Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.828
Κριτικές
21
Like
10.916
Πόντοι
3.346
2931473eb9cd4df6ae07dc721a2de140_1592764274
Ελα μωρή Τουνάρα  :rockon: κωλάρα  :headbaning1:
:takethis: :takethis: :takethis:
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
Η Γνωμη μου ειναι με ολο αυτη την νεα μοδα, instagram και Μυκονο και πλουσια ζωη , επειδη εχω συναναστραφει στο παρελθον με τετοιου ειδουs κοπελλεs, το χειροτερο ειναι αμα τηs ακουσετε να μιλανε τι αποψη εχουν για την δουλεια, για την εργασια για το μεροκαματο, να ακουσετε να ειρωνευονται κοπελλεs που δουλευουν στα S/M για 700-750 ευρω τον μηνα. Ειδικα στην Ελλαδα τηs κρισηs και τηs ανεργιαs ειναι προκληση. Υ.Γ.Ειδατε φωτο στην Μυκονο πλατη μαζι με την αλλη πανω στο σκαφοs.  

σιγα μην δωσανε 150 ευρω το σετ στη Ψαρρου , και το φουσκωτο στη Σαντορινη . Καποιος αλλος πληρωνει και το βραδυ εχει pay time  :2on1:

Αυτην περισσοτερο την ενδιαφέρει να μην χαλαστουν οι επομενοι επενδυτες παρα η γνωμη του κοσμου , γιαυτο και η παρασταση με το βιντεο . Παει να το αλλαξει απο πουταναρα που την επαιρναν ορθια στο χωματοδρομο , " βιασμος" προσωπικων στιγμων  :grin:
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.202
Πόντοι
1.056
σιγα μην δωσανε 150 ευρω το σετ στη Ψαρρου , και το φουσκωτο στη Σαντορινη . Καποιος αλλος πληρωνει και το βραδυ εχει pay time  :2on1:

Αυτην περισσοτερο την ενδιαφέρει να μην χαλαστουν οι επομενοι επενδυτες παρα η γνωμη του κοσμου , γιαυτο και η παρασταση με το βιντεο . Παει να το αλλαξει απο πουταναρα που την επαιρναν ορθια στο χωματοδρομο , " βιασμος" προσωπικων στιγμων  :grin:

εάν είναι ακόμα  (και εαν ποτε ηταν) βίζιτα δεν νομίζω να το κάνει για 150 ευρό τύπε  :idiot: :S
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.614
Κριτικές
1
Like
5.537
Πόντοι
2.356
«Τι επάγγελμα θα ήθελα να κάνει ο άντρας των ονείρων μου; Δύσκολο. Δεν ξέρω αλλά, θα ήθελα να έχει σίγουρα ένα 1500 ευρώ μισθό. Τι επαγγέλματα υπάρχουν για αυτό σήμερα;», είπε χαρακτηριστικά η Ιωάννα Τούνη!


αυτα τα ελεγε τοτες. τωρα μπορει να το ανεβασε.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
14
Like
4.390
Πόντοι
3.715
«Τι επάγγελμα θα ήθελα να κάνει ο άντρας των ονείρων μου; Δύσκολο. Δεν ξέρω αλλά, θα ήθελα να έχει σίγουρα ένα 1500 ευρώ μισθό. Τι επαγγέλματα υπάρχουν για αυτό σήμερα;», είπε χαρακτηριστικά η Ιωάννα Τούνη!


αυτα τα ελεγε τοτες. τωρα μπορει να το ανεβασε.

- Επιτυχημένος άντρας είναι εκείνος που βγάζει περισσότερα λεφτά από όσα μπορεί να ξοδέψει η γυναίκα του.
  Επιτυχημένη γυναίκα είναι αυτή που μπορεί να βρει έναν τέτοιον άντρα.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
εάν είναι ακόμα  (και εαν ποτε ηταν) βίζιτα δεν νομίζω να το κάνει για 150 ευρό τύπε  :idiot: :S

οτι δωσανε αυτες για ξαπλωστρα εγραψα τυπε , οχι για την τιμη τους ... :2funny: :2funny:

εννοειται οτι η τιμουλα τους ειναι η χορηγια για ολο το πσκ Μυκονο - Σαντορινη + το μαρουλι ...
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Εντωμεταξύ δεν μπορώ να καταλάβω, για να κλείσουμε το θέμα με την εθνικότητα της Τούνη (ούτε ο Όμηρος να ήταν), για ποιο λόγο ενώ η ίδια έχει πει ότι είναι Ελληνίδα, έχει ανεβάσει ταυτότητα, υπάρχουν συγγενείς και φίλοι που την γνωρίζουν, κάποιοι επιμένουν να τη θεωρούν Αλβανή. Και να πω ότι έχει αλβανόφατσα να το καταλάβω, αλλά πιο πολύ για βουλγαρόφατσα την κόβω :S
Όταν παίρνεις ελληνική υπηκοότητα βγάζεις ελληνική ταυτότητα. Σε κάποιες περιπτώσεις αλλάζει και λίγο το επώνυμο. Τα παιδιά που γεννιούνται στην Ελλάδα παίρνουν αυτόματα την ελληνική υπηκοότητα. Αλβανή δεν μπορείς να πεις ότι είναι και ούτε καν ξέρει που βρίσκεται η Αλβανία, πιο σωστό είναι να πεις αλβανικής καταγωγής.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.333
Πόντοι
1.056
Όταν παίρνεις ελληνική υπηκοότητα βγάζεις ελληνική ταυτότητα. Σε κάποιες περιπτώσεις αλλάζει και λίγο το επώνυμο. Τα παιδιά που γεννιούνται στην Ελλάδα παίρνουν αυτόματα την ελληνική υπηκοότητα. Αλβανή δεν μπορείς να πεις ότι είναι και ούτε καν ξέρει που βρίσκεται η Αλβανία, πιο σωστό είναι να πεις αλβανικής καταγωγής.
Ρε τύπε πάλι τα ίδια θα λέμε; Μεσανατολικό έχει καταντήσει το θέμα με την καταγωγή της Τούνη. Το ξέρω ότι τα παιδιά Αλβανών που γεννιούνται στην Ελλάδα παίρνουν την ελληνική υπηκοότητα. Αυτό όμως δεν αφορά την Τούνη γιατί οι γονείς της είναι Έλληνες. Ελληνικά ξέρεις να διαβάζεις; Ορίστε η ταυτότητα της με τον τόπο γέννησης και τα ονόματα των γονιών της:
Εξάλλου γνωρίζω από πρώτο χέρι από έναν γνωστό μου που κατάγεται επίσης από εκεί, ότι η μάνα της Τούνη κατάγεται από το Νέο Πετρίτσι Σερρών.
Ελλεεινίδα είναι η Τούνη και πρότυπο των απανταχού ελεεινίδων δυστυχώς.
 

FIDEL Sk

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
1.538
Κριτικές
57
Like
7.497
Πόντοι
11.836
εχω πάει μυκονο και χωρίς να κάνω κατι τρελο έδωσα γενικά ενα σοβαρό ποσό. Φανταστειτε ήμουν πιτσιρικάς και με την παρεα είχαμε ξεκωλιαστεί στα σουβλάκια. Παρόλα αυτα έφυγε καλό ποσο μαζι με την διαμονή.
Πόσο χρεώνει το πουτανι αυτο την βίζιτα και αντέχει και βγάζει όλο το καλοκαίρι εκει ήθελα να ξερα......
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Καλο κορμι ρε μαγκες, οπως τα περισσοτερα callgirl ομως, αλλα με τετοια μαπα δεν μπορω να σκεφτω ενα λογο να την προτιμησω απο τις μουναρες που αγοραζουμε με 140...
Επισης εχει υπερβολικα ασχημες πατουσες, κι ας μην ειμαι κανας φανατικος πατουσακιας το νουμερο 48 που φοραει ειναι σιχαμα  :2funny:

Απλα επειδη ειναι στην showbiz και πουλαει μουρη στους παρθενους αυνανες του ινσταγκραμ, την εχετε κανει sex symbol... Δεν ξερω γιατι συνεχιζουμε να δινουμε αξια σε ενα τετοιο νουμερο, καλυτερα να γαμησω το λαζαρο παρα το γρηγορη
 

pazkal

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2020
Μηνύματα
51
Like
20
Πόντοι
0
εχω πάει μυκονο και χωρίς να κάνω κατι τρελο έδωσα γενικά ενα σοβαρό ποσό. Φανταστειτε ήμουν πιτσιρικάς και με την παρεα είχαμε ξεκωλιαστεί στα σουβλάκια. Παρόλα αυτα έφυγε καλό ποσο μαζι με την διαμονή.
Πόσο χρεώνει το πουτανι αυτο την βίζιτα και αντέχει και βγάζει όλο το καλοκαίρι εκει ήθελα να ξερα......
εχει ξεσκιστει στην διαφημιση προιοντων μεσω ινστα, εχει 2 εταιριες πλεον που η μια τουλαχιστον παει αρκετα καλα και κανει και διαφημιση του ξενοδοχειου που εμενε στην Μυκονο οποτε παιζει και να μην πληρωσε και τιποτα. ;)
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
εχω πάει μυκονο και χωρίς να κάνω κατι τρελο έδωσα γενικά ενα σοβαρό ποσό. Φανταστειτε ήμουν πιτσιρικάς και με την παρεα είχαμε ξεκωλιαστεί στα σουβλάκια. Παρόλα αυτα έφυγε καλό ποσο μαζι με την διαμονή.
Πόσο χρεώνει το πουτανι αυτο την βίζιτα και αντέχει και βγάζει όλο το καλοκαίρι εκει ήθελα να ξερα......
Όχι και όλο το καλοκαίρι...την πέτυχα χθες Σαλόνικα. Επιεικώς 6άρι μάπα και 7, με το ζόρι 8 κορμί....
Ξέρεις τί μου θύμησε; Μια βίζιτα που ήρθε και ξεκωλιάστηκε για κανα μήνα στην Ελλάδα για να μαζέψει λεφτά για να πάει μια εβδομάδα σε 5άστερο στη Μύκονο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom