Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 607K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
προσωπικα εχω διαθεσει μια περουσια στα μπαρ εντος και εκτος των τοιχων και σπανια προεκυψε κατι αξιολογο...
τωρα με την οικονομικη κριση ειναι πιο ελαστικες αλλα και παλι δεν υπαρχει σεβασμος .. κοινος θελουν να εισπραξουν χωρις να αποδωσουν αυτο που αξιζει να παρουμε βαση προσφορας...
ελπιζω καποια στιγμη να βαλουν νερο στο κρασι τους γιατι στο τελος θα μεινουν μονες στο μπαρ να κερναει η μια την αλλη... ;)
 

btra21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
202
Κριτικές
7
Like
395
Πόντοι
281
ειπαμε ρε μαγκες να τα χωνουμε ακομα και σε στενοτητα οικονομικη αλλα εδω το ξεφτιλισανε, μαυρο στης Ριτσας λοιπον, οπως καταλαβα ψοφια κυκλοφορουν, ουτε ο Σπυρος πραμα......
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
συναγωνιστες τι εγινε? γιατι εχει πεσει η ομαδα ετσι? :think:
εχουμε μεινει πισω και στην ενημερωση και στην ανταλλαγη αποψεων.. :helpplea:
μηπως η οικονομικη κριση ειναι πιο μεγαλη απο οτι δειχνει! :headbang:
 

neo3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αναφορά Ηράκλειο έστω και με καθυστέρηση

Πήγα στο μπουρδελάκι του πεζόδρομου στο Ηράκλειο και δοκίμασα αρχικά την τατιανα.
Φαίνεται μεγάλη σε ηλικία δεν μπορώ να πω με σιγουρία πόσο αλλα το πρόσωπο της είναι κάπως σπασμένο.Σώμα πολύ μέτριοοο.Έχει λίγα περιτά κιλά.Στήθος μέτριο προς καλό.
Εμφάνιση ενα 5,5-6/10.
Υπηρεσίες:Τυπικά χάδια στην αρχή για 10-20 δευτερόλεπτα και μετά σκουφάκι και στοματικό.Υπομονετική στο τσιμπούκι.Μετά απο 3 λεπτά περίπου ξάπλωσε για να την πάρω σε ιεραποστολικό οπού συμμετειχε μόνο με κάποια χάδια και μικρούς αναστεναγμούς.Μετά απο 7-8 λεπτά σε ιεραποστολικο με τελειώσε με τσιμπούκι και με χαιρέτισε ευγενικά και έφυγε βιαστικά αφού είχε αργήσει και 1-2 λεπτά περίπου.
Περίμενα και το κάτι παραπάνω αλλα όχι και τελείως άσχημα.Ίσως στις καλές της να αποδίδει ακόμα καλύτερα.Ήταν και λίγο κουρασμένη εκείνη την μέρα.
Καλό θα ήταν να αποσυρθεί πάντως να δούμε φρέσκο αίμα και μικρές κοπέλες!


Μετά πήγα στην επόμενη βάρδυα κατά το βράδυ στο ίδιο μπουρδελάκι όπου πέτυχα την Ναταλυ.
Εμφανιση 7/10
Φαίνεται μικρή αρκετά.19 με 20 ίσως!
Και γενικώς οι όλες τις κινήσεις την δείχνουν για πρωτάρα σχετικά στο επάγγελμα.
Υπηρεσίες:Δεν ξέρω παιδία οι υπηρεσίες της αντικειμενικα σε τι επίπεδο κυμαίνονται αλλά την πέτυχα σε μια από τις σπάνιες ίσως φάσεις που πετυχαίνεις τανα.
Μέσα στις κάβλες της πραγματικά μου επιτέθηκε με το που μπήκε στο δωμάτιο τρίβωντας το στήθος της στο πρόσωπο μου.Με διάφορα προστυχόλογα όπως χοντροψωλαρά μου εσύ με έφτιαξε αμέσως και μου πέρασε σκουφάκι για στοματικό.Στην διάρκεια του στοματικού με κοιτούσε πρόστυχα στα μάτια και ομολογώ ότι έχασα την μπάλα καθώς είχα ακούσει γενικά μέτρια λόγια για αυτήν εως και άσχημα.
Δεν μου έκανε ούτε 20 δευτερόλεπτα στοματικό.Ανέβηκε από μόνη της από πάνω χωρίς να με ρωτήσει και άρχισε να κοπανιέται για κανένα 6-7λεπτο.Είχε αρχίσει να ιδρώνει καθώς μικρά βογκητά της ξέφευγαν και ένιωσα οτί θα έχυνα οπότε την διέκοψα και της ζήτησα να γυρίσει σε πισοκολητό.
Εκεί πραγματικά μπόρεσα και την σφυροκόπησα ανελεήτα για ώρα...ίσως και 7-8 λεπτά καθώς η τσατσά φώναζε από κάτω.
Αυτή είχε  κοκκινίσει και φαίνοταν να ζορίζεται.Όσο την γαμούσα ρυθμικά τα βογγητά της δυνάμωναν περισσότερο μέχρι που άφησε να της φύγε μια μακρόσυρτη κραυγή που παίζει να ακούστηκε μέχρι το σαλόνι.Ενοείται οτι με 2-3 τραβήγματα τα άδειασα και εγώ όλα μέσα της.
Έμεινε κανενα 2λεπτο ξαπλωμένη μπρούμυτα καθώς εγώ την χαίδευα και αυτή χαρούμενη με παινεύε με δίαφορα προστυχόλογα.Η τσατσα φώναξε για τρίτη φορά από κάτω οπότε όσο πιο γρήγορα μπορούσε σηκώθηκε και βγήκε έξω από το δωμάτιο παίρνοντας και ένα ρολό χαρτί για σκουπιστεί από τον ένα τόνο ιδρώτα που είχε πάνω της.Λαχανιασμένη του θανατά ακουγόταν απέξω...
Καθώς έφευγα ένας μεγάλος λεκές υγρών της κοπέλας καμάρωνε στα σεντόνια :o
Καθώς έβγαινα από το δωμάτιο την άκουγα να σιγοσφυρίζει με κέφι και με ξεπροβάλε μέχρι έξω από το μπουρδέλο φιλώντας με στο λαιμό.

Γενικα πιστεύω οτί πέρα από αυτην την σπάνια και έξοχη εμπειρία οι υπηρεσιές της δεν πρέπει να ναι πάνω του μετριού (αν έχετε όρεξη να την δουλέψετε καλά ίσως να γίνεται και πολύ καλή).


Περιμένω ανάλογες εμπειρίες συναγωνιστές!Είναι καιρός να ζωντανέψουμε το θρεντ μας επί της ουσιάς!Με συχνή και αναλυτική ενημέρωση και ανταλαγή πουτανοεμπειριών!

φιλε μπορεισ να μασ πεισ ποσο πηγε το μαλι κ που ακριβωσ βρισκεται το σπιτακι αυτο?
 

cazzone

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες, θα μπορούσαμε να κάνουμε μια νέα επισκόπιση στο τι παίζει τώρα στο Ηράκλειο;

Τα παλιά post είναι πια ξεπερασμένα...
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Λοιπον,προχθες ειπα να κανω μια μικρη βολτιτσα...Αφορμη κακου καιρου σταματαω στο μπουρδελακι πισω απο τον Αγ.Μηνα - απεναντι απο το παρκινγκ. Εκει μια κοπελιτσα ξανθουλα,εμφανισιμη κ μπηκα με τη μια. Καλες υπηρεσιες, αξιζε το 30αρι πολυ περισσοτερο απο αλλες με 80αρια στου Σπυρου. Αυτα...
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Λοιπον,προχθες ειπα να κανω μια μικρη βολτιτσα...Αφορμη κακου καιρου σταματαω στο μπουρδελακι πισω απο τον Αγ.Μηνα - απεναντι απο το παρκινγκ. Εκει μια κοπελιτσα ξανθουλα,εμφανισιμη κ μπηκα με τη μια. Καλες υπηρεσιες, αξιζε το 30αρι πολυ περισσοτερο απο αλλες με 80αρια στου Σπυρου. Αυτα...
Αγαπητε συναδελφε αυτο το διαστημα δεν παιζει κατι αξιολογο στο ηρακλειο
θα αξιοποιησω την πληροφορια σου για το ξανθο και θα σου πω  :think:γιατι την προηγουμενη εβδομαδα επαιζε μια μαυρομαλα εκει ψηλομπαζο... :headbang:
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Λοιπον,προχθες ειπα να κανω μια μικρη βολτιτσα...Αφορμη κακου καιρου σταματαω στο μπουρδελακι πισω απο τον Αγ.Μηνα - απεναντι απο το παρκινγκ. Εκει μια κοπελιτσα ξανθουλα,εμφανισιμη κ μπηκα με τη μια. Καλες υπηρεσιες, αξιζε το 30αρι πολυ περισσοτερο απο αλλες με 80αρια στου Σπυρου. Αυτα...
Πηγα προχθες το βραδυ εκει κατα τις 9.00 και δεν ηταν η ξανθια αλλα μια μαυρομαλα απο ρουμανια ονοματι μαρια..
γυρω στ 1.70 πολυ αδυνατη με βυζι φυσικο διαρι..
προθυμη κοπελα μιλαει πολυ καλα τα ελληνικα..
στις υπηρεσιες της δεν μου εφερε αντιρησση σε οτι ζητησα και με ιεραποστολικο ηρθε το τελος..
σιγουρα οχι τοπ με πολλα περιθωρια βελτιωσης αλλα οχι και μπαζο... ;)
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Εκανα το λαθος κ πηγα σε αυτο στη χανιωπορτα...Μαλακια μου αφου ηξερα τι μουφια ητανε. Αθλιες υπηρεσιες, ισα-ισα 15 ευρω επρεπε να περνει οπως τα παρακμιακα στο Μεταξουργειο...Αυτα
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Εκανα το λαθος κ πηγα σε αυτο στη χανιωπορτα...Μαλακια μου αφου ηξερα τι μουφια ητανε. Αθλιες υπηρεσιες, ισα-ισα 15 ευρω επρεπε να περνει οπως τα παρακμιακα στο Μεταξουργειο...Αυτα
εδω και καιρο μεσα στην παρακμη ειναι το συγκεκριμενο χωρις ανανεωση και με τις κοπελες να μην στεκονται στο υψος των περιστασεων ..
ειμαι περιεργος να δω μεχρι που θα το τραβηξουν... :jerking:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πηγα προχθες το βραδυ εκει κατα τις 9.00 και δεν ηταν η ξανθια αλλα μια μαυρομαλα απο ρουμανια ονοματι μαρια..
γυρω στ 1.70 πολυ αδυνατη με βυζι φυσικο διαρι..
προθυμη κοπελα μιλαει πολυ καλα τα ελληνικα..
στις υπηρεσιες της δεν μου εφερε αντιρησση σε οτι ζητησα και με ιεραποστολικο ηρθε το τελος..
σιγουρα οχι τοπ με πολλα περιθωρια βελτιωσης αλλα οχι και μπαζο... ;)
Συμφωνώ στα θετικα σου σχολια!!!
Μία φορα μονο εχω καταφερει να πετυχω την Μαρια κ' δεν την εχω δει όσες φορες εχω ξαναπαει...
Και το βυζί ειναι μεγαλυτερο απο 2αρι κ' κοιτάει ψηλά.εξαιρετικό σωμα εχει κ' δεκτικη σε στασεις.Μεχρι εκει βεβαια οι υπηρεσιες,ειπαμε Κρητη ειμαστε.
 

pmanos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες παιζει τιποτα καλο?
 

Constantinehl2

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
nai eimaste Krhth alla den eimaste kai Zibamboue.To na me douleuei mia tsatsa kai mia poutana den to anexomai.Mia fora exw paei se mpordelo kai euxarhsti8ika gkomena kai apo tote mono pano se blaxes peuto.Pou 8a paei auth katastash kai to xeirotero einai oti emeis anagkastika kai mhn (mporeis na kaneis kai alliws 8a mou peis)prepei na to anexomaste.Ex8es piga se 3 mpordela kamia den axize.Sorry alla egw 8elw kai to paixnidi kai ola ta synafi kai edw den briskeis tpt apo auta ektos apo xehwristes periptwseis pou spanizoun.prosopika gnwrizo 3 mpourdela 2pisw apo thn kalokairinou kai ena sthn xanioporta.kana allo na protinetai???? :grin:
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
nai eimaste Krhth alla den eimaste kai Zibamboue.To na me douleuei mia ****** kai mia poutana den to anexomai.Mia fora exw paei se mpordelo kai euxarhsti8ika gkomena kai apo tote mono pano se blaxes peuto.Pou 8a paei auth katastash kai to xeirotero einai oti emeis anagkastika kai mhn (mporeis na kaneis kai alliws 8a mou peis)prepei na to anexomaste.Ex8es piga se 3 mpordela kamia den axize.Sorry alla egw 8elw kai to paixnidi kai ola ta synafi kai edw den briskeis tpt apo auta ektos apo xehwristes periptwseis pou spanizoun.prosopika gnwrizo 3 mpourdela 2pisw apo thn kalokairinou kai ena sthn xanioporta.kana allo na protinetai???? :grin:
κοιταξε λιγακι τα προηγουμενα ποστ για να δεις οτι παιζουν και αλλα στο ηρακλειο :sunglasses: αλλα αυτο το διαστημα απο προσωπικη εμπειρια δεν υπαρχει κατι το αξιολογο.. :headbang:
προσπαθησε επισης να μη γραφεις με λατινικα γιατι νευριαζει τους moderators... :grin:
πισω απο του αλεξακη και στη χριστομιχαλη ξυλουρη δεν πηγα τελευταια για να ξερω τι γινεται  :think:αλλα οποιος εχει προσφατη ενημερωση ας μπει στον κοπο να την μοιραστει... ;)
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
354
Like
419
Πόντοι
21
παιδιά μπορείτε να μου πείτε πως είναι οι βάρδιες;;τι ώρα αρχίζει η κάθεμια,και τι ώρα τελειώνει;;
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
συναθλητες τι εγινε και εχει πεσει τετοια βουβαμαρα εδω μεσα...
??? η κριση λετε να φταιει η γενικοτερα απαξιωση στην ενημερωση?
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα συντοπιτες. Η ενημερωση μαλλον ειναι μηδεν γιατι δεν υπαρχει τπτ αξιο λογου! Απο τα μπουρδελα κ τα πουτανακια μεχρι κ τις γκομενες που κυκλοφορουν στην πολη μας! Αν κ εχω αρχησει να θεωρω οτι ειναι το ιδιο κ το αυτο...Τσπ αν γνωριζει κανεις τπτ παραπανω απο τα συνηθισμενα ας ενημερωσει...
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
Καλησπερα συντοπιτες. Η ενημερωση μαλλον ειναι μηδεν γιατι δεν υπαρχει τπτ αξιο λογου! Απο τα μπουρδελα κ τα πουτανακια μεχρι κ τις γκομενες που κυκλοφορουν στην πολη μας! Αν κ εχω αρχησει να θεωρω οτι ειναι το ιδιο κ το αυτο...Τσπ αν γνωριζει κανεις τπτ παραπανω απο τα συνηθισμενα ας ενημερωσει...
συμφωνω απολυτα ;)
 

paidikako

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
26
Like
6
Πόντοι
0
οποιος ξερει που ειναι ο παπους ας μου κανει πριβε η οτι αλλο πεζει το ιδιο ολες η πληροφοριες μου κανουν ευχαριστω!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom