Νέα

Κασσάνδρας 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 160K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
αδικο δεν εχεις καθολου....απλα εαν το παρεις με την απλη αναλογικη και επισκεφθεις στουντιο με τετοια τιμη (150 ε) για μεγιστο χρονο τα 15 λεπτα θα εισαι επιεικως KOPOΪΔO... τωρα πλεον μπορεις να διαλεξεις τι θελεις να κανεις
Δικαίωμα του καθενός master.ioanni να κάνει ότι θέλει...θέλει να πιαστεί "κορόϊδο"? μεγεια του και χαρά του. Στην τσέπη του καθενός δεν μπορούμε να κάνουμε κουμάντο... και νομίζω τα έχουμε χιλιοσυζητήσει σε ανάλογο θρεντ για τις τιμές!
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Δικαίωμα του καθενός master.ioanni να κάνει ότι θέλει...θέλει να πιαστεί "κορόϊδο"? μεγεια του και χαρά του. Στην τσέπη του καθενός δεν μπορούμε να κάνουμε κουμάντο... και νομίζω τα έχουμε χιλιοσυζητήσει σε ανάλογο θρεντ για τις τιμές!
αυτο ειπα και εγω μικρε
 

Mentoras

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2005
Μηνύματα
34
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Δικαίωμα του καθενός master.ioanni να κάνει ότι θέλει...θέλει να πιαστεί "κορόϊδο"? μεγεια του και χαρά του. Στην τσέπη του καθενός δεν μπορούμε να κάνουμε κουμάντο... και νομίζω τα έχουμε χιλιοσυζητήσει σε ανάλογο θρεντ για τις τιμές!
Δικαίωμα μας και εμάς να τα γράφουμε να τα ακούνε και οι άλλοι και ούτε απο έξω να μην περνάνε γιατί έχουν  πάρει πολύ αέρα τα μυαλά τους. Αν προσγειωθούν άσχημα κανα τρίμηνο χωρίς πελάτες να δείς που θα βάλουν και εκπτώσεις και προσφορές της κακίας ώρας. ΜΑΥΡΟ λοιπόν συναγωνιστές γιατί κορόϊδα δεν είμαστε.Αφήστε τους να κυνηγάνε τον πελάτη και ούτε για δείγμα να μην έχουν.
 

STINGER

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2006
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι παρα πολλα τα 150, καλύτερα να πάω 7 φορές σε μπουρδέλα την ίδια μέρα, θα μου μείνει και ένα δεκάρικο να πάρω depon για τη μέση και θα βάλω βενζίνα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
580
Πόντοι
8.805
Παιδιά να ρωτήσω κάτι...δεν είναι δικαίωμα του κάθε studio να έχει ότι τιμές θέλει; Και φυσικά είναι δικαίωμα μας να πάμε η να προτιμήσουμε κάποιο άλλο....Έχω άδικο;
Αυτη ειναι η πιο σωστη αποψη που διαβασα μεχρι τωρα.

Ξερεις τι πρεπει να πληρωσεις για να παρεις αυτο ου ενδεομενως θελεις.
θελεις: Το παιρνεις.
Δεν θελεις: Δεν το παιρνεις.

Ολα τα αλλα......
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Ειναι παρα πολλα τα 150, καλύτερα να πάω 7 φορές σε μπουρδέλα την ίδια μέρα, θα μου μείνει και ένα δεκάρικο να πάρω depon για τη μέση και θα βάλω βενζίνα.

εσυ εισαι σε καλο δρομο  . . . . . . . . .  το πιανεις το νοημα σιγα - σιγα . . . .
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.021
Κριτικές
27
Like
1.790
Πόντοι
5.235
συγνωμη κυρια Λιτσα μου και με το συμπαθιο δηλαδη αλλα να πατε να γαμηθειτε (οχι εσυ συγκεκριμενα) αλλα οποιος  :jerking: σκεφτηκε να βαλει αυτη την τιμη! ακου 150 σε στουντιο για φουλ προγραμμα! ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
και φυσικα ειναι δικαιωμα σας να το βαλετε οσο γουσταρετε
και φυσικα ειναι επιλογη του καθενος να πιαστει κωτσος ή οχι και να τα δωσει!
αλλα φυσικα ειναι δικαιωμα μας (και μου) να σας κραξουμε με τις μαλακιες που κανετε σε τετοιες εποχες!!!
οξοοοοοοοο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ααα και για να μην ξεχνιομαστε, υπαρχουν πολλα στουντιο, τα περισσοτερα θα ελεγα, που το φουλ εχει 100 (καρεα 110€ για εξτρα) και σιγουρα το ξερεις αυτο κυρια Λιτσα μας!
ευχομαι να σας μαυρισουμε ολοι και να μην εχετε δουλεια μεχρι να βαλετε μυαλο και να σκεφτεστε καλυτερα και ωριμοτερα τις κινησεις σας και την πολιτικη που επιλεγετε στο μαγαζι σας!

φιλικα ;)
 

mike35

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
300
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
δεν θελω να παρω το μερος του μαγαζιου αλλα οταν παμε σε κοπελλες που δεν κανουν ουτε ελευθερο στοματικο ουτε πρωκτικο και δινουμε 100 γιουρια τι παιρνουμε τοτε ? λιγο ισπανικη αν εχει τα προσοντα λιγο sexshow αντε και λιγο εξτρα χρονο εκει δεν βλεπω να παραπονιεται κανεις σας .
εγω καρεα 30 για απλο εδωσα 60 ενω παντου ειναι 50 και για κολο 110
αρα για μενα δεν ζητανε τοσο παραλογα λεφτα και για τα δυο αλλο που τωρα με την κριση για ολους μας ειναι πολλα τα λεφτα αλλα το σωστο να λεγεται
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
H καθε μια τατανα μπορει να ζηταει την μανα της και τον πατερα της. Ας τις γραψουμε για λιγο καιρο ρε φιλε και να μην παταει κανεις στα στουντιο και τοτε απο 100 να δεις πως πανε κατω απο τα μισα. Τωρα τι στουντιο και μπουρδελο μια εκτονωση πας να κανεις και να φυγεις. Πρωσοπικη μου αποψη παντα δεν υπαρχει διαφορα. Πας να γαμησεις και να φυγεις.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Παιδιά οι τιμές παραείναι ακριβές...μην κοροϊδευόμαστε. Επίσης , τα στούντιο πρέπει να καταλάβουν ότι ούτε τα ίδια τα συμφέρει αυτό το πράγμα.
Και ρωτάω εγώ... Αν αύριο πει ένας πελάτης ότι παίρνει το πρόγραμμα με τα 50 ευρώ , το απλό. Και μετά πει στην κοπέλα μέσα στο δωμάτιο , "Πάρε ένα 50άρι και κάνε μου φουλ". Τί θα γίνει? Θα πει η κοπέλα όχι ? Δε νομίζω .
Τί ακριβώς συμφέρει το μαγαζί ?
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Η κοπελα θα τα παρει και θα τα δικαιολογισει σαν τιπς. Μου εχει τυχει και το ξερω.Απλα σου λενε στο στουντιο ειναι ποιο καθαρα. Μαλακιες.........  Σε ποσα στουντιο εχω βρει λεκεδες τριχες και καποτες πεταμενες στο πατωμα.
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
Σαφώς και είναι δικαίωμα στο κάθε μαγαζί τι τιμές θα βάλει. Από εκεί και πέρα εμείς σαν "πελάτες" καλούμαστε να επιλέξουμε.
Προσωπικά 150 για φουλ πρόγραμμα δεν δίνω.

Η πρότασή μου σε όσους είναι διατεθειμένοι να τα σκάσουν είναι η εξής:
Αντί να δώσουν 150 για φουλ πρόγραμμα 15-20 λεπτών να πάρουν δύο προγράμματα.
1) Πρωκτικό=80 ευρώ. Τελειώνεται και μετά από ένα μισαωράκι ξανασκάτε μύτη και παίρνεται το
2) Πρόγραμμα με ακάποτο=70 ευρώ.
70+80=150. Δηλαδή με τα ίδια λεφτά ικανοποιήστε δύο φορές εσείς, με περισσότερο χρόνο (συνολικά) και βγάζετε και τα γούστα σας.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Πριν λίγο...

αγωνίζεται η Ρενάτα μέχρι τις 17:00!  :o :o :o :o
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Καλησπερα παιδια!
Θελω να ζητησω συγνωμη για την οποιαδηποτε αναστατωση έχει φερει το θέμα της τιμής των 150 ευρω.Όπως πολλοι έχετε αναφέρει είναι δύσκολη εποχη οικονομικά και να είστε σιγουροι πως το καταλαβαινουμε κι εμείς αυτο.
Τωρα όσον αφορα την τιμή των 150 ευρω για το φουλ προγραμμα που μεταξυ άλλων περιέχει πρωκτικο και ελευθερο στοματικο σε σύγκριση με άλλα στουντιο είναι σε λογικό επιπεδο, αν αναλογιστεί κανεις πως στα περισσότερα στούντιο το φουλ πρόγραμμα περιοριζεται στο σεξ, μασάζ, στάση 69 και σεξ σοου. Τα κοριτσια μας προσφερουν το κάτι παραπάνω στο φουλ απο τα υπόλοιπα.
Στον αντιποδα υπαρχουν πλεον, όπως έχετε για άλλη μια φορα επισημανει, κι αλλού πορτοκαλιες που κάνουν πορτοκαλια. Τα μαγαζια είναι πλέον πολλα, οι κοπέλες είναι πολλες, τα προγραμματα είναι πολλα… στο χέρι σας είναι να διαλέξετε αυτό που σας ταιριαζει. Αν κατι δεν σας ταιριαζει απλά δεν το αγοραζετε! Δεν θα κοιταξω να αγορασω την Ferrari όταν δεν έχω χρηματα αλλά θα στραφω προς το KIA. Έτσι λίγο πολύ λειτουργεί και η αγορα μας.

Να ξερετε παντως ειλικρινά, πως μέσα από το site και την συζητηση μαζί σας, ακουμε διάφορα σχόλια θετικα και αρνητικα, τα οποια μας βοηθούν να γινομαστε καλυτεροι.Προσπαθουμε και νομίζουμε πως έχουμε πετύχει να εχουμε καθαρό περιβάλλον, καλες υπηρεσιες, καλες κοπέλες…με αποκορύφωμα φυσικά το Κασσάνδρας 4 το οποιο είναι ένα από τα καλύτερα στούντιο αυτή τη στιγμη!

Συγνωμη και πάλι για την αναστατωση και να ξέρετε ότι εκτιμουμε το κάθε σχόλιο και την κάθε αντιδραση,αρνητική και θετική!

Με εκτίμηση και συγνωμη για την αναστάτωση,
litsa.com

:) :) :) :) :) :-* :-* :-* :-* :-*
 

Vacylie

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2009
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Μα φυσικά,όποιος θέλει παίρνει το φουλ πρόγραμμα στα 150 ευρω!
Και πολύ σωστά,υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές! ;)
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σήμερα 08/08:

Κασσάνδρας 4: Ρενάτα- Στέλλα- Χριστινα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 09/08:

Κασσάνδρας 4: Ρενάτα- Άννα- Στέλλα

 

boobmaniac

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2008
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
6
Καλησπερα παιδια!
Θελω να ζητησω συγνωμη για την οποιαδηποτε αναστατωση έχει φερει το θέμα της τιμής των 150 ευρω.Όπως πολλοι έχετε αναφέρει είναι δύσκολη εποχη οικονομικά και να είστε σιγουροι πως το καταλαβαινουμε κι εμείς αυτο.
Τωρα όσον αφορα την τιμή των 150 ευρω για το φουλ προγραμμα που μεταξυ άλλων περιέχει πρωκτικο και ελευθερο στοματικο σε σύγκριση με άλλα στουντιο είναι σε λογικό επιπεδο, αν αναλογιστεί κανεις πως στα περισσότερα στούντιο το φουλ πρόγραμμα περιοριζεται στο σεξ, μασάζ, στάση 69 και σεξ σοου. Τα κοριτσια μας προσφερουν το κάτι παραπάνω στο φουλ απο τα υπόλοιπα.
Στον αντιποδα υπαρχουν πλεον, όπως έχετε για άλλη μια φορα επισημανει, κι αλλού πορτοκαλιες που κάνουν πορτοκαλια. Τα μαγαζια είναι πλέον πολλα, οι κοπέλες είναι πολλες, τα προγραμματα είναι πολλα… στο χέρι σας είναι να διαλέξετε αυτό που σας ταιριαζει. Αν κατι δεν σας ταιριαζει απλά δεν το αγοραζετε! Δεν θα κοιταξω να αγορασω την Ferrari όταν δεν έχω χρηματα αλλά θα στραφω προς το KIA. Έτσι λίγο πολύ λειτουργεί και η αγορα μας.

Να ξερετε παντως ειλικρινά, πως μέσα από το site και την συζητηση μαζί σας, ακουμε διάφορα σχόλια θετικα και αρνητικα, τα οποια μας βοηθούν να γινομαστε καλυτεροι.Προσπαθουμε και νομίζουμε πως έχουμε πετύχει να εχουμε καθαρό περιβάλλον, καλες υπηρεσιες, καλες κοπέλες…με αποκορύφωμα φυσικά το Κασσάνδρας 4 το οποιο είναι ένα από τα καλύτερα στούντιο αυτή τη στιγμη!

Συγνωμη και πάλι για την αναστατωση και να ξέρετε ότι εκτιμουμε το κάθε σχόλιο και την κάθε αντιδραση,αρνητική και θετική!

Με εκτίμηση και συγνωμη για την αναστάτωση,
litsa.com

:) :) :) :) :) :-* :-* :-* :-* :-*
4 σελίδες πιο πίσω όμως, άλλα μας λέγατε κα Λίτσα μας... Όχι μόνο δηλαδή θέλετε να μας πουλήσετε Opel Astra στην τιμή μιας Ferrari, θέλετε να σας πούμε και ευχαριστώ! Μαύρο βαθύ κι από μένα!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 10/08:

Κασσανδρας 4: Πάολα-Στελλα- Ρενατα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σήμερα 11/08:

Κασσανδρας 4: Ρενατα-Μονικα- Στέλλα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom