Νέα

Καλό sex στην Θεσσαλονίκη ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα band
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 861
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1
εγώ να δεις πως αγχώνομαι με την εξεταστική..
δεν προτίθεμαι να δώσω ακόμα φωτο μιας και λόγω εξεταστικής τα πράγματα είναι δύσκολα..
αλλά ευθύς αμέσως μετά τη λήξη θα δρομολογηθούν τα πάντα..
διψασμένοι για σεξ?
γιατι ρε παιδιά?
πόσο καιρό έχουν να... τα αγόρια μου..
έχω να πω οτι είμαι αρκετά εκλεκτική.. και να προσέχει όποιος με αμφισβητεί γιατι με μια πιπούλα θα του φύγει κάθε αμφιβολία..
αυτά προς το παρόν..
θα επιλέξω εγώ το χρόνο και το πρόσωπο που θα δώσω στοιχεία και επουδενί δε θα το κάνω υπο πίεση μόνο και μόνο για να διαβεβαιώσω κάποιον δύσπιστο ότι είμαι αληθινή..
όσο για το "τραβέλι ή γκέουλας"... έχω απ'όταν γεννήθηκα μουνάκι και πρόσεχε γιατι θα λες τ'όνομα μου στον ύπνο σου..
φιλιά πολλά

Πολύ μεγάλες δηλώσεις για μέλος που έχει στείλει δύο μηνύματα και έχει εξαφανιστεί στο δίλεπτο σαν φαντομάς! Τέλος πάντων, θα δείξουμε υπομονή, αν και οι αιχμές σου εναντίον μου δεν είναι δικαιολογημένες!

Λοιπόν, για να μην το κουράζουμε το θέμα, δεν θα ασχολειθώ αν δεν δώ κάτι ''χειροπιαστό'' (ή κωλοπιαστό, ή βυζοπιαστό).

Θα περιμένω με αγωνία report από ΜΕΛΟΣ ΜΕ ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΠΟΡΕΙΑ στο site.

Ο νωών, νωείτο!
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας ....Στην Συνδικα εχει μια Ολγα παρα πολυ καλη αλλα θα ειναι μετα τισ 20 του νημα ξανα...ειναι εκει που δουλευει και η Ταυλανδεζα Μασαγια....Αν καποιοσ εχει κανενα τιποτα καλο ας στειλει π.μ...το τηλ τησ συνδικα τελειωνει σε ....760....και για καποιουσ φιλους που  ειπαν οτι επρεπε να γραψω στα μασαζαδικα και οχι εδω θα του πω οτι συνδικα μπορει να λεμε μασαζ..αλλα...................................δεν ειναι μονο μασαζ,,,πολυ καλο σεξ απ οτην ολγα και εμαθα κιολας οτι απο 20κα ιμετα θα εχει και αλλεσ αφιξεισ.....
αυτα ..
 

algi

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
32
Like
14
Πόντοι
0
Λεπόν <<καυλίαρα φοιτητριούλα>> (χαχαχα) βάλε την πούτσα σου μεσ' το στόμα τα αρχίδια στην πλάτη και κάνε τον βατραχάνθρωπο.
Λαμόγιο δεν γαμάς που δεν γαμάς αντε και γαμήσου να ηρεμήσουμε.....και εδω λέει καλο sex στην θεσσαλονίκη και όχι ραντεβού στα πισωκολιτά  αααααα και να συμπληρώσω κάτι  και gay να σαι αγάμητος θα ' σαι..
 

gothiam

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2006
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
Φυσικά και είναι! Δεν χρειάζεται πολύ να καταλάβει κανείς πως ακόμη και ο τρόπος γραφής είναι αντρικός!

99% ειναι πουστρα....οντως το καταλαβαινεις απο τον τροπο που γραφει...

Για να μας αποστομωσεις....βγαλε το πολυσηζητημενο "μουνακι" σου μια φωτο διπλα στην οθονη του pc  σου που θα δειχνει το username σου στο site (απλοοο????)

τοτε να σαι σιγουρη/ος πως πολλοι απο εδω μεσα θα χασουμε τον υπνο μας....
αν δεν το κανεις απλα επιβεβαιωνεις τις υποψιες ολων και καλυτερα...
βάλε την πούτσα σου μεσ' το στόμα τα αρχίδια στην πλάτη και κάνε τον βατραχάνθρωπο.
Λαμόγιο δεν γαμάς που δεν γαμάς αντε και γαμήσου να ηρεμήσουμε.....και εδω λέει καλο sex στην θεσσαλονίκη και όχι ραντεβού στα πισωκολιτά   αααααα και να συμπληρώσω κάτι   και gay να σαι αγάμητος θα ' σαι..
 

poutanaki_thes

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
αντρικός ο τρόπος γραφής μου?
και γραφολόγοι εντός του site? μπράβο..όταν με δει κάποιος να δω τι θα'χει να πει για τον τρόπο γραφής μου..
λοιπόν..
μπήκα και είπα όσα είχα να πω. το να μην μπορώ να μπαίνω για πολύ στο ίντερνετ δεν παίζει ε?
τι να πω..
πούτσα και αρχίδια να τα φορτώσω στην πλάτη και να φύγω,λυπάμαι,δεν έχω..

έχω ακριβώς ό,τι είπα κι όποιος θέλει κρατάει μια στάση αναμονής σεβόμενος εμένα κυρίως αλλά και τον εαυτό του και δεν ξεκατινιάζεται στις βρισιές και τις απρέπειες για να μου αποδείξει οτι η αξιοπρέπειά του είναι ανύπαρκτη..

είχα σκοπό αυτές τις μέρες να βάλω φωτο αλλά ξαναλέω οτι θα βάλω όταν θα θέλω εγώ.και δε θα με αναγκάσει κανείς..

όσοι πιστοί... οι λοιποί..λυπάμαι..
όσο για την αναφορά,το σίγουρο είναι οτι δε θα χάσω εγώ..

 

poutanaki_thes

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
α! και νομίζω πως ο χειρότερος τρόπος να αντιμετωπίσεις ένα "μέλος που έχει στείλει δυο μηνύματα" είναι η επίθεση..
μάλλον το απωθείς παρά το ενθαρρύνεις να κάνει όσα προτίθεται να κάνει...
φιλιά
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
αντρικός ο τρόπος γραφής μου?
και γραφολόγοι εντός του site? μπράβο..όταν με δει κάποιος να δω τι θα'χει να πει για τον τρόπο γραφής μου..
λοιπόν..
μπήκα και είπα όσα είχα να πω. το να μην μπορώ να μπαίνω για πολύ στο ίντερνετ δεν παίζει ε?
τι να πω..
πούτσα και αρχίδια να τα φορτώσω στην πλάτη και να φύγω,λυπάμαι,δεν έχω..

έχω ακριβώς ό,τι είπα κι όποιος θέλει κρατάει μια στάση αναμονής σεβόμενος εμένα κυρίως αλλά και τον εαυτό του και δεν ξεκατινιάζεται στις βρισιές και τις απρέπειες για να μου αποδείξει οτι η αξιοπρέπειά του είναι ανύπαρκτη..

είχα σκοπό αυτές τις μέρες να βάλω φωτο αλλά ξαναλέω οτι θα βάλω όταν θα θέλω εγώ.και δε θα με αναγκάσει κανείς..

όσοι πιστοί... οι λοιποί..λυπάμαι..
όσο για την αναφορά,το σίγουρο είναι οτι δε θα χάσω εγώ..

καλά,μας έπεισες....
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
όσο για την αναφορά,το σίγουρο είναι οτι δε θα χάσω εγώ..

Πολύ αυτοπεποίθηση και ωραιοπάθεια...το αν θα χάσεις ή όχι άσε να το εκτιμήσουμε εμείς. Θέλεις πούτσο το καταλάβαμε αλλά αν ήσουν χορτάτος-η από πούτσο δεν θα έψαχνες απεγνωσμένα να γαμηθείς από ένα site.
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
πουτανακι αν θες στηλε με pm το τηλεφωνο σου και αφου μιλισουμε πιστεψε με
θα πισω τους παντες για το τι εισαι 
:dancing: :dancing:
 

poutanaki_thes

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ποιος σου είπε οτι δεν έχω τρόπο να το κάνω και ψάχνω να το κάνω απο δω??
κοίτα..
ως ειδήμων θα έπρεπε να ξέρεις οτι δεν κρίνουμε έτσι εύκολα κάτι..
είμαι 21 και λυπάμαι αλλά μέχρι να χορτάσω θα περάσουν πολλά χρόνια..
ό,τι ώρα θέλω βρίσκω να γαμηθώ-μην αγχώνεσαι..-
αυτά..
γεια.

μίλησα ήδη με τον trelo agori..
υπομονή ως αύριο και θα μάθετε από αυτόν αν είμαι ό,τι λέω..
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
429
Like
29
Πόντοι
1
γιατι δε μιλας και μαζι μου για να μαθουν ολοι σημερα αν εισαι οτι λες ?
το γοργον και χαρη εχει
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
poutanaki_thes , ξερεις κατι ε ;
Μιλας πολυ !!!
Βαλε καμια φωτογραφια και μετα ελα "να τα πουμε" !
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
μην τσιμπάτε ρε,αυτό θέλει το πουστράκι,να γίνει ντόρος
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
poutanaki_thes πες μας τι υπηρεσίες προσφέρεις και σε ποια τιμή. Απαραίτητη η φώτο χωρίς πρόσωπο και να συνοδεύεται με msn σε όποιους το ζητήσουν PM. Έτσι αν θες έλα να συζητήσουμε και θα γίνω ο καλύτερος πελάτης σου. Από εκεί και μετά όμως τα πολλά ΘΑ με κουράζουν όπως και πολλούς φίλους εδώ μέσα.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδιά το ίδιο είχε κάνει και ένας φαρσέρ-πούστης τι σκατά ήταν με το όνομα Mounara πριν κάτι μήνες. Ισχυριζόμαστε αόριστα στο φόρουμ ότι είμαστε φοιτήτρια CG κλπ. δημιουργείται ντόρος και γουστάρουμε, και στο μεταξύ εξαφανιζόμαστε κιόλας.
Κάποια που δεν θα έκανε πλάκα και θα ενδιαφερόταν στα σοβαρά δεν θα έμπαινε καν στον κόπο να προσπαθεί να αποδείξει ποια είναι και τι κάνει. Θα έγραφε μία φορά και μετά σε όσους έστελναν ΡΜ θα απαντούσε με λεπτομέρειες, και μετά από λίγες μέρες θα έγραφαν τα υπόλοιπα μέλη γι' αυτήν.
ΑΜΑΝ, έχουμε φτάσει σε τέτοιο επίπεδο και είναι τόσο σπάνιες οι καλές CG που μας δουλεύει ο κάθε ανώμαλος και ψαρώνουμε αμέσως.
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
11
Πόντοι
1
Όπως με πρόλαβε ο φίλτατος JohnWoo

και μετά εδώ

Deja Vus μήπως;

Το ΙΠ που κάνει κάποιος οποιαδήποτε μετατροπή σε mysql αποθηκεύεται.Καθώς και σε πολλά φόρουμ και το mask.Θα μπορουσε μήπως ένας mod να τα checharei??Και να μην είναι το ιδιο το IP αν μπένει απο τον ίδιο κόμβο της otenet,forthnet etc θα το δεις.

ʼντε γιατί πολύ έχει τραβήξει η ιστορία με τους φαρσέρ..
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
παιδια τ οπουτανακι μας εκανε να χαθει ι ουσια για το τι γραφουμε εδω....οποτε ας επανελθουμε....ασ'την να λεει και αν πραγματικα ειναι real  τοτε οκ.....αλλα ωσ τοτε πουμε τιποτα για την πολη  μασ και που μπορουμε να περασουμε καλα...
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
Εγω σας είπα κάτι και το περάσατε στα ψιλά γράμματα:

Παρατηρήστε καλά τον ΤΡΟΠΟ που γράφει... είναι 101% αντρικός! Δεν νομίζω να είναι καν πουστράκι. Απλά κάποιος (που σίγουρα έχει πολύ καιρό να γαμήσει) αποφάσισε να βρει καινούριο παιχνιδάκι για να περάσει την ώρα του.
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
τα μουνάκια που είναι ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom