Νέα

Κωλόμπαρο «Ο Πρίγκιπας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 958
  • Εμφανίσεις 184K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Πρέπει να επισπεύσω γιατί δεν ξέρεις τί γίνεται, τις έχω βάλει στο μάτι... Βέβαια αν πάω και έρθει και αγκιστρωθεί πάλι πάνω μου η Σία αυτή θα ξαναγαμήσω, δε θα μου κάνει καρδιά να τη διώξω για να πάρω τις άλλες

Τύπε θα πληρώσεις με πος και στον ''Πρίγκιπα''???
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Φιλε τη Σια δεν τη βαριεμαι ποτε. Την εχω παρει για καφεδακι Πασαλιμανι και σεξ εκτος κωλομπαρου και εκει βλεπεις απογειωση. Απο τις ελαχιστες περιπτωσεις που αξιζει να απολαυσεις και το καφεδακι σου με καποια

Αν θυμάμαι καλά της ζήτησα τηλέφωνο για να βρεθούμε εκτός και μου είπε ότι θα μου το δώσει μόνο αν ξαναπάω μαζί της και δεύτερη φορά, πονηρή γαρ...
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Αν θυμάμαι καλά της ζήτησα τηλέφωνο για να βρεθούμε εκτός και μου είπε ότι θα μου το δώσει μόνο αν ξαναπάω μαζί της και δεύτερη φορά, πονηρή γαρ...

Σου ειπε μακακιες. Και μενα μου το ειχε πει και της ειπα οτι γιατι να τα παρει ο Πριγκηπας υιος και να μην της κανω εγω ενα "δωρο" αφου παρουμε τον καφε μας? Την αλλη φορα πηγαινε κερνα την ενα και μοναδικο ποτο και ζητα το τηλεφωνο η πες οτι φευγεις. Με την κριση που υπαρχει καμια δε θα χασει μια καλη βυζιτα.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Σου ειπε μακακιες. Και μενα μου το ειχε πει και της ειπα οτι γιατι να τα παρει ο Πριγκηπας υιος και να μην της κανω εγω ενα "δωρο" αφου παρουμε τον καφε μας? Την αλλη φορα πηγαινε κερνα την ενα και μοναδικο ποτο και ζητα το τηλεφωνο η πες οτι φευγεις. Με την κριση που υπαρχει καμια δε θα χασει μια καλη βυζιτα.

Γκολέμη έχω ένα κακό, αν κάποια τη γαμήσω μέσα στο μπαρ μετά δεν τρελαίνομαι να την πάρω και έξω σε ξενοδοχείο... Μη σου πω ότι άμα έχει και άνετη καβάτζα το μπαρ όπως π.χ. το "Χαλαρά" το ευχαριστιέμαι και πιο πολύ απ' το να γαμούσα σε ξενοδοχείο
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
754
Κριτικές
131
Like
7.024
Πόντοι
17.576
Σου ειπε μακακιες. Και μενα μου το ειχε πει και της ειπα οτι γιατι να τα παρει ο Πριγκηπας υιος και να μην της κανω εγω ενα "δωρο" αφου παρουμε τον καφε μας? Την αλλη φορα πηγαινε κερνα την ενα και μοναδικο ποτο και ζητα το τηλεφωνο η πες οτι φευγεις. Με την κριση που υπαρχει καμια δε θα χασει μια καλη βυζιτα.
μπορώ να σου πω ότι μετά τα 3...4 ποτά η Σία στα τραπέζια μέσα κάνει την καλύτερη πίπα και αν δείξεις λίγο δυσαρεστημένος επί τόπου θα σε πάρει σαν λυσαρα...για έξω μην το πολύ ψάχνεις πιο πολλά θα δώσεις και θα χάσεις την καλτιλα του κωλομπαρου
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
μπορώ να σου πω ότι μετά τα 3...4 ποτά η Σία στα τραπέζια μέσα κάνει την καλύτερη πίπα και αν δείξεις λίγο δυσαρεστημένος επί τόπου θα σε πάρει σαν λυσαρα...για έξω μην το πολύ ψάχνεις πιο πολλά θα δώσεις και θα χάσεις την καλτιλα του κωλομπαρου

Παιδια συμφωνω απολυτα και εγω δε βγαζω γκομενα εξω πλην ελαχιστων εξαιρεσεων. Η καλτιλα πανω απ'ολα. Τη σια παντως τη βρηκα φοβερη και εξω
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
μια ερωτηση στους τακτικους πελατες του πριγκιπα, η πιπα της Σιας ειναι με σκουφι η ανευ και αν ειναι ανευ τα φλοκια που πηγαινουν στο στοματακι της στο σωβρακο?

merci για την απαντηση!!!!!!
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
μια ερωτηση στους τακτικους πελατες του πριγκιπα, η πιπα της Σιας ειναι με σκουφι η ανευ και αν ειναι ανευ τα φλοκια που πηγαινουν στο στοματακι της στο σωβρακο?

merci για την απαντηση!!!!!!

Στη δικη μου περιπτωση στο μαγαζι πιπα ανευ και χυσιμο στην κοιλια. Για το Womanholic δεν ξερω για σκουφι αλλα ειπε χυσιμο στα βυζια. Εμενα μου πηρε μονο πιπα στο μαγαζι εξω με για να μην εχουμε καμια εγκυμοσυνη κατα λαθος. Εχει κολλημα με την καθαριοτητα
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Στη δικη μου περιπτωση στο μαγαζι πιπα ανευ και χυσιμο στην κοιλια. Για το Womanholic δεν ξερω για σκουφι αλλα ειπε χυσιμο στα βυζια. Εμενα μου πηρε μονο πιπα στο μαγαζι εξω με για να μην εχουμε καμια εγκυμοσυνη κατα λαθος. Εχει κολλημα με την καθαριοτητα

απο καθαριοτητα τριζω αρα επομενος στοχος Σια ...  τελευταια φορα που πηγα την ειχε συναγωνιστης στην γωνια πανω απο ωρα και παρελασαν απο μπροστα μου οτι ποιο καλτ εχει η αθηνα μια Αννα θεοχοντρη και αλλη μια που τα ελληνικα της φτανουν μεχρι το μαμ κακα και νανι !!!!!
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
:respect:
απο καθαριοτητα τριζω αρα επομενος στοχος Σια ...  τελευταια φορα που πηγα την ειχε συναγωνιστης στην γωνια πανω απο ωρα και παρελασαν απο μπροστα μου οτι ποιο καλτ εχει η αθηνα μια Αννα θεοχοντρη και αλλη μια που τα ελληνικα της φτανουν μεχρι το μαμ κακα και νανι !!!!!

Για την Αννα πρεπει να το εχεις φαει το φαι σου χαχα! :respect: :respect: :respect:

Η Σια το εχει με τους πιρφορους. Οταν ειχα παει με συναγωνιστη πηγε στο μπαρ και ειπε στον υιο Πριγκηπα "παρε 10 ποτα και στειλε μου τη Σια τωρα". Ο αφεντικος κατευθειαν τη Σια απο το χερι και στο τραπεζι οπως ο Νιβο: "περασε ο καιρος που'τρωγα πορτα απ τον πορτιερι τωρα με συνοδευουν στο τραπεζι χερι-χερι"

Πες του Σορρυ φιλε εχω μια υπονοια ιδια ειναι τα δρωμενα με ενα πενηνταρι φιλε θα σου φαω και τη γκομενα. Δωσε ενα πορτοκαλι και φατην


 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
χαχαχαχαχα ωραιος!!!!


εμενα μου αρεσει ο γερος με το γραφειο στο κεντρο του μαγαζιου με το πορτατιφ να κραταει λογαριασμο!!!!!!!!

επισης επεσε στην αντιληψη μου οτι σερβιρουν και φαγητο ενας κντα στην εξωπορτα ετρωγε πατσα με μιση φρατσολα ψωμι που του τον σερβιρε μια γιαγιακα!!!!!
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
χαχαχαχαχα ωραιος!!!!


εμενα μου αρεσει ο γερος με το γραφειο στο κεντρο του μαγαζιου με το πορτατιφ να κραταει λογαριασμο!!!!!!!!

επισης επεσε στην αντιληψη μου οτι σερβιρουν και φαγητο ενας κντα στην εξωπορτα ετρωγε πατσα με μιση φρατσολα ψωμι που του τον σερβιρε μια γιαγιακα!!!!!

Ο γερος ειναι ο οριτζιναλ Πριγκηπας ε και Δραπετσωνα εισαι ρε σειρουλα δε θα  φας ενα πατσαδακι χοντροκομμενο απο Αβρααμ?

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015
Στη δικη μου περιπτωση στο μαγαζι πιπα ανευ και χυσιμο στην κοιλια. Για το Womanholic δεν ξερω για σκουφι αλλα ειπε χυσιμο στα βυζια. Εμενα μου πηρε μονο πιπα στο μαγαζι εξω με για να μην εχουμε καμια εγκυμοσυνη κατα λαθος. Εχει κολλημα με την καθαριοτητα

Να σου πω την αλήθεια δε θυμάμαι, πάνε και 7 μήνες
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.183
Κριτικές
86
Like
3.990
Πόντοι
5.015

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Φιλε η Σια ειναι κοκκετα. Αμα τη δεις με φουστα καλσον κλπ καυλωνεις απ' την πορτα. Με το κρυο ντυνεται πολυ καβλε
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Παρθενικό πέρασμα από Πρίγκηπα. 7-8 θαμώνες μέσα και αντίστοιχος αριθμός γυναικών, με μέσο όρο βάρους τα 100 κιλά. Κάθισα στο bar για να πιω ένα ποτό και απλά να κόψω κίνηση χωρίς πολλά πολλά. Ήρθε μια πρώτη μπουκλάτη ξανθιά τεραστίου μεγέθους που ευγενικά την έδιωξα αλλά τελικά έπρεπε να τη ξαναδιώξω 10' μετά. Πέρασε άλλη μία συμπαθητική φυσιογνωμία, καστανό μακρύ μαλλί, αλλά και αυτή BBW νταρντάνα, η οποία μετά από σύντομη κουβέντα, κατάλαβε ότι δε ψηνόμουν να την κεράσω και αποχώρησε ευγενέστατα. Κέρασα ένα ποτό την barwoman τη Νάνσυ, που ήταν μακράν η πιο εμφανίσιμη από το ροστερ της δεδομένης στιγμής. Έσκασε στο ενδιάμεσο και μια βουλγάρα η Δώρα, επίσης κατηγορίας BBW. Μετά από ολιγόλεπτη κουβέντα της τριάδας, μου πέταξε κάτι ιστορίες για τρίο πίσω κτλ, δε με έπεισε σε καμιά περίπτωση ότι απλά δε θα πέταγα τα λεφτά μου σε βαρέλι δίχως πάτο. Της ζήτησα να αποχωρήσει ώστε να ολοκληρώσω την κουβέντα με τη Νάνσυ, όπως και έκανε. Η Νάνσυ μου ζήτησε ποτό, της είπα ποτό δεν έχει άλλο στην ίδια φάση παρά μόνο αν ξεκαθαρίσουμε που θα το πάμε, μου είπε προς τιμήν της ότι δεν προχωράει πολύ (σεξ), τη ρώτησα αν προχωράει λίγο, μου είπε ναι, να πάμε πίσω αλλά να πάρουμε μαζί και τη Δώρα. Κατάλαβα ότι επανήλθε η προοπτική του άπατου βαρελιού, ζήτησα λογαριασμό μέχρι εκείνη τη στιγμή, πλήρωσα τα 15€ και προς έκπληξη των κορασίδων την έκανα με ελαφρά. Παραμονή κανένα 40λεπτο συνολικά, προφανώς δεν έπιασα ούτε μπούτι, αλλά δεν το κυνήγησα καθότι ήταν διερευνητική η επίσκεψη. Θα ξαναπάω για την απόλυτη καλτίλα της φάσης και βλέπουμε. 
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.774
Κριτικές
9
Like
1.787
Πόντοι
216
Παρθενικό πέρασμα από Πρίγκηπα. 7-8 θαμώνες μέσα και αντίστοιχος αριθμός γυναικών, με μέσο όρο βάρους τα 100 κιλά. Κάθισα στο bar για να πιω ένα ποτό και απλά να κόψω κίνηση χωρίς πολλά πολλά. Ήρθε μια πρώτη μπουκλάτη ξανθιά τεραστίου μεγέθους που ευγενικά την έδιωξα αλλά τελικά έπρεπε να τη ξαναδιώξω 10' μετά. Πέρασε άλλη μία συμπαθητική φυσιογνωμία, καστανό μακρύ μαλλί, αλλά και αυτή BBW νταρντάνα, η οποία μετά από σύντομη κουβέντα, κατάλαβε ότι δε ψηνόμουν να την κεράσω και αποχώρησε ευγενέστατα. Κέρασα ένα ποτό την barwoman τη Νάνσυ, που ήταν μακράν η πιο εμφανίσιμη από το ροστερ της δεδομένης στιγμής. Έσκασε στο ενδιάμεσο και μια βουλγάρα η Δώρα, επίσης κατηγορίας BBW. Μετά από ολιγόλεπτη κουβέντα της τριάδας, μου πέταξε κάτι ιστορίες για τρίο πίσω κτλ, δε με έπεισε σε καμιά περίπτωση ότι απλά δε θα πέταγα τα λεφτά μου σε βαρέλι δίχως πάτο. Της ζήτησα να αποχωρήσει ώστε να ολοκληρώσω την κουβέντα με τη Νάνσυ, όπως και έκανε. Η Νάνσυ μου ζήτησε ποτό, της είπα ποτό δεν έχει άλλο στην ίδια φάση παρά μόνο αν ξεκαθαρίσουμε που θα το πάμε, μου είπε προς τιμήν της ότι δεν προχωράει πολύ (σεξ), τη ρώτησα αν προχωράει λίγο, μου είπε ναι, να πάμε πίσω αλλά να πάρουμε μαζί και τη Δώρα. Κατάλαβα ότι επανήλθε η προοπτική του άπατου βαρελιού, ζήτησα λογαριασμό μέχρι εκείνη τη στιγμή, πλήρωσα τα 15€ και προς έκπληξη των κορασίδων την έκανα με ελαφρά. Παραμονή κανένα 40λεπτο συνολικά, προφανώς δεν έπιασα ούτε μπούτι, αλλά δεν το κυνήγησα καθότι ήταν διερευνητική η επίσκεψη. Θα ξαναπάω για την απόλυτη καλτίλα της φάσης και βλέπουμε. 

Δεν ηταν η Σια εκει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom