Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 611K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

avgstm

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2018
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Στο λιμάνι δουλεύουν ακόμα τα σπίτια ???

 

Ilias940

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Πόσο παίρνει η Άντζελα. Έχουμε πληροφορίες να την δούμε η κάποιο τηλέφωνο
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
μιας και δεν ενημερωνει κανεις απο ηρακλειο θα το κανω εγω...να πω οτι ειμαι απο μακρια και δεν παω ηρακλειο τοσο συχνα αλλα οταν το κανω την βολτα στα σπιτακια δεν την χανω...οποτε, λιμανι στα 2 σπιτακια το ενα απο αριστερα εχει μια ελληνιδα αρκετα παχια οχι για τα γουστα μου ουτε για πλακα, ειδα και εφυγα σφαιρα, στο διπλα μια ουκρανη αν θυμαμε καλα με ονομα καρμεν καινουργια και αυτη ομορφη κοπελα μεγαλη βυζι καυλιαρικο λιγο παχια οχι πολυ αλλα δε με χαλουσε, ηξερα στην χανιοπορτα ηταν ατζελα που εχω παει πολλες φορεςς μαζι της οποτε λεω ας δοκιμασω την καρμεν να δουμε τι παιζει. μπαινω στο δωμάτιο μαγκες ερχετε η τυππισα μου λεει πετα την τσιχλα και ξαπλωσε, λεω ωπα θα βγαλει μαστιγιο τωρα, δεν ηταν και το καλυτερο ξεκίνημα αλλα οκ ας περιμενω να δω τι θα παιξει. ερχεται στο κρεβατι και πριν παω να της βγαλω τα εσωρουχα μου λεει οχι θα τα βγαλω μονη μου, δευτερο φαουλ. βγαζει μονο το απο κατω και οχι το σουτιεν, δε μιλαω λεω ασε να δω που θα το παει, παω να της πιασω τα βυζια μου τραβαει τα χερια και λεει σε λιγο οχι ακομα. ο πουτσος δεν εκανε καν κινηση να σηκωθει ουτε για πλακα με το ξενερωμα που εφαγα και παει να βαλει καποτε, της λεω πως θα την βαλεις αν δεν παιξουμε και λιγο, και λεει σιγα μην παιξω και μαζι σας. της λεω παρε δρομο εισαι για τα μπαζα... φευγει σικωνομαι ντυνομαι και παιζω μια στιν πορτα και την ανοιγω απο τα νευρα μου δεν εβλεπα μπροστα μου, παω στην τσατσα και πριν προλαβω να πω το οτιδιποτε μου δινει τα 30 και φευγω...της βγαζω το καπελο φέρθηκε ωραια η τσατσα, και την ρωτισα η λιλι ποτε θα ερθει που λεει αυριο θα ειναι εδω...της λεω οκ η λιλι ειναι καλη φαση αλλα αυτη που μαζεψατε ειναι για τα μπαζα, μου ζήτησε συγνωμη η τσατσα ομορφα και ωραια και εφυγα...και φυσικα πήγα στα σιγουρα στην Άντζελα και αραξα τον πουτσο μου εκει και το γουσταρα οπως παντα....απλα με την αλλη ηθελα να κανω μια δοκιμη να δω τι παιζει και αν αξιζει και εφαγα το μεγαλύτερο ξενερωμα που εχω φαει ποτε μου...οποτε μαγκες μακρια...αντζελα και λιλι μονο μουναρες και οι 2 και σου κανουν διαστημικά πηδήματα...και ρε μαγκες ριχνετε και καμια ενημερωση εσεις απο ηρακλειο να ξερουμε τι παιζει
 

alexherpk

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2016
Μηνύματα
62
Κριτικές
3
Like
63
Πόντοι
0
μιας και δεν ενημερωνει κανεις απο ηρακλειο θα το κανω εγω...να πω οτι ειμαι απο μακρια και δεν παω ηρακλειο τοσο συχνα αλλα οταν το κανω την βολτα στα σπιτακια δεν την χανω...οποτε, λιμανι στα 2 σπιτακια το ενα απο αριστερα εχει μια ελληνιδα αρκετα παχια οχι για τα γουστα μου ουτε για πλακα, ειδα και εφυγα σφαιρα, στο διπλα μια ουκρανη αν θυμαμε καλα με ονομα καρμεν καινουργια και αυτη ομορφη κοπελα μεγαλη βυζι καυλιαρικο λιγο παχια οχι πολυ αλλα δε με χαλουσε, ηξερα στην χανιοπορτα ηταν ατζελα που εχω παει πολλες φορεςς μαζι της οποτε λεω ας δοκιμασω την καρμεν να δουμε τι παιζει. μπαινω στο δωμάτιο μαγκες ερχετε η τυππισα μου λεει πετα την τσιχλα και ξαπλωσε, λεω ωπα θα βγαλει μαστιγιο τωρα, δεν ηταν και το καλυτερο ξεκίνημα αλλα οκ ας περιμενω να δω τι θα παιξει. ερχεται στο κρεβατι και πριν παω να της βγαλω τα εσωρουχα μου λεει οχι θα τα βγαλω μονη μου, δευτερο φαουλ. βγαζει μονο το απο κατω και οχι το σουτιεν, δε μιλαω λεω ασε να δω που θα το παει, παω να της πιασω τα βυζια μου τραβαει τα χερια και λεει σε λιγο οχι ακομα. ο πουτσος δεν εκανε καν κινηση να σηκωθει ουτε για πλακα με το ξενερωμα που εφαγα και παει να βαλει καποτε, της λεω πως θα την βαλεις αν δεν παιξουμε και λιγο, και λεει σιγα μην παιξω και μαζι σας. της λεω παρε δρομο εισαι για τα μπαζα... φευγει σικωνομαι ντυνομαι και παιζω μια στιν πορτα και την ανοιγω απο τα νευρα μου δεν εβλεπα μπροστα μου, παω στην τσατσα και πριν προλαβω να πω το οτιδιποτε μου δινει τα 30 και φευγω...της βγαζω το καπελο φέρθηκε ωραια η τσατσα, και την ρωτισα η λιλι ποτε θα ερθει που λεει αυριο θα ειναι εδω...της λεω οκ η λιλι ειναι καλη φαση αλλα αυτη που μαζεψατε ειναι για τα μπαζα, μου ζήτησε συγνωμη η τσατσα ομορφα και ωραια και εφυγα...και φυσικα πήγα στα σιγουρα στην Άντζελα και αραξα τον πουτσο μου εκει και το γουσταρα οπως παντα....απλα με την αλλη ηθελα να κανω μια δοκιμη να δω τι παιζει και αν αξιζει και εφαγα το μεγαλύτερο ξενερωμα που εχω φαει ποτε μου...οποτε μαγκες μακρια...αντζελα και λιλι μονο μουναρες και οι 2 και σου κανουν διαστημικά πηδήματα...και ρε μαγκες ριχνετε και καμια ενημερωση εσεις απο ηρακλειο να ξερουμε τι παιζει


Για Λίλη δεν έχω ιδέα ρε αδερφέ... Για πες τι παίζει, γενικά όποιος ξέρει κάτι για Λίλη όπως εμφάνιση, παραξενιές, πρόγραμμα κλπ?? (σε πιο σπιτάκι είναι και τι ώρες?)
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
εχω να την δω καιρο την λιλι οποτε πιστευω να μην παχυνε η οτι αλλο....εχει ωραιο σφιχτο σωμα, βυζι οχι μεγαλο, απο κωλο εχει θεϊκό να θες να τον γαμας ασταμάτητα , γενικο στο κρεβατι ειναι σκυλι σου κανει τρελο πήδημα, ειναι όπως και η αντζελα γαμας και ευχαριστιέσαι ρε φιλε και αξιζουν τα φραγκα ολα...πηγαινε και θα με θυμηθείς θα περασεις γαματα...της εχω κανει προταση πολλες φορες να συναντηθούμε εξω σε ξενοδοχειο για ολη τη νυχτα αλλα δεν την ψήνω ρε φιλε με το τιποτα
 

Ilias940

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Αυτήν την Άντζελα που την βρίσκουμε ρε παιδιά πείτε κανένα τηλέφωνο. Πόσο παίρνει γενικά δώστε πληροφορίες να πάμε και εμείς
 

carlosx71

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
86
Πόντοι
1
Ειναι στο μαγαζι στη Χανιωπορτα, Αϊνικολιωτη λεγετε η οδος.
 

manos961

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αυτο απέναντι από Την Καφεταιρια Mare λέει τίποτα ;
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
12
Like
11
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες ως είμαι 2 χρόνια στο ηράκλειο κ οσες φορές περνάω απο τα σπιτάκια που είναι παραλιακά κ δεν βλέπω καθόλου κίνηση ούτε να μπαίνουν ούτε να βγαίνουν κ έχω περάσει όλες τις ώρες κ πρωί κ μεσημέρι κ βράδυ ξέρει κανείς τι παίζει; γιατι δεν πατάει άνθρωπος;
 

Ilias940

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ που είμαι από Ηράκλειο σου λέω ότι μάλλον φοβόμαστε να μπούμε εκεί μην τυχόν και μας δει κανένα μάτι κάποιος γνωστός. Γιατί ο δρόμος εκεί έχει πάντα κίνηση
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
12
Like
11
Πόντοι
0
Για τον ίδιο λόγο δεν πατάω και εγώ.μόνο χανιώπορτα είναι πιο διακριτικά.
 

Ilias940

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Χανιωπορτα καλά είναι;;; Είναι διακριτικά;;;
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Γεια σας. Μακρια απο Χανιοπορτα. Οσες φορες εχω παει κλαιω τα λεφτα μου. Το ακριβοτερο στην πολη και κακη εξυπηρετηση. Μαλιστα προ ενος μηνος εφυγε η κοπελα απο το δωματιο γιατι ειχαν περασει τα 10 λεπτα χωρις να τελειωσει ο πελατης. Οταν ζητησε τα λεφτα του πισω η κοπελα του ειπε κανενας δεν θα σου δωσει λεφτα και τον εβρισε ασυστολα. Φυσικα λεφτα δεν πηρε πισω. Γνωμη μου οτι οι κοπελες στη παραλια ειναι πολυ καλυτερες και αξιζουν τα λεφτα που παιρνουν. Μιλαω για Εμμανουελα και Λιλη στο διπλανο.
 

Ilias940

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Καλά κάνεις και ενημερώνεις. Αλλά στον παραλιακό φοβάσαι ότι θα σε δει κάποιος γνωστός και δεν τολμά με ειδικά εμείς οι παντρεμένοι
 

Ilias940

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Άσε που βλέπω όλο και κάτι παππούδες και μπαίνουν. Πως θα πάμε μετά τα παππουδια
 
Εγγρ.
28 Δεκ 2014
Μηνύματα
12
Like
11
Πόντοι
0
Άρα η μόνη επιλογή μετά είναι έσκορτ. Αν το σηκώνει η τσέπη βέβαια, εμένα προσωπικά δεν.
 

markos13

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
538
Κριτικές
1
Like
595
Πόντοι
86
Ναι η μονη λυση ειναι οι βιζιτες. Αν και αυτη τη περιοδο δεν παιζει κατι καλο. Ελπιζω τωρα που θα ανοιξει ο καιρος μετα τις γιορτες να φερουν καλα κομματια. Ειχα παρει περυσι 7 8 βιζιτες αρκετα καλες σε Αμμουδαρα, φετος δεν εχει κατι καλο ακομα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom