Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 609K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

pmanos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
Μπορείς κάλλιστα να ανατρέξεις "πίσω" στο forum και να μάθεις
 

sirmancrete

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Δε με βοηθάς φίλε μου, δεν πειράζει! Έκανα αυτό που προτείνεις, όμως δεν βρίσκω κάπου κάτι σχετικό με το σπίτι της Ελινας που λέει λίγο παραπάνω κάποιος φίλος! μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει στο συγκεκριμένο?
 

Επισκέπτης
Δε με βοηθάς φίλε μου, δεν πειράζει! Έκανα αυτό που προτείνεις, όμως δεν βρίσκω κάπου κάτι σχετικό με το σπίτι της Ελινας που λέει λίγο παραπάνω κάποιος φίλος! μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει στο συγκεκριμένο?

Στο μπουρδελο που ειναι στην Χανιοπορτα ρε φιλε.Εκει ειναι η Αλινα
 

charpan

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν επειδή βλέπω ότι πολλοί δε ξέρουν  :idiot: που είναι το μπουρδέλο στη Χανιόπορτα πάρτε ένα link με χάρτη για να το βρείτε εύκολα. :badair:

www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=602140.9&initialCenterY=3910742.07&initialZoomLevel=0]http://www.forthnet.gr/templates/driveme.aspx?c=10008226&initialCenterX=602140.9&initialCenterY=3910742.07&initialZoomLevel=0[/url]

Ωρες λειτουργίας 11-19  Ρωσίδα..........για τα μπάζα (καλύτερα  :bigdick:)
19- έως που αντέχει  Ελίνα...........μέτρια προς καλή αν και οι απόψεις ποικίλουν
Τιμή 35 ευρά
Οποιος θέλει δοκιμάζει και μετά λέει την άποψη του
(αν και νομίζω ότι ήρθε η ώρα να ανανεωθεί το stuff του καταστήματος)


 

D9972

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, αν δεν το χετε αντιληφθει (ίσως κάποιοι να την ξέρουν ήδη) στο μπουρδέλο στα Δειλινα στην ανηφορίτσα πρέπει να έχει νέα άφιξη. Ελληνίδα γύρω στα τριάντα,μελαχροινή, ψηλή με πολύ ωραίο κώλο, πολύ καλή περιποίηση, στο στομαμτικό ειδικά άπαιχτη (συμπεριλαμβανομένου και γλύψιμο γύρω απ το "Μεγα Αλέξανδρο"). Προσωπικά εμένα μου άρεσε πολύ (τη διπλογάμησα για την ακρίβεια). Αν το παίξετε έξυπνα (ευγενικοί δηλαδή και όχι καφριλίκι κ.τ.λ.) θα σας βγάλει και γούστα. Συστήνω ανεπιφυλακα
 

sirmancrete

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν, να καταθέσω κ εγώ την εμπειρία μου! Πέρασα από τα σπίτια στο πάρκινγκ και το πιο δίπλα του, εκεί πίσω απ' τον Αγ. Μηνά- απογοήτευση, ούτε τσάμπα δεν πήγαινες με τις κοπέλες που είχε! Οφείλω να πώ ότι πήγα στη βραδινή βάρδια, οπότε δεν ξέρω τι ισχύει πιο νωρίς! Αν κάποιος έχει πάει πριν τις 5 το απόγευμα, ας πει τι παίζει! όσο για την Ελίνα, στη Χανιόπορτα, δε  λέει και τίποτα, μου κάνει κ εμένα λίγο από τρανσ... Δεν δοκίμασα, και μόνο λόγω αμφιβολίας, αν και είναι εντυπωσιακή κοπέλα!
Κάπου άκουσα για ένα σπίτι στα Δειληνά, το οποίο αναζήτησα, δεν το βρήκα όμως, αν κανείς μπορει να βοηθησει! Τέλος διάβασα στο forum και για ένα πίσω από το Τζάμπο, έχει πάει κανείς πρόσφατα? Τί να παίζει και πού να είναι?
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Συναγωνιστές, αν δεν το χετε αντιληφθει (ίσως κάποιοι να την ξέρουν ήδη) στο μπουρδέλο στα Δειλινα στην ανηφορίτσα πρέπει να έχει νέα άφιξη. Ελληνίδα γύρω στα τριάντα,μελαχροινή, ψηλή με πολύ ωραίο κώλο, πολύ καλή περιποίηση, στο στομαμτικό ειδικά άπαιχτη (συμπεριλαμβανομένου και γλύψιμο γύρω απ το "Μεγα Αλέξανδρο"). Προσωπικά εμένα μου άρεσε πολύ (τη διπλογάμησα για την ακρίβεια). Αν το παίξετε έξυπνα (ευγενικοί δηλαδή και όχι καφριλίκι κ.τ.λ.) θα σας βγάλει και γούστα. Συστήνω ανεπιφυλακα
Ευχαριστω πολυ φιλε!!η μελαχροινη ειναι τελικα στην πρωινη βαρδια.Μην κανεις το λαθος και γαμησεις το ξανθο μιλφ που εχει εκει το απογευμα παντως.την εχω παρει παλιοτερα και ειναι ααααπαραδεκτη.Δεν αφηνει αγγιγματα πουθενα.Για την μελαχροινη τωρα...Μιλαμε εχει ολίγη τρέλα!!εχει ενα μεγαλο τατουαζ στην πλατη-προς ώμο,την σημαια της Αεκ!!!ήμαρτον.χαχαχα.Η πίπα της ειναι πολυ καλη,με εξαιρετικη περιποιηση και ρουφηγμα στους 2 συντρόφους του μεγα αλεξανδρου για πολλη ωρα!!εγω την σταματησα,γιατι δεν σταματαγε την πιπα...Στο κυρίως,μια χαρα ειναι.επισης πολυ καλοδιατηρημενο σωμα για την ηλικια της, η κατερίνα.Αξίζει λοιπον για την πιπα,δεν την ρωτησα δυστυχως αμα τα παιρνει στο στομα με εξτρα λεφτα...Αν ρωτησει κανεις,ας πει....
 

Andreas_Messara

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, που στα Δειλινά είναι αυτό το μπουρδέλο. Είναι μεγάλη συνοικία.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ρε παιδιά, που στα Δειλινά είναι αυτό το μπουρδέλο. Είναι μεγάλη συνοικία.
Μπαινεις στον καθετο της 62 μαρτυρων,απεναντι απο την citroen.Epeita sto πρωτο στενο στριβεις αριστερα,όπου ειναι ενας αρκετα ανηφορικος δρομος.Οταν φτασεις στο τελος της ανηφορας σχεδον,προσεξε στα αριστερα σου.Ειναι ενας χωματοδρομος δεκα μετρων και θα δεις φωτακι και επιγραφη εαν προσεξεις!!!αντε πηγαινε για ενα τεστ ride!!!!!!!
 

Andreas_Messara

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Μπαινεις στον καθετο της 62 μαρτυρων,απεναντι απο την citroen.Epeita sto πρωτο στενο στριβεις αριστερα,όπου ειναι ενας αρκετα ανηφορικος δρομος.Οταν φτασεις στο τελος της ανηφορας σχεδον,προσεξε στα αριστερα σου.Ειναι ενας χωματοδρομος δεκα μετρων και θα δεις φωτακι και επιγραφη εαν προσεξεις!!!αντε πηγαινε για ενα τεστ ride!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ φίλε!
 

JONNIS

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
:idiot:πηγα και εγω στα δειλινα να δω το μπουρδελακι και ξαφνικα εμφανιστηκε ενα ξανθο μουνακι
περιμενα μελαχρινη μα βγηκε ξανθομαλα μα σκεφτηκα θα ειναι καλη δεν πατε για καβαλα?ηταν ξανθια ηταν ψυχρη δεν αξιζε η πιπα κριμα το τριανταευρω δεν αξιζε που μπηκα........ :rockon:

μακρυα δεν λεει τιποτα.....ισως καποιος να κανει μια γυρα να δουμε αν παιζει κατι πραγματικα καλο στο ηρακλειο
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
:idiot:πηγα και εγω στα δειλινα να δω το μπουρδελακι και ξαφνικα εμφανιστηκε ενα ξανθο μουνακι
περιμενα μελαχρινη μα βγηκε ξανθομαλα μα σκεφτηκα θα ειναι καλη δεν πατε για καβαλα?ηταν ξανθια ηταν ψυχρη δεν αξιζε η πιπα κριμα το τριανταευρω δεν αξιζε που μπηκα........ :rockon:

μακρυα δεν λεει τιποτα.....ισως καποιος να κανει μια γυρα να δουμε αν παιζει κατι πραγματικα καλο στο ηρακλειο
Ρε φιλε διαβαζε και λιγο........
Στο ακριβως προηγουμενο μου μηνυμα σας ειπα προσοχη,μην κανετε το λαθος και μπειτε στην ξανθια........
Ειναι κριμα να δινουμε λεφτα σε ενα τοσο απροθυμο και ξενερωτο καριολακι.....Ας παει να σφουγγαρισει σκαλες να περασει καλα,αφου δεν της αρεσει αυτο που κανει!
 

charpan

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φιλε διαβαζε και λιγο........
Στο ακριβως προηγουμενο μου μηνυμα σας ειπα προσοχη,μην κανετε το λαθος και μπειτε στην ξανθια........
Ειναι κριμα να δινουμε λεφτα σε ενα τοσο απροθυμο και ξενερωτο καριολακι.....Ας παει να σφουγγαρισει σκαλες να περασει καλα,αφου δεν της αρεσει αυτο που κανει!
Σωστός!!!!!!!!!!!!!!!
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Συναγωνιστές, αν δεν το χετε αντιληφθει (ίσως κάποιοι να την ξέρουν ήδη) στο μπουρδέλο στα Δειλινα στην ανηφορίτσα πρέπει να έχει νέα άφιξη. Ελληνίδα γύρω στα τριάντα,μελαχροινή, ψηλή με πολύ ωραίο κώλο, πολύ καλή περιποίηση, στο στομαμτικό ειδικά άπαιχτη (συμπεριλαμβανομένου και γλύψιμο γύρω απ το "Μεγα Αλέξανδρο"). Προσωπικά εμένα μου άρεσε πολύ (τη διπλογάμησα για την ακρίβεια). Αν το παίξετε έξυπνα (ευγενικοί δηλαδή και όχι καφριλίκι κ.τ.λ.) θα σας βγάλει και γούστα. Συστήνω ανεπιφυλακα

πρωί ? απόγευμα? για βοήθησε λίγο παραπάνω... γιατί μου ακούγετε καλή περίπτωση και σκοπεύω να πάω.... :)

 

loukoumelos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδια εγω πηγα τισ προαλλες σε αυτην την Ελινα που λενε πολλοι...ενα πραγμα εχω να πω...εφυγα τρεχοντας....πραγματικα ειναι τραβεστι η "κοπελα"! αυτες οι γωνιες στο σαγονι δε γινεται να μν τις προσεξεις! προσοχη μν πατε!!!
 

Andreas_Messara

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα και γω στο μπουρδέλο στα Δειλινά. Πήγα πρωινή ώρα και πήρα την μελάχροινή. Δεν είναι και καμιά μουνάρα αλλά οι υπηρεσίες της αξίζουν το 30αρι. Ίσως δοκιμάσω την ξανθιά. Αν και σύμφωνα με τα λεγόμενά σας πιο πολύ για σφαλιάρες παρά για γαμήσι είναι.
 

yam

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2008
Μηνύματα
44
Like
2
Πόντοι
0
Ναι ίσως οι υπηρεσίες της να αξίζους το 30αρι (δεν την δοκίμασα, απλά έφυγα).

αλλα προσωπικά πιστεύω ότι αξίζουμε καλύτερων "κοριτσιών".... ακόμα και των 30euro.
 

anonymous80

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2008
Μηνύματα
356
Like
419
Πόντοι
21
παιδιά μια πληροφορία θα ήθελα.μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτό το 2ο στα δειλινά;
 

foumarologos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2006
Μηνύματα
172
Like
74
Πόντοι
1
Καλησπερα στην παρεα. Μετα απο καιρο αποχης απο το σπορ πηγα μια βολτιτσα απο το Σπυρο να δω τι λενε τα παλια μας στεκια. Ειχε ενα-δυο καλα μωρακια, ενα πιπινακι 19 ετων πολυ δυνατο απ'οτι ειπε φιλος που δοκιμασε...Εκει υπαρχει η παλια συνιθισμενη πρωην κοκκινομαλα κ νυν μαυρομαλα εν'ονοματι Μαρια που συνηθως εκτελει χρεη μπαργουμαν. Ψηλο,ωραιο καυλακι με τσιτα στηθος που παντα ηθελα να δοκιμασω...Τελικα μαπα το καρπουζι! Απλα-απλα κ ωραια κ το 90αρι για υπηρεσιες υπο το μηδεν. Αυτα τα ολιγα απο μενα...Συναγωνιστη τα σπιτια κλεινουν ολα 12 το βραδυ. Πρωι ανοιγουν περιπου 10-Αυτα μεχρι πριν λιγους μηνες που ημουν μπες-βγες συνεχεια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom