Νέα

Κόλλησα ΣΜΝ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Iakwvos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 785
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σάτυρος82

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε πρέπει να πεις να πεις το όνομα της κοπέλας . Για αυτο φτιάχτηκε αυτο site ώστε να μας προφυλάσσει  απο πολλές και διάφορες καταστάσεις με τον αγοραίο έρωτα. Ειναι καθήκον σου!

:thumbsup:
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Φιλε! πλανασε οικτρα αν νομιζεις οτι το σαιτ φτιαχτικε για αυτο τον λογο! Καθηκον ειναι να εισαι εσυ προσεκτικος και να περνεις τις απετουμενες προφυλαξεις, Γαμαμε πορνες,οχι παρθενες!   

Τύπε έχεις κι εσύ δίκιο, αλλά για ποιο λόγο να μην κατονομάσει την βρωμιάρα που μεταδίδει σκουλαμέντα???? :zombie:
 

marinos marin

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2016
Μηνύματα
116
Like
16
Πόντοι
1
Τύπε έχεις κι εσύ δίκιο, αλλά για ποιο λόγο να μην κατονομάσει την βρωμιάρα που μεταδίδει σκουλαμέντα???? :zombie:


Κυριοι, δεν πρόκειται να κατονομασω την κυρια... Αλλωστε σε προηγούμενες σελιδες εχω δωσει λιγα στοιχεια.
Τα σκουλαμέντα  όπως τα λες της τα μετεφερε καποιος πελατης.

Η μεγαλη βλακεια είναι ότι μετα από 3 , 4 ραντεβού πολλα κορίτσια κανουν πολλα ακαποτα. και ακομα μεγαλυτερη βλακεια που πελατες το αποδέχονται η και το ζητανε.
Ας μην κρυβωμαστε στην σκια μας, Οι περισσοτεροι ξερουν ποιες είναι αυτές.
και ολοι μας λιγο πολύ το εχουμε κανει. οσο δεν βγει το πρόβλημα όλα είναι καλα, μολισ σκαση το πρόβλημα τοτε ολοι ψαχνωμαστε.
μια λεπτομερεια.. η χλαμυδια ενδημει και στο στομα/φαρυγγα και στις ακρες των χειλεων συμφωνα με τον γιατρο μου, ασπρα σημαδακια και μικρες φούσκες στις ακριες χειλεω ισωσ είναι ενδειξη μυκητίασης και αλλα πολλα.
 
 
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Κυριοι, δεν πρόκειται να κατονομασω την κυρια... Αλλωστε σε προηγούμενες σελιδες εχω δωσει λιγα στοιχεια.
Τα σκουλαμέντα  όπως τα λες της τα μετεφερε καποιος πελατης.

Η μεγαλη βλακεια είναι ότι μετα από 3 , 4 ραντεβού πολλα κορίτσια κανουν πολλα ακαποτα. και ακομα μεγαλυτερη βλακεια που πελατες το αποδέχονται η και το ζητανε.
Ας μην κρυβωμαστε στην σκια μας, Οι περισσοτεροι ξερουν ποιες είναι αυτές.
και ολοι μας λιγο πολύ το εχουμε κανει. οσο δεν βγει το πρόβλημα όλα είναι καλα, μολισ σκαση το πρόβλημα τοτε ολοι ψαχνωμαστε.
μια λεπτομερεια.. η χλαμυδια ενδημει και στο στομα/φαρυγγα και στις ακρες των χειλεων συμφωνα με τον γιατρο μου, ασπρα σημαδακια και μικρες φούσκες στις ακριες χειλεω ισωσ είναι ενδειξη μυκητίασης και αλλα πολλα.
 


Τύπε φυσικά και της τα μετέφερε κάποιος πελάτης ΜΕ ΤΗΝ ΘΕΛΗΣΗ ΤΗΣ..... Γιατί αν την ενδιέφερε η υγεία της κι όχι το χρήμα πρώτα η ίδια θα φυλασσόταν.....

Στο δευτερο θα διαφωνήσω όχι τύπε δεν ξέρουμε οι περισσότεροι ποιες είναι αυτές...... Εικάζουμε απλά, με ότι αυτό συνεπάγεται!!!

 

pipis81

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
24
Like
30
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα. Είχα γραψει ένα μήνυμα πριν μέρες αλλά ακόμα γράφει οτι περιμένει έγκριση. Τι έγινε? :huh:
 

Steffan

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
21 Νοε 2016
Μηνύματα
558
Λύσεις
2
Like
281
Πόντοι
26

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Καλημέρα συναγωνιστές. Παρακολουθώ αρκετά το forum αλλά τώρα προέκυψε προβλημα και χρειάζομαι βοήθεια. Μετά απο μερικές παράνομες καταδρομικές στη Μεταξούπολη, εβγαλα στο στήθος κατι κοκκινίλες. Η μεγαλύτερη είναι περίπου όσο ένα δεκαλεπτο του ευρώ και άλλες 5-6 γυρω γύρω ειναι μικροτερες και λιγότερο εντονες. Εκτος απο τον κινδυνο να κολλησω τη γυναικα μου, φοβάμαι και μη με ψιλιαστεί γιατι γνωριζει το αμαρτωλο παρελθον μου ως μπουρδελιαρη. Υπαρχει καμια κρέμα να παω να πασαλυφτώ? Τοσα χρονια δεν ειχα κανενα προβλημα και μου κατσε η στραβή τωρα..

Ρε τύπε και τι ζητάς εδώ μέσα ..... Τραβα σε δερματολόγο να σου πεί.... Εμείς τι περιμένεις να σου πούμε???
 

pipis81

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
24
Like
30
Πόντοι
0
Ρε τύπε και τι ζητάς εδώ μέσα ..... Τραβα σε δερματολόγο να σου πεί.... Εμείς τι περιμένεις να σου πούμε???

Θα πάω οπωσδήποτε σε δερματολόγο-αφροδισιολόγο, τη μεθεπομενη Τετάρτη στις 22 απλά έλεγα μηπως το 'χει αντιμετωπίσει κανένα μέλος να μου πει τι έκανε, αν πήρε τίποτα να βάλω κι εγώ προσωρινά, αν είναι δύσκολη η θεραπεία, έστω κάποιες πληροφορίες γιατι είμαι λίγο στην τσίτα.
Ευχαριστώ
 

Επισκέπτης
Θα πάω οπωσδήποτε σε δερματολόγο-αφροδισιολόγο, τη μεθεπομενη Τετάρτη στις 22 απλά έλεγα μηπως το 'χει αντιμετωπίσει κανένα μέλος να μου πει τι έκανε, αν πήρε τίποτα να βάλω κι εγώ προσωρινά, αν είναι δύσκολη η θεραπεία, έστω κάποιες πληροφορίες γιατι είμαι λίγο στην τσίτα.
Ευχαριστώ
αν είσαι σε ψιλοαπογνωση και θες να τις εξαφανίσεις εστω προσωρινα μη σε παρει πρεφα η γυναικα σου πάρε μια ελοκόν... Ειναι κορτιζονουχα, την επαιρνα για αλλο λογο αλλά πιστεύω θα δουλέψει
 

kostasasximos86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2016
Μηνύματα
4.926
Κριτικές
8
Like
614
Πόντοι
326
Θα πάω οπωσδήποτε σε δερματολόγο-αφροδισιολόγο, τη μεθεπομενη Τετάρτη στις 22 απλά έλεγα μηπως το 'χει αντιμετωπίσει κανένα μέλος να μου πει τι έκανε, αν πήρε τίποτα να βάλω κι εγώ προσωρινά, αν είναι δύσκολη η θεραπεία, έστω κάποιες πληροφορίες γιατι είμαι λίγο στην τσίτα.
Ευχαριστώ

φιλε δεν υπαρχει λογος να πανικοβαλεσαι.
αφου οπως ειπες ειναι λιγες κοκκινιλες , παρε εναν κοκκινο μαρκοδορο να μην σε παρει πρεφα ομως η γενικα σου βαψε ολο σου τον ΠΟΥΤΣΟ ΚΟΚΚΙΝΟ...και αν σε ενδεχομενη ερωτηση της γυναικας σου σε ρωτησει γιατι τον εβαψες πες της οτι τον προετοιμαζεις για το Πασχα και ειπες για αλλαγη αντι να βαψεις αυγο ειπες να βαψεις την πουτσα σου μονο που σε αυτο το πασχα μπορει να σου σπασει την πουτσα αν μαθει οτι εκανες μαλακια αντι για αυγο

Οποτε be careful , αλλα δεν υπαρχει λογος αναστατωσης !
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.377
Κριτικές
49
Like
22.794
Πόντοι
24.596
Θα πάω οπωσδήποτε σε δερματολόγο-αφροδισιολόγο, τη μεθεπομενη Τετάρτη στις 22 απλά έλεγα μηπως το 'χει αντιμετωπίσει κανένα μέλος να μου πει τι έκανε, αν πήρε τίποτα να βάλω κι εγώ προσωρινά, αν είναι δύσκολη η θεραπεία, έστω κάποιες πληροφορίες γιατι είμαι λίγο στην τσίτα.
Ευχαριστώ
τυπε πηγαινε στο Συγγρος στα επειγοντα,πες τους τι εγινε να σε στειλουν στο ιατρειο 10 αμεσα.εννοω οχι οτι ειναι επειγον αλλα ετσι θα βγαλεις γρηγορα ακρη. :S :S :S
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
οτι σου λεει ο νασος!και κοψε τα ξενογαμησια στο μεταξι,ελεος αφου εχεις γυναικα τουλαχιστον πανε καπου ποιο ποιοτικα μπας και χεις λιγοτερες πιθανοτητες να παρεις παρασημο...
 

pipis81

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
24
Like
30
Πόντοι
0
Ευχαριστώ παιδιά για τη βοήθεια. Δε ξαναπαω Μετάξι. Το 10€ βεβαια ειναι πειρασμός αλλα αμα είναι να τραβιόμαστε μετα, δεν αξίζει την αγωνία. Καλυτερα λίγα και ποιοτικότερα, τουλαχιστον για εμας τους παντρεμενους Ευχαριστώ και πάλι μάγκες μου.
 

TheGreat

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
74
Like
13
Πόντοι
0
Κυριοι, δεν πρόκειται να κατονομασω την κυρια... Αλλωστε σε προηγούμενες σελιδες εχω δωσει λιγα στοιχεια.
Τα σκουλαμέντα  όπως τα λες της τα μετεφερε καποιος πελατης.

Η μεγαλη βλακεια είναι ότι μετα από 3 , 4 ραντεβού πολλα κορίτσια κανουν πολλα ακαποτα. και ακομα μεγαλυτερη βλακεια που πελατες το αποδέχονται η και το ζητανε.
Ας μην κρυβωμαστε στην σκια μας, Οι περισσοτεροι ξερουν ποιες είναι αυτές.
και ολοι μας λιγο πολύ το εχουμε κανει. οσο δεν βγει το πρόβλημα όλα είναι καλα, μολισ σκαση το πρόβλημα τοτε ολοι ψαχνωμαστε.
μια λεπτομερεια.. η χλαμυδια ενδημει και στο στομα/φαρυγγα και στις ακρες των χειλεων συμφωνα με τον γιατρο μου, ασπρα σημαδακια και μικρες φούσκες στις ακριες χειλεω ισωσ είναι ενδειξη μυκητίασης και αλλα πολλα.

Ποπω, ξέρεις πόσες φορές οι πουτάνες έχουν τέτοια άσπρα σημαδάκια στο στόμα ή γύρω απο το στόμα! Φτού γαμώτο και μας κάνουνε ακάποτες πίπες και γλωσόφυλλα. Αυτό δεν το είχα δεί κάπου γραμμενο στα ιατρικά sites. Εμεινα με την μπουκιά (πρωινό γαρ τέτοια ώρα πριν πάω δουλειά) στο στόμα....
Να'σαι καλα που το γραψες σύντεκνε...
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
Φιλε! πλανασε οικτρα αν νομιζεις οτι το σαιτ φτιαχτικε για αυτο τον λογο! Καθηκον ειναι να εισαι εσυ προσεκτικος και να περνεις τις απετουμενες προφυλαξεις, Γαμαμε πορνες,οχι παρθενες! 

Το γεγονός ότι γαμάμε πόρνες δεν σημαίνει, ούτε πρέπει να σημαίνει ότι παίζουμε με τον θάνατο.
Ασφαλώς και οφείλουμε προφυλάξεις.Οι εκδιδόμενες όπως ο κάθε επαγγελματίας οφείλει να προστα-
τεύει τούς πελάτες της.
Το γεγονός ότι γαμάμε πουτάνες και όχι παρθένες δεν αποτελεί άλλοθι για να γεμίζουμε αφροδίσια.
Δεν μάς χαλάει σε τίποτα να ξέρουμε ποιές είναι άρρωστες.
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
Καλημέρα συναγωνιστές. Παρακολουθώ αρκετά το forum αλλά τώρα προέκυψε προβλημα και χρειάζομαι βοήθεια. Μετά απο μερικές παράνομες καταδρομικές στη Μεταξούπολη, εβγαλα στο στήθος κατι κοκκινίλες. Η μεγαλύτερη είναι περίπου όσο ένα δεκαλεπτο του ευρώ και άλλες 5-6 γυρω γύρω ειναι μικροτερες και λιγότερο εντονες. Εκτος απο τον κινδυνο να κολλησω τη γυναικα μου, φοβάμαι και μη με ψιλιαστεί γιατι γνωριζει το αμαρτωλο παρελθον μου ως μπουρδελιαρη. Υπαρχει καμια κρέμα να παω να πασαλυφτώ? Τοσα χρονια δεν ειχα κανενα προβλημα και μου κατσε η στραβή τωρα..

Κλινική εικόνα σύφιλης.
 

napoleonV1

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
9 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.881
Κριτικές
73
Like
8.010
Πόντοι
24.436
Κλινική εικόνα σύφιλης.
Τύπε το εξάνθημα στον κορμό μπορεί να το δει κανείς στο δεύτερο στάδιο της νόσου. Πρέπει όμως να είχε πριν περίπου 6 εβδ ανώδυνο έλκος στο ορθο, πέος ή στόμα ή αν είναι άτυχος και ΄κάπου αλλού. Μην τρομάζεις τον άνθρωπο για κάτι που μπορεί να οφείλεται σε 1002 άλλους λόγους χωρίς καν να έχεις δει το εξάνθημα! Ας πάει στο γιατρό του να  τον δει με ηρεμία και να του πει τι έχει.
 

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
139
Πόντοι
166
Θα πάω οπωσδήποτε σε δερματολόγο-αφροδισιολόγο, τη μεθεπομενη Τετάρτη στις 22 απλά έλεγα μηπως το 'χει αντιμετωπίσει κανένα μέλος να μου πει τι έκανε, αν πήρε τίποτα να βάλω κι εγώ προσωρινά, αν είναι δύσκολη η θεραπεία, έστω κάποιες πληροφορίες γιατι είμαι λίγο στην τσίτα.
Ευχαριστώ

Αν είναι σύφιλη, και καταλάβει ο γιατρός ότι την κολλήσατε πρόσφατα, θα σας κάνει 2 ενέσεις στο κωλαράκι, και μέχρι το βράδυ ...βασικά μέσα στην επόμενη ώρα θα έχουν υποχωρήσει τα πάντα. Περνάει τόσο εύκολα!!!

Όμως αν δεν είναι σίγουρος... :S συνήθως ο ασθενής περνάει από πολλές ειδικότητες γιατρών για εξέταση και ίσως κάνει και παρακέντηση εγκεφαλονωτιαίου υγρού (με σύριγγα από τη σπονδυλική στήλη) κάτι το οποίο είναι επίπονο και θα χρειαστεί κάποιες μέρες σε νοσοκομείο.

Έπειτα καλό θα είναι με κάποιο τρόπο... να ψήσετε τη γυναίκα σας να κάνει εξέταση μετά από λίγους μήνες για να είστε σίγουροι, διότι η σύφιλη κολλάει και με το σάλιο. (θα σας πει και ο γιατρός)

Εύχομαι να μην είναι τίποτα το σημαντικό ή και να είναι σύφιλη που την κολλήσατε πριν λίγους μήνες, και όλα θα είναι κομπλέ χωρίς να καταλάβει κανείς τίποτα.

:kissass:

ΥΓ Επίσης στη σύφιλη, συνήθως τέτοια κόκκινα σημάδια εμφανίζονται στις παλάμες και στις πατούσες.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Αν είναι σύφιλη, και καταλάβει ο γιατρός ότι την κολλήσατε πρόσφατα, θα σας κάνει 2 ενέσεις στο κωλαράκι, και μέχρι το βράδυ ...βασικά μέσα στην επόμενη ώρα θα έχουν υποχωρήσει τα πάντα. Περνάει τόσο εύκολα!!!

Όμως αν δεν είναι σίγουρος... :S συνήθως ο ασθενής περνάει από πολλές ειδικότητες γιατρών για εξέταση και ίσως κάνει και παρακέντηση εγκεφαλονωτιαίου υγρού (με σύριγγα από τη σπονδυλική στήλη) κάτι το οποίο είναι επίπονο και θα χρειαστεί κάποιες μέρες σε νοσοκομείο.

Έπειτα καλό θα είναι με κάποιο τρόπο... να ψήσετε τη γυναίκα σας να κάνει εξέταση μετά από λίγους μήνες για να είστε σίγουροι, διότι η σύφιλη κολλάει και με το σάλιο. (θα σας πει και ο γιατρός)

Εύχομαι να μην είναι τίποτα το σημαντικό ή και να είναι σύφιλη που την κολλήσατε πριν λίγους μήνες, και όλα θα είναι κομπλέ χωρίς να καταλάβει κανείς τίποτα.

:kissass:

ΥΓ Επίσης στη σύφιλη, συνήθως τέτοια κόκκινα σημάδια εμφανίζονται στις παλάμες και στις πατούσες.

Τέντυ έχεις περάσει σύφιλη και γνωρίζεις τέτοιες λεπτομέρειες???
 

marinos marin

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2016
Μηνύματα
116
Like
16
Πόντοι
1
Παροτι την εχω ενημερωσει, την Παρασκευη και το σαββατο δουλευε στα χοτελ τα αντικριστα, την ειδε φιλος που την είχαμε παρει παρτουζα ποιο παλια, αλλα αυτος καταλαβε τι τρεχει με την βρωμιαρα και την εκανε . είναι full money hunger και δεν υπολογιζει οτιδήποτε εμπρος στο χρημα. δεν πιστευω ότι εγινε καλα, παντως εγω κανω θεραπεια.
Μια είναι η θεραπεια, Όχι ακαποτα, και προσοχή και στα τσιμπούκια τα ακαποτα. ο γιατρος μου ειπε χθες που εκανα επανεξεταση ότι εχει αρρωστους με διαφορα νοσηματα από τσιμπούκια, προσοχή μαγγες να την βγαζουμε καθαρη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom