Νέα

Κονδυλώματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 368K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
εσένα το πουλί σου σμολιάζει;
Ε ! Ρε ! Αναλ ,που σου εχουν κανει ,χρηστη "Εριναλ" ! Ε ! Ρε ! Αναλ ! ,Εριναλ ,που εχεις φαει ,θα πρεπει να πας να εξεταστει ο πρωκτος σου για κονδυλωματα.Να μην τα διασπειρεις σε αυτους που πληρωνεις να σε πηδανε.Δωσε το κωλαρακι σου στο LION7 ,για να κανει σεξ και αυτος ο μπουλης ,αλλα πρωτα να ελεγχθεις για κονδυλωματα ,γιατι μετα θα βρεις μπελα απο την μαμα του LION 7 !
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
:2funny: :2funny: :2funny:

Έρεαναλ, δεν πιστεύω να 'χεις κονδυλώματα;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Αυνανιτή, πες παλι τη μαλακία με την ομπρέλα γιατί δε τη θυμάμαι
 

kikas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2007
Μηνύματα
295
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
που να φανταστώ πως ολο αυτο το πανηγυρι στις τελευταίες 10 σελίδες θα ξεκινούσε απο ενα απλό ερώτημα μου!!!
η ερωτηση μου ηταν η εξης...!  αν ποιάσω το κονδύλωμα και μετα το παπαρι μου τον μεταδιδω τον ιό με το χερι μου? η πρέπει το παπάρι μου να ακουμπήσει το ίδιο το κονδυλωμένο καβλομουνο της πουτανας?
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
που να φανταστώ πως ολο αυτο το πανηγυρι στις τελευταίες 10 σελίδες θα ξεκινούσε απο ενα απλό ερώτημα μου!!!
η ερωτηση μου ηταν η εξης...!  αν ποιάσω το κονδύλωμα και μετα το παπαρι μου τον μεταδιδω τον ιό με το χερι μου? η πρέπει το παπάρι μου να ακουμπήσει το ίδιο το κονδυλωμένο καβλομουνο της πουτανας?

τώρα που το είδες και αυτό .. την επόμενη ερώτηση της κατηγορίας αυτής να την κάνεις σε ένα γιατρό και όχι εδώ μέσα...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Ε ! Ρε ! Αναλ ,που σου εχουν κανει ,χρηστη "Εριναλ" ! Ε ! Ρε ! Αναλ ! ,Εριναλ ,που εχεις φαει ,θα πρεπει να πας να εξεταστει ο πρωκτος σου για κονδυλωματα.Να μην τα διασπειρεις σε αυτους που πληρωνεις να σε πηδανε.Δωσε το κωλαρακι σου στο LION7 ,για να κανει σεξ και αυτος ο μπουλης ,αλλα πρωτα να ελεγχθεις για κονδυλωματα ,γιατι μετα θα βρεις μπελα απο την μαμα του LION 7 !

Ρε πες χρήστη ερευνητη, απο όλους η πιο αδελφη (εκανα και ριμα) σου γίνεται το πουλι σμολικο; σου σμολιαζει ρε αδελφε; Η δεν σου σμολιαζει επειδη πας με τουριστριες;χαχαχααχ
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Κονδυλωματα λοιπον...... με εχετε τρομαξει ομως ρε παιδια με αυτα και αυτα. Θα κόψω το σεξ ετσι οπως το πατε... :think:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Κονδυλωματα λοιπον...... με εχετε τρομαξει ομως ρε παιδια με αυτα και αυτα. Θα κόψω το σεξ ετσι οπως το πατε... :think:
Η πλήρης και συνειδητή αγνότητα θα σου δώσει άλλες , υπέρτερες πνευματικές ηδονές ... Ρώτα και τους παποτέτοιους του σάιτ ...
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
όχι ρε.
έχει γαμώ τις φάσεις ο τυπάς.
όλα τα λεφτά.
τον πάω με χίλια.
έχει και πολύ χιούμορ.
εδώ μέσα μονο μαλακίζεται γιατί στο σπίτι τον ακούει ο μπαμπάς.
Περσονακο ,ξερεις πολυ καλα ,γιατι ξερεις ποιος ειμαι ,οτι ο πατερας μου εχει πεθανει εδω και 20 περιπου χρονια .Αν και σε ξερω ,δεν αναφερω προσωπικα σου δεδομενα ,παρα μονο αυτα που εχεις δηλωσει ο ιδιος στο σάϊτ .
Σου κανω ομως ερωτησεις ,γιατι ειναι πραγματικα περιεργο το οτι εγκατασταθηκες στην Κυπρο.Μηπως στα κατεχομενα ,εκει που λες οτι πηδας Ρωσσιδες ,σου τον... ακουμπησαν λιγο κατι...Τουρκοκυπριοι ? Προσεξε γιατι μπορει να κολλησες κονδυλωματα και μπορει να τα  μεταδωσεις ετσι στην ...Τζυμπρια !Πηγαινε σε ενα Κυπριο γιατρο να εξετασει το κωλαρακι σου ,Περσονακο, αλλα προσεξε μην καβλωσει και σου ...φορεσει την "βιλα" του ,περσονακι !
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
κόβει και e-ticket στην aegean ρε παπάρα;
να σε δω τι μαλακίες θα γράφεις όταν ο AIDS μεταλλαχθεί σε αερόβιο....
παπάρα.
πάνε στα πολιτικά να μιλήσεις για το ΔΝΤ. τη βιολογία δεν την έχεις.

Άσε ρε.

Μάθε πρώτα ορολογία και μετά μιλάμε για σοβαρή βιολογία.

Τι αέροβιος και αναερόβιος μας τσαμπουνάς για τους ιούς;;; Αναερόβια ζύμωση είναι;;;;

Λοιπόν μάθε ότι οι airborne ιοί όπως της γρίππης, δηλαδή αυτοί που μεταδίδονται (και) ΜΕΣΩ του αέρα μεταφράζονται ως αερογενείς

Πάρε να δεις τι λένε οι λοιμωξιολόγοι:


Ενώ αερόβιος σημαίνει όπως λέει και η λέξη κάποια διαδικασία η οποία είναι δυνατή μόνον με την ύπαρξη του αέρα. Αερόβιος στην βιολογία είναι κάθε οργανισμός που για να ζήσει χρειάζεται αέρα δηλαδή για να λειτουργεί ο μεταβολισμός χρειάζεται οξυγόνο.
Και οι ιοί δεν είναι μικροοργανισμοί και δεν καίνει οξυγόνο.

Επομένως το να λες για αερόβιους ιούς μάλλον μπαρούφα είναι.

Ρώτα και κανέναν γιατρό ρεεεεεεεεεεεεεε.......................................
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Περσονακο ,ξερεις πολυ καλα ,γιατι ξερεις ποιος ειμαι ,οτι ο πατερας μου εχει πεθανει εδω και 20 περιπου χρονια

ε όπως εσύ λες ψέμματα για την κυπραία έτσι και γω λέω ψέμματα για την οικογενειακή σου κατάσταση.

Υ.Γ.
ξέρεις ότι είμαι πολύ έξυπνος και τσιμπάς καυευθείαν το τυράκι.
ξεκίνησες στο χάβαλο, στο χάβαλο σε πάω και τώρα το χοντραίνεις.
όπως άλλωστε γνωρίζεις παίζω και χάβαλο και χοντράδες. ο καθένας όπου του αρέσει.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Χρήστη ουσιών ερευνητή, τα ποστ σου έχουν τρομερό νάζι και μπρίο. Σε φαντάζομαι αφότου ποστάρεις να πανυγυρίζεις στο θεό σαν το Ζιοβάνι. Άει πνίξου στον Κηφισσό ρε κέφαλε

Ρε εσύ, αυτοί του Κηφισσού δεν έχουν σχέση με τα κεφαλόπουλα.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
συνωμοσιες και ολο ψου ψου ψου ειστε εδω μεσα. σιχτιρ :birdman:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σάβρα δε μας γαμάς;

Βακτήρια: Είναι μια μεγάλη ομάδα μικροοργανισμών με μικρό μέγεθος. Οι μικρότερες μορφές κυμαίνονται από 0,2-2 mm. Έχουν προκαρυωτικό κύτταρο. Ορισμένες υποομάδες βακτηρίων είναι φωτοσυνθετικές. Έχουν ειδικευμένες χλωροφύλλες και δεν παράγουν αέριο οξυγόνο. Τα φωτοσυνθετικά βακτήρια χρησιμοποιούν δότες οξυγόνου άλλους από το H2O π.χ. μια ομάδα οξειδώνει το H2S σε ελεύθερο θείο. Δυο γνωστές ομάδες, φωτοσυνθετικών βακτηρίων είναι τα χλωροβακτήρια και τα ερυθροβακτήρια. Τα πρώτα είναι αναερόβια με βακτηριοχλωροφύλλη c ή d και τα δεύτερα είναι αναερόβια ή προαιρετικά αερόβια, μα βακτηριοχλωροφύλλη a ή b.

Ιοί: Οι ιοί ταξινομούνται στους μικροοργανισμούς αλλά στερούνται κυτταρικής οργάνωσης. Ένα σωματίδιο του ιού αποτελείται από μόριο νουκλεïκού οξέως ή DNA ή RNA, που βρίσκεται μέσα σε πρωτεïνικό περίβλημα, καψίδιο. Ορισμένοι ιοί έχουν εξωτερικά του καψιδίου κάλυμμα, το περίβλημα ή φάκελο, που τους καλύπτει. Εκτός από τους ιούς υπάρχουν και τα ιοειδή, που προκαλούν μεταδοτικές νόσους στα φυτά. Αυτά είναι μονόκλωνα κυκλικά μόρια RNA και δεν έχουν καψίδιο.

να διορθώσεις και όλες τις εταιρείες που πουλάνε κλιματιστικά
Στην αγορά κυκλοφορούν ιονιστές, οι οποίοι απομακρύνουν τη σκόνη και τη γύρη από τον αέρα, τον καθαρίζουν από τον καπνό του τσιγάρου, ενώ αποσυνθέτουν και τα βλαβερά μικρόβια και βακτήρια. Στις πιο απλές μορφές τους, οι ιονιστές παράγουν αρνητικά ιόντα, τα οποία ενώνονται με τα θετικά ιόντα της σκόνης, με αποτέλεσμα να μεγαλώνει ο όγκος της, να βαραίνει και να κατακάθεται. Στις εξελιγμένες τους μορφές, χρησιμοποιούν όζον για την καλύτερη αφαίρεση της σκόνης του αέρα, βιολογικά φίλτρα για τη συγκράτηση αερόβιων ιών, ενώ συχνά έχουν ενσωματωμένο υγραντήρα. Σε κάθε περίπτωση, αποτελούνται από δύο μέρη, τα φίλτρα, ένα εξωτερικό κι ένα εσωτερικό (τα οποία καθαρίζουμε τακτικά και εφόσον χρειάζεται τα ανανεώνουμε), και τον ιονιστή.

Οι αερόβιοι μικροοργανισμοί έχουν ανάγκη από την παρουσία του οξυγόνου ενώ οι αναερόβιοι , όχι.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μόνο έξυπνος;Τα άλλα σου προτερήματα γιατί τα ξέχασες; :2funny:


ΥΓ.Μην ακουώ μαλακίες για τον πατέρα του Ερευνητή.Ζει και βασιλεύει  :grin:
ασε να τον παίξω λίγο........
απ το τηλέφωνο τσακωνόταν τις προάλλες και ταυτόχρονα μου κανε αναλύσεις Μάρξ..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom