Νέα

Ηράκλειο μπουρδέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonyp900
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 611K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (5 μέλη και 43 επισκέπτες)

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει καποιος να μας πει εαν η αντζελα γυρισε ηρακλειο???
αν λες για την Άντζελα που ηταν στο λιμανι και ειχε παει χανια για λιγο καιρο ναι γυρισε...ειναι Αϊνικολιώτη, προχθες την επισκέφτηκα (και φιλε δεν ξερω ισως επειδη αλλαξε περιβαλον γιατι κακα τα ψεματα σε ανικωλιοτη ειναι πολλα επιπεδα μπροστα απ οτι το λιμανι) μιλαμε η γκομενα το εχει παει σε αλλο επιπεδο και το πήδημα που μου εκανε ηταν τρελο...σε Αϊνικολιώτη ειχα να παω καιρο γιατι εχει εκει μια νινα η οποια η τυπισσα ειναι πεταμενα λεφτα και ετσι πηρα τηλ και μου ειπαν οτι θα ειναι εκει η αντζελα οποτε και δεν εχασα χρονο...σε λιμανι τωρα ειναι η Εμμανουέλα στο αριστερο σπιτακι..το δεξιο το εκλεισαν για την ωρα , η λιλη εμαθα θα απουσιασει για λιγο και θα επιστρεψει ξανα...αν και η λιλη πηγαινε και αυτη σε Αϊνικολιώτη μιλαμε θα ηταν το απόλυτο δίδυμο με αντζελα...
 

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
874
Κριτικές
15
Like
1.164
Πόντοι
376
Σε βρισκω σωστο..λιλυ και αντζελα ισον εγκεφαλικο!!!!κριμα που τη χασαμε απο χανια γτ το κοριτσι δεν αφηνε κανενα παραπονεμενο!!!
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
593
Like
429
Πόντοι
26
Λιλυ καλή παιδιά? Παίζει καμία φωτογραφία??? Δεν την έχω δεί
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Λιλυ καλή παιδιά? Παίζει καμία φωτογραφία??? Δεν την έχω δεί
φωτο δεν παιζουν...της εχω πει να την βγαλω να την ανεβασω εδω χωρις πρόσωπο να την κανω διαφήμιση και δεν θελει με την καμια....κοιτα απο πρόσωπο δεν ειναι κανενα μοντελο ειναι πολυ συμπαθητική και οταν κανει αυτο το καυλιαρικο βαψιμο σε κανει να θες να την γαμας για ωρες...απο σωμα ειναι κορμαρα και το καλύτερο φιλε ειναι οτι στο πήδημα ειναι θεα οπως και η αντζελα φυσικα....απλα η λιλη ειναι πιο ξεκωλο πως να στο πω αλλιως....ειναι απο τα μουνια που τα βλεπεις στο δρομο και λες αυτη θα την γαμουσα και 2 μερες σερι...την εχω γαμησει πανω απο 15 φορες και δεν την χορταίνω και ευτυχώς μενω μακρια απο ηρακλειο γιατι θα με ειχε κανει κακο φτωχό...αυτη τη στιγμη στο ηρακλειο αυτη και η Άντζελα αξιζουν τα λεφτα τους και με το παραπάνω 
 

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
874
Κριτικές
15
Like
1.164
Πόντοι
376
Σωστος..εγω οταν ερχομαι εκει και δουλεύει την παίρνω καθε φορα.. 
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
593
Like
429
Πόντοι
26
Πού μπορώ να βρω την Λίλυ???
 

nickher

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Φωτό της Άντζελας που βρίσκουμε;
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
593
Like
429
Πόντοι
26
Αν μάθετε κάτι πείτε μου, θέλω να την επισκεφτώ
 

Lambros78

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2013
Μηνύματα
119
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
1
Καλησπέρα στην παρέα πέρασμα σήμερα από αινικολιωτη είδα την Άντζελα πέρασα ωραία η κοπέλα είναι όμορφη και ωραίος χαρακτήρας!
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
593
Like
429
Πόντοι
26
Η λιλυ όταν ξαναπιάσει πού πηγαίνει? Αινικολιωτη η σκορδιλων??
 

smurnios

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες, χαρακτηριστικά της Άντζελας έχουμε? Μελαχρινή, ξανθιά, πιασίματα κτλ? επίσης τηλ ή βάρδιες αν ξέρει κανείς...
Ευχαριστώ....
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
593
Like
429
Πόντοι
26
Καλημέρα παίδες, χαρακτηριστικά της Άντζελας έχουμε? Μελαχρινή, ξανθιά, πιασίματα κτλ? επίσης τηλ ή βάρδιες αν ξέρει κανείς...
Ευχαριστώ....

Φίλε δεν χρειάζεται περιγραφή, πήγαινε και θα τα δεις όλα, άκουσε με και θα με θυμηθείς ,η κοπέλα δεν υπάρχει
 

mix24

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες, χαρακτηριστικά της Άντζελας έχουμε? Μελαχρινή, ξανθιά, πιασίματα κτλ? επίσης τηλ ή βάρδιες αν ξέρει κανείς...
Ευχαριστώ....
μελαχρινή με ωραίο σώμα και μεγάλες βυζαρες...θα στον βαλει μεσα στης βυζαρες και θα χυσεις σε 1 λεπτο....πηγαινε οπως λεει και το παλικάρι και θα γουσταρεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom