Νέα

Κωλόμπαρο «Ο Πρίγκιπας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 958
  • Εμφανίσεις 184K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
108
Like
8.185
Πόντοι
24.806
Πέρασε κανένας πρόσφατα από το μαγαζί ? Δεν έχω πάει και το σκέφτομαι. Λειτουργεί έτσι ?
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Λεει τιποτα? ριχνεις κανα μπουτσο?
εστω παιζει να πιασεις κανα μπουτακι.... λεω αν ειναι να κατεβω κανα βραδυ αυτες τις μερες με μπατζετ κανα 400αρι για κερασματα.... μπας και δω φως!
 

Papanotas007

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
273
Like
50
Πόντοι
1
400 ευρω κεράσματα κάνεις εσυ μωρε μπραβο πεινα που εχει πεσει μνημονια ρε μεχρι να σβησει ο ήλιος
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Λεει τιποτα? ριχνεις κανα μπουτσο?
εστω παιζει να πιασεις κανα μπουτακι.... λεω αν ειναι να κατεβω κανα βραδυ αυτες τις μερες με μπατζετ κανα 400αρι για κερασματα.... μπας και δω φως!
Με 400 ευρώ στον Πρίγκιπα έχεις χύσει όλο το προσωπικό, και τον Πρίγκιπα τον ίδιο  :2funny: , διάλεξε μια και με 30 το πολύ 40 έχεις άνετα  :pipa2: με cim
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Με 400 ευρώ στον Πρίγκιπα έχεις χύσει όλο το προσωπικό, και τον Πρίγκιπα τον ίδιο  :2funny: , διάλεξε μια και με 30 το πολύ 40 έχεις άνετα  :pipa2: με cim

θα το κανω αυτες τις μερες... την αλλη φορα εφαγα 280 στον καβο και πηρα τα @@ μου... αλλα εγω φταιω γιατι πηγα μεθυσμενος κατα τις 5 και ουτε θυμαμαι τι εκανα....
 

Papanotas007

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
273
Like
50
Πόντοι
1
280 ευρω σε ποτα τραγικό και τωρα 400 αρα μνημονια που θελετε
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
280 ευρω σε ποτα τραγικό και τωρα 400 αρα μνημονια που θελετε

Γαματα τυπε...και τι ηπια εγω? 2 βεργινες...τα αλλα ητανε κερασματα...

Για πε ρε, που ειναι ο πριγκηπας, κερατσινι??? Γαμαγα μια καριολιτσα εκει προπερσι για 4 μηνες.... κατι θυμαμαι απο τη περιοχη!
 

bill noxas

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2010
Μηνύματα
975
Like
268
Πόντοι
26
Γαματα τυπε...και τι ηπια εγω? 2 βεργινες...τα αλλα ητανε κερασματα...

Για πε ρε, που ειναι ο πριγκηπας, κερατσινι??? Γαμαγα μια καριολιτσα εκει προπερσι για 4 μηνες.... κατι θυμαμαι απο τη περιοχη!
Στην Αναπαυσεως στο Κερατσινι ειναι, οσο για τον Καβο ειναι σε τελειως αλλη κατηγορια, μονο ποτο, μαδημα και παραμυθι
 

Papanotas007

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
273
Like
50
Πόντοι
1
Δεν συχναζω σε τέτοια για να πεταω λεφτα εγω σαν βλακας κοψιμο ολα θέλετε για να στρωσετε
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Καμία στα 20κάτι υπάρχει εκεί τώρα εκτώς απο την απαράδεκτη αλβανίδα (Ιωάννα αν θυμάμαι καλά) που δεν είναι ούτε για φτύσιμο? Κάθε τόσο όλο και κάτι ερχόταν αλλά έχω καιρο να περάσω γιατί είναι μακρυά.. Τελευταία φορά πριν αρκετούς μήνες είχε ένα άβλαγτο ρουμανάκι που της επιανες το πόδι και άλλαζε χρώμα.. πάλευα να το πάω έστω στα τραπεζάκια πίσω αλλά η μπαργούμαν που με είχε μάθει πλέον έλεγε ότι είναι οι πρώτες μέρες και δεν πάει πίσω..

Επίσης ξέρει κανείς που πήγε η πετιτ αλβανίδα που είχε πάει για ένα φεγγάρι εκεί και έφυγε μετά? Κάπου στο μεταξουργείο ήταν πριν πάει εκει αποτι μου είχε πεί
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Επισκεψη στον πριγκηπα τις προαλλες λιγο πριν κλεισουν..Εκατσα με τη Γιαννα χωρις να το ξερω γιατι ηταν η μονη που ειχε μεινει, 27 χρονων ειπε. Κερασα ενα ποτο, της ειπα απλο αλλα μου το χρεωσε σαν διπλο (10 ευρω) απο μονη της. Μερικα φιλια, μου επιασε λιγο τον πουτσο απ εξω αλλα τιποτα ιδιαιτερο για πιπες και τετοια που ειχα ακουσει. Αυτη ηθελε 50 για μεσα οποτε μετα απο κανα 6-7 λεπτα που εκατσα εφυγα αχυστοςκαι ξενερωμενος.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.523
Κριτικές
14
Like
3.649
Πόντοι
6.495
και πολύ καλά έκανες
Καλύτερα ένα 20άρικο χαμένο παρά και ένα πενηντάρικο πεταμένο. Από την αρχή φαίνεται ότι βρωμάει η υπόθεση. 
 

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Επισκεψη στον πριγκηπα τις προαλλες λιγο πριν κλεισουν..Εκατσα με τη Γιαννα χωρις να το ξερω γιατι ηταν η μονη που ειχε μεινει, 27 χρονων ειπε. Κερασα ενα ποτο, της ειπα απλο αλλα μου το χρεωσε σαν διπλο (10 ευρω) απο μονη της. Μερικα φιλια, μου επιασε λιγο τον πουτσο απ εξω αλλα τιποτα ιδιαιτερο για πιπες και τετοια που ειχα ακουσει. Αυτη ηθελε 50 για μεσα οποτε μετα απο κανα 6-7 λεπτα που εκατσα εφυγα αχυστοςκαι ξενερωμενος.

Για μέσα 50 είναι όπως και να το κάνεις..

Για έξω δεν νομίζω να πάει κανείς σε ένα μαγαζί να κεράσει ένα ποτό και να του τον βγάλει μόνη της η άλλη έξω και να τον πάρει στο στόμα..

Το μόνο που μου έχει τύχει εμένα εκεί και έχω πάει αρκετές φορές είναι να το παίζει δύσκολη η άλλη με ένα ποτό και να θέλει δεύτερο καμιά φορά. Οπότε εκεί της λές οκ άλλο ένα και θα γίνει αυτό σου λέει οκ και τελειώνει και το θέμα και εσύ!

Η Γιάννα είναι που είναι λίγο αλλήθωρη? Στο μπάρ δεν έιναι αυτή βγαίνει και έξω?
 

bellaspanos

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
193
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
1
Για μέσα 50 είναι όπως και να το κάνεις..

Για έξω δεν νομίζω να πάει κανείς σε ένα μαγαζί να κεράσει ένα ποτό και να του τον βγάλει μόνη της η άλλη έξω και να τον πάρει στο στόμα..

Το μόνο που μου έχει τύχει εμένα εκεί και έχω πάει αρκετές φορές είναι να το παίζει δύσκολη η άλλη με ένα ποτό και να θέλει δεύτερο καμιά φορά. Οπότε εκεί της λές οκ άλλο ένα και θα γίνει αυτό σου λέει οκ και τελειώνει και το θέμα και εσύ!

Η Γιάννα είναι που είναι λίγο αλλήθωρη? Στο μπάρ δεν έιναι αυτή βγαίνει και έξω?

Η Γιαννα ειναι μια μελαχροινη με λιγο χοντρα μπουτια.Την ωρα που πηγα καθαριζανε το χωρο οποτε δεν ξερω να σου πω. Με το δευτερο ποτο που λες σε τελειωνει με το χερι ? Τι εννοεις ακριβως ? Επισης τα ποτα ειναι απλα των 5 ευρω ή διπλα των 10 ? Γιατι ουσιαστικα αυτη με χρεωσε ενα των 10
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom