Νέα

Κοπέλες που τους αρέσει το γλείψιμο σε οίκους στούντιο και call girls

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα oti na nai
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

citizen(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2008
Μηνύματα
792
Like
1.952
Πόντοι
206
ας δουμε το γενικο κανονα
απο την μια εχουμε μια πουτανα που το κανει με 10-20 ατομα την ημερα
η πουτανα δεν μπορει να ριξει ακυρο στον μπιχλα τον πελατη και να κανει τις εξετασεις της κανονικα το διαστημα που μεσολαβει απο την μια εξεταση στην αλλη πολλα μπορει να κολλησει
αν μαλιστα κανει και εξτραδακια (ακαποτα κλπ κλπ) με 5-10 αγαπουληδες και σε ολους λεει οτι ειναι "η μοναδικη της αγαπη" ή ακομη να δεχτουμε οτι κανει ακαποτο μονο με τον νταβα της- γκομενο της ποιος σου εξασφαλιζει οτι ο νταβας της γαμαει μονο αυτην

και απο την αλλη εχουμε μια γκομενα που ζητημα ειναι να φαει 20 διαφορετικες πουτσες στην ζωη της

κανε την συγκριση και μετα πες μου ποιος ειναι ο τραχανας της υποθεσης
Έτσι είναι τα πράγματα και ο καθένας έχει την ευθύνη των πράξεών του
 
OP
OP
O

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
ας δουμε το γενικο κανονα
απο την μια εχουμε μια πουτανα που το κανει με 10-20 ατομα την ημερα
η πουτανα δεν μπορει να ριξει ακυρο στον μπιχλα τον πελατη και να κανει τις εξετασεις της κανονικα το διαστημα που μεσολαβει απο την μια εξεταση στην αλλη πολλα μπορει να κολλησει
αν μαλιστα κανει και εξτραδακια (ακαποτα κλπ κλπ) με 5-10 αγαπουληδες και σε ολους λεει οτι ειναι "η μοναδικη της αγαπη" ή ακομη να δεχτουμε οτι κανει ακαποτο μονο με τον νταβα της- γκομενο της ποιος σου εξασφαλιζει οτι ο νταβας της γαμαει μονο αυτην

και απο την αλλη εχουμε μια γκομενα που ζητημα ειναι να φαει 20 διαφορετικες πουτσες στην ζωη της

κανε την συγκριση και μετα πες μου ποιος ειναι ο τραχανας της υποθεσης
Εσύ πιστεύεις ότι δεν υπάρχουν κοπέλες οι οποίες έχουν φάει περισσότερες από 20 πουτσες,ειδικά αυτές τις εποχές που γυρνάνε και λένε:με αυτόν δεν έχω γαμηθει,αλλά θα το πάρω
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.336
Κριτικές
112
Like
18.603
Πόντοι
20.686
Φίλος είμαι σίγουρος ότι το μουνί τους το περνάνε απο κλίβανο κάθε φορά που φεύγει ο πελάτης.Ετσι δεν θα γλύψει ο επόμενος μερακλής τα χύσια και τον ιδρωτα του προηγουμενου.
Η θα τους το πλεινει ο πρόθυμος γλυφομουνακιας.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Εσύ πιστεύεις ότι δεν υπάρχουν κοπέλες οι οποίες έχουν φάει περισσότερες από 20 πουτσες,ειδικά αυτές τις εποχές που γυρνάνε και λένε:με αυτόν δεν έχω γαμηθει,αλλά θα το πάρω
ειπα βαζουμε τον γενικο κανονα(μου εχει τυχει γκομενα να ερθει στο μαγαζι και να μου μιλαει και να βρωμαει χυσιλα αυτη δεν την πλησιαζεις ουτε μετα απο καυση με φλογοβολο) σε αντιδιαστολη μπορουμε να βαλουμε την πουτανα που κανει ακαποτα, δεν κανει ποτε εξετασεις και ειναι φορεας αλλα δεν το λεει πουθενα

γενικα για τις γκομενες εκει εξω μπορεις να παρεις μια ιδεα αν την δεις σε παρεα με γυφτους,καγκουρομαλακες,χασικλιδες κλπ κλπ δεν εισαι μαλακας να πλησιασεις

 

Sev7nxxx

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2019
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
0
Αρεσει σιγουρα στην Εμμανουέλα που δουλευε κων/πολεως 132 και μετα ανεξάρτητη
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.086
Πόντοι
2.306
Viral Cock τα είπε όλα.
Από εκεί και πέρα,  όσοι ΓΛΕΙΦΕΤΕ (όχι γλυφετε) πουτάνες καλό είναι να μη φιλάτε/γαματε τη γυναίκα η την γκόμενά σας μέχρι να κάνετε εξετάσεις.
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
384
Κριτικές
2
Like
685
Πόντοι
81
Μην κάνεις μισές δουλειές, αφού γλύφεις σεξεργάτριες να σε ενημερώσω για κάτι που θα χρειαστείς ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ

Νοσοκομείο Δερματικών & Αφροδισίων Νόσων Αθηνών «Ανδρέας Συγγρός»
Δραγούμη 5, Αθήνα 161 21
To Νοσοκομείο Δερματικών & Αφροδισίων Νόσων Αθηνών «Ανδρέας Συγγρός» λειτουργεί από το 1910 με σκοπό την ιατρική αντιμετώπιση των ασθενών με δερματικό ή αφροδίσιο νόσημα, και έχει μακρά και συνεπή παράδοση στη διάγνωση, την έρευνα και τις θεραπείες για τα νοσήματα του δέρματος.
Στοιχεία Επικοινωνίας:
Τηλ.: 210 7265100
Fax: 210 7235546
Ιστοσελίδα: :grin: είναι για παραλαβή στο παράσημο επίσημα πλέον!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom