Νέα

Κατερίνα Λιόλιου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 465K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

nikolass 1

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.206
Like
5.452
Πόντοι
1.056
H ΛΕΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΕΙΚ ΨΕΥΤΙΚΟ
ΕΙΔΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΞΕΝΕΣ
ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΕ Α.Ι.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.408
Like
20.234
Πόντοι
6.056
Bro δημιουργείτε ένα ψέμα και ξαφνικά το νήμα παίρνει φωτιά. Γιατί το λέω;
Κανένας δεν έχει ανεβάσει αποδείξεις για το αντίθετο. Απλά μια φιλολογία που ο καθένας πετάει τη μαλακία του. Ε να πω και γω τη δικιά μου. Έχω βίντεο από Τζολί. Απλά επειδή το λέω.
Kατσε ρε τυπε,και απο τις Θερμοπυλες δεν εχουμε βαλει κανενα σκρινσοτ ή κανενα αποσπασμα απο το βιδεο αλλα δεν σημαινει οτι δεν εχει γινει η μαχη.Οποτε τυποι μην μασατε @Νίπλης και @Eraser.. ειναι σιγουρα κατοχοι:rockon::confused::confused::confused::coffee::coffee:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.408
Like
20.234
Πόντοι
6.056
Yπάρχουν μαρτυρίες από σοβαρά μέλη του μπου
Ε μα:hi::confused::confused::confused:
jensen-ackles-pointing.gif
 

aidiogliftis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
706
Like
2.863
Πόντοι
446
Με λυπεί το γεγονός ότι τίθεται εν αμφιβολω από ορισμένους νεοκοπους συνδαιτυμονες, η αξιοπιστία ορισμένων σεβαστων μελών του σαϊ, περί υπάρξεως πλείστων κινηματογραφησεων ερωτικών συνευρεσεων της χαριτοβρυτου διδας Λιολιου Αικατερίνης.
Αλλά, αυτοί είστε...
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Kατσε ρε τυπε,και απο τις Θερμοπυλες δεν εχουμε βαλει κανενα σκρινσοτ ή κανενα αποσπασμα απο το βιδεο αλλα δεν σημαινει οτι δεν εχει γινει η μαχη.Οποτε τυποι μην μασατε @Νίπλης και @Eraser.. ειναι σιγουρα κατοχοι:rockon::confused::confused::confused::coffee::coffee:
Σε όσες έτυχε αυτό πραγματικά βγήκαν και κλαίγονταν την επόμενη μέρα. Όσο δεν τοποθετείται η ίδια εγώ δεν πιστεύω τίποτα.
Καμία Dua Lipa γίνεται να βρούμε;
Ηρέμησε...:sopase:
...και τώρα το βίντεο παρακαλώ
Στοιχηματίζω το κωλοτρυπίδι μου ότι όλο αυτό είναι ραδιοαρβύλα.
Με λυπεί το γεγονός ότι τίθεται εν αμφιβολω από ορισμένους νεοκοπους συνδαιτυμονες, η αξιοπιστία ορισμένων σεβαστων μελών του σαϊ, περί υπάρξεως πλείστων κινηματογραφησεων ερωτικών συνευρεσεων της χαριτοβρυτου διδας Λιολιου Αικατερίνης.
Αλλά, αυτοί είστε...
Εδώ έχουν κάνει τον Πούτιν να λέει ότι θέλουν και νομίζεις ότι είναι αυτός ρε πουστη μου, εκεί θα κωλώσουν; Μην σου πω ότι σε λίγο θα βλέπουμε τις φάτσες μας σε άγριους σοδομισμούς από σκληρές αφέντρες.
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.408
Like
20.234
Πόντοι
6.056
Σε όσες έτυχε αυτό πραγματικά βγήκαν και κλαίγονταν την επόμενη μέρα. Όσο δεν τοποθετείται η ίδια εγώ δεν πιστεύω τίποτα.

Καμία Dua Lipa γίνεται να βρούμε;

Στοιχηματίζω το κωλοτρυπίδι μου ότι όλο αυτό είναι ραδιοαρβύλα.

Εδώ έχουν κάνει τον Πούτιν να λέει ότι θέλουν και νομίζεις ότι είναι αυτός ρε πουστη μου, εκεί θα κωλώσουν; Μην σου πω ότι σε λίγο θα βλέπουμε τις φάτσες μας σε άγριους σοδομισμούς από σκληρές αφέντρες.
Μην γενικευουμε:coffee:Ντουα δεν ξερω,πρεπει να μιλησω με κατι ακρες απο Μπερμινχαμ-Τεπελενι:coffee::confused::confused::confused:
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.973
Πόντοι
506
Όσοι με έμμεσο τρόπο και αμφισβητήσεισ επιδιώκουν να γίνουν κάτοχοι του υλικού απλά ματαιοπονουν.
ΥΓ: Όταν κάποιος έχει γαμησει πχ την celebrity Ούρσουλα Τάδε δεν θα κατσει να μοιράζει το τηλέφωνο της στο bou με PM
 

Cherno_Bill

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2019
Μηνύματα
363
Like
877
Πόντοι
81
Screenshot από το βίντεο. Δεν αποκαλύπτω την πηγή.
 

Συνημμένα

  • 00B1BCA.jpg
    00B1BCA.jpg
    148,9 KB · Εμφανίσεις: 81

Νιμουπαγίδας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.308
Like
2.648
Πόντοι
456
Αχ βρε Ρίνα, Κατερίνα. Πήρε μέρος και στο interracial blowbang. Ξάνθινε και το μαλλάκι της. Επεκτείνεται και η πολυταλαντούχα καριέρα της. Είχε πρόγραμμα.
Οι κακοπροαίρετοι θα πουν πως αυτή εδώ στις φωτογραφίες, είναι η πορνοστάρ Sarah Vandella.
Αλλά μην τους ακούτε.
Συνεχίστε να ζητάτε ένα βίντεο που δεν υπάρχει, εεε εννοώ το βίντεο που όλοι έχουμε ήδη δει και δεν σας δίνουμε.
 

Gademosavros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
282
Like
1.085
Πόντοι
201
Kατσε ρε τυπε,και απο τις Θερμοπυλες δεν εχουμε βαλει κανενα σκρινσοτ ή κανενα αποσπασμα απο το βιδεο αλλα δεν σημαινει οτι δεν εχει γινει η μαχη.Οποτε τυποι μην μασατε @Νίπλης και @Eraser.. ειναι σιγουρα κατοχοι:rockon::confused::confused::confused::coffee::coffee:
Το 90% των βίδεο από τον @Νίπλης φεύγουν , αλλά νομίζω πλέον ζητάει ανταλλάγματα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom