Νέα

Καλύμνου 36Α

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ripper
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αυτή η Ρεά , που όντως ήταν θεα, αργότερα δουλευε στο σπίτι της Ικονίου (καθετος στην Αχαρνων, στο ύψος Μ.Βοδα). Και εκεινο το σπίτι είχε μόνο ελληνίδες. Δυστυχώς ο σειεμός του 99 το γκρέμισε και η Ρεά απο οτι εμαθα παντρευτηκε και αφησε τη δουλεια
Σωστος ο Zero.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μετα απο αυτο εκανε και ενα περασμα και σε ενα σπιτακι στην αγιου οετρου που τωρα πια εχει κλεισει (απεναντι απο αυτα που λειτουργουν σημερα)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τι μου θυμίσατε.... Φοιτητής ήμουν ακόμη (το 1989) που έπαιρνα τη Ρέα... Μου έχει λείψει πολύ... Την ίδια περίπου εποχή (ή λίγο αργότερα), η λεπτόσωμη Μαρίνα με τα -κυριολεκτικά- αεροπλανικά τσιμπούκια... Η Μαρίνα αργότερα επανεμφανίσθη για λίγο διάστημα στο Φυλής 109 (στον πάνω όροφο), νομίζω ως ιδιοκτήτρια και εργαζόμενη μαζί. Τώρα χάθηκε και αυτή...
Σωστος επισης. Ακριβως ετσι....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Great  memories
--
στο Φωκαιας 19 με τσατσο τον αημνειστο Αρη
----
Φιλε Cheyenne-πέθανε ο...Αρης ?  Εννοούμε τον  γνωστό της Διδύμου και μετά τσην Αγκυρας 12 , με τα βαρια φαγητά και την μπαντάνα?!

ΟΧΙ, δεν ειναι αυτος ο Αρης που μιλαω.

Ο Αρης που πεθανε ηταν καποτε παπας και ομοφυλοφιλος ταυτοχρονα, τον καθερεσανε απο την εκλησια και δουλευε σαν τσατσος στο Φωκαιας 19 συνηθως.
Ηταν ψηλος, αδυνατος με μαυρα μακρυα μαλιά.Ειχαν βουηξει τοτε υα καναλια με αυτη την ιστορια του ομοφυλοφιλου παπα....

Ο Αρης της Αγκυρας ζει και βασιλευει και δουλευει με την Ζανα συνηθως πέον.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Αυτή η Ρεά , που όντως ήταν θεα, αργότερα δουλευε στο σπίτι της Ικονίου (καθετος στην Αχαρνων, στο ύψος Μ.Βοδα). Και εκεινο το σπίτι είχε μόνο ελληνίδες. Δυστυχώς ο σειεμός του 99 το γκρέμισε και η Ρεά απο οτι εμαθα παντρευτηκε και αφησε τη δουλεια
τυπε μηπως παντρευτηκε τον bbwlover? :2funny:
 

tsinouko

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Οκτ 2006
Μηνύματα
515
Κριτικές
20
Like
121
Πόντοι
6.045
Ρέα ΘΕΑ!!!Ρε σεις τι βυζουκλες ηταν αυτες!!!Εχουν περασει τοσα χρόνια και δεν τις ξεχναω
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Αυτή η Ρεά , που όντως ήταν θεα, αργότερα δουλευε στο σπίτι της Ικονίου (καθετος στην Αχαρνων, στο ύψος Μ.Βοδα). Και εκεινο το σπίτι είχε μόνο ελληνίδες. Δυστυχώς ο σειεμός του 99 το γκρέμισε και η Ρεά απο οτι εμαθα παντρευτηκε και αφησε τη δουλεια
ρε φιλε τι μου θυμισες!!!! το σπιτι παντως ειχε κλεισει πριν το σεισμο σιγουρα, το αλλο στο υπογειο δ.λαερτιου εφερνε καλα κομματια!! εκλεισε και αυτο, εκαναν ανακαινιση του κτιριου και στεγαζετε καποια εταιρια μελετων εκει!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
ρε φιλε τι μου θυμισες!!!! το σπιτι παντως ειχε κλεισει πριν το σεισμο σιγουρα, το αλλο στο υπογειο δ.λαερτιου εφερνε καλα κομματια!! εκλεισε και αυτο, εκαναν ανακαινιση του κτιριου και στεγαζετε καποια εταιρια μελετων εκει!!
Σωστος επισης. Ακριβως ετσι....
Ρέα ΘΕΑ!!!Ρε σεις τι βυζουκλες ηταν αυτες!!!Εχουν περασει τοσα χρόνια και δεν τις ξεχναω

φίλοι μου για εμένα η Ρέα ήταν πουτάνα σταθμός στην πουτανοκαριέρα μου...
ηταν απο τις πρώτες που είχα πάρει.
Φοιτητης πριν ή μετά το μάθημα πήγαινα σφάιρα εκει 2 φορές την εβδομάδα τουλάχιστον.
Αψογη συμπεριφορά, δεν βιαζόταν ποτέ και πολύ όμορφη και σέξυ γυναίκα..
Ειχε φοβερό σωματότυπο (παλία ηταν χορέυτρια) με φοβερά ισια λεπτά γυμνασμένα πόδια, επίπεδη κοιλιά και ένα απο τα καλύτερα 3,5+ άρια βυζια φυσικά βυζια που έχω δει ποτέ. Αψηφούσαν τον νόμο της βαρύτητας και είχαν και φοβερές ρώγες.

Δεν έχω βρεί απο τότε ελληνίδα πουτάνα ανώτερη της Ρέας....
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
φίλοι μου για εμένα η Ρέα ήταν πουτάνα σταθμός στην πουτανοκαριέρα μου...
ηταν απο τις πρώτες που είχα πάρει.
Φοιτητης πριν ή μετά το μάθημα πήγαινα σφάιρα εκει 2 φορές την εβδομάδα τουλάχιστον.
Αψογη συμπεριφορά, δεν βιαζόταν ποτέ και πολύ όμορφη και σέξυ γυναίκα..
Ειχε φοβερό σωματότυπο (παλία ηταν χορέυτρια) με φοβερά ισια λεπτά γυμνασμένα πόδια, επίπεδη κοιλιά και ένα απο τα καλύτερα 3,5+ άρια βυζια φυσικά βυζια που έχω δει ποτέ. Αψηφούσαν τον νόμο της βαρύτητας και είχαν και φοβερές ρώγες.

Δεν έχω βρεί απο τότε ελληνίδα πουτάνα ανώτερη της Ρέας....
ισως η καλλιτερη συμπεριφορα που εχω συναντηση....απιστευτα ευγενικη!!!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Σωστος ο Zero.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Μετα απο αυτο εκανε και ενα περασμα και σε ενα σπιτακι στην αγιου οετρου που τωρα πια εχει κλεισει (απεναντι απο αυτα που λειτουργουν σημερα)
ρεα ρεα με τα τσιμπουκια τα ωραια!!! πω πω τι λυσσαρα ηταν αυτη :cheesy:

εκει στην αγιου πετρου που λεει ο che θυμαται κανεις μια μελαχροινη ελληνιδα τη βικη?
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ρεα ρεα με τα τσιμπουκια τα ωραια!!! πω πω τι λυσσαρα ηταν αυτη :cheesy:

εκει στην αγιου πετρου που λεει ο che θυμαται κανεις μια μελαχροινη ελληνιδα τη βικη?
μια κοντουλα καστανοξανθη;;
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
μια κοντουλα καστανοξανθη;;
μελαχροινη με μαυρα κοντα μαλλια,σκουρο δερμα,ψιλοασχημη φατσουλα αλλα πολυ εκφυλη.συνηθως ηταν στη πρωινη βαρδια. best pipa ever :rockon:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
οχι μια μουνάρα καστανή προς μελαχρίνη, όχι κοντή
φλωρινης, ανεβαινοντας απο την αχαρνων αριστερα, η τσατσα ηταν μονιμως τυφλα, μια φορα ειχε παισει πανω στη σομπα υγραεριου, εκει να δεις γλεντια..........
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
φίλοι μου για εμένα η Ρέα ήταν πουτάνα σταθμός στην πουτανοκαριέρα μου...
ηταν απο τις πρώτες που είχα πάρει.
Φοιτητης πριν ή μετά το μάθημα πήγαινα σφάιρα εκει 2 φορές την εβδομάδα τουλάχιστον.
Αψογη συμπεριφορά, δεν βιαζόταν ποτέ και πολύ όμορφη και σέξυ γυναίκα..
Ειχε φοβερό σωματότυπο (παλία ηταν χορέυτρια) με φοβερά ισια λεπτά γυμνασμένα πόδια, επίπεδη κοιλιά και ένα απο τα καλύτερα 3,5+ άρια βυζια φυσικά βυζια που έχω δει ποτέ. Αψηφούσαν τον νόμο της βαρύτητας και είχαν και φοβερές ρώγες.

Δεν έχω βρεί απο τότε ελληνίδα πουτάνα ανώτερη της Ρέας....

Με τελεια περιποιηση, γλυψιματα στο στηθος και σου μολιαζε τα @@ρια. Αψογη πιπα.
Πραγματικα μοναδικη .
Για μια φοτα ακομα συμφωνω 100% με τον Zero.
Kατι αναλογο εκανα και εγω τοτε, με την διαφορα οτι ημουν φανταρος αντι για φοιτητης.
Οχι πως σταματησα να πηγαινω οτανα πολυθηκα....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom