Νέα

ΚΑΝΤΑΦΙ-δικατατορας ή ο τελευταιος ηγετης?-πουσταρια αμερικανοι τον φαγατε.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arcans80
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 335
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Hirayama

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2011
Μηνύματα
3.258
Like
3
Πόντοι
16
     Νεότερες ειδήσεις: Ισλαμοαφρικανοί σοδομίσαν τον Καντάφι με ... ξιφολόγχη κατά τη διάρκεια του λιντσαρίσματος. Φριχτό ακόμα και στη σκέψη ...

Μάχαιρα έδωσες, μάχαιρα θα λάβεις !

Ή μήπως νομιζεις οτι ο Κανταφι φερόταν με το Σεις και με το Σας στους φυλακισμένους του ;
 

Hirayama

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2011
Μηνύματα
3.258
Like
3
Πόντοι
16
Ρώσικη Gazprom ...
αυθεντικοί Ρώσσοι ...
γνήσιοι Σλάβοι ...
Όπως ήταν γνήσιοι Ρώσσοι στην ΕΣΣΔ
oι:
Leon Trotsky (Lev Bronstein)
Yakov Sverdlov (Solomon)
Grigori Zinoviev (Radomyslsky)
Karl Radek (Sobelsohn)
Maxim Litvinov (Wallach)
Lev Kamenev (Rosenfeld)
jews.gif

Η τσαρική Ρωσία ήταν πολυεθνική αυτοκρατορία.

Γι αυτούς ακριβώς που γράφεις έγινε το ιστορικό ανέκδοτο ότι :

" Η Οκτωβριανή Επανάσταση έγινε από εβραϊκά μυαλά, λετονικές ξιφολόγχες και πολλή ρωσική βλακεία..."
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
Μάχαιρα έδωσες, μάχαιρα θα λάβεις !

Ή μήπως νομιζεις οτι ο Κανταφι φερόταν με το Σεις και με το Σας στους φυλακισμένους του ;
  Το έγραψα στην προηγούμενη σελίδα αυτό
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
Γνωστος που δούλεψε σε έργα που γινόντουσαν στην ΛΙΒΥΗ μου είχε πεί για το κακό επίπεδο διαβίωσης των κατοίκων της οι ξένοι εργάτες γενικά απο οτι μου είπε είχαν καλές παροχες επι του κόπου τους Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ οτι αυτός ΒΑΣΑΝΙΣΕ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΣΕ πολύ κόσμο.ΟΜΩΣ ΑΝ ΟΙ ΛΙΒΥΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΤΙΚΟΥΣ  ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΟΧΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΣ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΝ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΕ ΕΜΑΣ
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
θα μας λείψουν οι στηλιστικες του παρεμβάσεις

Ghaddaffi.jpg
15938022.jpg
090202_qaddafi.jpg
gaddafi-feb-21-1.jpg
URL]]
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Γνωστος που δούλεψε σε έργα που γινόντουσαν στην ΛΙΒΥΗ μου είχε πεί για το κακό επίπεδο διαβίωσης των κατοίκων της οι ξένοι εργάτες γενικά απο οτι μου είπε είχαν καλές παροχες επι του κόπου τους Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ οτι αυτός ΒΑΣΑΝΙΣΕ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΣΕ πολύ κόσμο.ΟΜΩΣ ΑΝ ΟΙ ΛΙΒΥΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΤΙΚΟΥΣ  ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΟΧΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΣ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΝ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΕ ΕΜΑΣ
Τα σημεια στιξης τα γνωριζεις;
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
θα μας λείψουν οι στηλιστικες του παρεμβάσεις

Ghaddaffi.jpg
15938022.jpg
090202_qaddafi.jpg
gaddafi-feb-21-1.jpg
http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/01780/gaddafi-3_1780857c.jpg[/img[/URL]]
[/quote]και οι αμαζονες τυπε ;D
[img]http://s-ak.buzzfed.com/static/enhanced/terminal01/2011/2/22/15/enhanced-buzz-30299-1298406279-9.jpg
http://[URL unfurl="true"]www.russiablog.org/gaddafi-female-bodyguards.jpg[/img[/URL]]
[img]http://4.bp.blogspot.com/-1l7Qr8jJF44/TWYont21H0I/AAAAAAAALjU/SmVZyvkdnMo/s1600/Gaddafi-female-bodyguard-09.jpg
610x.jpg
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
καλα εκαναν και σκοτωσαν τον μεγαλυτερο σφαγεα της χωρας του,μακαρι την ιδια τυχη να εχει και ο γιωργος παπανδρεου με βιασμο πρωκτου με ξιφολονχη και εκτελεση αμεση,ευγε στους ανταρτες που τον σκωτωσαν.
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
Γνωστος που δούλεψε σε έργα που γινόντουσαν στην ΛΙΒΥΗ μου είχε πεί για το κακό επίπεδο διαβίωσης των κατοίκων της οι ξένοι εργάτες γενικά απο οτι μου είπε είχαν καλές παροχες επι του κόπου τους Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ οτι αυτός ΒΑΣΑΝΙΣΕ ΚΑΙ ΣΚΟΤΩΣΕ πολύ κόσμο.ΟΜΩΣ ΑΝ ΟΙ ΛΙΒΥΟΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΤΙΚΟΥΣ  ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΑΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΜΑΛΟΝ ΟΧΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΜΩΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΟΛΥ ΣΚΛΗΡΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΦΕΣ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΑΝ ΤΑ ΒΑΛΕΤΕ ΜΕ ΕΜΑΣ
      :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
καλα εκαναν και σκοτωσαν τον μεγαλυτερο σφαγεα της χωρας του,μακαρι την ιδια τυχη να εχει και ο γιωργος παπανδρεου με βιασμο πρωκτου με ξιφολονχη και εκτελεση αμεση,ευγε στους ανταρτες που τον σκωτωσαν.

αυτό δεν είναι τιμωρία για το Γιωργάκη...μάλλον του αρέσει ;) :2funny:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Στερνη μου γνωση να σε ειχα πρωτα...


Ολοι εσεις που ζητατε την καταργηση των συνορων και την εννοια του εθνους,
καλο θα ειναι να ζητατε να εφαρμοστει ιεραρχικα.
Δηλαδη ξεκιναμε με τις υπερδυναμεις και πολυ μετα εμεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom