Νέα

Κωνσταντίνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Nick_F
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Φωτογραφίες σου??????????? που μπορούμε να δούμε!!!!!!!
σου είπα είμαι νέος εδω΄μέσα (σε αυτο το forum)
Να τονισω ομως πως αλλο οι φωτογραφιες και αλλο το "ζωνατνο"........

Κλασεις ανωτερο. Βλεπεις στις φωτογραφιες δεν φαινονται οι ΜΑΤΑΡΕΣ της Κωνσταντινας.
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή η Κωνσταντίνα!!!!!!!!, τουλάχιστον απ' ότι μπορώ να δω απο τις φωτογραφίες που είδα εδώ!! καμιά live φωτο δεν εχεις να στείλεις Κωνσταντινα? μονο απο τα studio, μπορούμε να σε δούμε?

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
η παρεα ειναι πρωτη αλλα και ο χωρος παιζει ρολο ;)

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Κουκλί .............. απ' ότι βλέπω εισαι εδω!!!! έτσι δεν είναι? μπορεις να βαλεις καμια "ωραια" φωτογραφία σου να σε δουμε καλύτερα????

Πολλά φιλιά απο εναν νέο θαυμαστη σου!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Καλησπέρα Κωνσταντίνα!!!!! για εμάς τους "νέους" θα μας πεις το στέκι σου????????? Κηφισού, πόσο???

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

καλημερα νεουλη μου :-* :-* :-*

κιφησου 30 και πειραιως 193 :-* :-* :-*
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα νεουλη μου :-* :-* :-*

κιφησου 30 και πειραιως 193 :-* :-* :-*

Αυτα τα είπαμε κουκλί μου!!!!!!!! κι απ' ότι βλέπω και μαθαίνω θα πρέπει να είσαι "πύραυλος"!!!!!!!!!!! Live φώτο μπορώ να έχω???????
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Κουκλί .............. απ' ότι βλέπω εισαι εδω!!!! έτσι δεν είναι? μπορεις να βαλεις καμια "ωραια" φωτογραφία σου να σε δουμε καλύτερα????

Πολλά φιλιά απο εναν νέο θαυμαστη σου!!!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

αυτα που βλεπεις προς το παρον :-* :-* :-* και τωρα που καλοκαιριαζει θα δεις πολλες ;)
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Αυτα τα είπαμε κουκλί μου!!!!!!!! κι απ' ότι βλέπω και μαθαίνω θα πρέπει να είσαι "πύραυλος"!!!!!!!!!!! Live φώτο μπορώ να έχω???????

live ειναι και αυτες ;) αμα θες να με δεις ελα απο δω να σου φυγει η απορια ;)
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
αυτα που βλεπεις προς το παρον :-* :-* :-* και τωρα που καλοκαιριαζει θα δεις πολλες ;)

:bounce-glasses: :bounce-glasses:
Άντε να δούμε, τι θα δούμε, διότι ............ άσχημα τα πράγματα!!!!
Εσύ που ξέρεις, για πές μου, που θα ήθελες να σ' επισκεφθώ????? Πειραιώς ή Κηφισσού????
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Υ.Γ.
Ελά, δεν μπορεί, θα έχεις καμιά καφτή φωτο να μας φτιαξεις πρωτομηνιάτικα!!!! δεν υπάρχει περίπτωση, κάτι θα έχεις!!!!!!
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
:bounce-glasses: :bounce-glasses:
Άντε να δούμε, τι θα δούμε, διότι ............ άσχημα τα πράγματα!!!!
Εσύ που ξέρεις, για πές μου, που θα ήθελες να σ' επισκεφθώ????? Πειραιώς ή Κηφισσού????
:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

Υ.Γ.
Ελά, δεν μπορεί, θα έχεις καμιά καφτή φωτο να μας φτιαξεις πρωτομηνιάτικα!!!! δεν υπάρχει περίπτωση, κάτι θα έχεις!!!!!!

μωρο μου σου ειπα αμα θες ελα να με δεις απο κοντα ;) το ζωντανο ειναι πιο ωραιο :tits2: :tits2: :tits2:
 

enetline

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
186
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
μωρο μου σου ειπα αμα θες ελα να με δεις απο κοντα ;) το ζωντανο ειναι πιο ωραιο :tits2: :tits2: :tits2:
,

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Φυσικότατα καρδούλα μου, είναι πολύ καλύτερο το ζωντανό,ΜΕΝ, αλλά ακόμη δεν μου είπες σε πιό απο τα δύο θέλεις να έρθω!!!!!!! που θα περάσουμε καλύτερα??????
Και μιάς και λέμε τέτοια, δες λίγο τα pm σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πάρα πολλά  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
οχι την φοβαμαι την κολαση  :2funny: θα εχει πολυ :fuck1: :fuck1: :fuck1:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μη φοβάσαι καθόλου!! Με τα νέα μέτρα που ανακοινώνονται αύριο, αν δεν κάνω λάθος, εκεί να δεις τί :fuck1: :fuck1: :fuck1: έχει να πέσει! Η κόλαση θα μας φανεί παιχνιδάκι :2funny: :2funny: :2funny:
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
,

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Φυσικότατα καρδούλα μου, είναι πολύ καλύτερο το ζωντανό,ΜΕΝ, αλλά ακόμη δεν μου είπες σε πιό απο τα δύο θέλεις να έρθω!!!!!!! που θα περάσουμε καλύτερα??????
Και μιάς και λέμε τέτοια, δες λίγο τα pm σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πάρα πολλά  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

εμενα μ`αρεσει η πειραιως ;) αλλα αυτο δεν λεει κατι ;)

κοιτα εσυ της βαρδιες μου στην πειραιως και στον κιφησο και κοιτα ποια μερα σε βολευει εσενα μωρο μου :-* :-* :-*
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
Μη φοβάσαι καθόλου!! Με τα νέα μέτρα που ανακοινώνονται αύριο, αν δεν κάνω λάθος, εκεί να δεις τί :fuck1: :fuck1: :fuck1: έχει να πέσει! Η κόλαση θα μας φανεί παιχνιδάκι :2funny: :2funny: :2funny:

ε τοτε φυγαμε απο σημερα :2funny: :2funny: :2funny:

ραντεβου στην κολαση :2funny: :2funny: :2funny:
 

konstantinas

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.399
Like
0
Πόντοι
16
,

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Φυσικότατα καρδούλα μου, είναι πολύ καλύτερο το ζωντανό,ΜΕΝ, αλλά ακόμη δεν μου είπες σε πιό απο τα δύο θέλεις να έρθω!!!!!!! που θα περάσουμε καλύτερα??????
Και μιάς και λέμε τέτοια, δες λίγο τα pm σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Πάρα πολλά  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

δεν μου εχεις στειλει κανενα πμ :think: :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom