Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.919
Like
1.706
Πόντοι
216
Κι όμως φίλε κάποιοι καθυστερημένοι αγάμητοι, απελπισμένοι αγαπουληδες την έχουν κάνει είδωλο
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.202
Πόντοι
1.056
εχει ξεσκιστει στην διαφημιση προιοντων μεσω ινστα, εχει 2 εταιριες πλεον που η μια τουλαχιστον παει αρκετα καλα και κανει και διαφημιση του ξενοδοχειου που εμενε στην Μυκονο οποτε παιζει και να μην πληρωσε και τιποτα. ;)

Όχι ρε, μην τα λες αυτά! Δεν γινονται με τιποτα!!!

Όλα με την βίζιτα γίνονται ξέρει ο μέσος μπουρδελιάρης ξέρει τον κόσμο μέσα και έξω.  :headbang: :headbang: :S :S

 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
360
Πόντοι
326
εχω πάει μυκονο και χωρίς να κάνω κατι τρελο έδωσα γενικά ενα σοβαρό ποσό. Φανταστειτε ήμουν πιτσιρικάς και με την παρεα είχαμε ξεκωλιαστεί στα σουβλάκια. Παρόλα αυτα έφυγε καλό ποσο μαζι με την διαμονή.
Πόσο χρεώνει το πουτανι αυτο την βίζιτα και αντέχει και βγάζει όλο το καλοκαίρι εκει ήθελα να ξερα......
Δεν ασχολείται με σουβλάκια αλλά με αστακούς και άσπρη που πληρώνουν οι οικοδεσπότες της
 

kostis76

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
380
Πόντοι
26
εχω πάει μυκονο και χωρίς να κάνω κατι τρελο έδωσα γενικά ενα σοβαρό ποσό. Φανταστειτε ήμουν πιτσιρικάς και με την παρεα είχαμε ξεκωλιαστεί στα σουβλάκια. Παρόλα αυτα έφυγε καλό ποσο μαζι με την διαμονή.
Πόσο χρεώνει το πουτανι αυτο την βίζιτα και αντέχει και βγάζει όλο το καλοκαίρι εκει ήθελα να ξερα......
Κι εκεί με χορηγία θα είναι.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
εχει ξεσκιστει στην διαφημιση προιοντων μεσω ινστα, εχει 2 εταιριες πλεον που η μια τουλαχιστον παει αρκετα καλα και κανει και διαφημιση του ξενοδοχειου που εμενε στην Μυκονο οποτε παιζει και να μην πληρωσε και τιποτα. ;)

εννοείς κατι τσουβάλια που πουλάει μαζί με την Πάσσαρη και την Ανδριώτη? Αυτά είναι χειρότερα από εκείνα που βρίσκεις στο γιουσουρούμ. Οσο για το ξενοδοχείο τι έγινε? Πήγε στο ξενοδόχο και του είπε ... γεια, είμαι η Τούνη και έχω 50 χιλ φόλουερς θελω να μεινω τσάμπα.. και ο ξενοδόχος της είπε ... βεβαιως πέραστε!!! έλεος... Ξενοδόχος στη Μύκονο δε νομίζω να έχει ανάγκη από διαφήμιση ειδικά από την Τούνη.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Όχι και όλο το καλοκαίρι...την πέτυχα χθες Σαλόνικα. Επιεικώς 6άρι μάπα και 7, με το ζόρι 8 κορμί....
Ξέρεις τί μου θύμησε; Μια βίζιτα που ήρθε και ξεκωλιάστηκε για κανα μήνα στην Ελλάδα για να μαζέψει λεφτά για να πάει μια εβδομάδα σε 5άστερο στη Μύκονο....

Τον έβρεχες πάντως ;
 

pazkal

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2020
Μηνύματα
51
Like
20
Πόντοι
0
ρε συ προκοπη εχει μισο μυριο followers και αυτη την στιγμη ειναι οπως ειπαν και αλλοι το προτυπο της καθε ελεεινιδας. Και στα μαγαζια που παει και τρωει/πινει διασκεδαζει για λογους διαφημισης το κανει κυριως. Οχι σε ολα αλλα στα περισσοτερα.
Εγω αν ημουν ξενοδοχος ανετα θα εκανα ενα διακανονισμο εστω, για να κανει διαφημιση το ξενοδοχειο μου, ειδικα φετος που δεν εχει πολυ ξενο τουρισμο και απ'οτι φαινεται ουτε και του χρονου. Ξερετε ποσες ποζερογκομενες θελουν να πανε μυκονο; Μαντεψτε ποιο ξενοδοχειο θα γνωριζουν προκαταβολικα οταν ξεκινησουν το φθινοπωρο να σκεφτονται για το που θα μεινουν το επομενο καλοκαιρι εκει.

Δεν ξερω αν οντως την βγαλαν τελειως στο τζαμπε αλλα σιγουρα τους δωσαν κουτρα φαγητα κτλ. με ανταλλαγμα stories εγκωμιαστικων σχολιων για την ποιοτητα του ξενοδοχειου και την εξυπηρετηση τους.
Ανταγωνισμος υπαρχει και θα υπαρχει οπουδηποτε και σε οποιοδηποτε κλαδο, αν τα υπολοιπα υπερεχουν σε πληροτητα και ανεσεις γιατι να μην προσπαθησει να το προωθησει με αυτον τον τροπο;

Δεν ξερω αν εκανε ή κανει βιζιτες (ειδικα τωρα το θεωρω απιθανο) αλλα κακα τα ψεμματα αμα τα βαλεις κατω, ανετα μπορει να σκαει σε 3 διαφορετικα νησια και να κανει ζωαρα.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.916
Πόντοι
3.346
Επισης εχει υπερβολικα ασχημες πατουσες, κι ας μην ειμαι κανας φανατικος πατουσακιας το νουμερο 48 που φοραει ειναι σιχαμα  :2funny:
48 νούμερο, ξεκινάς να γλύφεις απο τα πόδια και μέχρι να φτάσεις στα βυζιά να έχει περάσει η ώρα
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.202
Πόντοι
1.056
ρε συ προκοπη εχει μισο μυριο followers και αυτη την στιγμη ειναι οπως ειπαν και αλλοι το προτυπο της καθε ελεεινιδας. Και στα μαγαζια που παει και τρωει/πινει διασκεδαζει για λογους διαφημισης το κανει κυριως. Οχι σε ολα αλλα στα περισσοτερα.
Εγω αν ημουν ξενοδοχος ανετα θα εκανα ενα διακανονισμο εστω, για να κανει διαφημιση το ξενοδοχειο μου, ειδικα φετος που δεν εχει πολυ ξενο τουρισμο και απ'οτι φαινεται ουτε και του χρονου. Ξερετε ποσες ποζερογκομενες θελουν να πανε μυκονο; Μαντεψτε ποιο ξενοδοχειο θα γνωριζουν προκαταβολικα οταν ξεκινησουν το φθινοπωρο να σκεφτονται για το που θα μεινουν το επομενο καλοκαιρι εκει.

Δεν ξερω αν οντως την βγαλαν τελειως στο τζαμπε αλλα σιγουρα τους δωσαν κουτρα φαγητα κτλ. με ανταλλαγμα stories εγκωμιαστικων σχολιων για την ποιοτητα του ξενοδοχειου και την εξυπηρετηση τους.
Ανταγωνισμος υπαρχει και θα υπαρχει οπουδηποτε και σε οποιοδηποτε κλαδο, αν τα υπολοιπα υπερεχουν σε πληροτητα και ανεσεις γιατι να μην προσπαθησει να το προωθησει με αυτον τον τροπο;

Δεν ξερω αν εκανε ή κανει βιζιτες (ειδικα τωρα το θεωρω απιθανο) αλλα κακα τα ψεμματα αμα τα βαλεις κατω, ανετα μπορει να σκαει σε 3 διαφορετικα νησια και να κανει ζωαρα.

Φίλε, ήμουν ειρωνικός για να δείξω την μαλάκια που δέρνει τους περισσότερους εδώ μέσα!  :happy:

Προφανώς και συμφωνώ μαζί σου, και πριν και τώρα!  :respect: :respect: :respect:


Edit:
Βασικά άκυρο, νόμιζα ότι απαντούσες σε αυτό που είπα πάνω στο σχόλιο σου πιο πάνω.  :2funny:
Τεσπα, όπως και να έχει συμφωνώ μαζί σου, τύπε!  :thumbsup:
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Προσωπικα, θα την πηδούσα χωρίς να δώσω χρήματα (άντε μονάχα για την έξοδο, ποτάκι κλπ.)

Π
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
48 νούμερο, ξεκινάς να γλύφεις απο τα πόδια και μέχρι να φτάσεις στα βυζιά να έχει περάσει η ώρα
μα δες ρε φιλε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
URL]]
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.488
Like
27.703
Πόντοι
5.506
ρε τυπε μια ατυχια στο ψωτοσοπ ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom