Νέα

Κόντρα και αδιαφορία απέναντι στο μισογυνισμό και την αγαμία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα urlauber
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 132K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
παλι λεφτα σπρωχνεις στις γυναικες μεσω των ιεροδουλων
οποτε κανεις χαλια σεξ,πληρωνεις πολυ παραπανω και η μιζερη ζωη σου κατατρωει την ψυχη

Ας ξανασημειώσω ότι το Shame - Blame δεν πιάνει σε συνειδητοποιημένους MGTOW. Κι ας επαναλάβω ότι η σχέση με την Ιερόδουλη είναι έντιμη. Λέει τι υπηρεσίες προσφέρει, πόση ώρα θα καθήσει μαζί σου και πόσα χρήματα ζητάει. ΑΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΗ, ΠΡΟΧΩΡΑΣ. Σε αντίθεση με αυτήν, η τίμια υποκρίνεται συνεχώς, κάνοντάς σε να ελπίσεις ότι θα σου προσφέρει και μέχρι τότε σε χρησιμοποιεί. Το σεξ με Ιερόδουλη είναι μίζερο για σένα. Πόσοι παντρεμένοι κάνουν σεξ με τη γυναίκα τους κι αυτή απλά κοιτάει το ταβάνι και περιμένει να τελειώσει η συζυγική της υποχρέωση; Και όταν η Ιερόδουλη φύγει από κοντά σου θα πάρει το ποσό που συμφωνήσατε. Όταν η τίμια φύγει από κοντά σου θα προσπαθήσει να σου αποσπάσει όσα περισσότερα μπορεί. Χωρίς να τη νοιάζει τι επίπτωση θα έχει πάνω σου, αν θα μείνεις άστεγος, αν θα αυτοκτονήσεις. Σαν MGTOW δεν έχεις μίζερη ζωή. Δεν έχει κάποια να σε γκρινιάζει μέχρι θανάτου και να σε πρήζει με συνεχείς απαιτήσεις   
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.583
Πόντοι
3.656
Δεν είναι ούτε οι πλειοψηφία έτσι όπως τις περιγράφετε. Έχω διαβάσει αρκετές, όχι όλες τις σελίδες του νήματος σας κύριε Μποκολε και έχω να να πω τούτο. Μην επιτρέπετε να χαλάσει τη ζωή σας ή την σχέση σας με τα παιδιά σας μια κακή δικαστική απόφαση. Μην γίνετε αυτός που κάθε συνάδελφος θέλει να διώξει απο το γραφείο του πλην όμως τον κρατάει για εισπρακτικούς και μονο λόγους. Τέλος, αν μου επιτρέπετε, μην δηλητηριαζετε τις σχέσεις σας με το γυναικείο φύλο, νομίζοντας ότι οι περισσότερες είναι μόνο για λούσα διότι δεν είναι.

Το έχω ξαναγράψει. Η καριέρα του μέντιουμ δεν σας ταιριάζει. Η σχέση με τα παιδιά μου δεν έχει χαλάσει εξ αιτίας της δικαστικής απόφασης. Μια χαρά είναι. Χρησιμοποίησα τη δικαστική απόφαση για να δείξω την προκατάληψη κατά των ανδρών.  Και δεν δηλητηρίασα τις σχέσεις μου με το γυναικείο φύλο εξ αυτής της απόφασης, όπως είναι σαφές ότι νομίζετε. Οι σχέσεις μου με το το γυναικείο φύλο διαρρήχθηκαν πλήρως εξ αιτίας της γενικότερης συμπεριφοράς των περισσότερων γυναικών που συνάντησα προσπαθώντας να τις πλησιάσω ύστερα από το χωρισμό μου.  Και τώρα πια διατηρώ μόνο επαγγελματικές σχέσεις μαζί τους. Και βρήκα την υγειά μου 
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.352
Κριτικές
10
Like
1.766
Πόντοι
5.975
Φιλε μην θολωνεις την πραγματικοτητα. Αμφισβητεις οτι τα level 3, 4 και 5 των MGTOW δεν γαμανε παρα μονο κανουν ταξίδια και φιλοσοφουν; Αυτη ειναι η πραγματικοτητα, πως να το κανουμε δηλαδη; Αν εσυ γαμας θα εισαι παντα στο level 1 η 2.
Ο πικερισμός, τελικά, σε ποιό επίπεδο ανήκει;
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.992
Κριτικές
1
Like
2.758
Πόντοι
606
Αναρωτιέμαι που τα βλέπετε αυτά που λέτε ρε παιδιά,

Βλέπω εδώ παραδείγματα για τυπάδες που βγάζουν 6-7k και πηδάνε αεροσυνοδούς, τυπάρδεις με εταιρικά αμάξια και μισθούς 2-3k και παραδείγματα γυναικών που χαλάνε 40 χιλιάρικα σε τσάντες και παππούτσια.

Αυτοί είναι οι καθημερινοί άντρες και γυναίκες που χτίζουν το δείγμα για να βγούν ποσοστά? Αυτοί οι άνθρωποι αντιπροσωπεύουν το 2%. Όλοι οι υπόλοιποι και υπόλοπες είναι στο μεγαλύτερο ποσοστό μεροκαματιάριδες και πάνε στις προσφορές του mymarket και κοιτάνε πως θα πάρουν σόμπες που καίνε λίγο και ζουν στο νοίκι.

Σιγά που η μέση Ελληνίδα σήμερα πρίζει πούτσες για να αγοράσει ο άντρας μεγαλύτερο σπίτι όταν εδώ δε μπορεί να πληρώσει τον ΕΝΦΙΑ για τα 50τ.μ στο χωριό.

Παρουσιάζετε μια κατάσταση που : 1. Όποιος χωρίζει γαμάει αβέρτα μικρότερες και δεν τον χαλάει καθόλου και 2.Γυναίκες λυσασμένες και εθισμένες στην σπατάλη. Στην Ελλάδα ζείτε ή στο Μανχάταν?
To thread αυτό κανονικά θα έπρεπε να λέγεται "όταν η αγαμία βαράει κόκκινο"
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
πρώτη φορά μπαίνω εδώ...
(πρώτη φορά γενικά που μπαίνω  ;) αν το πιάσατε)

τελικά το MGTOW είναι  :jerking:
καλά κατάλαβα?  :rolleyes:

τρόμπα και αλληλο? αν είναι έτσι βάλτε με κι εμένα στους [size=20pt]Ά[/size]ντρες
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
  



                     Καθως διαβαζεις αυτο το νημα κρατα ανοιχτο νού.
                 Θα συγκρουστειs με πολλα απο οσα σε εχει διδαξει η κοινωνια
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
πρώτη φορά μπαίνω εδώ...
(πρώτη φορά γενικά που μπαίνω  ;) αν το πιάσατε)

τελικά το MGTOW είναι  :jerking:
καλά κατάλαβα?  :rolleyes:

τρόμπα και αλληλο? αν είναι έτσι βάλτε με κι εμένα στους [size=20pt]Ά[/size]ντρες
Ειμαι ιδιαιτερα ανακουφισμενος που δεν σου αρεσε το παρων θρεντ.
Παει να πει πως ειμαστε στον σωστο δρομο.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ειμαι ιδιαιτερα ανακουφισμενος που δεν σου αρεσε το παρων θρεντ.
Παει να πει πως ειμαστε στον σωστο δρομο.

:grin:

καλή σταδιοδρομία τότε
σας αφήνω στην ησυχία σας

πάντως ακούγεσαι ενδιαφέρον τύπος...
θα ήθελα να δοκιμάσω τη γεύση σου  ;)
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Το έχω γράψει και σε άλλους. Το Red Herring δεν πιάνει σε μένα, έχω μελετήσει όλα τα λογικά σφάλματα και μπορώ να τα ανασκευάσω. Δήλωσα ότι το σύστημα έχει σκοπό να πάρει πόρους από τους άντρες και να τους δώσει σε γυναίκες, ακριβώς επειδή βάσει των ερευνών αγοράς που έχει κάνει έχει κρίνει ότι οι μέσες γυναίκες ξοδεύουν πολλαπλάσια για κατανάλωση από όσα χρειάζονται, σε σύγκριση με τους μέσους άντρες. Είναι καθαρή Οικονομική Επιλογή, εκ μέρους του Συστήματος. Και αντί να πεις κάτι επί της ουσίας με ρώτησες, προσπαθώντας να διαστρέψεις τη συζήτηση, αν ήθελα η γυναίκα μου ή οποιαδήποτε άλλη να είναι απεριποίητη. Δεν είναι ανάγκη να κρατάει τσάντα σχεδιαστών που αξίζει 700€ και να έχει 10 γόβες των 500€ για να είναι περιποιημένη, και να μην της φτάνουν και να αγοράζει συνεχώς καινούρια
θεωρεις οτι το επιχειρημα μου ειναι ασχετο με το θεμα μας; γιατι αυτο σημαινει το Red Herring
το συστημα παιρνει τους πορους απο αυτον που ειναι διατεθημενος να τα δωσει
αν η γυναικα εργαζεται τοτε τα παιρνει απο την γυναικα
αν η γυναικα εχει μουροχαυλο αντρα και της τα ακουμπα τοτε τα παιρνει παλι απο την γυναικα που τα εχει παρει απο τον μουροχαυλο αντρα που εχει

η γυναικα που δινει 500 ευρο για γοβες σημαινει οτι μπορει να τα δωσει,δεν τα δινει η γυναικα που εχει μηνιαιο εισοδημα 600 ευρο, ή εστω αυτο το εισοδημα το εχει ο τραχανας που ξεζουμιζει
οποτε το σαχλο σου επιχειρημα περι 500 ευρο παπουτσιων ειναι μια κουτοπονηρη προσπαθεια
να κρυψεις την μιζερια που σε διακατεχει

η γυναικα ειναι καταναλωτικο ον
εμεις την βγαζουμε με 3 τζιν 5 φουτερ 4 πουκαμισα και δυο ζευγαρια παπουτσια ενα σπορτεξ και ενα επισημο

η γυναικα θελει 4 διαφορετικα συνολακια την ημερα

εμεις παμε στον μπαρμπερη μια φορα τον μηνα η γυναικα παει κομμωτηριο 2 φορες την εβδοαμαδα

εμεις εχουμε μια κολωνια αυτες εχουν 2-3 για καθε περισταση

εμεις εχουμε 5-6 μποξερακια αυτες εχουν 20 στρινκ

αν τα βρησκεις υπερβολικα φτιαξτα με τον μπαμπη να βλεπεται και ποδοσφαιρο παρεα μετα το σεξ
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
70
Πόντοι
16
Ας ξανασημειώσω ότι το Shame - Blame δεν πιάνει σε συνειδητοποιημένους MGTOW. Κι ας επαναλάβω ότι η σχέση με την Ιερόδουλη είναι έντιμη. Λέει τι υπηρεσίες προσφέρει, πόση ώρα θα καθήσει μαζί σου και πόσα χρήματα ζητάει. ΑΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΥΛΟΓΗ, ΠΡΟΧΩΡΑΣ. Σε αντίθεση με αυτήν, η τίμια υποκρίνεται συνεχώς, κάνοντάς σε να ελπίσεις ότι θα σου προσφέρει και μέχρι τότε σε χρησιμοποιεί. Το σεξ με Ιερόδουλη είναι μίζερο για σένα. Πόσοι παντρεμένοι κάνουν σεξ με τη γυναίκα τους κι αυτή απλά κοιτάει το ταβάνι και περιμένει να τελειώσει η συζυγική της υποχρέωση; Και όταν η Ιερόδουλη φύγει από κοντά σου θα πάρει το ποσό που συμφωνήσατε. Όταν η τίμια φύγει από κοντά σου θα προσπαθήσει να σου αποσπάσει όσα περισσότερα μπορεί. Χωρίς να τη νοιάζει τι επίπτωση θα έχει πάνω σου, αν θα μείνεις άστεγος, αν θα αυτοκτονήσεις. Σαν MGTOW δεν έχεις μίζερη ζωή. Δεν έχει κάποια να σε γκρινιάζει μέχρι θανάτου και να σε πρήζει με συνεχείς απαιτήσεις   

δεν φταιει ρε φιλε η γυναικα αν εσυ εισαι μπαγλαμας και δεν καταλαβαινεις οτι σε δουλευει και σε βλεπει σαν πορτοφολι
αν η γυναικα κοιτα το ταβανι οταν το κανει με τον αντρα της ο αντρας της φταιει
οπως και αν ο αντρας της δεν την κανει κεφι φταιει η γυναικα του

 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Το έχω γράψει και σε άλλους. Το Red Herring δεν πιάνει σε μένα, έχω μελετήσει όλα τα λογικά σφάλματα και μπορώ να τα ανασκευάσω. Δήλωσα ότι το σύστημα έχει σκοπό να πάρει πόρους από τους άντρες και να τους δώσει σε γυναίκες, ακριβώς επειδή βάσει των ερευνών αγοράς που έχει κάνει έχει κρίνει ότι οι μέσες γυναίκες ξοδεύουν πολλαπλάσια για κατανάλωση από όσα χρειάζονται, σε σύγκριση με τους μέσους άντρες. Είναι καθαρή Οικονομική Επιλογή, εκ μέρους του Συστήματος. Και αντί να πεις κάτι επί της ουσίας με ρώτησες, προσπαθώντας να διαστρέψεις τη συζήτηση, αν ήθελα η γυναίκα μου ή οποιαδήποτε άλλη να είναι απεριποίητη. Δεν είναι ανάγκη να κρατάει τσάντα σχεδιαστών που αξίζει 700€ και να έχει 10 γόβες των 500€ για να είναι περιποιημένη, και να μην της φτάνουν και να αγοράζει συνεχώς καινούρια

για το game of thores και την ατάκα (Valar Morghulis) "όλοι οι άντρες πρέπει να πεθάνουν" τι έχεις να πεις?  :rolleyes: :S
 
OP
OP
urlauber

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ρεσιτάλ μισογυνισμού και ρατσισμού μέσα σε φαστφουντάδικο«Οι λευκοί άνδρες δημιούργησαν τον κόσμο, εμείς σου επιτρέψαμε να επωφεληθείς»

ΚΟΣΜΟΣ

19:23



15/01/2019

2

14

Οι πελάτες ενός ταχυφαγείου στο κέντρο του Λονδίνου παρακολουθούν έναν προσεγμένο, ώριμο κύριο να επιδίδεται, για αδιευκρίνιστο λόγο, σε ένα ρεσιτάλ μισογυνισμού και ρατσισμού. Το περιστατικό συνέβη την Παρασκευή 11 Ιανουαρίου γύρω στις 20:30 το βράδυ τοπική ώρα.

«Δεν σου αρέσει που ο πολιτισμός δημιουργήθηκε από λευκούς άνδρες και σε ενοχλεί διότι δεν μπορείς να κάνεις αυτό που κάνουμε. Οι λευκοί άνδρες δημιούργησαν τον κόσμο για σένα. Εμείς σου επιτρέψαμε να επωφεληθείς από τον κόσμο... Εμείς οι λευκοί δημιουργήσαμε τον κόσμο για σένα», λέει απευθυνόμενος σε κάποιον που καταγράφει με το κινητό του τηλέφωνο το ξέσπασμά του.

ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

Κατά την άποψή του, οι γυναίκες και οι μετανάστες ευθύνονται για όσα δεινά συμβαίνουν στον κόσμο, αλλά και στην πατρίδα του, την Αγγλία, όπως λέει. Από το παραλήρημά του δε λείπουν και οι μοντέρνοι άνδρες τους οποίους χαρακτηρίζει «soy boys», καθώς έχουν υποταχθεί στις γυναίκες που τους έχουν «κόψει τα μπαλάκια» και «ελέγχουν τον κόσμο».

«Μην αναρωτιέστε γιατί γ...κε ο κόσμος. Γέμισε ο κόσμος φεμινίστριες και μετανάστες. Γι' αυτό έχει γ...θεί η χώρα μου. Την Αγγλία την γ...σαν οι φεμινίστριες και οι μετανάστες», λέει απευθυνόμενος στους πελάτες που βρίσκονται στο εστιατόριο.

Κάποια στιγμή, όταν το «αστείο» παρατράβηξε, άνθρωποι του καταστήματος, αλλά και πελάτες, τον υποχρέωσαν να αποχωρήσει από το μαγαζί. «Ο Θεός να σας ευλογεί», φώναξε προς τους πελάτες λίγο πριν αποχωρήσει. Η αστυνομία έχει ενημερωθεί για το περιστατικό και έχει ξεκινήσει έρευνες προκειμένου να ταυτοποιήσει τον άνδρα.

Που καταντησαμε.
Οταν λες την αληθεια να σε ψαχνει η αστυνομια.
Ουτε ελευθερια λογου γθα τον ελευθερο, μη ευνουχισμενο λευκο αντρα πλεον....
Mgtow η μονη σωτηρια

 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Ρεσιτάλ μισογυνισμού και ρατσισμού μέσα σε φαστφουντάδικο«Οι λευκοί άνδρες δημιούργησαν τον κόσμο, εμείς σου επιτρέψαμε να επωφεληθείς»

ΚΟΣΜΟΣ

19:23



15/01/2019

2

14

Οι πελάτες ενός ταχυφαγείου στο κέντρο του Λονδίνου παρακολουθούν έναν προσεγμένο, ώριμο κύριο να επιδίδεται, για αδιευκρίνιστο λόγο, σε ένα ρεσιτάλ μισογυνισμού και ρατσισμού. Το περιστατικό συνέβη την Παρασκευή 11 Ιανουαρίου γύρω στις 20:30 το βράδυ τοπική ώρα.

«Δεν σου αρέσει που ο πολιτισμός δημιουργήθηκε από λευκούς άνδρες και σε ενοχλεί διότι δεν μπορείς να κάνεις αυτό που κάνουμε. Οι λευκοί άνδρες δημιούργησαν τον κόσμο για σένα. Εμείς σου επιτρέψαμε να επωφεληθείς από τον κόσμο... Εμείς οι λευκοί δημιουργήσαμε τον κόσμο για σένα», λέει απευθυνόμενος σε κάποιον που καταγράφει με το κινητό του τηλέφωνο το ξέσπασμά του.

ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ

Κατά την άποψή του, οι γυναίκες και οι μετανάστες ευθύνονται για όσα δεινά συμβαίνουν στον κόσμο, αλλά και στην πατρίδα του, την Αγγλία, όπως λέει. Από το παραλήρημά του δε λείπουν και οι μοντέρνοι άνδρες τους οποίους χαρακτηρίζει «soy boys», καθώς έχουν υποταχθεί στις γυναίκες που τους έχουν «κόψει τα μπαλάκια» και «ελέγχουν τον κόσμο».

«Μην αναρωτιέστε γιατί γ...κε ο κόσμος. Γέμισε ο κόσμος φεμινίστριες και μετανάστες. Γι' αυτό έχει γ...θεί η χώρα μου. Την Αγγλία την γ...σαν οι φεμινίστριες και οι μετανάστες», λέει απευθυνόμενος στους πελάτες που βρίσκονται στο εστιατόριο.

Κάποια στιγμή, όταν το «αστείο» παρατράβηξε, άνθρωποι του καταστήματος, αλλά και πελάτες, τον υποχρέωσαν να αποχωρήσει από το μαγαζί. «Ο Θεός να σας ευλογεί», φώναξε προς τους πελάτες λίγο πριν αποχωρήσει. Η αστυνομία έχει ενημερωθεί για το περιστατικό και έχει ξεκινήσει έρευνες προκειμένου να ταυτοποιήσει τον άνδρα.

Που καταντησαμε.
Οταν λες την αληθεια να σε ψαχνει η αστυνομια.
Ουτε ελευθερια λογου γθα τον ελευθερο, μη ευνουχισμενο λευκο αντρα πλεον....
Mgtow η μονη σωτηρια

Είσαι πυροβολημένος, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.790
Κριτικές
6
Like
11.265
Πόντοι
3.936
Ρε τύπε  ποδαριλολάγνε όλα τα θέματα του σάιτ θέλεις να κουτσουλίσεις;  :S
Αυτή η σελίδα κύριο μέλημα της έχει την αφύπνιση των αντρών απο τον γυναικοκεντρισμό της σύγχρονης κοινωνίας. Δηλαδή να μην γίνονται τα νέα παιδιά αλλά και τα πιο παλιά, πυρφόροι.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Είσαι πυροβολημένος, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση


Φτιάξε κανένα βιντεάκι , να δίνεις οδηγίες πως σιδερώνεις κυλότες και πως πλένεις σουτιέν .
Θα ενδιαφέρει πολλούς μουσάτους 30ρηδες με κάπρι .
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.163
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Φτιάξε κανένα βιντεάκι , να δίνεις οδηγίες πως σιδερώνεις κυλότες και πως πλένεις σουτιέν .
Θα ενδιαφέρει πολλούς μουσάτους 30ρηδες με κάπρι .

Γιατί εσύ δεν φοράς κυλοτάκια; Νόμιζα ότι όλοι φορούσαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom