Νέα

Κάθε πότε χύνετε τη γκόμενά σας στη μάπα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pokahontas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 224
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Απλη στατιστικη, να δουμε αν οι Ελληνιδες το γουσταρουν...

  • καθε φορα που κανουμε σεξ

    Ψήφοι: 77 21,8%
  • που και που

    Ψήφοι: 99 28,0%
  • σπανια

    Ψήφοι: 54 15,3%
  • μονο οταν μου παιρνει πιπα

    Ψήφοι: 31 8,8%
  • δεν το γουσταρει

    Ψήφοι: 92 26,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

redandwhite

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2008
Μηνύματα
357
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Μπραβο ρε συ βομβυ!! Μιλαμε θα μας γλυτωσεις πολλα λεφτα εσυ! Αμα πιασει ο Χουντινι θα σε κερασω στην Αλταμιρα

άντε ρε, υπάρχουν πιστοποιημένες μέθοδοι για να ξεπεραστεί αυτό  :rockon:

ο ΧΟΥΝΤΙΝΙ
την έχεις στα τέσσερα και σου έρχεται να χύσεις αλλά κρατιέσαι λίγο. τη φτύνεις στην πλάτη και όταν γυρίσει να σου πει το κλασικό "τελείωσες?" ΠΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΦ τη χύνεις στη μάπα. έξτρα μπόνους πόιντς αν εκείνη την ώρα φωνάξεις "ΑΜΠΡΑ ΚΑΤΑΜΠΡΑ" ή "ΣΑΠΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΙΖ!"


the SAN FRANSISCO SURPRISE
όταν ξυπνάς την αγαπημένη σου χύνοντάς την στη μάπα  :rockon:


the CUM SMACK
όταν κάνεις σεξ με την αγαπημένη σου, χύνεις στο χέρι σου και ΧΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΤΣ της αρπάζεις τη μάπα με το χυμένο χέρι για τουλάχιστον πέντε δευτερόλεπτα (μερικοί λένε τρία αλλά είναι φλώροι). έξτρα μπόνους ποίντς αν πάει να φωνάξει ή να αναπνεύσει και της μπούνε τα χύσια στη μύτη  :rockon: :rockon:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


τώρα είμαι single :o, αλλά παλιότερα θυμάμαι είχα μια γκόμενα που η ίδια ζητούσε να τη χύνω στη μάπα γιατί έλεγε ότι το σπέρμα είναι το καλύτερο και φθηνότερο καλλυντικό  :new_shocked: :tooth:
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
εμένα η δικιά μου είναι χτικιάρα σιχαίνεται πολύ(είναι απ αυτές που και το χνουδάκι την ενοχλεί)...μια φορά θυμάμαι ενώ μου παιρνε πίπα εκσφεντωνίστηκε στη μάπα της και μόνο που δε μ έδειρε... :2funny: :2funny: :s&m_1:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εμένα η δικιά μου είναι χτικιάρα σιχαίνεται πολύ(είναι απ αυτές που και το χνουδάκι την ενοχλεί)...μια φορά θυμάμαι ενώ μου παιρνε πίπα εκσφεντωνίστηκε στη μάπα της και μόνο που δε μ έδειρε... :2funny: :2funny: :s&m_1:
μηπως επειδη δεν την εχυνες ετσι παντα;
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Δεν με τρελαίνει ιδιαίτερα το χύσιμο στη μάπα ...εντάξει έχει την πλάκα του καμιά φορά . Προτιμώ να καταπίνει το σπέρμα μου .
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Δεν με τρελαίνει ιδιαίτερα το χύσιμο στη μάπα ...εντάξει έχει την πλάκα του καμιά φορά . Προτιμώ να καταπίνει το σπέρμα μου .
θες να την παχυνεις;ειναι που λεμε σε γαμω και χυνω λες να παχυνεις; :grin: :grin: :grin:
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Μονο στα βυζιά...Ποτέ στη μούρη...
 

soublaki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πάντα στην μάπα.Να φτιάχνουν και επιδερμίδα. ;)
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16


κάθε μεσημέρι όταν γυρνάω σπίτι από τη δουλειά :grin: :2funny:
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
Δεν με τρελαίνει ιδιαίτερα το χύσιμο στη μάπα ...εντάξει έχει την πλάκα του καμιά φορά . Προτιμώ να καταπίνει το σπέρμα μου .

χύστην στη μάπα και μετά πάρε ένα κουταλάκι μάζεψε το σπέρμα σου και δώστης το να καταπιεί :dancing:
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.623
Πόντοι
2.660
Κάθε φορά που μου το ζητάει ... και τώρα τελευταία το ζητάει συχνά και "δεν" μου αρέσει καθόοοοοολου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom