Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

αποστόλης2

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
(ΠΑΟΛΑ) καλη σταδιοδρομια !
Εγω δεν μπορω να σου κανω την τιμη γιατι δεν μου περισσευουν, οι αλλοι ειναι πλουσιοι γιαυτο αρμεξε τους οσο μπορεις ξερεις εσυ.
 

chainsaw

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
388
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Θα σου απαντήσω εγώ... (Πάολα)

Εσύ γιατί δουλεύεις? Για την καλή σου καρδιά? Δεν νομίζω.

Το Θέμα είναι να σέβεσαι την δουλειά που κάνεις και τον άνθρωπο που σου δίνει το χρήμα. Και νομίζω η Κωνσταντίνα το κάνει.

Αν κάτι δεν σου αρέσει μην μας κάνεις την τιμή.
Εγω δουλευω για δοξα................ :2funny: :2funny: :2funny:
Λοιπον για να τα λεμε οπως ειναι το site εδω λεγεται μπουρδελα για οσους δεν το εχουν καταλαβει τα κοριτσια ειναι ιεροδουλες δηλαδη δινουν το νινακι τους εναντι χρηματων.Τωρα οι εχει και αλλα site που ειναι για γνωριμιες και για τσαμπα  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
:rockon: :rockon: :rockon:................... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Εγω δουλευω για δοξα................ :2funny: :2funny: :2funny:
Λοιπον για να τα λεμε οπως ειναι το site εδω λεγεται μπουρδελα για οσους δεν το εχουν καταλαβει τα κοριτσια ειναι ιεροδουλες δηλαδη δινουν το νινακι τους εναντι χρηματων.Τωρα οι εχει και αλλα site που ειναι για γνωριμιες και για τσαμπα  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
:rockon: :rockon: :rockon:................... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Ν' αγιασει το....πληκτρολογιο σου

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.955
Πόντοι
12.056
που εισαι ερωτα μου :humpleg: :humpleg: :humpleg:............... :-* :-* :-*

Αντε ρε χαλιαμούτρη απ'εδω... :2funny: :2funny: :2funny:
17788.jpg
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Εγω δουλευω για δοξα................ :2funny: :2funny: :2funny:
Λοιπον για να τα λεμε οπως ειναι το site εδω λεγεται μπουρδελα για οσους δεν το εχουν καταλαβει τα κοριτσια ειναι ιεροδουλες δηλαδη δινουν το νινακι τους εναντι χρηματων.Τωρα οι εχει και αλλα site που ειναι για γνωριμιες και για τσαμπα  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
:rockon: :rockon: :rockon:................... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται...  :rockon: :rockon: :rockon:

Συμφωνώ... Λες και είμαστε στο κατηχητικό.com.... :kissass2: :kissass2: :kissass2: :kissass2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom