Νέα

Κασσάνδρας 4

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 160K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Για σημερα 2/08 εχουμε

Κασσάνδρας 4: Στελλα- Άντζελα- Μελίνα
 

ltj

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
52
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
10
Η κουκλάρα Μόνικα πότε έχει βάρδια Λίτσα?
μήπως έχει πάει διακοπές?  :'(
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 04/08 εχουμε

Κασσανδρας 4: Στελλα-Αντζελα-Στελλα
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Το προγραμμα για σημερα 05/08:

Κασσανδρας 4: Ναταλι-Κλεοπάτρα-Στέλλα
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
κυρα Λιτσα δεν βλεπω να πληρωσε κανεις τη νυφη , τα 150αρια για φουλ συνεχιζουν και περνουν , μην ξεχναμε πως ειμαστε σε μεΓΚαλη οικονομικη κριση και οι ακαλιπτες σκανε η μια μετα την αλλη .Το μονο που μας μενει να ξεχνιωμαστε λιγο ειναι ο αγορεος ερωτας και ειστε οι μονοι που τα περνετε μετριτα , να πω και μαυρα ??? Τελος παντων διξτε λιγο κατανοηση.. ευχαριστω.
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
κυρα Λιτσα δεν βλεπω να πληρωσε κανεις τη νυφη , τα 150αρια για φουλ συνεχιζουν και περνουν , μην ξεχναμε πως ειμαστε σε μεΓΚαλη οικονομικη κριση και οι ακαλιπτες σκανε η μια μετα την αλλη .Το μονο που μας μενει να ξεχνιωμαστε λιγο ειναι ο αγορεος ερωτας και ειστε οι μονοι που τα περνετε μετριτα , να πω και μαυρα ??? Τελος παντων διξτε λιγο κατανοηση.. ευχαριστω.
Σας το ζήτησα και γω κυρία Λίτσα.κομ μας!!
Έγινε η δίκη της Αλεπούς ή δουλευόμαστε ή να το γνωρίζουμε ότι σε εσάς οι φούλ υπηρεσίες είναι τώρα στα 150? :headbang:

Προσέξτε το είναι πολύ λεπτό το θέμα....
 

mmarios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
9
Like
4
Πόντοι
606
κυρα Λιτσα δεν βλεπω να πληρωσε κανεις τη νυφη , τα 150αρια για φουλ συνεχιζουν και περνουν , μην ξεχναμε πως ειμαστε σε μεΓΚαλη οικονομικη κριση και οι ακαλιπτες σκανε η μια μετα την αλλη .Το μονο που μας μενει να ξεχνιωμαστε λιγο ειναι ο αγορεος ερωτας και ειστε οι μονοι που τα περνετε μετριτα , να πω και μαυρα ??? Τελος παντων διξτε λιγο κατανοηση.. ευχαριστω.

Απαιτούμε διευκρίνηση από την Λίτσα. Να ξέρουμε, όχι τίποτα άλλο. Πόσο είναι τελικά το φουλ πρόγραμμα;
Και αν δεν είναι 150 και είναι 100, πως πρέπει να αντιδράσουμε εάν επισκεφθούμε το στούντιο και μας ζητήσουν 150 για φουλ πρόγραμμα;
Εγώ, πάντως, συναθλητές εάν είναι 150 το φουλ προτείνο μαύρο...Ούτε για απλό μην πατάτε το πόδι σας. Μπας και βάλουν μυαλό. Litsa.com αναμένουμε την απάντηση-διευκρινησή σου.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Λοιπον.150 εχει το προγραμμα οταν ζητησει καποιος μεταξυ αλλων πρωκτικο και ελευθερο στοματικο μαζι.το φουλ προγραμμα χωρις αυτα εχει 100.Το πρωκτικο 80.το ελευθερο στοματικο 70.
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
Λοιπον.150 εχει το προγραμμα οταν ζητησει καποιος μεταξυ αλλων πρωκτικο και ελευθερο στοματικο μαζι.το φουλ προγραμμα χωρις αυτα εχει 100.Το πρωκτικο 80.το ελευθερο στοματικο 70.
σιγνωμη αλλα οταν λεμε φουλ προγραμα , ενοουμε , ολλα οσα κανει η κοπελα .Αρα στα 100 δεν ειναι φουλ , κοινος πατε να μας πιασετε τον κω... , η εμπαση περιπτωση πειτε μας το φουλ ειναι 150 ομορφα και ωραια (κανεις δεν του αρεσει να τον δουλευουν καταμουτρα)ευχαριστω.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
σιγνωμη αλλα οταν λεμε φουλ προγραμα , ενοουμε , ολλα οσα κανει η κοπελα .Αρα στα 100 δεν ειναι φουλ , κοινος πατε να μας πιασετε τον κω... , η εμπαση περιπτωση πειτε μας το φουλ ειναι 150 ομορφα και ωραια (κανεις δεν του αρεσει να τον δουλευουν καταμουτρα)ευχαριστω.
να το θεσω αλλιως. Υπαρχει φουλ1 στα 100 και φουλ2 στα 150. Εσυ το θεωρεις φυσιολογικο να εχεις στα 100 και πρωκτικο και ελευθερο στοματικο?
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Λοιπον.150 εχει το προγραμμα οταν ζητησει καποιος μεταξυ αλλων πρωκτικο και ελευθερο στοματικο μαζι.το φουλ προγραμμα χωρις αυτα εχει 100.Το πρωκτικο 80.το ελευθερο στοματικο 70.
150????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: κυρα λιτσα χαζεψες απο την ζεστη?????
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
να το θεσω αλλιως. Υπαρχει φουλ1 στα 100 και φουλ2 στα 150. Εσυ το θεωρεις φυσιολογικο να εχεις στα 100 και πρωκτικο και ελευθερο στοματικο?
απολυτος φυσιολογικο το βρισκω και την αναληση την εκανα πριν λιγες μερες , οστοσο με 150 περνω βιζιτα σε ξενοδοχειο και εχω συνεδρια με πρωκτικο και ελευθερο στοματικο και τελιωμα στο στομα και δευτερο γυρο ολλα αυτα με 150 γιουρια . Σορυ κυρια λιτσα αλλα ετσι ειναι τα πραγματα στην αγορα αυτη τη στιγμη , αρα 150 για φουλ των δεκα δεκαπεντε λεπτων συγνωμη δεν λεει οπως ειπα παω στο hotelι.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
απολυτος φυσιολογικο το βρισκω και την αναληση την εκανα πριν λιγες μερες , οστοσο με 150 περνω βιζιτα σε ξενοδοχειο και εχω συνεδρια με πρωκτικο και ελευθερο στοματικο και τελιωμα στο στομα και δευτερο γυρο ολλα αυτα με 150 γιουρια . Σορυ κυρια λιτσα αλλα ετσι ειναι τα πραγματα στην αγορα αυτη τη στιγμη , αρα 150 για φουλ των δεκα δεκαπεντε λεπτων συγνωμη δεν λεει οπως ειπα παω στο hotelι.
κανενα προβλημα αγαπητε μου! απλα στην αγορα των μαγαζιων ξερω οτι αυτο που εχω εγω με 150 κυμαινεται απο 130-150.παντως για να ειμαστε σωστοι, γι αυτο υπαρχουν διαφορα προγραμματα για να διαλεγει ο καθενας αυτο που του ταιριαζει.Δεν πιεζουμε κανεναν να παρει τα ακριβα.ετσι δεν ειναι?
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
κανενα προβλημα αγαπητε μου! απλα στην αγορα των μαγαζιων ξερω οτι αυτο που εχω εγω με 150 κυμαινεται απο 130-150.παντως για να ειμαστε σωστοι, γι αυτο υπαρχουν διαφορα προγραμματα για να διαλεγει ο καθενας αυτο που του ταιριαζει.Δεν πιεζουμε κανεναν να παρει τα ακριβα.ετσι δεν ειναι?
τωρα κυρα λιτσα αυτα που γραφεις στεκουν δηλαδη??????? πιες ενα αγωμενο νερακι και ξανασκεψουτα, να φυγετε να πατε αλλου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
κανενα προβλημα αγαπητε μου! απλα στην αγορα των μαγαζιων ξερω οτι αυτο που εχω εγω με 150 κυμαινεται απο 130-150.παντως για να ειμαστε σωστοι, γι αυτο υπαρχουν διαφορα προγραμματα για να διαλεγει ο καθενας αυτο που του ταιριαζει.Δεν πιεζουμε κανεναν να παρει τα ακριβα.ετσι δεν ειναι?
σαφως και ετσι ειναι αλλα θα μου επιτρεψεται να εχω διαφορετικη αποψη για τις τιμες που παιζουν σε αλλα μαγαζια καθωτι γνωριζω απο πρωσοπικη εμπιρια οτι πρωκτικο και ελευθερο στοματικο ειναι στα 100 . Αλωστε κυρια Λιτσα αν ηταν τα πραγματα οπως τα λετε δεν θα διαμαρτυρομουν , απλα θα το δεχομουνα  . Επισης ειναι δικαιωμα σας να εχετε οτι ταριφα εσεις κρινετε σωστη και εμεις απο εκει και περα αποφασιζουμε , απλα μην μας λετε οτι το φουλ ειαναι 100 και τα υπολοιπα 150 , πειτε το ντομπρα και σταρατα οτι το φουλ ειναι 150 ελεος πια.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
σαφως και ετσι ειναι αλλα θα μου επιτρεψεται να εχω διαφορετικη αποψη για τις τιμες που παιζουν σε αλλα μαγαζια καθωτι γνωριζω απο πρωσοπικη εμπιρια οτι πρωκτικο και ελευθερο στοματικο ειναι στα 100 . Αλωστε κυρια Λιτσα αν ηταν τα πραγματα οπως τα λετε δεν θα διαμαρτυρομουν , απλα θα το δεχομουνα  . Επισης ειναι δικαιωμα σας να εχετε οτι ταριφα εσεις κρινετε σωστη και εμεις απο εκει και περα αποφασιζουμε , απλα μην μας λετε οτι το φουλ ειαναι 100 και τα υπολοιπα 150 , πειτε το ντομπρα και σταρατα οτι το φουλ ειναι 150 ελεος πια.
χαιρομαι που διαμαρτυρεσαι γιατι ετσι μπορουμε να διορθωθουμε.αυτο που λες πρωκτικο και ελευθερο στα 100 ειλικρινα πρωτη φορα το ακουω.αλλα δεν εχει σημασια.γι αυτο υπαρχουν τα μαγαζια για να διαλεγετε.

σας φιλω! εχουμε και δουλειε!  :-* :-* :-*
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
χαιρομαι που διαμαρτυρεσαι γιατι ετσι μπορουμε να διορθωθουμε.αυτο που λες πρωκτικο και ελευθερο στα 100 ειλικρινα πρωτη φορα το ακουω.αλλα δεν εχει σημασια.γι αυτο υπαρχουν τα μαγαζια για να διαλεγετε.

σας φιλω! εχουμε και δουλειε!  :-* :-* :-*
και εμεις εχουμε δουλειες, να σου βαλουμε μαυρο στο μαγαζακι σου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tallAthens

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Νοε 2006
Μηνύματα
738
Κριτικές
14
Like
33
Πόντοι
1.997
Παιδιά να ρωτήσω κάτι...δεν είναι δικαίωμα του κάθε studio να έχει ότι τιμές θέλει; Και φυσικά είναι δικαίωμα μας να πάμε η να προτιμήσουμε κάποιο άλλο....Έχω άδικο;
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.557
Κριτικές
26
Like
499
Πόντοι
4.195
Παιδιά να ρωτήσω κάτι...δεν είναι δικαίωμα του κάθε studio να έχει ότι τιμές θέλει; Και φυσικά είναι δικαίωμα μας να πάμε η να προτιμήσουμε κάποιο άλλο....Έχω άδικο;
αδικο δεν εχεις καθολου....απλα εαν το παρεις με την απλη αναλογικη και επισκεφθεις στουντιο με τετοια τιμη (150 ε) για μεγιστο χρονο τα 15 λεπτα θα εισαι επιεικως KOPOΪΔO... τωρα πλεον μπορεις να διαλεξεις τι θελεις να κανεις
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom