Νέα

Κονδυλώματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 368K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
φιλαράκι εάν έκανες σεξ μόνος σου χωρίς παρτενέρ θα σουλεγα βάλτο και μέσα στον υπόνομο.
από κει και πέρα επειδή εμπλέκονται 2 (μιλάμε για τα μη χρεωτά) πρέπει να σέβεσαι τη ζωή και τις πιθανότητες να δημιουργήσεις πρόβλημα στην υγεία άλλων.
μου έχει τύχει φορές να μου ζητάνε γκόμενες που ξέρω κάνα δυό βδομάδες ακάποτο και μάλιστα να εκνευρίζονται όταν λέω "δεν παίζει με καμμία".
η δε ατάκα "γιατί δεν με εμπιστεύεσαι;" είναι τουλάχιστον για χαστούκι και από τις δύο πλευρές.......

Συμφωνω απολυτα, οι γκομενες το κανουν για να δουν αν γαμας αλλη. Ειναι μαλακισμενες που παιζουν με την υγεια τους για να δουν αν εσυ γαμας αλλη. Αλλα, φυσικα, παντα καποτα για γαμισι, αλλα οχι και για πιπα. Δηλαδη, με ποσες γκομενες εχετε παει που κανουν πιπα με καποτα? Εμενα δε μου εχει τυχει......

Π
 

Επισκέπτης
Συμφωνω απολυτα, οι γκομενες το κανουν για να δουν αν γαμας αλλη. Ειναι μαλακισμενες που παιζουν με την υγεια τους για να δουν αν εσυ γαμας αλλη. Αλλα, φυσικα, παντα καποτα για γαμισι, αλλα οχι και για πιπα. Δηλαδη, με ποσες γκομενες εχετε παει που κανουν πιπα με καποτα? Εμενα δε μου εχει τυχει......
Π
Μία,λόγικο είναι να μην συναντάς εύκολα γκόμενα που να θέλει μέχρι κ στο στοματικό καπότα είναι 95% ακίνδυνο.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Μία,λόγικο είναι να μην συναντάς εύκολα γκόμενα που να θέλει μέχρι κ στο στοματικό καπότα είναι 95% ακίνδυνο.

Τωρα, το 95% πως βγηκε? χαχαχαχαχαχαχαχαχα, βασικα ειναι ακινδυνο......

Π
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Τωρα, το 95% πως βγηκε? χαχαχαχαχαχαχαχαχα, βασικα ειναι ακινδυνο......

Π

εντελώς εντελείως?
δηλαδίς δεν υπάρχει ούτε μία τοις εκατό να κολλήσεις έιτζ?
και μη μου απαντήσεις για τον άντρα που του παίρνουν πίπα, δεν είναι αυτό το θέμα αυτής της συζήτησης.
ε? τι λες?
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
εντελώς εντελείως?
δηλαδίς δεν υπάρχει ούτε μία τοις εκατό να κολλήσεις έιτζ?
και μη μου απαντήσεις για τον άντρα που του παίρνουν πίπα, δεν είναι αυτό το θέμα αυτής της συζήτησης.
ε? τι λες?

καλα για ειτζ καμμια πιθανοτητα, κανενας δεν εχει κολλησει απο τις επιστημονικες ερευνες....

Π
 

Επισκέπτης
καλα για ειτζ καμμια πιθανοτητα, κανενας δεν εχει κολλησει απο τις επιστημονικες ερευνες....

Π
Να ξανα ελέξεις τις πηγές σου!!! :P

Πάντα φυσικά ο απειροελάχιστος κίνδυνος αφορά αυτόν/ην που τα παίρνει στο στόμα :pipa2: !!!
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Να ξανα ελέξεις τις πηγές σου!!! :P

Πάντα φυσικά ο απειροελάχιστος κίνδυνος αφορά αυτόν/ην που τα παίρνει στο στόμα :pipa2: !!!

Οι πηγες μου καλα τα λενε. Η μοναδικη ερευνα που εχει δωσει αποτελεσματα για ακαποτο τσιμπουκι και ειτζ ειναι η εξης---> Σαν Φρανσισκο, περιπυ 200 γκει ζευγαρια, 5 πιασανε με στοματικο, αλλα ειχαν σοβαροτατα στοματικα προβληματα (το οποιο το τονιζουν κραυγαλεα στο αρθρο), ανοιχτες πληγες και πολυ αιμα. (το επιασαν μοναχα αυτοι που πιπωναν, κανενας απο αυτος που εδιναν πιπα).

Η πιθανοτητα να βρεθεις σε αεροπλανο που μπορει να πεσει ειναι μεγαλυτερη.......

Π
 

Επισκέπτης
Οι πηγες μου καλα τα λενε. Η μοναδικη ερευνα που εχει δωσει αποτελεσματα για ακαποτο τσιμπουκι και ειτζ ειναι η εξης---> Σαν Φρανσισκο, περιπυ 200 γκει ζευγαρια, 5 πιασανε με στοματικο, αλλα ειχαν σοβαροτατα στοματικα προβληματα (το οποιο το τονιζουν κραυγαλεα στο αρθρο), ανοιχτες πληγες και πολυ αιμα. (το επιασαν μοναχα αυτοι που πιπωναν, κανενας απο αυτος που εδιναν πιπα).

Η πιθανοτητα να βρεθεις σε αεροπλανο που μπορει να πεσει ειναι μεγαλυτερη.......

Π
To ότι ήτανε gay ζευγάρια δεν σημαίνει κάτι φυσικά,θα μπορούσε να ήτανε κ γυναίκες που παίρνουνε πίπες,ναι κάπως έτσι...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
δεν είπα να μην απαντήσεις γι'αυτόν που του παίρνουν πίπα?  :s&m_3:

χαίρω πολύ, φυσικά και δεν κολλάς άμα σου παίρνουν πιπα
αλλά όταν λες ότι είναι εντελώς ακίνδυνο όταν οι κοπέλες παίρνουν πίπα ακάποτα ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ, ε, κάτι δεν πάει καλά.
 

Επισκέπτης
2 νέα κρούσματα με HIV στη χώρα!
Σήμερα 12/7/2009, 2 άντρες διαγνώσθηκαν με HIV.
Από την αρχή του έτους έχουν καταγραφεί 317 νέα περιστατικά.

 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
To ότι ήτανε gay ζευγάρια δεν σημαίνει κάτι φυσικά,θα μπορούσε να ήτανε κ γυναίκες που παίρνουνε πίπες,ναι κάπως έτσι...

Οχι, δε σημαινει κατι....απλα μεταφερω την ερευνα οπως την διαβασα.....

Π
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
δεν είπα να μην απαντήσεις γι'αυτόν που του παίρνουν πίπα?  :s&m_3:

χαίρω πολύ, φυσικά και δεν κολλάς άμα σου παίρνουν πιπα
αλλά όταν λες ότι είναι εντελώς ακίνδυνο όταν οι κοπέλες παίρνουν πίπα ακάποτα ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ, ε, κάτι δεν πάει καλά.

Τιμωρησε με, ημουν κακο παιδι...........

Ενα λεπτο, δεν ειπα οτι ειναι εντελως ακινδυνο για τις κοπελες. Το ιδιο αρθρο δηλωνε οτι το CIM αυξανε την πιθανοτητα κατα πολυ. Αυτο σημαινει οτι η ακαποτη πιπα, και για αυτους που πιπωνουν, ειναι ακινδυνη, εφοσον δεν τα παρεις στο στομα (η' στα ματια).

Π
 

Επισκέπτης
δεν είπα να μην απαντήσεις γι'αυτόν που του παίρνουν πίπα?  :s&m_3:

χαίρω πολύ, φυσικά και δεν κολλάς άμα σου παίρνουν πιπα
αλλά όταν λες ότι είναι εντελώς ακίνδυνο όταν οι κοπέλες παίρνουν πίπα ακάποτα ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ, ε, κάτι δεν πάει καλά.
Αν λοιπόν τα θες στο στόμα φρόντισε να μην πλύνεις δοντάκια 4-5 ώρες πριν την  :pipa2: κ επίσης να μην έχεις στοματικές πληγές ή στα χείλη!!! :grin:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
καααααααααααααααααααααααλά, εγώ θα συνεχίσω με καπότα, δε με πείθετε  :sunglasses:
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
2 νέα κρούσματα με HIV στη χώρα!
Σήμερα 12/7/2009, 2 άντρες διαγνώσθηκαν με HIV.
Από την αρχή του έτους έχουν καταγραφεί 317 νέα περιστατικά.


Πωπω, αηδια, τι φοβιες υπαρχουν ρε πουστη μου, ειμαστε πολυ μαλακες σα λαος τελικα..........

Π
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom