Νέα

Κάπνα από τά τζάκια......

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα il_capitano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
για την τιμη δεν εχω προβλημα , ουτως η αλλως τα ποσοστα κερδους με νοιαζουν , ετσι οπως λες θα ζεσταθει ο κοσμακης , στο ειπα και πιο πριν με την ερωτηση που σου εκανα.
ομως λαθρεμποριο δεν θα γλυτωσεις , γιατι ειναι ακομα υψηλοι οι φοροι , συν οτι αν φτασει το κινησης εκει τοτε η διαφορα με την αμολυβδη θα ειναι τεραστια , αν μειωσεις και στην αμολυβδη τους φορους , τοτε το κρατος θα παρει τ αρχιδια μου.

Το προβλημα που υπαρχει εδω ειναι η στανταρ τιμη λογο διεθνων τιμων του πετρελαιου.

Ο κοσμακης να παει να γαμηθει να ψοφησει απο το κρυο... να μαθει να ψηφιζει οπως ο χαζοτραμουντανας
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.025
Like
72.069
Πόντοι
12.756
Ο κοσμακης να παει να γαμηθει να ψοφησει απο το κρυο... να μαθει να ψηφιζει οπως ο χαζοτραμουντανας
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οντως , και μενα στ αρχιδια μου , οπως ειπε και ο Νοτης , την εκανα την καβατζα μου  :2funny:
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οντως , και μενα στ αρχιδια μου , οπως ειπε και ο Νοτης , την εκανα την καβατζα μου  :2funny:

ετσι... και σε καμια 10αρια χρονια που θα πεθανουν οι παππουδες γονεις και ολα τα σοια που τροφοδοτουν με συνταξεις τα παιδακια... εκει να δεις παρτυ που θα γινει
Δουλευουν οσοι δουλευουν ανασφαλιστοι...κοιμουντε σε σπιτια που θα τους τα παρουνε... παρτυ θα γινει !!!
Πουτσα και τιμωρια !!! Ελπιζω να εχει γυρισει και ο Χαζοτραμουντανας απο τα ξενα να φερει ζεστο χρημα να πληρωσει αυτα που χρωστανε αυτοι που ψηφιζει αλλα τα πληρωνουνε οι μαλακες (380 δις τα επισημα)
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
για την τιμη δεν εχω προβλημα , ουτως η αλλως τα ποσοστα κερδους με νοιαζουν , ετσι οπως λες θα ζεσταθει ο κοσμακης , στο ειπα και πιο πριν με την ερωτηση που σου εκανα.
ομως λαθρεμποριο δεν θα γλυτωσεις , γιατι ειναι ακομα υψηλοι οι φοροι , συν οτι αν φτασει το κινησης εκει τοτε η διαφορα με την αμολυβδη θα ειναι τεραστια , αν μειωσεις και στην αμολυβδη τους φορους , τοτε το κρατος θα παρει τ αρχιδια μου.

Το προβλημα που υπαρχει εδω ειναι η στανταρ τιμη λογο διεθνων τιμων του πετρελαιου.

το πετρελαιο δεν μπορεί να αντικατασταθεί από αμολυβδη ρε παπάρα
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686
Ο κοσμακης να παει να γαμηθει να ψοφησει απο το κρυο... να μαθει να ψηφιζει οπως ο χαζοτραμουντανας

:2funny: :2funny: :2funny:

Ο Τραμουντάνας ,εχεις καταλάβει ότι είναι παθολογικά ψεύτης
μυθομανής ;  :2funny: :2funny: :2funny:

Τον έχει εντοπίσει σαν αρχιψευταρά ο Μπολντεμορτ !  :2funny: :2funny:

Πέραν της ψευτιάς ,ούτε να διαβάζει σωστά στο γκουγκλ δεν μπορει
διότι αρνείται να φορέσει τα γυαλιά πρεσβυωπίας του !  :2funny:
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:

Ο Τραμουντάνας ,εχεις καταλάβει ότι είναι παθολογικά ψεύτης
μυθομανής ;  :2funny: :2funny: :2funny:

Τον έχει εντοπίσει σαν αρχιψευταρά ο Μπολντεμορτ !  :2funny: :2funny:

Πέραν της ψευτιάς ,ούτε να διαβάζει σωστά στο γκουγκλ δεν μπορει
διότι αρνείται να φορέσει τα γυαλιά πρεσβυωπίας του !  :2funny:

Ρε δεν πα να γαμηθει και αυτο το ψοφιμι... στα αρχιδια μου τι γραφει στο φορουμ
Και ο κοσμακης αν κρυωνει να παει να γαμηθει και αυτος να ψοφησουν ολοι απο το κρυο

Ολοι κοιταζανε τον κολο τους τοσα χρονια... ΠΑΣΟΚ ηθελε ο Ελληνικος Λαος ? Πασοκ
Σαμαρα για να μην βγουμε απο την Ε.Ε ? Σαμαρας
Γιωργακη για λεφτα υπαρχουν ? Γιωργακη Πρωθυπουργο!!!

Φατε μια πουτσα τωρα οσοι την τρωτε και περαστικα !!!

Και καλη Χρονια να εχουμε !!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ρε δεν πα να γαμηθει και αυτο το ψοφιμι... στα αρχιδια μου τι γραφει στο φορουμ
Και ο κοσμακης αν κρυωνει να παει να γαμηθει και αυτος να ψοφησουν ολοι απο το κρυο

Ολοι κοιταζανε τον κολο τους τοσα χρονια... ΠΑΣΟΚ ηθελε ο Ελληνικος Λοας ? Πασοκ
Σαμαρα για να μην βγουμε απο την Ε.Ε ? Σαμαρας
Γιωργακη για λεφτα υπαρχουν ? Γιωργακη Πρωθυπουργο!!!

Φατε μια πουτσα τωρα οσοι την τρωτε και περαστικα !!!

Και καλη Χρονια να εχουμε !!!!
Σορυ φιλε, αλλά εγω παρακολουθουσα δυο ανθρωπους να μιλανε σοβαρα, με στοιχεια και αριθμους για ενα ζητημα που αφορα αρκετους, κι εσυ μπηκες να πεις μια καφενειακή παπαρια μεσα στη μεση. Σοβαρευτειτε καποτε μερικοι.
Αντε καλη χρονια.
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686
Ρε δεν πα να γαμηθει και αυτο το ψοφιμι... στα αρχιδια μου τι γραφει στο φορουμ
.........
Και καλη Χρονια να εχουμε !!!!

:2funny: :2funny: :2funny:

Ψοφίμι ο Τραμούλης ;  :2funny: :2funny: :2funny:

Οχι ,δα ,αθλητικότατος είναι ,παιζει ταβλι καθημερινά !  :2funny:
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Σορυ φιλε, αλλά εγω παρακολουθουσα δυο ανθρωπους να μιλανε σοβαρα, με στοιχεια και αριθμους για ενα ζητημα που αφορα αρκετους, κι εσυ μπηκες να πεις μια καφενειακή παπαρια μεσα στη μεση. Σοβαρευτειτε καποτε μερικοι.
Αντε καλη χρονια.

Ρε αντε πανε στο θρεντ με τους μαλακες του φορουμ να μαζεψεις καμια ψηφο χαζομαλακα και εσυ.. οτι γουσταρω θα γραφω...εχουνε σχεση αυτα που γραφω με την καπνα που αναπνεεις στα μουτρα !!!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Σορυ φιλε, αλλά εγω παρακολουθουσα δυο ανθρωπους να μιλανε σοβαρα, με στοιχεια και αριθμους για ενα ζητημα που αφορα αρκετους, κι εσυ μπηκες να πεις μια καφενειακή παπαρια μεσα στη μεση. Σοβαρευτειτε καποτε μερικοι.
Αντε καλη χρονια.

ρε αλεξ περιμενεις από τον τρελαλακη, τον παπαράκη και τον πιπούλη να γράψουν κάτι σοβαρό ???

δυστυχως η αποασυλοποίηση των ψυχικά ασθενων και των πνευματικα καθυστερημενων που προωθεί η ΕΕ έχει τετοια προβληματα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Ρε αντε πανε στο θρεντ με τους μαλακες του φορουμ να μαζεψεις καμια ψηφο χαζομαλακα και εσυ.. οτι γουσταρω θα γραφω...εχουνε σχεση αυτα που γραφω με την καπνα που αναπνεεις στα μουτρα !!!
Πιο πολυ απο την καπνα, με ενοχλει η παρουσια και οι φλυαρες παρεμβασεις ανευ ουσιας, ανθρωπων που δεν μπορουν να συνταξουν μια προταση χωρις να ενταξουν και δυο-τρεις βρισιες καθε φορα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ρε αλεξ περιμενεις από τον τρελαλακη, τον παπαράκη και τον πιπούλη να γράψουν κάτι σοβαρό ???

δυστυχως η αποασυλοποίηση των ψυχικά ασθενων και των πνευματικα καθυστερημενων που προωθεί η ΕΕ έχει τετοια προβληματα
Εγω εχω καταλαβει τραμ, οτι οταν η συζητηση γινεται σοβαρη και ενδιαφερουσα, καποιοι νιωθουν τετοιο κομπλεξ που δεν μπορουν να συμμετασχουν, ωστε θεωρουν χρεος τους να γαμησουν τη συζητηση πετωντας την μαλακια τους...
Προσωπικα μπορω να συγχωρεσω τα παντα, εκτος απο την αθεραπευτη ανοησια...
Γι' αυτο παρεμβαινω μπας και καταλαβουν τιποτα μερικοι...
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Πιο πολυ απο την καπνα, με ενοχλει η παρουσια και οι φλυαρες παρεμβασεις ανευ ουσιας, ανθρωπων που δεν μπορουν να συνταξουν μια προταση χωρις να ενταξουν και δυο-τρεις βρισιες καθε φορα.

Αν σε ενοχλει να παρεις τα κουβαδακια σου και να πας στο νημα του Μιστερ Μαλακα που σε εχουνε να ζητιανεψεις καμια ψηφο
Οσο για το αν μπορω να συνταξω προταση σε πληροφορω πως πραγματικα σε εχω γραμμενο στα αρχιδια μου γιαυτο που εγραψες και σε πληροφορω πως και αυριο παλι στα αρχιδια μου θα εισαι !!!! Μεθαυριο δεν θα σε θυμαμαι καν.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εγω εχω καταλαβει τραμ, οτι οταν η συζητηση γινεται σοβαρη και ενδιαφερουσα, καποιοι νιωθουν τετοιο κομπλεξ που δεν μπορουν να συμμετασχουν, ωστε θεωρουν χρεος τους να γαμησουν τη συζητηση πετωντας την μαλακια τους...
Προσωπικα μπορω να συγχωρεσω τα παντα, εκτος απο την αθεραπευτη ανοησια...
Γι' αυτο παρεμβαινω μπας και καταλαβουν τιποτα μερικοι...

τωρα σωθηκες..
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.025
Like
72.069
Πόντοι
12.756
το πετρελαιο δεν μπορεί να αντικατασταθεί από αμολυβδη ρε παπάρα

οταν σφιγγουν οι κωλοι αρχιζεις τα "ρε παπαρα"

αφου αρχισες τα παπαρα παρε και τα ρεστα τωρα μαλακα..

ποιος μιλαει βρε βλημα για αντικασταση πετρελαιου με αμολυβδη  :uglystupid: :uglystupid:
Υπαρχει περιπτωση ρε ηλιθιε οταν λες το θερμανσης και το κινησης να εχουν 1 ευρω να πουλησεις ποτε κατι που καιει αμολυβδη που θα κανει 1,6 ευρω το λιτρο ?  :uglystupid: :uglystupid:
Δεν θα ξαναπουλησεις ποτε αμολυβδη που θα εχεις το μεγαλυτερο ποσο κερδους σαν κρατος απο τους φορους  :uglystupid:
Μηπως θα ξανα απαγορέψεις να υπαρχουν ΙΧ επιβατικα που θα καινε πετρελαιο ? θα εισαι η πρωτη χωρα στο κοσμο που δεν θα υπαρχει αμολυβδη?
μηπως θα πρεπει να την πας και αυτη στο 1 ευρω αρχιμαλακα ?? μηπως θα παρεις τα αρχιδια μου απο φορους ?

Τοτε λεγε οτι θες μονο να ζεστανεις τον κοσμο και κανε μοκο για την λαθρεμπορια καυσιμων και τα διαφυγόντα κερδη απο φορους, και κοψε τις μαλακιες απαντησεις τυπου "και τα δυο "
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686
ρε αλεξ περιμενεις από τον τρελαλακη, τον παπαράκη και τον πιπούλη να γράψουν κάτι σοβαρό ???

δυστυχως η αποασυλοποίηση των ψυχικά ασθενων και των πνευματικα καθυστερημενων που προωθεί η ΕΕ έχει τετοια προβληματα

Εσένα που σε βγάλανε από το Δαφνί και μένεις στο Παγκράτι,
σε φροντίζουν να παιρνεις όλα τα φάρμακά σου για την παράνοιά σου
και την μυθομανία σου ,ή σε παραμελούν ;  :2funny: :2funny: :2funny:
Ολη την ημέρα είσαι στο μπου. και πληκτρολογείς ,αυτό στο
επιτρέπει ο γιατρός σου ;  :2funny: :2funny:

Α,ρε τραμπάκουλα τραμουντάνα χαραμοφάη ψευταρά !  :2funny: :2funny: :2funny:
Βάλε ρε τα γυαλιά πρεσβυωπίας ,δεν βλέπεις στο γκουγκλ σωστά αυτά που είναι
γραμμένα ! Χτες διάβαζες ότι δήθεν...στη Νορβηγία πληρώνουν όλοι τα φάρμακα,
οι μόνιμοι κάτοικοί της,ενώ διδονται ΔΩΡΕΑΝ και γενικά είναι ΔΩΡΕΑΝ η ΔΗΜΟΣΙΑ
περίθαλψη .Αν παει κανείς βέβαια στους ιδιώτες πληρώνει...

Τραμουντάνα ΠΡΕΣΒΥΩΠΑ ,ΚΟΥΝΙΑΔΕ  ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΥ !  :2funny: :2funny:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αν σε ενοχλει να παρεις τα κουβαδακια σου και να πας στο νημα του Μιστερ Μαλακα που σε εχουνε να ζητιανεψεις καμια ψηφο
Οσο για το αν μπορω να συνταξω προταση σε πληροφορω πως πραγματικα σε εχω γραμμενο στα αρχιδια μου γιαυτο που εγραψες και σε πληροφορω πως και αυριο παλι στα αρχιδια μου θα εισαι !!!! Μεθαυριο δεν θα σε θυμαμαι καν.

μπα.. εχεις και αρχίδια ?? αφου σας τα κοβουνε εκεί στην χρυση αυγη  :grin:


ααα συγνωμη ελησμονησα ότι εισαι αρχίδι από γεννησιμιου σου
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.025
Like
72.069
Πόντοι
12.756

μια παρενθεση Αλεξ , ξερεις οτι αυτο το θεμα εχει να κανει με τον αγαπημενο σου Χατζηδακη ...
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
παιδακια ομορφα τι θα κανω με το τζακι θα μου βρειτε λυση η θα μαλακιζομαστε με τον καθε λακη εδω μεσα......
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.039
Κριτικές
7
Like
9.746
Πόντοι
1.686

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom