Νέα

Κοπέλες που γίνονται ιερόδουλες. Γιατί και πώς νοιώθουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 533
  • Εμφανίσεις 39K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ειναι για μας οι πουτανες?

  • πολα διαφορετικα μουνια

    Ψήφοι: 29 29,3%
  • ευκολη λια

    Ψήφοι: 17 17,2%
  • ανωδηνη λυση

    Ψήφοι: 21 21,2%
  • συνηθεια

    Ψήφοι: 13 13,1%
  • κατι αλλο. τι?

    Ψήφοι: 19 19,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    99

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
α, εγω μονο πουτο!!!
και με αλκοολ, οχι τα νερωμενα που κερνατε στις τυπισσες.

Σου φαινομαι για ανθρωπος που τα τρωει σε κερασματα ποτων σε στριπτιζαδικα και κωλομπαρα?
Ελαχιστες φορες στην ζωη μου εχω επισκεφτει τετοια ιδρυματα. Καλυτερα στουντιοτσαρκα ή να τα φαω σε βενζινα για να ξεκαυλωσω στην εθνικη...
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Κοιτα να δεις, εβγαζαν καλα χρηματα...κακα τα ψεματα. Πλεον δεν ξερω τι δουλειες θα εχουν...
λαθος φιλε πλεον θα βγαζουν καλα χρηματα,μεχρι τωτα κονομαγαν τρελα..

Κανε ενα απλο υπολιγισμο μια γυναικα περνει στη βαρδια το λιγοτερο 30 ατομα με 25ε μεσο ορο ο καθενας απο τα 25 ειναι δικα της τα 10 περιπου αρα 30χ10 300 επι 20 μερες το μηνα(και παραπανο..) 6000 το μηνα ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ καθαρα στη τσεπη.. τετοιο λειτουργιμα κυριοι το κανω και εγω.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
λαθος φιλε πλεον θα βγαζουν καλα χρηματα,μεχρι τωτα κονομαγαν τρελα..

Κανε ενα απλο υπολιγισμο μια γυναικα περνει στη βαρδια το λιγοτερο 30 ατομα με 25ε μεσο ορο ο καθενας απο τα 25 ειναι δικα της τα 10 περιπου αρα 30χ10 300 επι 20 μερες το μηνα(και παραπανο..) 6000 το μηνα ΣΤΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ καθαρα στη τσεπη.. τετοιο λειτουργιμα κυριοι το κανω και εγω.

Αρχιδια, εδω μεσα λενε πως χτυπανε μυγες στα στουντιο...
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
α, εγω μονο πουτο!!!
και με αλκοολ, οχι τα νερωμενα που κερνατε στις τυπισσες.
Κουκλα τα νερωμενα δεν αποσκοπουν στο μεγαλητερο κερδος του μαγαζιου η στην κοροιδια του πελατη..Εινα νερωμενα για ενα και μονο λογο υπαρχουν γυναικες που ανετα φτανουν 25/30 ποτα και συχνα κανουν 50/55 εσυ με τοσα ποτα στο τελος της βραδυας θα ησουν ορθια???
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Σου φαινομαι για ανθρωπος που τα τρωει σε κερασματα ποτων σε στριπτιζαδικα και κωλομπαρα?
Ελαχιστες φορες στην ζωη μου εχω επισκεφτει τετοια ιδρυματα. Καλυτερα στουντιοτσαρκα ή να τα φαω σε βενζινα για να ξεκαυλωσω στην εθνικη...


σου φαινομαι για τυπισσα που θα την κερναγε κανεις ποτο?
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Αρχιδια, εδω μεσα λενε πως χτυπανε μυγες στα στουντιο...
Ασε τα στουντιο ρε φιλε κοιτα στα μπουρδελα,εξαλου στα στουντιο οσα θα παρει η αλλη με ενα καλο προγραμα τοσα θα βγαλει η τανα σε μπουρδελο αν παρει 3 ατομα...
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
σου φαινομαι για τυπισσα που θα την κερναγε κανεις ποτο?

Δεν αντεληφθην! Δεν προσφερθηκα να σε κερασω ποτο...

Κουκλα τα νερωμενα δεν αποσκοπουν στο μεγαλητερο κερδος του μαγαζιου η στην κοροιδια του πελατη..Εινα νερωμενα για ενα και μονο λογο υπαρχουν γυναικες που ανετα φτανουν 25/30 ποτα και συχνα κανουν 50/55 εσυ με τοσα ποτα στο τελος της βραδυας θα ησουν ορθια???

Τα ποτα των πελατων ομως γιατι ειναι ολα μπομπες? Μιλαμε οτι ουτε στο τρακτερ δεν θα το εβαζες για καυσιμο...
 

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
11
Πόντοι
16
μπορει να λεει ο φιλος πιο πανω για 6.000 καθαρα τον μηνα αλλά δεν ειναι παντα μονες οι κοπελες στο μοιρασμα
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Δεν αντεληφθην! Δεν προσφερθηκα να σε κερασω ποτο...

Τα ποτα των πελατων ομως γιατι ειναι ολα μπομπες? Μιλαμε οτι ουτε στο τρακτερ δεν θα το εβαζες για καυσιμο...
To ροτας σοβαρα αυτο??? τεσπα θα σου απαντησω ρε φιλε οσο πιο μπομπα ειναι το ποτο σου τοσο πιο γρηγορα θα μεθυσεις και οσο πιο πολλη μεθυσεις τοσο πιο ευκολα θα σου αδιασουν οι τσεπες..
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Τρωνε πολλοι χρημα απο αυτες...
αν βαλεις της κανονικες μερες εργασιας και τα κονονικα νουμερα απο πελατες θα καταλαβεις οτι τρωνε ολοι και κατω απο 5000 το μηνα δεν πεφτουν..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom