Νέα

Jenny Scordamaglia, ρεπόρτερ στο Miami TV..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα diomides
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 72
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
υπαρχει βιντεο (αλλα δεν το θυμαμαι πως λεγεται) το ειχα δει ομως οπου επεφτε το χουφτωμα απο αντρες στην κωλαρα της συννεφο!!! .. η συγκεκριμενη κανει καλα την δουλεια της ,μπορει να μην λεει τιποτα σε σχεση με τις δικες μας μουναρες tvπερσονες ομως τουλαχιστον αυτη δεν δισταζει να τα βγαζει ολα στην φορα .. σε αντιθεση με τις δικες μας που ενω ΟΛΟΙ ξερουμε πως τον ''τρωνε'' ασυστολα κανουν τις σεμνοτυφες μπροστα στον φακο...ασε κοριτσι μου να φανει κανα κωλομερι να παρεις κανα εξτρα νουμερο τηλεθεασης .. γιατι νομιζουν πως τις βλεπουμε; για τις σπουδες και τις γνωσεις που εχουν .. μπραβο λοιπον στο jennaki ....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καλο είναι όταν βγαινει στην τηλεοραση γυμνη η αληθεια ή οποια αλλη
 

old boy

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.240
Κριτικές
90
Like
13.551
Πόντοι
25.700

sardanapalos123

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2015
Μηνύματα
79
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπερα μυστες, ανακαλυψα απ'το paparazzi την εν λογω κορασιδα κι ειδα με ενα ενδελεχες σερτς στο νετ οτι παιζει φαση που πηγαινει σε παρτυ γυμνη ή με την κωλαρα εξω και τη χουφτωνουν φουλ. Ξερει κανεις αν υπαρχουν τα φουλ βιντεο αυτα καπου (κι οχι αποσπασματα που χω βρει);
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
Καλησπερα μυστες, ανακαλυψα απ'το paparazzi την εν λογω κορασιδα κι ειδα με ενα ενδελεχες σερτς στο νετ οτι παιζει φαση που πηγαινει σε παρτυ γυμνη ή με την κωλαρα εξω και τη χουφτωνουν φουλ. Ξερει κανεις αν υπαρχουν τα φουλ βιντεο αυτα καπου (κι οχι αποσπασματα που χω βρει);

οχι μονο την χουφτωνουν αλλα φιλιεται και εκεινη φουλ με ολους ειναι η νεα της εκπομπη που ονομαζεται ''dare to '' η κατι σχετικο, εχω βρει φουλ βιντεο αλλα θελουν η συνδρομη η εγγραφη
 

sardanapalos123

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2015
Μηνύματα
79
Like
8
Πόντοι
0
οχι μονο την χουφτωνουν αλλα φιλιεται και εκεινη φουλ με ολους ειναι η νεα της εκπομπη που ονομαζεται ''dare to '' η κατι σχετικο, εχω βρει φουλ βιντεο αλλα θελουν η συνδρομη η εγγραφη

Για κατατοπισε με τυπε μου..
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.675
Πόντοι
2.606
Καλησπερα μυστες, ανακαλυψα απ'το paparazzi την εν λογω κορασιδα κι ειδα με ενα ενδελεχες σερτς στο νετ οτι παιζει φαση που πηγαινει σε παρτυ γυμνη ή με την κωλαρα εξω και τη χουφτωνουν φουλ. Ξερει κανεις αν υπαρχουν τα φουλ βιντεο αυτα καπου (κι οχι αποσπασματα που χω βρει);

Μεγαλα λιγουρια τυπε.
Κυκλοφορει η αλλη διπλα τους με το μουνοτρυπιδι και κωλαντερο φορα παρτιδα και αμεσως να τη χουφτωσουν. :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom