Νέα

Κέλλυ Λιόντου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gst007ath
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 520
  • Εμφανίσεις 314K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
158
Like
143
Πόντοι
1
μεγαλε εισαι αρχοντας
σε ευχαριστω πολυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: NEON7

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
158
Like
143
Πόντοι
1
εαν και δεν συμφωνώ γενικά με αυτο... εδω μιλάμε για επαγγελματία, θελει μπάζωμα και στις βυζιτες? :confused:
Όχι ακριβώς αλλά και ποιος δεν θα ήθελε να έλεγε στην παρέα του α κοιτάξτε αυτήν την διάσημη εγώ την έχω γαμησει και άλλα τετοια
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Μύστες, λύση μπορεί να βρεθεί αρκεί να υπάρχει καλή θέληση.
Θα μαζευτούν 5 μύστες και θα πούν στο κορίτσι ότι θα κάνει ραντεβού μιας ώρας για 500,00 ευρώ αλλά παρτουζίτσα.
Θα καθίσει κατάλληλα και θα γεμίσουν μουνί, κώλος,στόμα και με τα χέρια τους υπόλοιπους 2.
Η κοπέλα θα κάθεται σταθερή και οι μύστες θα εναλλάσσονται ανάλογα με την προτίμηση(πχ ο μύστης που βαρέθηκε κώλο και θέλει να χύσει να πάει στο στόμα κλπ)
Με αυτόν τον τρόπο και η κοπέλα στον ίδιο χρόνο θα βγάλει το ποσό που θέλει αλλα και οι μύστες θα τον ρίξουν με ένα κατοσταρικάκι.

Γιατί Λύσεις πάντα υπάρχουν!Αρκεί να το θές!!!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
δεν μπορω να καταλβω τον ντορο που εχει δημιουργησει η συγκεκριμενη!!
καποιος που εχει μεγαλυτερη εμπειρια ας με βοηθησει!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.713
Πόντοι
6.515
δεν μπορω να καταλβω τον ντορο που εχει δημιουργησει η συγκεκριμενη!!
καποιος που εχει μεγαλυτερη εμπειρια ας με βοηθησει!
:tooth: στο μεταξυ ενω ολοι τη θαβουνε οτι δεν αξιζει, ακριβη κλπ, αλλο τοσο οι τυποι ζητανε τροπους επαφης

το bou ειναι μαγικο
 

lemourios

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Νοε 2016
Μηνύματα
220
Κριτικές
19
Like
982
Πόντοι
1.011
Ακριβώς. Από μηδενικά τα κάνουμε νούμερα,και ως συνήθως απαιτούν και παραπάνω €€€ με το ανάλογο τουπέ ντίβας
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
υπάρχει κάποιος που να την εχει δει απο κοντα να μας πει μια αντικειμενική αποψη η θα στηριζόμαστε στις φωτογραφίες που ανεβαζει και πλασάρει λες και ειναι η θεα του ερωτα!!
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.713
Πόντοι
6.515
υπάρχει κάποιος που να την εχει δει απο κοντα να μας πει μια αντικειμενική αποψη η θα στηριζόμαστε στις φωτογραφίες που ανεβαζει και πλασάρει λες και ειναι η θεα του ερωτα!!
την εχουνε δει, κι εχουνε γραψει, κοντη προσωπο πολυ μετριο, μεγαλουτσικη, ομως η τυπισσα βαζει κατι φωτο σε νυχτερινα κεντρα με μινι μεχρι τον κωλο και εντυπωσιαζει, μαγκια της :hi:
 

ASPIRE(2)

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
835
Κριτικές
9
Like
22.485
Πόντοι
4.656
την εχουνε δει, κι εχουνε γραψει, κοντη προσωπο πολυ μετριο, μεγαλουτσικη, ομως η τυπισσα βαζει κατι φωτο σε νυχτερινα κεντρα με μινι μεχρι τον κωλο και εντυπωσιαζει, μαγκια της :hi:
εχεις δικιο αλλα γιατι αυτο με κανει να αισθανομαι λιγο ηλιθια εμενα οσο την κοιταζω και την ξανακοιταζω προσπαθοντας να την αποδικοποιησω!
πιστευω δεν αξιζει να ασχοληθούμε αλλο...
 

Bollyrood1

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
79
Like
97
Πόντοι
0
Εγώ μόλις επικοινώνησα με τον εν λόγω μεσάζων. Στην τιμή συμπεριλαμβάνονται τα πάντα, οι συνάντηση γίνεται μόνο σε ξενοδοχείο και οποίο αίτημα έχεις αναφορικά με φετίχ θα στο ικανοποιήσει. Τώρα η αλήθεια να λέγεται είμαι ακόμα λίγο σκεπτικός λόγω του τρόπου συνεννόησης. Θα ήθελα να την πάρω γιατί έχω τι φετιχ να πηγαίνω με αυτά τα ποθητά μωράκια των social
 

Daredevil9

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
493
Like
985
Πόντοι
86
Εγώ μόλις επικοινώνησα με τον εν λόγω μεσάζων. Στην τιμή συμπεριλαμβάνονται τα πάντα, οι συνάντηση γίνεται μόνο σε ξενοδοχείο και οποίο αίτημα έχεις αναφορικά με φετίχ θα στο ικανοποιήσει. Τώρα η αλήθεια να λέγεται είμαι ακόμα λίγο σκεπτικός λόγω του τρόπου συνεννόησης. Θα ήθελα να την πάρω γιατί έχω τι φετιχ να πηγαίνω με αυτά τα ποθητά μωράκια των social
Ο μεσάζων ποιος είναι;
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.713
Πόντοι
6.515
Εγώ μόλις επικοινώνησα με τον εν λόγω μεσάζων. Στην τιμή συμπεριλαμβάνονται τα πάντα, οι συνάντηση γίνεται μόνο σε ξενοδοχείο και οποίο αίτημα έχεις αναφορικά με φετίχ θα στο ικανοποιήσει. Τώρα η αλήθεια να λέγεται είμαι ακόμα λίγο σκεπτικός λόγω του τρόπου συνεννόησης. Θα ήθελα να την πάρω γιατί έχω τι φετιχ να πηγαίνω με αυτά τα ποθητά μωράκια των social
τυπε κρατα μας ενημερους :rockon:
 

Mikrotsoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
391
Πόντοι
301
Εγώ μόλις επικοινώνησα με τον εν λόγω μεσάζων. Στην τιμή συμπεριλαμβάνονται τα πάντα, οι συνάντηση γίνεται μόνο σε ξενοδοχείο και οποίο αίτημα έχεις αναφορικά με φετίχ θα στο ικανοποιήσει. Τώρα η αλήθεια να λέγεται είμαι ακόμα λίγο σκεπτικός λόγω του τρόπου συνεννόησης. Θα ήθελα να την πάρω γιατί έχω τι φετιχ να πηγαίνω με αυτά τα ποθητά μωράκια των social
Πώς ηρθες σε επικοινωνία;
 

cursed

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2005
Μηνύματα
248
Κριτικές
6
Like
643
Πόντοι
301
Εγώ μόλις επικοινώνησα με τον εν λόγω μεσάζων. Στην τιμή συμπεριλαμβάνονται τα πάντα, οι συνάντηση γίνεται μόνο σε ξενοδοχείο και οποίο αίτημα έχεις αναφορικά με φετίχ θα στο ικανοποιήσει. Τώρα η αλήθεια να λέγεται είμαι ακόμα λίγο σκεπτικός λόγω του τρόπου συνεννόησης. Θα ήθελα να την πάρω γιατί έχω τι φετιχ να πηγαίνω με αυτά τα ποθητά μωράκια των social
Ποια είναι η τιμή και ποιος ο μεσάζων;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom