Νέα

Κατερίνα Στικούδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα σπατουλας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.979
Like
5.023
Πόντοι
1.106
Και οι φωτογραφιες ωραίες και όλα τα επιφωνηματα των συμμετεχόντων ωραία. Το ζητημα είναι γιατί υπάρχει το νήμα? Υπαρχουν τίποτα πονηρά που χρήζει να μαθουμε π.χ. βιζιτες κλπ? Αλλιώς φάτε ματια ψάρια.
Κάνει φουλ πρόγραμμα με 20€ οκ?
 

nitro28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
139
Κριτικές
4
Like
769
Πόντοι
361
Πολυ μουναρος



       :wanker: :wanker:
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.979
Like
5.023
Πόντοι
1.106
Μην τρελαίνεσαι χαβαλέ κανουμε
Στα σοβαρά όμως τι ήθελες δηλαδή να έχουμε νήματα μόνο για την παγκόσμια ειρήνη? Η να σου πει κανένας ναι κάνει τσακα τηλέφωνακι?
 

giatioxi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
10.027
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
186
Η Κατερίνα Στικούδη μίλησε στο Πρωινό.

Η τραγουδίστρια δεν δίστασε να απαντήσει στις επικρίσεις που δέχεται, ενώ απάντησε και στο αν σκοπεύει να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον αγαπημένο της.

«Στο καμαρίνι μου έχω πάντα καθαριστικό. Είπα και Αντέλ στο πρόγραμμά μου, το Rolling in the deep. Μου αρέσει η ερώτησή σου, δεν μπήκα ποτέ στη διαδικασία να πείσω κάποιον. Ο πόλεμος δεν σταματάει,γιατί δεν μπορούμε να αρέσουμε σε όλους. Το πιάνο είναι κάτι, χωρίς το οποίο δεν μπορώ να φανταστώ τη ζωή μου, θα ήθελα να είχα ασχοληθεί με τη μουσική από πιο μικρή ηλικία.

Μου έχει βγει το όνομα της σκληροπυρηνικής, επειδή είμαι τελειομανής. Με έχουν κουράσει τα social media. Δεν μπορώ να απαντάω σε όλα τα μηνύματα, όταν γίνεται τεράστιο, δεν μπορώ να το κάνω, και δεν θέλω να το κάνει και κάποιος άλλος για μένα. Μου αρέσει να τρώω, αλλά προσέχω κιόλα, είμαι φαγανή και λιχούδω. Θέλω να κάνω την οικογένειά μου, κάποια στιγμή όταν νιώσω ότι έχει έρθει η ώρα θα το κάνω!» είπε η τραγουδίστρια.

 

Sokni

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2017
Μηνύματα
236
Like
174
Πόντοι
1
Μην τρελαίνεσαι χαβαλέ κανουμε
Στα σοβαρά όμως τι ήθελες δηλαδή να έχουμε νήματα μόνο για την παγκόσμια ειρήνη? Η να σου πει κανένας ναι κάνει τσακα τηλέφωνακι?

Εντάξει τηλεφωνακι δεν θα περίμενα αλλά κάποια κουτσομπολιά ή πληροφορίες οτι κανει βιζιτες αυτό το περίμενα οτι θα υπηρχαν. Διαφορετικά δεν βλέπω ενδιαφέρον.
Εν πάσει περιπτώσει δεν με αφορα το θέμα και δεν θα ξαναμπω σε αυτό το νήμα. Ο καθένας όπως την βρίσκει.
 

nitro28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
139
Κριτικές
4
Like
769
Πόντοι
361
Η Κατερίνα Στικούδη μίλησε στο Πρωινό.

Η τραγουδίστρια δεν δίστασε να απαντήσει στις επικρίσεις που δέχεται, ενώ απάντησε και στο αν σκοπεύει να ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον αγαπημένο της.

«Στο καμαρίνι μου έχω πάντα καθαριστικό. Είπα και Αντέλ στο πρόγραμμά μου, το Rolling in the deep. Μου αρέσει η ερώτησή σου, δεν μπήκα ποτέ στη διαδικασία να πείσω κάποιον. Ο πόλεμος δεν σταματάει,γιατί δεν μπορούμε να αρέσουμε σε όλους. Το πιάνο είναι κάτι, χωρίς το οποίο δεν μπορώ να φανταστώ τη ζωή μου, θα ήθελα να είχα ασχοληθεί με τη μουσική από πιο μικρή ηλικία.

Μου έχει βγει το όνομα της σκληροπυρηνικής, επειδή είμαι τελειομανής. Με έχουν κουράσει τα social media. Δεν μπορώ να απαντάω σε όλα τα μηνύματα, όταν γίνεται τεράστιο, δεν μπορώ να το κάνω, και δεν θέλω να το κάνει και κάποιος άλλος για μένα. Μου αρέσει να τρώω, αλλά προσέχω κιόλα, είμαι φαγανή και λιχούδω. Θέλω να κάνω την οικογένειά μου, κάποια στιγμή όταν νιώσω ότι έχει έρθει η ώρα θα το κάνω!» είπε η τραγουδίστρια.


Άντε  με το καλό     


      :headbaning1: :headbaning1: :headbaning1:

         
 

Sheev

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2017
Μηνύματα
51
Like
7
Πόντοι
0

Αλλη μια ελλεεινιδα που καταρρακωνει την εννοια του alpha male επιλεγοντας εναν λαπα μπαζο ως αμορε που περιφερει...αυτη η ξεφτιλα μονο Ελλαδα της βλαχιας του μικροαστισμου και της γυναικειας σκατομαγκιας γινεται χειροτερες γυναικες απο Ελληνιδες μεσογειακες γενικα δεν υπαρχουν στον ντουνια!Ελεος!...γινεται  σε τετοιο βαθμο και επηρεαζει την αγορα/πιατσα του σεξ-σχεσεων γενικα
 

Συνημμένα

  • ScreenHunter_2215 Oct. 06 15.54.jpg
    ScreenHunter_2215 Oct. 06 15.54.jpg
    36,6 KB · Εμφανίσεις: 25

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216

Αλλη μια ελλεεινιδα που καταρρακωνει την εννοια του alpha male επιλεγοντας εναν λαπα μπαζο ως αμορε που περιφερει...αυτη η ξεφτιλα μονο Ελλαδα της βλαχιας του μικροαστισμου και της γυναικειας σκατομαγκιας γινεται χειροτερες γυναικες απο Ελληνιδες μεσογειακες γενικα δεν υπαρχουν στον ντουνια!Ελεος!...γινεται  σε τετοιο βαθμο και επηρεαζει την αγορα/πιατσα του σεξ-σχεσεων γενικα
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Τύποι δεν πιανεστε απο πουθενά..
Άμα είχε κανα θειο θα την λέγατε πουτάνα.
Άμα είχε κανένα απο δισκογραφικη/ιδιοκτητη νυχτερινου γερου,κ.ο.κ. πάλι πουτανα.
Άμα τραβιοταν με ποδοσφαιριστη θα ηταν ηλιθια που τα εχει με έναν αγραμματο που κλωτσάει μια μπαλα.

Τώρα που μάθατε οτι τραβιέται για χρονια με εναν ψιλοάσημο,μη πλουσιο μετριας εμφάνισης που μπορει να μη γουσταρει κάμερες και όχι με alpha male Σπαλιαρες,πάλι σας βρωμάει.

Πολύ μίρλα ρε τυποι..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006

Αλλη μια ελλεεινιδα που καταρρακωνει την εννοια του alpha male επιλεγοντας εναν λαπα μπαζο ως αμορε που περιφερει...αυτη η ξεφτιλα μονο Ελλαδα της βλαχιας του μικροαστισμου και της γυναικειας σκατομαγκιας γινεται χειροτερες γυναικες απο Ελληνιδες μεσογειακες γενικα δεν υπαρχουν στον ντουνια!Ελεος!...γινεται  σε τετοιο βαθμο και επηρεαζει την αγορα/πιατσα του σεξ-σχεσεων γενικα
Δραγάτη στο μουνι της θα μας βαλει ρε τύπε, επειδη δεν διαλεγει αρκετα μάγκα για τα γουστα σου?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Τύποι δεν πιανεστε απο πουθενά..
Άμα είχε κανα θειο θα την λέγατε πουτάνα.
Άμα είχε κανένα απο δισκογραφικη/ιδιοκτητη νυχτερινου γερου,κ.ο.κ. πάλι πουτανα.
Άμα τραβιοταν με ποδοσφαιριστη θα ηταν ηλιθια που τα εχει με έναν αγραμματο που κλωτσάει μια μπαλα.

Τώρα που μάθατε οτι τραβιέται για χρονια με εναν ψιλοάσημο,μη πλουσιο μετριας εμφάνισης που μπορει να μη γουσταρει κάμερες και όχι με alpha male Σπαλιαρες,πάλι σας βρωμάει.

Πολύ μίρλα ρε τυποι..
Σωστος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Αυτη τη μαλακια με τα "alpha male" ποιος την εβγαλε?
Μιλαμε για σαχλαμαρα ολκής.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
:)
 

Συνημμένα

  • ScreenHunter_2215 Oct. 06 15.54.jpg
    ScreenHunter_2215 Oct. 06 15.54.jpg
    35,8 KB · Εμφανίσεις: 20
  • αρχείο λήψης (3).jpg
    αρχείο λήψης (3).jpg
    5,8 KB · Εμφανίσεις: 15

Sheev

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2017
Μηνύματα
51
Like
7
Πόντοι
0
Δραγάτη στο μουνι της θα μας βαλει ρε τύπε, επειδη δεν διαλεγει αρκετα μάγκα για τα γουστα σου?
Θα εχεις υποφερει πολυ στην ζωη σου με αυτα τα μυαλα της μουνοδουλιασης και του γυναικοκεντρισμου.Η Στικουδη οπως πολλες ανασφαλεις μουναρες διαλεγουν beta males ωστε να μη θιγεται ο εξουσιασμος και ναρκισισμος τους,αν δεν ειναι ο αλλος και παμπλουτος συνηθως ειναι και τα δυο ΛΑΠΑΣ ΓΕΡΟΣ&ΛΕΦΤΑΣ που τον σερνει και δεν νιωθει απειλη αλλα ανωτερη αρα σχεδον μηδενικο αγχος καθως εχει εκατομμυρια τετοιους προς αντικατασταση αυτο κατ'έμε πληττει την αξια των Αντρων ως προιον γενικα σπαει η αγορα πως το λενε τα προτυπα ταιριαστου ζευγαριου και Πατριαρχιας ακομα και βιολογικα αν κανει παιδια μαγαριζει το gene pool αλλο παραδειγμα η Μπιγιονσε με τον παμπλουτο ασχημαντρα Jay-Z που εκανε κακασχημο παιδι..μιλαμε για Ελλεινιδες βεβαια τα κομπλεξ τα αγχη και εγωπαθη υστερια τιποτα δεν εκπλησουν πια...οσο διασημες ομορφες και πλουσιες αν ειναι προκαλω να βρειτε διασημη ομορφη και πλουσια που παντρευτηκε ισοτιμο της...μονο η Βανδη μου΄ρχετε αλλα κι αυτο παιζει...κατι πολυ σαπιο παιζει με την ελληνικη κοινωνια...συνεχεια βλεπουμε εξευτελισμο των προτυπων και της λογικης σε ολα
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.244
Like
34.799
Πόντοι
9.931

Αλλη μια ελλεεινιδα που καταρρακωνει την εννοια του alpha male επιλεγοντας εναν λαπα μπαζο ως αμορε που περιφερει...αυτη η ξεφτιλα μονο Ελλαδα της βλαχιας του μικροαστισμου και της γυναικειας σκατομαγκιας γινεται χειροτερες γυναικες απο Ελληνιδες μεσογειακες γενικα δεν υπαρχουν στον ντουνια!Ελεος!...γινεται  σε τετοιο βαθμο και επηρεαζει την αγορα/πιατσα του σεξ-σχεσεων γενικα

Πιστευω οτι τον επέλεξε στο να μπορέσει να πλασαριστεί ως ραπ τραγουδιστρια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom