Νέα

Κωλόμπαρο «Ο Πρίγκιπας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 958
  • Εμφανίσεις 184K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Αξίζει τον κόπο όμως!

Ασχετη λιγο ερωτηση Θυμαστε τη Σια με τη μαγαζαρα το Επωνυμο στο Περιστερι? Εγινε και τραγουδι απο το Μακη Νικοπουλο τον τυφλο τσιγγανοτραγουδιστη. Και να προτεινω για δοκιμη το Μυστηριο Πλατεια Δεγλερη στον οροφο απεναντι απο πιατσα ταξι  πρωην κλαμπακι (Δικαστηριο). Το εχει αυτος που ειχε παλια τπ Πανεπιστημιο στο Περιστερι παλι
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Ασχετη λιγο ερωτηση Θυμαστε τη Σια με τη μαγαζαρα το Επωνυμο στο Περιστερι? Εγινε και τραγουδι απο το Μακη Νικοπουλο τον τυφλο τσιγγανοτραγουδιστη. Και να προτεινω για δοκιμη το Μυστηριο Πλατεια Δεγλερη στον οροφο απεναντι απο πιατσα ταξι  πρωην κλαμπακι (Δικαστηριο). Το εχει αυτος που ειχε παλια τπ Πανεπιστημιο στο Περιστερι παλι

Ρε συ Γκολέμη τελικά ενώ μου έχεις πει ξανά γι' αυτό, δεν έχω καταλάβει τί φάση είναι αυτό το "Μυστήριο"... Ελληνάδικο με πολλά υποσχόμενες barwomen; Κωλόμπαρο κερασματάδικο; Κωλόμπαρο που γαμάς στα σίγουρα;
 

Deltafox

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2009
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
21
Μάγκες, κι εγώ κατέβηκα απο επαρχία στην Αθήνα, μόνος μου στη πόλη, σχετικά πρόσγατα... Έμενα σε έναν φίλο και λέω ας πάρω ενα ταξάκι να πεταχτώ μέχρι εκεί.. Σκάω μύτη στον Πρίγκιπα, αφού συμβουλεύτηκα πρώτα τις απόψεις των συναγωνιστών εδώ...
Μπαίνω μέσα, ένα μαύρο σκοτάδι κι ένας μπάρμπας-τσεκαδόρος με εναν προβολέα πάνω απ' το κεφάλι του σαν να του έκαναν ανάκριση.
Με το που μπαίνω μέσα, με κοζάρει καλά καλά μια κοντή, σαν γύφτισσα ήταν βασικά, αλλά την έλεγες και βουλγάρα-αλβανίδα ή κάτι τέτοιο. Πάω λίγο πιο μέσα, κάθομαι και σκάει η Ντόρα, μια Βουλγάρα, με επικό στήθος. Επικό-φυσικό! Κάθεται στο πόδι μου πάνω, βγαίνουν και οι μπουτάρες έξω, μιλάμε οτι πρέπει να δίνει ρέστα. Της λέω, πολυ φωτεινά είναι εδώ, και μου λέει πάμε πιο μέσα και καθόμαστε στην γωνία μέσα τέρμα αριστερά. Για να πω την αμαρτία μου, σκάλωσα,γιατί στο απέναντι ακριβώς γωνία, ήταν κάλτ τυπάκος, καμια 60αρια, λευκό παντελόνι, λευκό πουκάμισο, χρυσό ρολόι, και μια γκόμενα δίπλα του σε μια καρέκλα η οποία σε κάτι άκυρες στιγμές, έσκυβε και τον τσιμπουκώνε για κάτι δευτερόλεπτα και μετά ξανασηκωνόταν. Μιλάμε για τρελο σκηνικό.
Κάθεται λοιπον η Ντόρα στα πόδια μου και της λέω στη ψύχρα "ήρθα γιατί θέλω να πιάσω βυζί".. Φιλότιμα κι αυτή, τα πετάει έξω. Παιζω παίζω πάιζω, κερνάω ένα, μου λέει άλλο ένα.. Της λέω, θέλω να μου τον παίξεις.. Μου λεέι, ΟΚ, να ππιουμε 5-6 ποτά, εν τω μεταξύ, σκάλωσα και ξενέρωσα με τη φάση και της λέω ,άστο, δε γουστάρω τώρα, και αρχίζει παζάρια η γκόμενα, τυπου με λιγότερα ποτά να μου τον παίξει.. Τη διώχνω, έρχεται μια άλλη, μια ξανθιά που ανέφερε ένας φιλος πιο πίσω, καμια 30αρια, κι αυτη μεγάλο βυζί, αλλά πολύ ατσούμπαλο σώμα.. Της λέω δε θέλω, σπάσε, θα φυγω, και σηκώνομαι να πληρώσω.. Έρχεται η κοντή που ανέφερα στην αρχή και μου λέει "δε με θυμάσαι;"... Λέω, ωχ, μπλέξαμε... "οχι" της λέω.. Εχεις ξανάρθει εδώ, μου λέει... Λέω, εγώ;; Ναι μου λέει.. Και παίρνεις την τάδε (ακατάλυπτο).. Λέω λάθος κάνεις.. Οχι λέει, σε θυμάμαι.. Λέω εντάξει, καληνυχτα..
Αυτή ηταν η περιπέτειά μου... Σια, δε προλαβα να δω, η αλήθεια ειναι..
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Ρε συ Γκολέμη τελικά ενώ μου έχεις πει ξανά γι' αυτό, δεν έχω καταλάβει τί φάση είναι αυτό το "Μυστήριο"... Ελληνάδικο με πολλά υποσχόμενες barwomen; Κωλόμπαρο κερασματάδικο; Κωλόμπαρο που γαμάς στα σίγουρα;

Χαιρετω τον Αρχοντα της Καβατζας. Λοιπον φιλε το Μυστηριο ειναι οτι λεει. Μυστηριο. Εχει ολα τα παραπανω. Μονο μεσαμπαργουμαν, μπαργουμαν που βγαινει εξω, γκομενες μονο μπαρα και κατι μιλφαρες για καβατζα. Αμα πας θαα δεις εγω δεν μπορω να το περιγραψω. Θα στειλω ΠΜ οταν ερθω Ελλαδα σε 1 μηνα να παμε μια ομαδικη να σας ξεναγησω στη γειτονεια μου
 

cartepillas23

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
179
Like
40
Πόντοι
1
Χαιρετω τον Αρχοντα της Καβατζας. Λοιπον φιλε το Μυστηριο ειναι οτι λεει. Μυστηριο. Εχει ολα τα παραπανω. Μονο μεσαμπαργουμαν, μπαργουμαν που βγαινει εξω, γκομενες μονο μπαρα και κατι μιλφαρες για καβατζα. Αμα πας θαα δεις εγω δεν μπορω να το περιγραψω. Θα στειλω ΠΜ οταν ερθω Ελλαδα σε 1 μηνα να παμε μια ομαδικη να σας ξεναγησω στη γειτονεια μου
περιοχη οδοσ
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216

Δε θυμαμαι οδο ρε φιλε αλλα ειναι πολυ ευκολο να το βρεις. Ειναι πανω στην Πλατεια Δεγλερη στην πιατσα ταξι. Η ταμπελα φαινεται απο το δρομο στον πρωτο οροφο γωνια. Νομιζω  ΙΔΟΜΕΝΕΩΣ 2 Περιστερι
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Ευχαριστώ τύπε δοκιμασα ηδη :grin:

Ειδες γρηγορος που ειμαι :grin: αλλα οχι με αυτην που λές

Tι καλτο φωλια ειναι εκει μέσα ρε τυποι  :2funny:

Φιλε γι αυτο λεγεται Πριγκηπας! Οσο για τη Σια 80 ειναι πολλα. Με αλλα 20 παιρνεις και τον Περιπτερα απεναντι
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Χαρισμενο στον Πριγκηπα για τις καταστροφες της τελευταιας 20 ετιας

 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
εχει παει κανεις προσφατα , παιζει τιποτα καλο?
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Παιδιά όντως για πείτε όσοι πήγατε προσφάτως... Δώρα, Ελένη και Σία συνεχίζουν κανονικά εκεί; Με τη Σία που είναι και ό,τι πιο κλασάτο υπάρχει εκεί μέσα είχαμε σκιστεί, τις άλλες δύο τις έχω βάλει στο μάτι (εντάξει για την Ελένη μπορεί να με θεωρήσετε και λίγο ανώμαλο αλλά αυτή η κωλάρα - αεροδρόμιο και οι μπουτάρες της με συγκίνησαν πολύ)
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Παιδιά όντως για πείτε όσοι πήγατε προσφάτως... Δώρα, Ελένη και Σία συνεχίζουν κανονικά εκεί; Με τη Σία που είναι και ό,τι πιο κλασάτο υπάρχει εκεί μέσα είχαμε σκιστεί, τις άλλες δύο τις έχω βάλει στο μάτι (εντάξει για την Ελένη μπορεί να με θεωρήσετε και λίγο ανώμαλο αλλά αυτή η κωλάρα - αεροδρόμιο και οι μπουτάρες της με συγκίνησαν πολύ)

Η Σια ειναι κορυφη! Για τα μαλαγχολικα γαμησια που τοσο αρεσουν στο Βυζολαγνο
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Και βεβαια τα ειπε ολα ο φιλος:

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Απο τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα με φιλο Δραπετσωνα ηταν εκει μεχρι 29 Δεκεμβριου

Πρέπει να επισπεύσω γιατί δεν ξέρεις τί γίνεται, τις έχω βάλει στο μάτι... Βέβαια αν πάω και έρθει και αγκιστρωθεί πάλι πάνω μου η Σία αυτή θα ξαναγαμήσω, δε θα μου κάνει καρδιά να τη διώξω για να πάρω τις άλλες
 

ΡΟΥΜΑΝΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2020
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη χθες βραδυ στο ΜΥΣΤΗΡΙΟ.δυστυχως δεν μπορεσαμε να καταλαβουμε τι ακριβως παιζει τελικα εκει
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Πρέπει να επισπεύσω γιατί δεν ξέρεις τί γίνεται, τις έχω βάλει στο μάτι... Βέβαια αν πάω και έρθει και αγκιστρωθεί πάλι πάνω μου η Σία αυτή θα ξαναγαμήσω, δε θα μου κάνει καρδιά να τη διώξω για να πάρω τις άλλες

Φιλε τη Σια δεν τη βαριεμαι ποτε. Την εχω παρει για καφεδακι Πασαλιμανι και σεξ εκτος κωλομπαρου και εκει βλεπεις απογειωση. Απο τις ελαχιστες περιπτωσεις που αξιζει να απολαυσεις και το καφεδακι σου με καποια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom