Νέα

Κωλόμπαρα Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
παίδες σε ποιο πάμε να παίξουμε λίγο μπαλίτσα?
χαβαλέ και χώσιμο μπορούμε να έχει το μενού?
παιχνιδι?
Αποδεδειγμένα στο μόνο μαγαζί αυτή τη στιγμή μπορεί κάποιος να γαμήσει είναι το καραμέλα στην Μοναστηρίου. Αν και δεν μπορώ να σας καταλάβω πως μπορείτε να κάνετε σεξ μέσα στα μαγαζιά. Θα το ξαναπώ ότι η Σάντρα η Ολλανδέζα από το Κίεβο όσο μεγαλώνει γίνεται καλύτερη

Και το καλό είναι ότι γουστάρει να γαμιέται άσχετα με το αν το θέλει η αν το κάνει επαγγελματικά. Το έχω ξαναγράψει ότι η συγκεκριμένη κάνει με γνωστούς της ραντεβού και έξω αλλά μη ζητάτε τηλέφωνα και τέτοια γιατί Και να το έχετε το τηλέφωνο της αν αυτή δε σας ξέρει μόνο στο μαγαζί θα κάνετε κάτι.

Για το Sol που ρώτησε ο @ΦΑΚΙΡΗΣ Απέξω μόνο που πέρασα προχθές είναι όμορφο. Αλλά με υποψιάζει για ψάρεμα πελατών. Εντωμεταξύ σε μια ακτίνα 700 800 μέτρων έχει δημιουργηθεί μία ωραία πιάτσα Le cabare-Καλιγούλας -blue iguana- Sol- caramela
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
196
Like
337
Πόντοι
21
Αποδεδειγμένα στο μόνο μαγαζί αυτή τη στιγμή μπορεί κάποιος να γαμήσει είναι το καραμέλα στην Μοναστηρίου. Αν και δεν μπορώ να σας καταλάβω πως μπορείτε να κάνετε σεξ μέσα στα μαγαζιά. Θα το ξαναπώ ότι η Σάντρα η Ολλανδέζα από το Κίεβο όσο μεγαλώνει γίνεται καλύτερη

Και το καλό είναι ότι γουστάρει να γαμιέται άσχετα με το αν το θέλει η αν το κάνει επαγγελματικά. Το έχω ξαναγράψει ότι η συγκεκριμένη κάνει με γνωστούς της ραντεβού και έξω αλλά μη ζητάτε τηλέφωνα και τέτοια γιατί Και να το έχετε το τηλέφωνο της αν αυτή δε σας ξέρει μόνο στο μαγαζί θα κάνετε κάτι.

Για το Sol που ρώτησε ο @ΦΑΚΙΡΗΣ Απέξω μόνο που πέρασα προχθές είναι όμορφο. Αλλά με υποψιάζει για ψάρεμα πελατών. Εντωμεταξύ σε μια ακτίνα 700 800 μέτρων έχει δημιουργηθεί μία ωραία πιάτσα Le cabare-Καλιγούλας -blue iguana- Sol- caramela
Μονο που στο Καραμελα για να γαμησεις θα πρεπει να πουλησεις κανενα νεφρο....πηγε ενας γνωστος μου και του εφυγαν 600 ευρω για να γαμησει....βεβαια μου ειπε πως οταν πηγε ηταν σουρωμενος και ισως βρηκαν ευκαιρια και τον μαδησανε....
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
Μονο που στο Καραμελα για να γαμησεις θα πρεπει να πουλησεις κανενα νεφρο....πηγε ενας γνωστος μου και του εφυγαν 600 ευρω για να γαμησει....βεβαια μου ειπε πως οταν πηγε ηταν σουρωμενος και ισως βρηκαν ευκαιρια και τον μαδησανε....
Ο φίλος σου μεγάλος φιδέμπορας είναι… Στο καραμέλα γαμάς με 80 € και εξαρτάται από την κοπέλα η τιμή όχι από το μαγαζί.600 € φίλε δεν τρώγανε από πελάτες ούτε στα ριχταδικα Που έβγαινε μια κωλόγρια και έλεγε στους διερχόμενους έχω κάτι φοιτήτριες στο πίσω δωμάτιο τους έβαζε μέσα στο μαγαζί τους άνοιγαν κάτι μπουκάλια σαμπάνιας με νερό μέσα και τους χρέωναν οτι ναναι
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
196
Like
337
Πόντοι
21
Ο φίλος σου μεγάλος φιδέμπορας είναι… Στο καραμέλα γαμάς με 80 € και εξαρτάται από την κοπέλα η τιμή όχι από το μαγαζί.600 € φίλε δεν τρώγανε από πελάτες ούτε στα ριχταδικα Που έβγαινε μια κωλόγρια και έλεγε στους διερχόμενους έχω κάτι φοιτήτριες στο πίσω δωμάτιο τους έβαζε μέσα στο μαγαζί τους άνοιγαν κάτι μπουκάλια σαμπάνιας με νερό μέσα και τους χρέωναν οτι νανα
Του τα ειπα και εγω αυτα που μου λες αλλα με ειπε τι ηταν σουρωμενος καο οποια ερχοτανε την κερνουσε ποτα και σαμπανιες οπως ειπες και εσυ.......η μαλακιες πληρωνονται...με 600 ευρω γαμουσε 4 μουναρες...
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
Του τα ειπα και εγω αυτα που μου λες αλλα με ειπε τι ηταν σουρωμενος καο οποια ερχοτανε την κερνουσε ποτα και σαμπανιες οπως ειπες και εσυ.......η μαλακιες πληρωνονται...με 600 ευρω γαμουσε 4 μουναρες...
Άρα η μαλακία του φίλου σου δεν μπορεί να είναι οδηγός για το συγκεκριμένο μαγαζί. Γιατί αυτό ήταν το σκεπτικό σου στην πρώτη σου απάντηση. Εγώ δεν έχω καμία σχέση με το μαγαζί απλά κατά καιρούς φέρνει ωραίες γυναίκες και φυσικά η Σάντρα για μένα είναι από τις πιο ωραίες Επαγγελματίες στην πόλη. Πρώτη φορά πήγα μαζί της το 2002.
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
196
Like
337
Πόντοι
21
Άρα η μαλακία του φίλου σου δεν μπορεί να είναι οδηγός για το συγκεκριμένο μαγαζί. Γιατί αυτό ήταν το σκεπτικό σου στην πρώτη σου απάντηση. Εγώ δεν έχω καμία σχέση με το μαγαζί απλά κατά καιρούς φέρνει ωραίες γυναίκες και φυσικά η Σάντρα για μένα είναι από τις πιο ωραίες Επαγγελματίες στην πόλη. Πρώτη φορά πήγα μαζί της το 2002.
Σωστα εγω δεν το διατυπωσα καλα το συμβαν με τον φιλο μου....
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
469
Κριτικές
9
Like
424
Πόντοι
21
Αποδεδειγμένα στο μόνο μαγαζί αυτή τη στιγμή μπορεί κάποιος να γαμήσει είναι το καραμέλα στην Μοναστηρίου. Αν και δεν μπορώ να σας καταλάβω πως μπορείτε να κάνετε σεξ μέσα στα μαγαζιά. Θα το ξαναπώ ότι η Σάντρα η Ολλανδέζα από το Κίεβο όσο μεγαλώνει γίνεται καλύτερη

Και το καλό είναι ότι γουστάρει να γαμιέται άσχετα με το αν το θέλει η αν το κάνει επαγγελματικά. Το έχω ξαναγράψει ότι η συγκεκριμένη κάνει με γνωστούς της ραντεβού και έξω αλλά μη ζητάτε τηλέφωνα και τέτοια γιατί Και να το έχετε το τηλέφωνο της αν αυτή δε σας ξέρει μόνο στο μαγαζί θα κάνετε κάτι.

Για το Sol που ρώτησε ο @ΦΑΚΙΡΗΣ Απέξω μόνο που πέρασα προχθές είναι όμορφο. Αλλά με υποψιάζει για ψάρεμα πελατών. Εντωμεταξύ σε μια ακτίνα 700 800 μέτρων έχει δημιουργηθεί μία ωραία πιάτσα Le cabare-Καλιγούλας -blue iguana- Sol- caramela
Ποια είναι η Σάντρα;πιτσιρικά αβυζη;
Καλιγούλα και μουν γαμας άνετα...μουν πιο οικονομικά.
 

tommy1971

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2015
Μηνύματα
350
Like
209
Πόντοι
21
Ποια είναι η Σάντρα;πιτσιρικά αβυζη;
Καλιγούλα και μουν γαμας άνετα...μουν πιο οικονομικά.
sorry που θα το πω αλλα γραφει ο ανθρωπος οτι πρωτη φορα πηγε μαζι της το 2002 , λες να ειναι πιτσιρικα ?
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
Άρα η μαλακία του φίλου σου δεν μπορεί να είναι οδηγός για το συγκεκριμένο μαγαζί. Γιατί αυτό ήταν το σκεπτικό σου στην πρώτη σου απάντηση. Εγώ δεν έχω καμία σχέση με το μαγαζί απλά κατά καιρούς φέρνει ωραίες γυναίκες και φυσικά η Σάντρα για μένα είναι από τις πιο ωραίες Επαγγελματίες στην πόλη. Πρώτη φορά πήγα μαζί της το 2002.
Που το αναφέρει στο μήνυμα που έγραψε τσακαλε;
Καλό είναι να διαβάζουμε όλα τα μηνύματα τσακαλε
 

katalanos3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
592
Like
1.413
Πόντοι
206
Αποδεδειγμένα στο μόνο μαγαζί αυτή τη στιγμή μπορεί κάποιος να γαμήσει είναι το καραμέλα στην Μοναστηρίου. Αν και δεν μπορώ να σας καταλάβω πως μπορείτε να κάνετε σεξ μέσα στα μαγαζιά. Θα το ξαναπώ ότι η Σάντρα η Ολλανδέζα από το Κίεβο όσο μεγαλώνει γίνεται καλύτερη
H Σάντρα είναι στο στυλ της Εύας της μιλφάρας που δούλευε κάποτε στο Καραμέλα ;
Πού χάθηκε αυτή η ψυχή ;
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
687
Κριτικές
12
Like
3.204
Πόντοι
736
H Σάντρα είναι στο στυλ της Εύας της μιλφάρας που δούλευε κάποτε στο Καραμέλα ;
Πού χάθηκε αυτή η ψυχή ;
Στο σπίτι της είναι και όποιος έχει το τηλέφωνο της περνάει καλά. Καλύτερη από την Εύα είναι φίλε.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.248
Κριτικές
11
Like
18.459
Πόντοι
3.796
Ο φίλος σου μεγάλος φιδέμπορας είναι… Στο καραμέλα γαμάς με 80 € και εξαρτάται από την κοπέλα η τιμή όχι από το μαγαζί.600 € φίλε δεν τρώγανε από πελάτες ούτε στα ριχταδικα Που έβγαινε μια κωλόγρια και έλεγε στους διερχόμενους έχω κάτι φοιτήτριες στο πίσω δωμάτιο τους έβαζε μέσα στο μαγαζί τους άνοιγαν κάτι μπουκάλια σαμπάνιας με νερό μέσα και τους χρέωναν οτι ναναι
Παθον όντας πιτσιρικάς και ανηξερος :cheesy:
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
469
Κριτικές
9
Like
424
Πόντοι
21
Στο σπίτι της είναι και όποιος έχει το τηλέφωνο της περνάει καλά. Καλύτερη από την Εύα είναι φίλε.
Μετεξεταστεος έμεινα δλδ.
Ένα μαγαζί μεντα στη Σταυρούπολη τι λέει ξέρεις;διάβασα όλο το φόρουμ αλλά δεν γράφει κανείς!
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
995
Πόντοι
81
Το Σολ που γράφεται που ακριβώς βρίσκεται
 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
546
Like
1.204
Πόντοι
206
Ποια είναι η Σάντρα;πιτσιρικά αβυζη;
Καλιγούλα και μουν γαμας άνετα...μουν πιο οικονομικά.
Μπες στο παρασύνθημα για Καλιγούλα και μουν (πλέον Σολ).
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το Σολ που γράφεται που ακριβώς βρίσκεται
Απέναντι από το Ιγκουάνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom