Νέα

Κόλλησα ΣΜΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iakwvos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Παροτι την εχω ενημερωσει, την Παρασκευη και το σαββατο δουλευε στα χοτελ τα αντικριστα, την ειδε φιλος που την είχαμε παρει παρτουζα ποιο παλια, αλλα αυτος καταλαβε τι τρεχει με την βρωμιαρα και την εκανε . είναι full money hunger και δεν υπολογιζει οτιδήποτε εμπρος στο χρημα. δεν πιστευω ότι εγινε καλα, παντως εγω κανω θεραπεια.
Μια είναι η θεραπεια, Όχι ακαποτα, και προσοχή και στα τσιμπούκια τα ακαποτα. ο γιατρος μου ειπε χθες που εκανα επανεξεταση ότι εχει αρρωστους με διαφορα νοσηματα από τσιμπούκια, προσοχή μαγγες να την βγαζουμε καθαρη.


Ρε τύπε γιατί εξακολουθείς να μην δίνεις το όνομα της βρωμιάρας???
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Ρε τύπε γιατί εξακολουθείς να μην δίνεις το όνομα της βρωμιάρας???

φιλε δεν ειναι και ο κωδικας da vinci χαλαρωσε

αν παρατηρησεις αυτα που εγραψε στην αρχη καταλαβαινεις για ποια μιλαει
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Ρε τύπε γιατί εξακολουθείς να μην δίνεις το όνομα της βρωμιάρας???

Κύριε kavlarxis... αν εσείς ή ο οποιοσδήποτε έχετε κολλήσει κάποια ίωση, φαντάζομαι ότι η κάθε κοπέλα μπορεί να μη θέλει να την περάσει. Πιστεύετε ότι χρειάζεται να σας κάνουν εξετάσεις μόλις μπαίνετε σε ένα μπουρδέλο και αν έχετε κάποια πάθηση να σας πετάνε έξω, ή κάποιος φίλος σας να την πάρει τηλέφωνο και να της πει, πρόσεχε έρχεται ένα βρωμιάρης με ίωση τώρα από εκεί, πρόσεξτε μη του ανοίξετε... :S (η λογική σας είναι αυτή)

Ο καθένας προσέχει για τον εαυτό του. Δεν είστε ανήλικος να σας λέει η μάνα σας, μη ξεχάσεις να βάλεις καπότα παιδί μου....
Όποιος δεν θέλει να κολλήσει κάτι είτε φοράει προφυλακτικό ή και δύο προφυλακτικά, φοράει και ιατρική στολή, φοράει και κράνος αστροναύτη ή κλείνετε σε ένα γυάλινο σπίτι και περιμένει να πεθάνει.
Διαφορετικά μπορεί να κάνει ότι τον ευχαριστεί και να πάρει το ρίσκο.
Επίσης αν θέλει κάποιος ακάποτο και να είναι σίγουρος, ας βρεί μία γκόμενα/γυναίκα, ή να "αγοράσει" μία να την έχει μόνιμα δική του...

πφφφ.... και σας είχα για σοφό άνθρωπο μέχρι σήμερα. Η γνώμη μου για εσάς άλλαξε όπως και η γνώμη όλων μας για το  θεσσαλονικιό κινέζο...
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Kavlarxis ενδιαφέρεστε να με γαμήσετε ακάποτα και θέλετε να μάθετε?  :S

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Αγριεμένος είσαι Τέντυ  :effemine: , χαλάρωσε είμαι στρέητ!!! Μου αρέσουν μόνο ζεστά υγρα μουνάκια....



Κύριε kavlarxis... αν εσείς ή ο οποιοσδήποτε έχετε κολλήσει κάποια ίωση, φαντάζομαι ότι η κάθε κοπέλα μπορεί να μη θέλει να την περάσει. Πιστεύετε ότι χρειάζεται να σας κάνουν εξετάσεις μόλις μπαίνετε σε ένα μπουρδέλο και αν έχετε κάποια πάθηση να σας πετάνε έξω, ή κάποιος φίλος σας να την πάρει τηλέφωνο και να της πει, πρόσεχε έρχεται ένα βρωμιάρης με ίωση τώρα από εκεί, πρόσεξτε μη του ανοίξετε... :S (η λογική σας είναι αυτή)

Ο καθένας προσέχει για τον εαυτό του. Δεν είστε ανήλικος να σας λέει η μάνα σας, μη ξεχάσεις να βάλεις καπότα παιδί μου....
Όποιος δεν θέλει να κολλήσει κάτι είτε φοράει προφυλακτικό ή και δύο προφυλακτικά, φοράει και ιατρική στολή, φοράει και κράνος αστροναύτη ή κλείνετε σε ένα γυάλινο σπίτι και περιμένει να πεθάνει.
Διαφορετικά μπορεί να κάνει ότι τον ευχαριστεί και να πάρει το ρίσκο.
Επίσης αν θέλει κάποιος ακάποτο και να είναι σίγουρος, ας βρεί μία γκόμενα/γυναίκα, ή να "αγοράσει" μία να την έχει μόνιμα δική του...

πφφφ.... και σας είχα για σοφό άνθρωπο μέχρι σήμερα. Η γνώμη μου για εσάς άλλαξε όπως και η γνώμη όλων μας για το  θεσσαλονικιό κινέζο...



Πάλι μαλακίες συμπεραίνεις για μένα, εγώ απλά μια ερώτηση έκανα.....


Με απαξίωσες Τέντυ!!! :S :S :S

 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
φιλε δεν ειναι και ο κωδικας da vinci χαλαρωσε

αν παρατηρησεις αυτα που εγραψε στην αρχη καταλαβαινεις για ποια μιλαει


Τύπε μην επικεντρώνεσαι σε αυτό, αλλο πράγμα εννοώ.... Πρέπει  οι κοπέλες που ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ έχουν δώσει παράσημα σε συναγωνιστές να βγαίνουν στον τάκο..... Για να την γλυτώνουν οι επόμενοι!!!
 

gspank

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2012
Μηνύματα
306
Like
30
Πόντοι
1
Δεν πειράζει. Κομμουνιστής να μην είσαι και έχει ο Θεός.

Που είσαι ρε Λοβέρδο να κάνεις κανα πογκρόμ να ξεβρωμίσει ο τόπος!

loverdos.jpg

[size=40pt]ΖΕΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΕΙ![/size]
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Τύπε μην επικεντρώνεσαι σε αυτό, αλλο πράγμα εννοώ.... Πρέπει  οι κοπέλες που ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ έχουν δώσει παράσημα σε συναγωνιστές να βγαίνουν στον τάκο..... Για να την γλυτώνουν οι επόμενοι!!!

φιλε καλα τα λες
απλα οποιος κανει ακαποτα ειναι αξιος της μοιρας του
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Τα έχουμε πει μύστες!


:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Τα έχουμε πει μύστες!

:zombie: :shit: :zombie: :shit:

Sorry κιόλας... απλά τη σκέψη μου θα πω... Είναι σαν να μπαίνεις σε γρήγορο αμάξι, να πας με 300 και αν σκοτωθείς να λες, τα γρήγορα αμάξια σκορπούν το θάνατο για λίγη βενζίνη  :S
Η πας και πηδάς από τον 6ο όροφο και λες, τα μπαλκόνια σκορπούν το θάνατο για μία ωραία θέα.  :S :S :S
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.112
Πόντοι
7.786
αν δεν εχεις  μυαλο την πατας  και οι δυο  πλευρες πρεπει να  προσεχουμε  γαμας με καποτα 
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.522
Κριτικές
64
Like
5.112
Πόντοι
7.786
και οταν εισαι και παντρευμενος   να προσεχεις παραπανω μην κανεις ζημια στην γυναικα σου  
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Να πω και εγώ την δική μου εμπειρία, απλά για να δείξω ότι δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος, άνευ προφύλαξης. Μόνιμη σχέση, με την κοπέλα αυστηρά και αποδεδειγμένα μονογαμική. Παρεμπιπτόντως και μουνάρα, επιπέδου καλλιστείων. Για καπότα ούτε λόγος, αν δεν μπορείς να γαμήσεις ελεύθερα σε μία τέτοια περίπτωση, τότε πότε? Ήμασταν σε φάση διακοπών, και μόνοι στο σπίτι, οπότε έπεφταν και ολοήμερα γαμήσια. Σε κάποια στιγμή, έτσι όπως ήμουν τυφλωμένος από καύλα, της τον χώνω στο κώλο, και ακόμα θυμάμαι τι ωραία αίσθηση μου είχε αφήσει. Δυστυχώς όμως όλα έχουν το τίμημα τους. Μετά από λίγο καιρό εμφανίστηκε ουρολοίμωξη και ούτε και γω θυμάμαι πόσους μήνες έπαιρνα αντιβίωση. Σε μπουρδέλα και με άγνωστες το ακάποτο είναι καθαρή αυτοκτονία εκτός από μαλακία. Αλλά ρε γαμώτο, να μην μπορείς να βρείς το φως σου ούτε και σε μόνιμη μονογαμική σχέση? Ειδικά πάντως στην περίπτωση μου επειδή η καπότα αφαιρεί το 80% της απόλαυσης, γιαυτό τον λόγο αποφεύγω τα μπουρδέλα και τις πουτάνες, αν και ομολογώ ότι ακάποτη πίπα, έχω δώσει..
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
Να πω και εγώ την δική μου εμπειρία, απλά για να δείξω ότι δεν μπορείς ποτέ να είσαι σίγουρος, άνευ προφύλαξης. Μόνιμη σχέση, με την κοπέλα αυστηρά και αποδεδειγμένα μονογαμική. Παρεμπιπτόντως και μουνάρα, επιπέδου καλλιστείων. Για καπότα ούτε λόγος, αν δεν μπορείς να γαμήσεις ελεύθερα σε μία τέτοια περίπτωση, τότε πότε? Ήμασταν σε φάση διακοπών, και μόνοι στο σπίτι, οπότε έπεφταν και ολοήμερα γαμήσια. Σε κάποια στιγμή, έτσι όπως ήμουν τυφλωμένος από καύλα, της τον χώνω στο κώλο, και ακόμα θυμάμαι τι ωραία αίσθηση μου είχε αφήσει. Δυστυχώς όμως όλα έχουν το τίμημα τους. Μετά από λίγο καιρό εμφανίστηκε ουρολοίμωξη και ούτε και γω θυμάμαι πόσους μήνες έπαιρνα αντιβίωση. Σε μπουρδέλα και με άγνωστες το ακάποτο είναι καθαρή αυτοκτονία εκτός από μαλακία. Αλλά ρε γαμώτο, να μην μπορείς να βρείς το φως σου ούτε και σε μόνιμη μονογαμική σχέση? Ειδικά πάντως στην περίπτωση μου επειδή η καπότα αφαιρεί το 80% της απόλαυσης, γιαυτό τον λόγο αποφεύγω τα μπουρδέλα και τις πουτάνες, αν και ομολογώ ότι ακάποτη πίπα, έχω δώσει..
τυπε σε μερεντιασε :think: :S :S :S
 

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Προφανώς τύπε, αλλά ευτυχώς δεν το πήρα χαμπάρι εκείνη την στιγμή, γιατί είναι μεγάλη ξενέρα...
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Προφανώς τύπε, αλλά ευτυχώς δεν το πήρα χαμπάρι εκείνη την στιγμή, γιατί είναι μεγάλη ξενέρα...

Τύπε έπαιρνα από πρώην μου κι εγώ κώλο χωρίς, ευτυχώς από τύχη δεν τσίμπησα ουρολοίμωξη!!!
Το νου σας ρεμάλια!!!
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
Sorry κιόλας... απλά τη σκέψη μου θα πω... Είναι σαν να μπαίνεις σε γρήγορο αμάξι, να πας με 300 και αν σκοτωθείς να λες, τα γρήγορα αμάξια σκορπούν το θάνατο για λίγη βενζίνη  :S
Η πας και πηδάς από τον 6ο όροφο και λες, τα μπαλκόνια σκορπούν το θάνατο για μία ωραία θέα.  :S :S :S
χυσολαγνε εχεις κανει ακαποτο :think: :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom