Νέα

Κονδυλώματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 368K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

sotis25

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
512
Κριτικές
6
Like
488
Πόντοι
306
προτείνετε όσοι γνωρίζετε καμιά καλή αλοιφή για τα κονδηλώματα
 

Patkiout

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
62
Like
69
Πόντοι
0
Κονδυλώματα σε τσόντες:


...το 'δαμε και αυτό...

Και μιλάμε ο τύπος έχει πιπώσει/γαμήσει άπειρες,
(κάποια υπερ-τούμπανα μάλλον στην αρχή της καριέρας τους
όπως: Janice Griffith / Chloe Amour / Riley Reid και άλλες)
δεν είναι κανά site με λίγα videos και "άγνωστες" γκόμενες.

Πάντως δεν μπορώ να πω, του τα γλύψαν εξαιρετικά τα μανιτάρια,
δεν πτοήθηκαν καθόλου, άμα του τα πιπίλιζαν και λίγο θα άγγιζαν
την τελειότητα. 

:hammer:
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Κονδυλώματα σε τσόντες:


...το 'δαμε και αυτό...

Και μιλάμε ο τύπος έχει πιπώσει/γαμήσει άπειρες,
(κάποια υπερ-τούμπανα μάλλον στην αρχή της καριέρας τους
όπως: Janice Griffith / Chloe Amour / Riley Reid και άλλες)
δεν είναι κανά site με λίγα videos και "άγνωστες" γκόμενες.

Πάντως δεν μπορώ να πω, του τα γλύψαν εξαιρετικά τα μανιτάρια,
δεν πτοήθηκαν καθόλου, άμα του τα πιπίλιζαν και λίγο θα άγγιζαν
την τελειότητα. 

:hammer:





:vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
προτείνετε όσοι γνωρίζετε καμιά καλή αλοιφή για τα κονδηλώματα
φιλε ασρ τις αλοιφες εκτος κ αν εχεις μονο καναδυο,τραβα κανε λειζερ να τελειωνεις....
Εγω με λειζερ ησυχασα αλλα χρειαστηκε να κανω 6 επισκεψεις γιατι το φορτιο του ιου ηταν πολυ ,κ ξαναβγαινανε τα γαμημενα,τωρα εχει 2 χρονια καθαρος χωρις επιπλοκες
 

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Ερωτηση παιδια. Πηγα συγγρος σε μια δερματολογο και με εξετασε για κονδυλωματα σχετικα γρηγορα τολμω να πω και δε βρηκε κατι. Επισης μου βαλε ενα οξυ στο πεος και το αφησαμε για κανα δεκαλεπτο να "δρασει" και οταν αφαιρεσαμε την γαζα που ταν ποτισμενη με οξυ μου πε οτι αν κατι φαινοτανε ασπρο θα σημαινε οτι εχω κονδυλωματα. Τελικα τιποτε δεν ασπρισε οποτε οκ.
Το θεμα μου ειναι πως μπορω να ξερω αν εχω η οχι τον ιο? Αυτη μου τα μασησε και ειπε να μην ανησυχω εφοσον δεν εχω εκδηλωσει σημαδια αλλα δεν μπορουσε να εγγυηθει οτι δεν εχω τον ιο. Επισης στο συγγρος δε κανουν καποια αλλη εξεταση γι αυτο.
Διαβαζω στο διαδικτυο οτι υπαρχουν καποιες μοριακες dna εξετασεις οπου παιρνουν δειγμα με μπατονετα απο ουρηθρα και βρισκουν αν καποιος εχει τον ιο η οχι. Επισης καποιοι αλλοι κανουν τοπικη αναισθησια και με αποξεση παιρνουν ιστο απο την γεννητικη χωρα και αντιστοιχα κανουν τεστ dna.
Γνωριζει κανεις κατι περι αυτων και που μπορω να απευθυνθω?
Σας ευχαριστω.
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μονο με dna φιλε οπως διαβασες σωστα,βασικα παιζει το 40% των ελληνων να εχει τον ιο χωρις να το γνωριζει και πολυ απο αυτους ισως να μην νοσησουν ποτε....
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96
Ερωτηση παιδια. Πηγα συγγρος σε μια δερματολογο και με εξετασε για κονδυλωματα σχετικα γρηγορα τολμω να πω και δε βρηκε κατι. Επισης μου βαλε ενα οξυ στο πεος και το αφησαμε για κανα δεκαλεπτο να "δρασει" και οταν αφαιρεσαμε την γαζα που ταν ποτισμενη με οξυ μου πε οτι αν κατι φαινοτανε ασπρο θα σημαινε οτι εχω κονδυλωματα. Τελικα τιποτε δεν ασπρισε οποτε οκ.
Το θεμα μου ειναι πως μπορω να ξερω αν εχω η οχι τον ιο? Αυτη μου τα μασησε και ειπε να μην ανησυχω εφοσον δεν εχω εκδηλωσει σημαδια αλλα δεν μπορουσε να εγγυηθει οτι δεν εχω τον ιο. Επισης στο συγγρος δε κανουν καποια αλλη εξεταση γι αυτο.
Διαβαζω στο διαδικτυο οτι υπαρχουν καποιες μοριακες dna εξετασεις οπου παιρνουν δειγμα με μπατονετα απο ουρηθρα και βρισκουν αν καποιος εχει τον ιο η οχι. Επισης καποιοι αλλοι κανουν τοπικη αναισθησια και με αποξεση παιρνουν ιστο απο την γεννητικη χωρα και αντιστοιχα κανουν τεστ dna.
Γνωριζει κανεις κατι περι αυτων και που μπορω να απευθυνθω?
Σας ευχαριστω.
ενας καλος ουρολογος θα σε βοηθησει να ξεαγχωθεις..
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Ερωτηση παιδια. Πηγα συγγρος σε μια δερματολογο και με εξετασε για κονδυλωματα σχετικα γρηγορα τολμω να πω και δε βρηκε κατι. Επισης μου βαλε ενα οξυ στο πεος και το αφησαμε για κανα δεκαλεπτο να "δρασει" και οταν αφαιρεσαμε την γαζα που ταν ποτισμενη με οξυ μου πε οτι αν κατι φαινοτανε ασπρο θα σημαινε οτι εχω κονδυλωματα. Τελικα τιποτε δεν ασπρισε οποτε οκ.
Το θεμα μου ειναι πως μπορω να ξερω αν εχω η οχι τον ιο? Αυτη μου τα μασησε και ειπε να μην ανησυχω εφοσον δεν εχω εκδηλωσει σημαδια αλλα δεν μπορουσε να εγγυηθει οτι δεν εχω τον ιο. Επισης στο συγγρος δε κανουν καποια αλλη εξεταση γι αυτο.
Διαβαζω στο διαδικτυο οτι υπαρχουν καποιες μοριακες dna εξετασεις οπου παιρνουν δειγμα με μπατονετα απο ουρηθρα και βρισκουν αν καποιος εχει τον ιο η οχι. Επισης καποιοι αλλοι κανουν τοπικη αναισθησια και με αποξεση παιρνουν ιστο απο την γεννητικη χωρα και αντιστοιχα κανουν τεστ dna.
Γνωριζει κανεις κατι περι αυτων και που μπορω να απευθυνθω?
Σας ευχαριστω.

Σε οποιοδήποτε διαγνωστικό κέντρο, εγώ εκανα στη Eur0m3d1*@ (δεν κανουν αυτοι την εξεταση, το προωωθουν σε ειδικο εργαστηριο), σε βαζουν να τον παίξεις, να τον στραγγίξεις και αυτό που μένει στην ουρήθρα, να το ζουλήξεις και να το σκουπίσεις με μια ειδική μπατονέτα και να τους το πας κατευθείαν στο σκεύος που σου δίνουν... Νομίζω θελει να είναι και πρωινή η μαλακία αν θυμαμαι καλα... Τα αποτελέσματα κανουν καμια βδομάδα λόγω του ότι είναι μοριακή εξεταση, ενω για τον ίδιο λόγο είναι και ψιλοακριβή, αρκετά πανω απο 100 ευρώ, γύρω στα 150 αν θυμαμαι καλά... Και το αποτελεσμα είναι αξιοπιστο και σου λένε και ποιο ακριβως είδος εχεις, αφου δεν είναι όλα τα ιδιο επικινδυνα (για τις κοπελες σου)...
Η εξεταση σε δερματολόγο είναι λίγο γελοία γιατι απλούστατα μπορεί να εχεις τον ιο, να μπορείς να τον κολλήσεις σε καθε κοπελα, αλλα απλά να μην εχεις εμφανη κονδυλώματα... Χωρίς αυτο να σημαινει οτι εισαι ενταξει...
 

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
Ευχαριστώ παιδιά για τις απαντήσεις.

Το θέμα είναι οτι δεν ανησυχώ, απλά επειδή τελευταία διαβάζω όλο και πιο πολλά γι'αυτά τα κονδυλώματα , είπα να δω τι παίζει και να εξεταστώ πηγαίνοντας υποτίθεται στο τοπ νοσοκομείο για αφροδίσια νοσήματα στην Ελλάδα...αλλά μάλλον μόνο τοπ δεν είναι...και παλιότερα είχα κάτι εκκρίσεις στην ουρήθρα και η ετυμηγορία ήταν βλεννόροια από έναν δερματολόγο εκεί ενώ στην ουσία είχα εντερόκοκκο και με ένα απλό χαπάκι για 5 μέρες έφυγε...τώρα με τα κονδυλώματα ερασιτεχνισμός πάλι...

θα κάνω τα τεστ dnα, έχω κλείσει ραντεβού σε ένα ιατρικό κέντρο στην πανόρμου με 90 ευρώ το οποίο απ'οτι κατάλαβα θα πάρει δείγμα με μπατονέτα από την ουρήθρα.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Σε οποιοδήποτε διαγνωστικό κέντρο, εγώ εκανα στη Eur0m3d1*@ (δεν κανουν αυτοι την εξεταση, το προωωθουν σε ειδικο εργαστηριο), σε βαζουν να τον παίξεις, να τον στραγγίξεις και αυτό που μένει στην ουρήθρα, να το ζουλήξεις και να το σκουπίσεις με μια ειδική μπατονέτα και να τους το πας κατευθείαν στο σκεύος που σου δίνουν... Νομίζω θελει να είναι και πρωινή η μαλακία αν θυμαμαι καλα... Τα αποτελέσματα κανουν καμια βδομάδα λόγω του ότι είναι μοριακή εξεταση, ενω για τον ίδιο λόγο είναι και ψιλοακριβή, αρκετά πανω απο 100 ευρώ, γύρω στα 150 αν θυμαμαι καλά... Και το αποτελεσμα είναι αξιοπιστο και σου λένε και ποιο ακριβως είδος εχεις, αφου δεν είναι όλα τα ιδιο επικινδυνα (για τις κοπελες σου)...
Η εξεταση σε δερματολόγο είναι λίγο γελοία γιατι απλούστατα μπορεί να εχεις τον ιο, να μπορείς να τον κολλήσεις σε καθε κοπελα, αλλα απλά να μην εχεις εμφανη κονδυλώματα... Χωρίς αυτο να σημαινει οτι εισαι ενταξει...

Δεν είναι τόσο ακριβό. Γύρω στα 90 είναι.
Σου παίρνουν υγρό με μπατονέτα....Εγώ έπεσα σε μια τρελοκοτσιδού πιτσιρίκα και δεν ήξερα αν έπρεπε να τον παίξω και να τον στραγγίξω μπροστά της....
Σου χώνει το κεφάλι της μπατονέτας στην ουρήθρα. Δεν είναι επώδυνο. Πρέπει να πας πρωί γιατί συνήθως το πρωί ο τσουτσούνης μας εκρίνει μερικά υγρά και δεν χρειάζεται να τον στίψεις....
 

johnm650

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
112
Like
44
Πόντοι
1
Γεια χαρά παιδιά!!! Να προτείνω να δείτε, ή όσοι έχετε γνώση, να ξαναδείτε μια σειρά ντοκυμαντέρ που κυκλοφορεί στο συσωλήν και ακούει στο όνομα what happens in kavos...εκεί δείχνει τα εγγλεζόπουλα που ξεφρενιάζουν στον Κάβο και κάνουν διάφορα όμορφα πραγματάκια στην εντατική, εκ των οποίων είναι και εξετάσεις για ΣΜΝ!!! Η πρόταση προβολής, είναι προς γνώσιν και συμμόρφωση, κάτι σαν τα βίντεο του Ιαβέρη!!!

Εγώ με την σειρά μου, θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: υπάρχει περίπτωση κάποιος να είναι φορέας κονδυλωμάτων και να μην έχει εμφανείς ενδείξεις στο πράμα του; Να το κάνω φραγκοδίφραγκα..Υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κονδυλώματα πριν 2 χρόνια και να μην έχω κάποιες ενδείξεις;

Κρατάτε τα πουλιά σας μάχιμα, έρχονται δύσκολες μέρες!
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Γεια χαρά παιδιά!!! Να προτείνω να δείτε, ή όσοι έχετε γνώση, να ξαναδείτε μια σειρά ντοκυμαντέρ που κυκλοφορεί στο συσωλήν και ακούει στο όνομα what happens in kavos...εκεί δείχνει τα εγγλεζόπουλα που ξεφρενιάζουν στον Κάβο και κάνουν διάφορα όμορφα πραγματάκια στην εντατική, εκ των οποίων είναι και εξετάσεις για ΣΜΝ!!! Η πρόταση προβολής, είναι προς γνώσιν και συμμόρφωση, κάτι σαν τα βίντεο του Ιαβέρη!!!

Εγώ με την σειρά μου, θα ήθελα να ρωτήσω το εξής: υπάρχει περίπτωση κάποιος να είναι φορέας κονδυλωμάτων και να μην έχει εμφανείς ενδείξεις στο πράμα του; Να το κάνω φραγκοδίφραγκα..Υπάρχει περίπτωση να κόλλησα κονδυλώματα πριν 2 χρόνια και να μην έχω κάποιες ενδείξεις;

Κρατάτε τα πουλιά σας μάχιμα, έρχονται δύσκολες μέρες!


Πολύ γαμήσι τύπε!!!κάτι έχει πάρει το μάτι μου!!!Ελλάδα ρεεε  όλα τα καλά εδώ  :vomit: επίσης πίνουν τα ούρα τους σε ποτήρι!!μιλάμε η απόλυτη παρακμή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom