Νέα

Καπότες-στύση-πρώτη φορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vag0s
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vag0s

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Μου ειπε τις προαλλες ενα παιδακι 16 χρονων οτι θα εκανε σεξ με την κοπελα του αλλα δεν ηξερε τι προφυλακτικο να βαλει. Ειχε δοκιμύσει ενα πακετο Duo sensitive-πολυ λεπτο (ενα κοκκινο αν θυμαμαι καλα) αλλα λεει πως ηταν καπως αβολα κ πως δεν ειχε πληρη στυση, συγκεκριμενα μου ειπε πως το πετσακι παραηταν τραβηγμενο πισω κ το κεφαλι ειχε γινει σαν κεφαλι απο καρφιτσα . . . :2funny: :2funny: Του απαντησα πως δεν θα το ειχε βαλει καλα αλλα μου ειπε πως δοκιμασε κ εκανε προβες με 2 κουτια δηλαδη 24 καποτες και συνεχιζε να μην εχει πληρη στυση κ "γερο" κεφαλι. Ξερει κανεις τπτ ή εχει να προτεινει κατι? Εγω παντως δεν εχω πειρα στο θεμα γιατι μια μαρκα εχω δοκιμασει ολη κ ολη  :-
 

todzilla11

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
9
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχουν διαφορα μεγεθη για προφυλακτικα. Ισως πρεπει να δοκιμασει κατι πιο ανετο Trojan Magnum, και Magnum XL και να δει αν εχει διαφορα.
 

flugel561

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
gia sa paidia.poli kalo to site!!tha ithela na kano mia erotisi kai an mporeite apantiste mou oso poio grigora ginete!!!
eimai 16 xronon kai edo kai mia ebdomada exo gnorisei mia kopela!!!
to thema einai oti tha einai i proti mou fora pou kano sex kai den ksero ti ginete!!!
mporei kaneis na mou pei genika ti ginete stin proti fora???pos kai ti aisthanese ti allazei sto peos........kai ola ta sinafi!!!!
euxaristo sas eimai eugnomon!!!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
gia sa paidia.poli kalo to site!!tha ithela na kano mia erotisi kai an mporeite apantiste mou oso poio grigora ginete!!!
eimai 16 xronon kai edo kai mia ebdomada exo gnorisei mia kopela!!!
to thema einai oti tha einai i proti mou fora pou kano sex kai den ksero ti ginete!!!
mporei kaneis na mou pei genika ti ginete stin proti fora???pos kai ti aisthanese ti allazei sto peos........kai ola ta sinafi!!!!
euxaristo sas eimai eugnomon!!!

κοψε τα τους λατινικους χαρακτηρες θα σε κρεμασουν. το πουλακι σου δεν θα παθει κατι λογικα εκτος κι εχεις κανα προβλημα με το πετσακι, το πως νιοθεις τι να σου πω κανε για να κατελαβεις  :rockon: :rockon:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.436
Κριτικές
5
Like
66.947
Πόντοι
12.056
Εγω παντως την εχω καταβρει με τις μαυρες σακουλες σκουπιδιων....
Αυτες με το κορδονι... :P :P :P
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.106
Like
28
Πόντοι
166
gia sa paidia.poli kalo to site!!tha ithela na kano mia erotisi kai an mporeite apantiste mou oso poio grigora ginete!!!
eimai 16 xronon kai edo kai mia ebdomada exo gnorisei mia kopela!!!
to thema einai oti tha einai i proti mou fora pou kano sex kai den ksero ti ginete!!!
mporei kaneis na mou pei genika ti ginete stin proti fora???pos kai ti aisthanese ti allazei sto peos........kai ola ta sinafi!!!!
euxaristo sas eimai eugnomon!!!

γιατί βιάζεσαι... τώρα γαμάς?
 

flugel561

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
κοψε τα τους λατινικους χαρακτηρες θα σε κρεμασουν. το πουλακι σου δεν θα παθει κατι λογικα εκτος κι εχεις κανα προβλημα με το πετσακι, το πως νιοθεις τι να σου πω κανε για να κατελαβεις  :rockon: :rockon:

τιεννοεις προβλημα με το πετσακι???
τι προβλημα μπορει να υπαρχει ακι τι μπορει να γινει???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom