Νέα

Καλύμνου 36Α

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ripper
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
www.bourdela.com/content/view/489/225/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

Χθές το βράδυ πέρασα μια βόλτα από το συγκεκριμένο σπίτι μπας και πετύχω την Νανά όπου όσοι την έχουν πάρει έχουν πει τα καλύτερα...Δυστηχώς δεν την πέτυχα αλλά ήταν κάποια Ράνια με πολύ μέτριο πρόσωπο αλλά φανταστικά βυζιά !!! Την έχει πάρει κανείς συναγωνιστής για να μας δώσει τα φώτα του ??? 
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Χθές το βράδυ πέρασα μια βόλτα από το συγκεκριμένο σπίτι μπας και πετύχω την Νανά όπου όσοι την έχουν πάρει έχουν πει τα καλύτερα...Δυστηχώς δεν την πέτυχα αλλά ήταν κάποια Ράνια με πολύ μέτριο πρόσωπο αλλά φανταστικά βυζιά !!! Την έχει πάρει κανείς συναγωνιστής για να μας δώσει τα φώτα του ??? 
....συναγωνιστη οταν λες φανταστικα βυζια εννοεις μεγαλα?....για καντο λιανα....
 
OP
OP
Ripper

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Οχι μεγάλα αλλά ούτε και μικρά...τέλειο μέγεθος και ολοστρόγγυλα !!!Φαίνεται πως η σιλικόνη έκανε το θαύμα της !!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΜΙΚΡΑ...ΤΕΛΕΙΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΚΑΙ ΟΛΟΣΤΡΟΓΓΥΛΑ !!!! ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΩΣ Η ΣΙΛΙΚΟΝΗ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ !!!
μμμμμμ σιλικονη ε?....ευχαριστως ναι,αλλα οχι.....δεν μου κανει!!!
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ είχα περάσει πριν από καμιά δεκαριά ημέρες, και είχα πετύχει μία που την έλεγαν Ραΐσα. Ξένη, ψηλή, αδύνατη, με αρκετά καλό ξεσκούφωτο τσιμπούκι. Δε θυμάμαι για το στήθος της, αλλά μάλλον δε θα μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση.
 

giovanni10ole

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές ΒΟΗΘΕΙΑ!!! μένω ΒΑΡΗ το πιο κοντινο σπίτι ή στούντιο που ειναι? μπορει ν βοηθήσει κάποιος? και πια η διαφορά σπίτι με στούντιο? παιδια ΣΟΣ περιμενω τα ΦΩΤΑ ΣΑΣ
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Συναγωνιστές ΒΟΗΘΕΙΑ!!! μένω ΒΑΡΗ το πιο κοντινο σπίτι ή στούντιο που ειναι? μπορει ν βοηθήσει κάποιος? και πια η διαφορά σπίτι με στούντιο? παιδια ΣΟΣ περιμενω τα ΦΩΤΑ ΣΑΣ

Βάρη???? Πω πω ρε μεγάλε...
Το κοντινότερο (που θα σου πρότεινα εγώ τουλάχιστον) είναι Αριστοτέλους 6 Συγγρου (στούντιο).
Η διαφορά τώρα είναι η εξής:
Στο μπουρδέλο η πόρτα είναι ανοιχτή και μπαίνεις, ενώ στο στούντιο χτυπάς το κουδούνι και σου ανοίγουν!! :2funny: (κλεμμένο απο συναγωνιστη δεν θυμάμαι όνομα)

Σοβαρά τώρα, στα στουντιο είναι πιο περιποιημένα τα πράγματα,
(αρκετά έως πολύ) πιο καθαρά,
με καλύτερες γκόμενες (όχι πάντα όμως)
μικρότερη πίεση χρόνου (δεν σου χτυπάνε την πόρτα "ΤΕΛΕΙΩΝΕΕΕΕ")
ούτε σε πιέζει η γκόμενα "χύσε λεβέντη μου να φύγουμε"
με ανάλογα μεγαλύτερο κόστος, κοινώς ότι πληρώνεις παίρνεις...
Το υψηλότερο κόστος σημαίνει λιγότερος και (ίσως) καλύτερος κόσμος (δεν θα περιμένεις να γαμήσουν καμιά δεκαριά πριν από σένα - οι μισοί αλλοδαποί)
Τα μπουρδέλα ειναι... μπουρδέλα :2funny:
Γύρω στα 20-30 max τα μεν, από 50 και πάνω τα δε...
The choice is yours :crazy:
 

delaxo

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
3
Like
7
Πόντοι
1
Ωωωωωωωχ τώρα είδα τον τίτλο του thread :hammer: :hammer: :hammer:

Sorry :jerking:, ας το μεταφέρει κάποιος
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085
Αντι όμως να πανε στην μάπα της πήγανε όλα στα μαλλια της!
Και εκεί αρχίζει η απόλυτη παρακμή!:
σηκώνεται βάζει με το πρόσωπο όλο της το κεφάλι μέσα στο νυπτήρα του δωματίου , ανοίγει την βρύση και λουζεται!!!!!
μόλις τελειώνει το λούσιμο, πάιρνει 1 μέτρο χαρτί κουζίνας σκουπίζει το κεφάλι της , με χαιρετάει και φεύγει...


Ω, τι ανάταση ψυχής και καρδιάς προκαλούν τα λόγια της περιγραφής του Zero! Πόσο πιο κοντά ερχόμαστε στην αλήθεια ζώντας τέτοιες στιγμές ασχήμιας ή διαβάζοντας γι' αυτές από μεγάλους αναζητητές της υπόγειας ηδονής... Το απόσπασμα το έχω στείλει ήδη στον τυπογράφο να μου το τυπώσει σε μπλούζα που θα βάλω σε reunion παλιών συμμαθητών.
 

Επισκέπτης
Μονο ο  ΖΕΡΟ και ο Τσαρλς Μπουκοφσκι ξερουν να γραφουν ετσι.
 

kostas_mes

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
162
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Καλημέρα συναγωνιστές! Υπάρχει κάτι νεότερο από το εν λόγω μαγαζί; Έχετε πετύχει ξανά την Νανά;
 

Mumm_Ra

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Η Νανά ακόμα εκεί είναι (μόνιμη για πολλά χρόνια), είχα περάσει πριν καμια εβδομάδα να δω τι παίζει.

Απορώ ακόμα να συμπληρώσει τα συντάξιμα χρόνια......
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Βλεποντας το Thread του συγκεκριμενου οικου θυμηθηκα πως την περιοδο 1989-1994 "καριερα" εκανε η Ρεα η θεσσαλονικια.Σγουρομαλλα με βυζαρες, απο τις πρωτες που εγλυφαν @@κια

Την αλλη βαρδια την εκανε η Μαρθα, επισης Ελληνιδα, με αναλογες υπηρεσιες....

Φοβερες γυναικες και οι 2, με φοβερη περιποιηση.

Οι παλιοτεροι σιγουρα θα τις θυμουνται.
 

Mumm_Ra

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
Βαριά η ιστορία αυτού του σπιτιού,
νομίζω πρέπει να προστεθει στη λίστα της UNESCO με τα μνημεία πολιτισμού της ανθρωπότητας 
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Βαριά η ιστορία αυτού του σπιτιού,
νομίζω πρέπει να προστεθει στη λίστα της UNESCO με τα μνημεία πολιτισμού της ανθρωπότητας 

Για λιγο καιρο ειχε παρελασει και η Δεσποινα, Ελληνιδα επισης που δουλεψε μετα στο Φωκαιας 19 με τσατσο τον αημνειστο Αρη (τον παπα-ομοφυλοφυλο/ειχε βουηξει η tv εκεινη την εποχη)με το "αεροπλανικο" τσιμπουκι της, οπως επισης και η Μαρινα.

Μιλαμε μονο για Ελληνιδες μιας και τοτε το κυμα της μεταναστευσης δεν ειχε ξεκινησει και οι αλλοδαπες ηταν σπανιο φαινομενο.

Αρε τι μου θυμισατε.

Ημουν στρατιωτης τοτε (1989-1991) και πηγαινα με την στολη εξοδου εκει και κατεθετα......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Βλεποντας το Thread του συγκεκριμενου οικου θυμηθηκα πως την περιοδο 1989-1994 "καριερα" εκανε η Ρεα η θεσσαλονικια.Σγουρομαλλα με βυζαρες, απο τις πρωτες που εγλυφαν @@κια

Αυτή η Ρεά , που όντως ήταν θεα, αργότερα δουλευε στο σπίτι της Ικονίου (καθετος στην Αχαρνων, στο ύψος Μ.Βοδα). Και εκεινο το σπίτι είχε μόνο ελληνίδες. Δυστυχώς ο σειεμός του 99 το γκρέμισε και η Ρεά απο οτι εμαθα παντρευτηκε και αφησε τη δουλεια
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
Αυτή η Μαρίνα τι απέγινε???????
Ηταν και για μια περίοδο στην Φυλής 131 κοντά στον πεζόδρομο.
Μετά εξαφανίστηκε. Μιλάμε για πολύ μουνί αλλά και πολύ παιδί. Γαμώ τα πρόσωπα.
Just awesome. ;)
 

Scalp36

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
123
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Τι μου θυμίσατε.... Φοιτητής ήμουν ακόμη (το 1989) που έπαιρνα τη Ρέα... Μου έχει λείψει πολύ... Την ίδια περίπου εποχή (ή λίγο αργότερα), η λεπτόσωμη Μαρίνα με τα -κυριολεκτικά- αεροπλανικά τσιμπούκια... Η Μαρίνα αργότερα επανεμφανίσθη για λίγο διάστημα στο Φυλής 109 (στον πάνω όροφο), νομίζω ως ιδιοκτήτρια και εργαζόμενη μαζί. Τώρα χάθηκε και αυτή...
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Great  memories
--
στο Φωκαιας 19 με τσατσο τον αημνειστο Αρη
----
Φιλε Cheyenne-πέθανε ο...Αρης ?  Εννοούμε τον  γνωστό της Διδύμου και μετά τσην Αγκυρας 12 , με τα βαρια φαγητά και την μπαντάνα?!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom