σολαριουμ-ισμενη και προσχαρη  :boobies:
Πολυ κουλ και η υπηρεσια οπως και την προηγουμενη φορα πριν κανα τριμηνο .
Αυτα  :)
 

Συνημμένα

  • Image00004.jpg
    Image00004.jpg
    224,8 KB · Εμφανίσεις: 41

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
Τι εγινε 2 φορες στην Σαρα σε διαστημα 2 μηνων...παιζει τιποτα ενοχο.???  :think: :think: :think:



:2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Υποπτο το αισθημα σου ,υποπτοοο  :cheesy:

Λοιπον στα 5 τηλεφωνα που πηρα  δεν απαντησαν , στα αλλα 5 δεν ακουσα κατι να με τραβηξει , τα υπολοιπα 5 δεν ειχα τα νουμερα .
ηρθε η σειρα του Κοροβαγκου , παιρνω ενω παραλληλα σκευτομαι ποια μπορει να ειναι μμμ Ελισα , Αννα , Σαρα , Λαρα, Καρμεν ...
Oποια και να ειναι λεω τωρα, την Γαμησε ! Ε ηταν η Σαρα . Θα προτειμουσα καποια αλλη , ακριβως να να μη μας παρεξηγησει η γειτονια , και δη η Κυρα Karaκατινα7  :2funny:
Απ την μια  "ατυχησα" , απο την αλλη δε με χαλασε καθολου  :boobies: . Αν μπορουσα να "παραγκειλω" ομως  θα δοκιμαζα Αννα ή Καρμεν .

Παντως απο τοτε που την χωρησες την Σαρα, ακαρδο κτηνος, το βλεμα της φωναζει " θελω μια ζεστη αγγαλια"  :grin:



Η Αννα για οποιον την ψαχνει ειναι Αθηνα , δε ρωτησα αν και ποτε θα ερθει, ξεχασα  :idiot:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Αν πάρει τιποτα το αυτί σου ενημέρωσε πάντως...
- Θα ερθει μαλλον απο βδομαδα ( χωρις να ειναι και σιγουρο  χρονικα) , παντως γενικα  θα ξαναερθει μου ειπανε. ( δεν παντευτηκε κλτ  :P)

- Εγω δοκιμασα την τυχη μου με την Μαυρομαλλα πλεον Καρμεν . Καλη συμπεριφορα επεδειξε , επιβεβαιωσε τα λεγομενα του Καραμαν
περι χειροφρενων , τετ α κε , αναστροφης κλτ . Εγω ομως δεν ημουν σε καλη φαση ομως και δε την χαρηκα,  ας προσεχα  δε φταιει αυτη ...
Θα δημοσιευσω και την καταχωρηση του πορνοημερολογιου , αν και δεν εχει να προσθεσει πολλα στις δυο παραπανω γραμμες .

- Καινουριο λουκ κι η Καντυ οπως μου ειπε το ρεμαλι που πηγε και το οποιο παραμιλαει ακομη
"Καρεδακι, πορτοκαλοκοκκινο, ποιο πιπινι δειχνει, θα βγαλει φωτο ειπε, ασε με τωρα"
Τάδε έφη ενας Καντυλιασμενος , χαχαχα.

- Εγω κουρευτικα την Παρασκευη   :rockon:

Αυτα ηταν τα Κυριακατικα Hairstyle news την εβδομαδας που μας περασε ... :dancing:
 

SHREKOYLHS

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
1
!!! ... θα επιβεβαιώσω το υπέροχο νέο λουκ της Κάντυ ... του Jo ... δεν είχα την τιμή να το δώ ... οπότε δεν γνωρίζω πόσο του "πήγε" ... αχαχαχαχ ... Πάντως για την Κάντυ, πιστεύω ότι πάντα το κοντό της πηγαίνει περισσότερο γιατί αναδικνύει τα υπέροχα χαρακτηριστικά του προσώπου της ... αυτά ...

... όσον αφορά το συγκεκριμένο μαγαζί ... ένα έχω να πω ... βάλτε αυτή την υπέροχη τσα2 με τα "καντύ"σια χαρακτηριστικά στο ελληνικό τους ... σε καθαρό ξανθό ... να δουλέψει επειγώντος ... θα γίνει μεγάλος χαμός ... ελπίζω να την είδατε και θέλω και τις απόψεις σας  :smitten: :smitten: :smitten:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246
Επ , γεια σου κοντε  :grin: Τι εγινε , εβγαλες το μαυρο βρακι του πενθους και πηρες φορα ?
Η Περεσια που λες μαλλον ηταν αυτη που ειδα κι εγω , πολυ γλυκια και χαλαρη , αλλα την προτειμω ορθια και ντυμενη  :P
Οσο για το μαλλι μου , το ενεκρινε η Καρμεν οποτε δε με νοιαζει αν δε σου αρεσω εσενα  :grin:

Παραθετω  το αποσπασμα του ημερολογιου και καλο Πασχα αν δε τα ξαναπουμε :tits2:



 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
19
Πόντοι
1.246

Αποσπασμα πορνοημερολογιου σελις 78 . Καρμεν Κοροβαγκου (19-4-13)

Φφφφου ! Γκουχου, γκουχου πω πω σκονη γεμισε το καημενο
- Αγαπητο μου ημερολογιο γεια σου...
- Βρε βρε , καλως το παιδι πως απο δω ?
- Ε, να θα πεταχτω ως τον μυλο σημερα το βραδυ και λεω να κανουμε μια καινουρια καταχωρηση
- Μπα , σε επιασε η Ανοιξη ?
- Οχι , ο Αγγελακας με επιασε , τραγουδαει σημερις και ειπα να παω να τον ακουσω μετα απο 15 χρονια ...
- Να πας , για να με ξεσκονιζεις υποθετω θα πας και αλλου ε?...
- Θα παω ναι , ειδα δουλευει η Καρμεν και την εχω στην λιστα καιρο τωρα
- Αλλου τι παιζει ?
- Ουτε ξερω , ουτε ψαχνω , θα κανω καταδρομικη κι αν δε μου κανει κλικ βλεπουμε...

Καρμεν λοιπον, πανε δυο χρονια που την ακουω αλλα δε την ειχα δει ποτε, πηγα λοιπον Κοροβαγκου οπους ειχα δει οτι δουλευε.
μου ανοιξε μια υπηρεσια την οποια πρωτη φορα εβλεπα , πολυ ηρεμη, χαμογελαστη, και ανετη . φρεσκια την κοβω , μακαρι να μεινει ετσι.
Μπαινοντας ειδα δυο μαυρομαλουσσες κοπελιες... Η μια ηταν η γνωστη βρακοπωλησσα ...
(φλας μπακ) Μια κυρια που πουλαει εσωρουχα και η οποια καποτε στον Βαρδαρη  εμπαινε πισω μας οπου μπαιναμε και εβγαινε επισης αρκετα γρηγορα
και μου ειχε κανει εντυπωση , μετα απο λιγη ωρα την ξαναπετυχαμε στον μυλο οπου ειχε απλωσει την πραμματια της και καταλαβαμε τι παιζει.
Η Δευτερη και ποιο ενδιαφερουσα παρουσια ηταν μια μαυρομαλλα , προφανως η ιεροδουλος του οικου,  ωπα λεω λαβρακι βγαλαμε  καινουριο μωρο και ωραιο.
Ηρθε και μας συστηθηκε ως Καρμεν ! Καλα εγω ξανθια σε περιμενα της λεω , εε τα αλλαξα μου λεει , και αφου ζητησε την γνωμη μας τοσο για τα μαλλια
οσο και για τα βρακια και την πηρε ,  μας αφησε στα χερια της υπηρεσιας η οποια ανηγκειλε τα προγραμματα , πολυ χαριτωμενα μαλιστα.
40 η τιμη εκκινησες σε 15λεπτο προγραμμα που περιλαμβανει μασαζ  , 50 ποιο χαλαρο με ισπανικο (αν καταλαβα καλα ) και εκει επεσε η ασφαλεια των αυτιων μου
και δεν ακουγα καλα , ειπε για 69 και τετοια μεχρι τζακουζι , τα κλασικα δηλαδι.  Τεςπα η τιμη εκκινησης ειναι 40 γιουρια. (Εγω εδωσα 50)

Μεσα στο δωματιο ολιγον τραγελαφικες καταστασεις :p Με το ζορι τον σηκωσαμε με το ζορι τον αδειασαμε , ασε ...
το πουλι μου τραγουδουσε "Σιγα μη χυσω , σιγα μη σηκωθω " Βρε θα τραγουδισουμε μετα , ελα να πηδηξουμε τωρα του λεω , αλλα δε μ'ακουγε
Το σφαλμα καθαρα δικο μου, πηγα απλα επειδι την πετυχα και οχι επειδι ηθελα να πηδηξω, διασκεδασω, φιλοσοφισω, παιξω η οπως αλλιως το βλεπει ο καθενας.
Το τεστ για μενα παντως το περασε η κορασιδα , ειδικα αφου καταφερα και τελειωσα σε αυτη την κομοδινωδη κατασταση που ημουν.
Δεν στραβωσε πουθενα και προσπαθησε επαρκως, τοσο πνευματικος οσο σωματικος αλλα και στοματικος , χοχοχο! Ολα οκ τελικα ( ηταν και στενη)
Στα (πολυ) θετικα βαζω  το καραμπαλικινγκ ενω στα (λιγο) αρνητικα την προωρη καλτσοειδης τοποθετηση του προφυλακτικου , πραξη για την οποια
δεχτηκε παρατηρηση στο τελος και την ανταπεδωσε λεγοντας μου πως αν της το ελεγα δε θα το εκανε. Σωστα , ειπαμε εγω φταιω δε το αρνηθηκα .
Αλλο ενα θετικο ,που θυμηθηκα τωρα, ειναι η προσκομηση  ανω του ενως προφυλακτικων , το οποιο εκτιμω οταν βλεπω και παραλιγο να χρειαστει σημερα ...
Ολα Οκ τελικα ,

Καινουρια μαλλια λοιπον η μαυρομαλλουσα  πλεον Καρμεν φωτογραφιες της οποιας υπαρχουν εδω (εξου και η ελειψη περιγραφων)
Καινουρια μυαλα απ οτι φανηκε. ( Κακες κριτικες παλια , καλες τωρα )
Καινουρια νυχια τυπου "κοιτα πασκαλιτσα" αλλα και καινουρια βρακια που ειχαμε την τυχη να πρωτοαφαιρεσουμε χοχοχο.
Θα ηθελα να ξαναδοκιμασω καποια στιγμη στο μελλον  και να αναρτησω τοτε τις εντυπωσεις μου ποιο εμπεριστατωμένες
ομως επειδι δε ξερω ποτε θα γινει αυτο με τους πεσμενους γενικα ρυθμους και επειδι μεχρι τοτε η Καρμεν μπορει να εχει και κανα δυο παιδια ,
τις ανερτησα τωρα απλα προς επιβεβαιωση  της μεταστροφης που αναφερθηκε απο εταιρους συμπολεμιστες. Αυτο ... ( οι Βαθμολογιες στο περιπου )

Τραγουδακι στην Καρμεν θα αφιερωσω την επομενη φορα , τωρα αφιεωρωνω αυτο στο πουλι μου χαχα.

Αναμνηστικες φωτογραφιες της βραδυας
Karmen.jpg

Aggelakas.jpg



============ Jo (: ============
=============================
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
!!! ... θα επιβεβαιώσω το υπέροχο νέο λουκ της Κάντυ ... του Jo ... δεν είχα την τιμή να το δώ ... οπότε δεν γνωρίζω πόσο του "πήγε" ... αχαχαχαχ ... Πάντως για την Κάντυ, πιστεύω ότι πάντα το κοντό της πηγαίνει περισσότερο γιατί αναδικνύει τα υπέροχα χαρακτηριστικά του προσώπου της ... αυτά ...

... όσον αφορά το συγκεκριμένο μαγαζί ... ένα έχω να πω ... βάλτε αυτή την υπέροχη τσα2 με τα "καντύ"σια χαρακτηριστικά στο ελληνικό τους ... σε καθαρό ξανθό ... να δουλέψει επειγώντος ... θα γίνει μεγάλος χαμός ... ελπίζω να την είδατε και θέλω και τις απόψεις σας  :smitten: :smitten: :smitten:



:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
- Θα ερθει μαλλον απο βδομαδα ( χωρις να ειναι και σιγουρο  χρονικα) , παντως γενικα  θα ξαναερθει μου ειπανε. ( δεν παντευτηκε κλτ  :P)

Ουφ ηρέμησα τώρα...  :grin:
Αν και με προβληματίζει λίγο το κλτ, ήξερα το "κτλ" και το "κλπ", φαντάζομαι είναι το ίδιο...  :cheesy:

Όλα τα λεφτά η εισαγωγή με τη στιχομυθία με το ημερολόγιο... Μου έκανε κάτι σε αρχαία ραψωδία!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom