Νέα

Κωλόμπαρο «Ο Πρίγκιπας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 958
  • Εμφανίσεις 184K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

psikakos1980

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
179
Like
104
Πόντοι
1
Κανά νέο απο το κατάστημα έχουμε?Πήγε κανείς τελευταία να μας πει τι παίζει?
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
με την αναστασια γινεται παιχνιδι;
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
26
Θα μπορεσετε να μου σβησετε το post στην προηγουμενη σελιδα, που εχω γραψει....
 

apso

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2013
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
Εχουμε καποιο νεο για το μαγαζι? εχει παει καποιος τελευταια?
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Ότι γινόταν δεν νομίζω να άλλαξε κάτι.. Έχει ένα 23χρονο (23 δύσκολο..25 το έκανα εγώ περίπου) ψιλοόμορφο αλβανάκι με ωραίο σώμα και πολύ όρεξη στα χαιλαιτσ η Ιωάννα.. κατα τα άλλα τα κλασικά.. 50 για τα ενδότερα 1-2 ποτάκια για τις εξωτερικές δουλειές.. 2-3 gilf υπέρβαρα λίγο κρίπι το ένα.. 1-2 τύπισσες 40άρες έτσι και έτσι απο εμφάνιση.. Ενας τυπάκος 50+ που είχε βάλει το ένα gilf να σκύψει μπροστά του και αυτός έπαιζε με ότι έβρισκε αφού της είχε κατεβάσει στριγκάκι και ανεβάσει φόρεμα για κανένα μισάωρο (ήθελα να ήξερα δεν βαρέθηκε τόση ώρα..).. Εκεί είναι πήγαινε να δείς και πές μας και εμάς αν έχει τίποτε άλλο που αξίζει εκει μέσα εκτώς απο την Ιωάννα να ξαναπεράσουμε
 

abit34

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2017
Μηνύματα
7
Like
4
Πόντοι
0
μαγκες ο πριγγιπας ειναι ακομα στο κερατσινι???
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Μεγάλη φολα τελικά η Ιωάννα που έγραφα.. πήγα να βρώ μία άλλη νεαρά η οποία είχε σταματήσει αποτι μου είπαν και ξανακάθησα με την Ιωάννα.. Ποιο ξενέρωτη και στραβωμένη πεθαίνεις.. με υφάκη για σφαλιάρες και ήταν λες και έπρεπε να της πεις και ευχαριστώ που καθόταν μαζί σου και της έπερνες και ποτο.. σε άδειο μαγαζί.. Η δουλειά έγινε βέβαια αλλά τέτοια ξενέρα δεν είχα φάει ποτέ.. Μακρια.. Τέτοια ξενέρα έφαγα που δεν ξαναπατάω εκει μέσα για να μην ξαναδώ τα μούτρα της
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
ps4ks3 τι είδους δουλειά εγινε; Με πόσα; Κάντο πενηνταράκια.
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Αυτο που κάνει το πατωμα να κολλάει! Ε όχι και 50αρια σε κολομπαρο.. και πολλα μάλιστα.. είπαμε.. με το 50αρικο πας στα ενδότερα χωρις πολλα πολλα..2-3 ποτάκια συνολο σε δυο πήρα σε  αυτη την ξυνή που το παίζει ντίβα και μια φρέσκια που δεν την βλέπω να κάθεται  και πολύ ούτε ελληνικά δεν μίλαγε! Η φαση ήταν σκάσε και δούλευε τον να λερώσω το πτώμα να σηκωθώ να φυγω να μην σε ξαναδώ!! Βέβαια περισσότερο κάθησα εκεί για το θέαμα που πάντα ειναι πλούσιο στα τραπεζάκια στο βάθος. Αν δεν υπήρχε το θέαμα θα είχα φυγει νωρίτερα
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Αυτο που κάνει το πατωμα να κολλάει! Ε όχι και 50αρια σε κολομπαρο.. και πολλα μάλιστα.. είπαμε.. με το 50αρικο πας στα ενδότερα χωρις πολλα πολλα..2-3 ποτάκια συνολο σε δυο πήρα σε  αυτη την ξυνή που το παίζει ντίβα και μια φρέσκια που δεν την βλέπω να κάθεται  και πολύ ούτε ελληνικά δεν μίλαγε! Η φαση ήταν σκάσε και δούλευε τον να λερώσω το πτώμα να σηκωθώ να φυγω να μην σε ξαναδώ!! Βέβαια περισσότερο κάθησα εκεί για το θέαμα που πάντα ειναι πλούσιο στα τραπεζάκια στο βάθος. Αν δεν υπήρχε το θέαμα θα είχα φυγει νωρίτερα

πάτωμα... όχι πτώμα αυτό το τ9 ώρες ώρες..
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Αυτο που κάνει το πατωμα να κολλάει! Ε όχι και 50αρια σε κολομπαρο.. και πολλα μάλιστα.. είπαμε.. με το 50αρικο πας στα ενδότερα χωρις πολλα πολλα..2-3 ποτάκια συνολο σε δυο πήρα σε  αυτη την ξυνή που το παίζει ντίβα και μια φρέσκια που δεν την βλέπω να κάθεται  και πολύ ούτε ελληνικά δεν μίλαγε! Η φαση ήταν σκάσε και δούλευε τον να λερώσω το πτώμα να σηκωθώ να φυγω να μην σε ξαναδώ!! Βέβαια περισσότερο κάθησα εκεί για το θέαμα που πάντα ειναι πλούσιο στα τραπεζάκια στο βάθος. Αν δεν υπήρχε το θέαμα θα είχα φυγει νωρίτερα
Πενηνταράκια εννοούσα κάντο λιανά....Τα ποτάκια σου ήταν απλά ή διπλά?

Μια Σια 45άρα-47άρα ήταν εκεί ή δεν την ξέρεις;
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Πενηνταράκια εννοούσα κάντο λιανά....Τα ποτάκια σου ήταν απλά ή διπλά?

Μια Σια 45άρα-47άρα ήταν εκεί ή δεν την ξέρεις;

Νόμισα ότι εννοουσες πόσα 50αρικα έδωσα!
Μονά.. σε άτομα που έχω κάτσει μια δυο φορές μαζί ποτέ δεν κερνάω διπλά υπο τον φόβο της φόλας.. Δεν είναι για το δεκάρικο το καίω δεν με νοιάζει αλλά τσαντίζομαι! 
Οσο για την Σια που λες είχε 3-4 απο δαύτες σε αυτήν την ηλικία όλες λίγο μπαμπάτσικες όλες αλλά δεν θυμάμαι ονόματα. Πάντα ερχόταν πίσω μία ακόμα πέρα απο αυτήν που κέρναγα για να κάτσει και αυτή παρέα αλλά δεν κέρναγα ποτέ καθώς δεν με τραβάνε και τόσο οι 40-45+ αν και περνάς καλά αν κρίνω με τα όσα βλέπω στα υπόλοιπα τραπεζάκια!
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
165
Πόντοι
16
Νόμισα ότι εννοουσες πόσα 50αρικα έδωσα!
Μονά.. σε άτομα που έχω κάτσει μια δυο φορές μαζί ποτέ δεν κερνάω διπλά υπο τον φόβο της φόλας.. Δεν είναι για το δεκάρικο το καίω δεν με νοιάζει αλλά τσαντίζομαι!   
Οσο για την Σια που λες είχε 3-4 απο δαύτες σε αυτήν την ηλικία όλες λίγο μπαμπάτσικες όλες αλλά δεν θυμάμαι ονόματα. Πάντα ερχόταν πίσω μία ακόμα πέρα απο αυτήν που κέρναγα για να κάτσει και αυτή παρέα αλλά δεν κέρναγα ποτέ καθώς δεν με τραβάνε και τόσο οι 40-45+ αν και περνάς καλά αν κρίνω με τα όσα βλέπω στα υπόλοιπα τραπεζάκια!
Η Σια λοιπόν είναι κανονικού μεγέθους κ τέρμα καυλιάρα,αλλά επαγγελματίας ταυτόχρονα! Με λίγα λόγια πολύ προσοχή και περνάς σούπερ!

Συμφωνώ για τα ποτά, κ εγώ έτσι κινούμαι... :hi:
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Η Σια λοιπόν είναι κανονικού μεγέθους κ τέρμα καυλιάρα,αλλά επαγγελματίας ταυτόχρονα! Με λίγα λόγια πολύ προσοχή και περνάς σούπερ!

Συμφωνώ για τα ποτά, κ εγώ έτσι κινούμαι... :hi:

50 στον Πριγκηπα ειναι παρα πολλα. Εχω ενα φιλο που πηγαινε αλλα το εκοψε και ελεγε το εξης ποιηματακι:

Για τετοια gilf 50 ειναι πολλα? Και τοτε εξ' ουρανου φωνη ηκουστη "ειναι παρα πολλα ρε ...προκρουστη
 

caravan

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0
αποψε προβλεπεται εξοδοσ θα πεσει ενημερωση εκτοσ αν παιζει κατι καλυτερο!!
 

giorgos.asim

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2018
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Μιλάμε για το μαγαζί που βρίσκεται στο Κερατσίνι?
Εάν ναι, νομίζω πως δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο
 

camel72

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
70
Like
20
Πόντοι
0
Κανένα νέο απο το μαγαζι εχουμε???
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Εχει καμια καλη καριολα εκει να παμε;;;
 

ggg777

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2008
Μηνύματα
644
Κριτικές
2
Like
294
Πόντοι
26
Μπα όχι μόνο κοπέλες για σπίτι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom