Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 609K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (4 μέλη και 30 επισκέπτες)

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Λοιπόν γύρισα και γράφω πληροφορίες.
Το Studio είναι στην περιοχή Αμουδάρα (έξω από Ηράκλειο)στην Παπανδρέου (κεντρικός δρόμος) λίγο πριν το 241. Όπως πάς για Αμουδάρα κάνεις αριστερά και στα 50 μέτρα είναι τα δωμάτια. Ψάξτε και λίγο. Στην ουσία είναι κάποια δωμάτια που παραχωρεί για κάθε υπηρεσία ο τσάτσος (κος Γιώργος νομίζω) με 1-2 κοπέλλες που ανανεώνει ανά 15ήμερο περίπου.
Είναι παλιά επιχείρηση (οι παλιοί την ξέρουν - εγώ τώρα την έμαθα, που πήγα με κολλητό) και δουλεύει κυρίως με ντόπιους (τουρίστες και ξένοι δεν εισέρχονται, από ότι πληροφορήθηκα).
Ελπίζω να βοήθησα το club.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Είμαι σίγουρος οτι θα εκτιμηθεί απόλυτα η πληροφορία σου.
Ορισμένοι θα αισθάνονται υποχρεωμένοι.... :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police:

Λέω να περιμένω τις εφημερίδες της Δευτέρας και μάλλον να μην δοκιμάσω φέτος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Είμαι σίγουρος οτι θα εκτιμηθεί απόλυτα η πληροφορία σου.
Ορισμένοι θα αισθάνονται υποχρεωμένοι.... :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police:

Λέω να περιμένω τις εφημερίδες της Δευτέρας και μάλλον να μην δοκιμάσω φέτος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
οχι φιλε.......Οι μπατσοι τα ξερουν ολα αυτα απο πρωτο χερι!!!!!!
Δεν χρειαζεται να τους τα πουμε εμεις.Κι αυτοι οι προαγωγοι των παρανομων στουντιο,οπως ο σπυρος,συνεχεια μπανοβγαινουν στη φυλακη.
Το θεμα ειναι οταν βρισκεται καμια ερασιτέχνισα,να προσεχουμε λιγο.....
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Πείτε καμιά πληροφορία για μπουρδέλο ή στούντιο?Κατεβαίνω πέμπτη..
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Είμαι σίγουρος οτι θα εκτιμηθεί απόλυτα η πληροφορία σου.
Ορισμένοι θα αισθάνονται υποχρεωμένοι.... :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police: :police:

Λέω να περιμένω τις εφημερίδες της Δευτέρας και μάλλον να μην δοκιμάσω φέτος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το μαγαζί δουλεύει χρόνια, που σημαίνει ότι είναι σίγουρα γνωστό στα στρουμφάκια και επίσης ότι ο τυπάκος πρέπει να έχει καλές διασυνδέσεις. Άρα και που το έγραψα είναι προς όφελος του club και μόνο.
 

stratofighter

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Από αυτές που έμειναν επιτρέπει καμία φιλί στο στόμα?
 

herxxx

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2006
Μηνύματα
126
Like
0
Πόντοι
1
.... ακόμα πιο άσχημα...απ 'οτι φαντάζεσαι
 

gruploader

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2008
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
paidia an ksereis kaneis apo studios, apo toli, apo thlefwna ktl...as mou steilei prive mhnyma.....
thanks
 

sif

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
13
Πόντοι
0
τι γίνεται ρε παιδιά κάνα νέο? τίποτα? σιγά σιγά μπαίνει το φθινόπωρο και κάτι θα κινηθεί λίγο η κατάσταση.... ελπίζω..
 

pmanos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
συναδελφοι παιζει κανα καλο μουνί στα σπιτάκια?
 

nasargi

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
παιδες μακρια απο το ρωσιδακι που δουλευει στο σπτι τις Ελινας πρωινη.Πηγα Κυριακη μεσημερι και ηταν το πιο κακο 35€ που εχω πληρωση απαραδεκτη!!!!!πανω στο 5λεπτο ξεκινισε η μουρμουρα και τι θα γινει,τελιωνεις κτλ.ΚΡΙΜΑ!!!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ!!!!!!
 

manolis69

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.264
Κριτικές
31
Like
1.306
Πόντοι
5.605
τωρα που φθινοποριαζη αρχισαν  να  εμφανιζονται σιγα σιγα καποια χαμενα μουνακια απο την γνωριμη  πιατσα
 

driver81967

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας παιδιά καινούριος και εγω και εχω να σας πω κατι Πρίν 15 μέρες οιμουν Αθήνα και πήγα σε μασατζίδικο στήν Συγγρού και μια απο εκει μεσα που πηρα [ρουμανα] μου είπε οτι η αδερφή τις δουλευει Ηράκλειο σε μασατζίδικο και οτι είχε κατέβει και αυτη για μια βδομάδα δεν ηξερε ομως να μου πει που ειναι ακριβως Εχει ακουσει κανεις κάτι? ENHMER;VSTE AN EXETE AKOYSEI K;ATI
 

charpan

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
παιδες μακρια απο το ρωσιδακι που δουλευει στο σπτι τις Ελινας πρωινη.Πηγα Κυριακη μεσημερι και ηταν το πιο κακο 35€ που εχω πληρωση απαραδεκτη!!!!!πανω στο 5λεπτο ξεκινισε η μουρμουρα και τι θα γινει,τελιωνεις κτλ.ΚΡΙΜΑ!!!!!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ!!!!!!
Συμφωνώ με το συναγωνιστή.Δε ξέρω για την Ελίνα που ειναι μετα τις 19.00 αλλά η πρωινή κάνει σαν να της χρωστάς και βιάζεται!!!!Στο 5λεπτο άρχισε τη μουρμούρα και να ξεφυσά
ΜΑΚΡΙΑ!!!!
 

sirmancrete

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες γεια χαρά σε όλους, καινούργιος σχετικά, μήπως μπορεί να εξηγήσει κανείς πού είναι το σπίτι της Ελίνας? και γενικά μια ανακεφαλαίωση (σύντομη) για το τι παίζει αυτό τον καιρό Ηράκλειο? Νομίζω όλοι το θέλουμε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom