Νέα

Καφετεριες με ξεκωλες σερβιτορες για ματι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Duke Nukem
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 448
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
λογικο δεν ειναι ρε τυπε να μην λεω πολλες λεπτομερειες ?  φαντασου να τα ελεγα ολα και να εσκαγαν σημερα σαββατο στην καφετερια 100 νοματεοι και να ζηταγαν γαμησι απο τις σερβιτορες του μαγαζιου...

η κοπελα ενα εξτρα εισοδημα θελει δεν ειναι πουτανα. Αναγκη εχει.
Προφανως και ετσι οπως λες θα εγενετω, αλλα απο την αλλη μερια καπως και αυτη βρισκει "πελατες" μου φαινεται δυσκολο να εχει βαλει αγγελια σε καποιο site μιας και οπως λες δεν ειναι επαγγελματιας, να το λεει φορα παρτιδα στους πελατες που γουσταρει για σας εαν θελετε μετα το καφεδακι μπορειτε και να με  :fuck2: με το αζημιωτο και αυτο πολυ δυσκολο. Αρα καταληγουμε πως καποιος απο το μαγαζι σου το σφυρηξε για λογαριασμο της και εσυ δεν μπορεις να το σφυριξεις παρα περα στον καθε καβλωμενο τυπο στο bou.com
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
για αυτο στο κολωνακι ξερει το προσωπικο, ειναι γνωστο οτι γαμιονται οι κοπελες εκει μεσα εστω και κρυφα χωρις να κινουν υποψιες, στο αλλο που λεω στην καλλιθεα δεν ξερει κανενας... η κοπελα παει σε αμαξι μετα την βαρδια και πιπωνει χωρις αυριο...

μονο αμα διαβαζουν οι εργαζομενοι της καφετεριας bou.com θα την καταλαβουν για αυτο δε γραφω πολλα για να μην την εκθεσω.

[size=15pt]εχει και μονιμη σχεση η κοπελα και παει για γαμο[/size]  μην της δημιουργησω προβληματα.

Φτιάχνει τι προίκα τις το κορίτσι!!!!
:2funny:
 

diomides

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
9.810
Κριτικές
1
Like
155
Πόντοι
166
Προφανως και ετσι οπως λες θα εγενετω, αλλα απο την αλλη μερια καπως και αυτη βρισκει "πελατες" μου φαινεται δυσκολο να εχει βαλει αγγελια σε καποιο site μιας και οπως λες δεν ειναι επαγγελματιας, να το λεει φορα παρτιδα στους πελατες που γουσταρει για σας εαν θελετε μετα το καφεδακι μπορειτε και να με  :fuck2: με το αζημιωτο και αυτο πολυ δυσκολο. Αρα καταληγουμε πως καποιος απο το μαγαζι σου το σφυρηξε για λογαριασμο της και εσυ δεν μπορεις να το σφυριξεις παρα περα στον καθε καβλωμενο τυπο στο bou.com
sabine
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
40
Like
2.179
Πόντοι
1.206
για αυτο στο κολωνακι ξερει το προσωπικο, ειναι γνωστο οτι γαμιονται οι κοπελες εκει μεσα εστω και κρυφα χωρις να κινουν υποψιες, στο αλλο που λεω στην καλλιθεα δεν ξερει κανενας... η κοπελα παει σε αμαξι μετα την βαρδια και πιπωνει χωρις αυριο...

μονο αμα διαβαζουν οι εργαζομενοι της καφετεριας bou.com θα την καταλαβουν για αυτο δε γραφω πολλα για να μην την εκθεσω.

εχει και μονιμη σχεση η κοπελα και παει για γαμο μην της δημιουργησω προβληματα.
τυχερος ο γαμπρος  :2funny:
 

RED BARON

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2009
Μηνύματα
2.702
Κριτικές
1
Like
174
Πόντοι
16
για αυτο στο κολωνακι ξερει το προσωπικο, ειναι γνωστο οτι γαμιονται οι κοπελες εκει μεσα εστω και κρυφα χωρις να κινουν υποψιες, στο αλλο που λεω στην καλλιθεα δεν ξερει κανενας... η κοπελα παει σε αμαξι μετα την βαρδια και πιπωνει χωρις αυριο...

μονο αμα διαβαζουν οι εργαζομενοι της καφετεριας bou.com θα την καταλαβουν για αυτο δε γραφω πολλα για να μην την εκθεσω.

εχει και μονιμη σχεση η κοπελα και παει για γαμο μην της δημιουργησω προβληματα.
Αυτο που λες για την Καλλιθεα μπορει να συμβει μια γκομενα κανονιζει μεσο καποιου τροπου βιζιτες εκτος καφετεριας με καποιους πελατες. Το αλλο που λες για το Κολωνακι πρωτη φορα το ακουω (εννοειται οτι μιλαμε για καφε - μπαρ - κλαμπ και οχι για καποιο κωλομπαρο πολυτελειας) εχεις ακουσει να συμβαινουν τετοια και σε αλλες περιοχες??
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
επισης ενα καλο μουνι μιλφ τουμπανο δουλευει στην γλυφαδα στο wrangler lee .μιλφαρα μπηκα να δω κατι παπουτσια ωραια που ειχε η βιτρινα και ειχε μια μιλφαρα .φοραγε μαγιο πανω ; και κατι σαν παρεο .φαινοταν η βυζοχαραδρα μου ερχοταν να την παω στα δοκιμαστηρια και να της τον χωσω . οσοι μενετε προς γλυφαδα καντε μια βολτα προς τα εκει στην μεταξα ειναι . επισης καλα μουνια εχει στο attica στις κολωνιες αλλα και στα μαγαζια πανω .ειδικα στα ταμεια στον 1ο οροφο ηταν ενα δυνατο τον ιουλιο . ακομα σωστα μουνια με προς το εκφυλα προσωπα εχει το hondos και gallerie
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
επισης ενα καλο μουνι μιλφ τουμπανο δουλευει στην γλυφαδα στο wrangler lee .μιλφαρα μπηκα να δω κατι παπουτσια ωραια που ειχε η βιτρινα και ειχε μια μιλφαρα .φοραγε μαγιο πανω ; και κατι σαν παρεο .φαινοταν η βυζοχαραδρα μου ερχοταν να την παω στα δοκιμαστηρια και να της τον χωσω . οσοι μενετε προς γλυφαδα καντε μια βολτα προς τα εκει στην μεταξα ειναι . επισης καλα μουνια εχει στο attica στις κολωνιες αλλα και στα μαγαζια πανω .ειδικα στα ταμεια στον 1ο οροφο ηταν ενα δυνατο τον ιουλιο . ακομα σωστα μουνια με προς το εκφυλα προσωπα εχει το hondos και gallerie

Μαν λεμε για καφετεριες.. βαριεμαι απλα να παω και να βλεπω μια σε ενα μαγαζι για κανα 10λεπτο..

θελω να αραζω τα παπαρια μου  :wanker:  στην καρεκλα :sunglasses:  και να μπανιζω με τις ωρες τις ξεκωλες σερβιτορες ! :rockon: :rockon:
 

pablo93

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
40
Like
2
Πόντοι
0
Είχα πάει πολύ παλιά πάρα πολλά χρόνια σε αυτήν την καφετέρια...άλλα δεν θυμάμαι να μου χε μείνει καμία..
αξίζει λες μια επίσκεψη ;;  :rockon:

Ποια μέρα είναι καλύτερη για επίσκεψη ; Εννοώ τα ξέκολα που έχεις κοζάρει δουλεύουν κάθε μερα η μόνο σ/κ?  :sunglasses:

Καθε μερα εχει δυνατα ξεκωλια απλα αν εισαι τυχερος θα δεις το νο1 ξεκωλι της Kings και ενα απ τα μεγαλυτερα της Καλλιθεας γενικοτερα. Οποιος συναγωνιστης παει να αναφερει εντυπωσεις (ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι θετικες αλλα ετσι για την επιβεβαιωση)
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Καθε μερα εχει δυνατα ξεκωλια απλα αν εισαι τυχερος θα δεις το νο1 ξεκωλι της Kings και ενα απ τα μεγαλυτερα της Καλλιθεας γενικοτερα. Οποιος συναγωνιστης παει να αναφερει εντυπωσεις (ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι θετικες αλλα ετσι για την επιβεβαιωση)

Θα παω και θα γραψω εντυπωσεις!!  :hi:
 

Bronson81

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2016
Μηνύματα
366
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
1
Πιο ειναι το Καφε ρε αλανια στο Κολωνακι να παμε για καφε πεστε το ονομα
 

tasouras21

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
675
Κριτικές
17
Like
1.341
Πόντοι
1.236
Καθε μερα εχει δυνατα ξεκωλια απλα αν εισαι τυχερος θα δεις το νο1 ξεκωλι της Kings και ενα απ τα μεγαλυτερα της Καλλιθεας γενικοτερα. Οποιος συναγωνιστης παει να αναφερει εντυπωσεις (ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι θετικες αλλα ετσι για την επιβεβαιωση)
μονο ενα ξεκωλακι???εγω παω συχνα εκει!!!μιλαμε για τρελα ξεκωλα ολες!!!πελατισσες και σερβιτορες!!!
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Θα ψησω εναν φιλο μου να παμε σημερα εκει στη Καλλιθέα... ψήθηκα αγρια με αυτα που λετε.  :tits:
:rockon:
Αμα κάτσουμε έξω μπορούμε να δούμε τίποτα ;;; Η αναγκαστικά μέσα ; Τι προτείνετε εσείς οι τακτικοί θαμώνες ;  :rockon:
 

pablo93

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
40
Like
2
Πόντοι
0
εεεε ναι ρε!!η θ...σ...!!!την εχω φιλη στο φβ...με μενα δεν εχει παει ακομα ομως!!!! :2funny: :2funny: :dancing: :dancing:
να κανω κινηση λες??? :fuck2:
Στην Θ.Σ. ειχε αναφορα κ ενα γκρουπ στο φβ για ξεκωλακια  :rockon:
Μπααα αυτη εχει γκομενο-χορηγο το αφεντικο
 

pablo93

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
40
Like
2
Πόντοι
0
Θα ψησω εναν φιλο μου να παμε σημερα εκει στη Καλλιθέα... ψήθηκα αγρια με αυτα που λετε.  :tits:
:rockon:
Αμα κάτσουμε έξω μπορούμε να δούμε τίποτα ;;; Η αναγκαστικά μέσα ; Τι προτείνετε εσείς οι τακτικοί θαμώνες ;  :rockon:
Εξω τωρα που ο καιρος ειναι καλος, απλα αν βρεις κατσε μπροστα μπροστα να βλεπεις και τις διαδρομες τους
Θα πας σπιτι με μπολικο υλικο  :2funny:
 

tasouras21

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Σεπ 2013
Μηνύματα
675
Κριτικές
17
Like
1.341
Πόντοι
1.236
Στην Θ.Σ. ειχε αναφορα κ ενα γκρουπ στο φβ για ξεκωλακια  :rockon:
Μπααα αυτη εχει γκομενο-χορηγο το αφεντικο
πλακα κανω φιλε μου!!!ξερω με ποιον ειναι!!!σιγα μην παει με μενα!!! :orchestra:
 

pablo93

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
40
Like
2
Πόντοι
0
Αν γινεις εσυ το αφεντικο τοτε θα ειμαστε σιγουροι  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom