Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
ποσες μαλακιες εριξες με το βιντεο!
βλαχια,καθυστερηση και τσιμπουκια στο Δενδροποταμο
ολο το μυαλο σου εκει ρε παλιοπουστα....θες να κρυφτεις και η χαρα δεν σε αφηνει!!!! :heavymetalbig: :heavymetalbig:

 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
Ενημερωτικα προς τα μελη του σαη......το βιντεο το εχω δει για καθαρα επιστημονικους λογους  :rolleyes: :sunglasses: ...δυστυχως ειναι ταλαιπωρια σκετη.....δεν παιζει σεναριο να την κουρκουνησετε μαγκες με την καμια ,εκτος και αν εχετε μολις γυρισει απο δεκαετη παραμονη σε φυλακη του βλαδιβοστοκ!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
Μην παρεξηγηθω,η τουναρα ειναι αστερι απο τα λιγα ,αλλα το βιδεο ειναι μαυρο χαλι ....
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Ενημερωτικα προς τα μελη του σαη......το βιντεο το εχω δει για καθαρα επιστημονικους λογους  :rolleyes: :sunglasses: ...δυστυχως ειναι ταλαιπωρια σκετη.....δεν παιζει σεναριο να την κουρκουνησετε μαγκες με την καμια ,εκτος και αν εχετε μολις γυρισει απο δεκαετη παραμονη σε φυλακη του βλαδιβοστοκ!
εγω σε πιστευω.
αποκλειεται να τον επαιξες.
εχεις γινει τοσο βρωμοπουστας που μονο με δαχτυλα στο κωλο σου τη βρισκεις οταν εισαι μονος.
οταν θες πουτσο πας ΣΦ ΠΑΟΚ Gypsy
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.636
Like
3.003
Πόντοι
1.706
Συγνώμη, αλλά το θεωρώ εντελώς άτοπο, να μη γουστάρει να την ξεσκίσει κάποιος επειδή είναι ψωναρα και χαζή (αν και διαφωνώ σ'αυτο). Ίσως σας την σπάει το στυλ της, αλλά για ένα πουτσο αξίζει με τα χίλια!!!
Τύπε αν σου τη σπάει το στυλ της αυτόματα σε ξενερώνει αρά δε μπορείς να τη γαμήσεις. Εμένα προσωπικά με ξενερώνει απίστευτα κι ας έχει θεωρητικά καυλιάρικες αναλογίες. Από τη στιγμή που με ξενερώνει για τον οποιοδήποτε λόγo, δε γίνεται να μου σηκωθεί και να τη γαμήσω. Απλά πράγματα.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.163
Πόντοι
2.606
εγω σε πιστευω.
αποκλειεται να τον επαιξες.
εχεις γινει τοσο βρωμοπουστας που μονο με δαχτυλα στο κωλο σου τη βρισκεις οταν εισαι μονος.
οταν θες πουτσο πας ΣΦ ΠΑΟΚ Gypsy
ποσα ξερει η κωλοτρυπιδα σου τελικα....σε χουνε κανει χωνι οι γυφταιοι και παραμιλας πουστριτα στο μπουρδελα...
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
ποσα ξερει η κωλοτρυπιδα σου τελικα....σε χουνε κανει χωνι οι γυφταιοι και παραμιλας πουστριτα στο μπουρδελα...
Πηγαινε να δεις καμια τσοντα δεκαπεντε δευτερολεπτων να αυτοικανοποιηθεις απο πισω και απο μπρος ρε στουρνοβλαχοπουστα
 

Anolass33

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά όποιος έχει το βίντεο ας το στείλει ένα pm για εμάς που τωρα το ακούσαμε!
 

flying foxes

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2019
Μηνύματα
273
Like
61
Πόντοι
1
Εαν είναι υπερβολικά χαζή και ηλίθια μπορεί με τη μαλακία που θα πει να σου πέσει
Αμα έχουμε συμφωνήσει να μην ανοίξει στομα της παρά μονο για πίπα και γιαούρτωμα στο τέλος τότε πάω πάσο
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.479
Like
24.237
Πόντοι
6.256
Ρε τη χοντροκωλα τα ταραξε στα κουτουλιδια τα καρπουζια στο αγροτικο!!!
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445

GFE Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2008
Μηνύματα
79
Κριτικές
9
Like
465
Πόντοι
280
Εγώ θα της πρότεινα να ανεβάσει στο youtube απευθείας τα υπόλοιπα 3 βίντεο και να αφήσει τα ψευτοδάκρυα...
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.200
Πόντοι
1.056
Εγώ θα της πρότεινα να ανεβάσει στο youtube απευθείας τα υπόλοιπα 3 βίντεο και να αφήσει τα ψευτοδάκρυα...

Μπα, θα χάσουμε όλους τους στούρνους που ψάχνονται, αλλα όλα είναι μέσα στα ματια τους, οι οποιοι δεν μάθαν ανάγνωση στο σχολειό.

Και θα χάσουμε και τους στούρνους που πιστεύουν ότι τρολλια ακούσουν

Όλοι αυτοί προσφέρουν διασκέδαση, γιατί τα video(άσχετα εάν είναι δεν είναι η ίδια) ήταν απαγοτευση μεγάλη
 

heartbeat

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
156
Πόντοι
1
Εγώ θα της πρότεινα να ανεβάσει στο youtube απευθείας τα υπόλοιπα 3 βίντεο και να αφήσει τα ψευτοδάκρυα...
Δεν είναι κακό. Μου θυμίζει την Τζούλια που έλεγε ότι το πρώτο βίντεο ήταν προσωπικές της στιγμές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom