Νέα

Ιωάννα Τούνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

fitfapper

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
273
Like
76
Πόντοι
1
Φίλος δεν με νοιάζει η συγκεκριμένη για αυτό τα βάζω όπως λες με όλους και με όλα. Εμείς που τραβήξαμε τις εφηβικές μας μαλακίες με το Δημήτρη κλείσε την κάμερα ξέρουμε ότι οι τύπισσες εξαφανίστηκαν αντιλαμβανόμενες το ρεζιλίκι.

Η κοινωνία έκτοτε έχει αλλάξει άρδην. Αν συνεχίσουμε έτσι σε λίγα χρόνια θα γαμιούνται στο δρόμο, θα βαθμολογούν τα προσωπικά τους βιντεάκια και τις πούτσες που ρουφάνε.

Βλέποντας μάλιστα και μια εκπομπή σε σχέση με τον τουρισμό να ενημερώσω ότι οι Αγγλίδες πάνε στην Κέρκυρα (που όλως τυχαίως ο ΔΡΑΚΟΣ ήταν από το ίδιο μέρος την νότιας Κέρκυρας) και κάνουν διαγωνισμό πίπας και γαμιούνται στα πεζοδρόμια και στις παραλίες. ( Το χειρότερο είναι ότι έχουν και υποστηρικτές που λένε δικαίωμα τους, το δικό τους κώλο γαμάνε όχι τον δικό σου.)

ΑΝ όμως ζηλέψεις και θες και εσύ να αρπάξεις ένα κομματάκι, επιδικάζεται η πράξη σου, φυλακή και πούλο.

Τι να περιμένεις από μια κοινωνία όπου το ίδιο το αρσενικό όχι απλώς τα επιτρέπει αυτά, αλλά τα επικροτεί.

Μου είσαι "πατρίς, θρησκεία, οικογένεια", ρε μπάρμπα.

Για την υποκρισία σου που κράζεις όλα αυτά, αλλά είσαι εδώ μέσα με την πουτσα στο χέρι έτοιμη να ψωλοχυσεις, τι έχεις να πεις?

:S :S :S :S
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Που να δεις με τα Ρουμάνικα μουνάκια και τα Ρωσικά ελάφια τι χύσια πετάω, στο μπουρδέλο όμως ε... Δεν θέλω το σπίτι μου να είναι μπουρδέλο

edit----

Τελευταία με έχει πιάσει και η μανία να γευτώ γύφτικο μουνόχειλο, μήπως πρέπει να αποδεχτώ και κάνα τσαντίρι στο μπαλκόνι;

Επίσης για να με ενοχλεί ο κινέζος που τρώει φίδι πρέπει να είμαι χορτοφάγος; Διαφορετικά είμαι ένας υποκριτής που θέλει το μεζεδάκι του με το τσίπουρο του αλλά δεν αποδέχομαι τον ερπετοφάγο.

Σε παρακαλώ αν έχεις ένα επιχείρημα κανονικό, πες το...
 

fitfapper

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
273
Like
76
Πόντοι
1
Που να δεις με τα Ρουμάνικα μουνάκια και τα Ρωσικά ελάφια τι χύσια πετάω, στο μπουρδέλο όμως ε... Δεν θέλω το σπίτι μου να είναι μπουρδέλο

edit----

Τελευταία με έχει πιάσει και η μανία να γευτώ γύφτικο μουνόχειλο, μήπως πρέπει να αποδεχτώ και κάνα τσαντίρι στο μπαλκόνι;

Δες τι λες και ξαναρωταω ακριβώς ότι είπα. Μην αποφεύγεις την απάντηση, μπάρμπα! :S
Μου είσαι "πατρίς, θρησκεία, οικογένεια", ρε μπάρμπα.

Για την υποκρισία σου που κράζεις όλα αυτά, αλλά είσαι εδώ μέσα με την πουτσα στο χέρι έτοιμη να ψωλοχυσεις, τι έχεις να πεις?

:S :S :S :S
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Δες τι λες και ξαναρωταω ακριβώς ότι είπα. Μην αποφεύγεις την απάντηση, μπάρμπα! :S

Σου απάντησα δικέ μου ευθέως, καλό το βιντεάκι της κάθε ψωλορουφήχτρας για 2-3 παχιές αλλά μέχρι εκεί, μην γίνει καθημερινότητα γιατί στο τέλος θα χάσει την αξία του...
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.202
Πόντοι
1.056
Μου είσαι "πατρίς, θρησκεία, οικογένεια", ρε μπάρμπα.

Για την υποκρισία σου που κράζεις όλα αυτά, αλλά είσαι εδώ μέσα με την πουτσα στο χέρι έτοιμη να ψωλοχυσεις, τι έχεις να πεις?

:S :S :S :S

Κλασσική υποκρισία που παίζει, είναι αυτό αδερφέ.  :-

Ειδικά, σε μεγαλύτερες ηλικίες, φαντάζομαι για αυτό τον είπες και μπάρμπα. 

Δεν θα βγάλεις άκρη, ασε τον να λέει εκεί τις υποκριτικές ηθικολογίες του μέχρι να βαρεθεί  :S
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Καμία διάθεση να ηθικολογήσω.

Απλά όταν τον παίρνει η κάθε μια να μην θίγεται και από πάνω από αυτά που θα ακούσει και όχι να το παίζει αγία παρθένα πληγωμένη από τον ανθρώπινο δόλο.

Ίσα ίσα για αυτό το λόγο και έφερα σαν θετικό παράδειγμα την Τζούλια, οποία είχε τη μαγκιά να βγει και να πει ποια είναι και τι κάνει και σε όποιον αρέσει, οι άλλοι στο διάολο.

Κάτι το κάνεις ή δεν το κάνεις. Εκεί είναι η υποκρισία... Ντεμί καταστάσεις που τον παίρνω σαν σκύλα (όποτε, με όποιον, όταν και άμα θέλω με τις συνθήκες που θέλω είναι σκατοφεμινιστικές παπαριές)
 

fitfapper

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2020
Μηνύματα
273
Like
76
Πόντοι
1
Ντεμί καταστάσεις που τον παίρνω σαν σκύλα (όποτε, με όποιον, όταν και άμα θέλω με τις συνθήκες που θέλω είναι σκατοφεμινιστικές παπαριές)

Ε πες το τόση ώρα ότι για αυτό έχεις σκυλιασει και έχεις αφρισει από το στόμα επειδή σου πετάνε άκυρα οι γκόμενές και δεν κάθονται να τις γαμισεις ρε, μπαρμπάδι!!

Τα "πατρίς, θρησκεία, οικογένεια" και ηθικολογιες τόση ώρα ήταν λόγια του αέρα και υποκρισιες  :jerking:

Δυστυχώς όμως έτσι πάει, άμα θέλει στο δίνει το μουνι της η άλλη.. Και κάτσε χτυπισου σαν χταπόδι εσύ, μπάρμπα, όσο θες.
Έτσι είναι η φάση  :happy:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Ε πες το τόση ώρα ότι για αυτό έχεις σκυλιασει και έχεις αφρισει από το στόμα επειδή σου πετάνε άκυρα οι γκόμενές και δεν κάθονται να τις γαμισεις ρε, μπαρμπάδι!!

Τα "πατρίς, θρησκεία, οικογένεια" και ηθικολογιες τόση ώρα ήταν λόγια του αέρα και υποκρισιες  :jerking:

Δυστυχώς όμως έτσι πάει, άμα θέλει στο δίνει το μουνι της η άλλη.. Και κάτσε χτυπισου σαν χταπόδι εσύ, μπάρμπα, όσο θες.
Έτσι είναι η φάση  :happy:

Πολύ δυνατά επιχειρήματα, μπράβο έτσι με πονάει η αλήθεια, καλά μου την είπες!!! Ωραίος έτσι ναι ναι είμαι και πορνόγερος δυνητικά βιαστής, υποκριτής και πουριτανός.

Διάβασε λίγο MGTOW σε παρακαλώ, αλλιώς πήγαινε με τα νερά τους για να διεκδικείς μουνιά αποδεχόμενος τα δικαιώματα της κάθε τσούλας αντί να απαιτείς να γαμήσεις σαν ισχυρό αρσενικό.

Και θυμήσου στην επόμενη σχέση σου ότι έχει και αυτή δικαίωμα να έχει πάει με όσους θέλει, όπως και εσύ άλλωστε.

Ισότητα πάνω απ'όλα!!!!
 

satiros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
447
Πόντοι
21
τελικα υπαρχει το βιντεο? ξερει κανεις που?
 

satiros86

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2015
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
447
Πόντοι
21
εχω ηδη καμια 50ρια πμ , τους εχω συνδεσει με πεκινο ... :assshake:


ρε στειλε μας να πυρφορησουμε παρασκευη βραδυ να πουμε που ειμαστε κλειδαμπαρωμενοι μεσα.
δε μας λυπασαι καθολου...
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.202
Πόντοι
1.056
Πολύ δυνατά επιχειρήματα, μπράβο έτσι με πονάει η αλήθεια, καλά μου την είπες!!! Ωραίος έτσι ναι ναι είμαι και πορνόγερος δυνητικά βιαστής, υποκριτής και πουριτανός.

Διάβασε λίγο MGTOW σε παρακαλώ, αλλιώς πήγαινε με τα νερά τους για να διεκδικείς μουνιά αποδεχόμενος τα δικαιώματα της κάθε τσούλας αντί να απαιτείς να γαμήσεις σαν ισχυρό αρσενικό.

Και θυμήσου στην επόμενη σχέση σου ότι έχει και αυτή δικαίωμα να έχει πάει με όσους θέλει, όπως και εσύ άλλωστε.

Ισότητα πάνω απ'όλα!!!!

Παροξυσμός στα τερματα λεμε!  :heavymetalbig:

Βγες και λίγο έξω, να σε δει ο ήλιος, πήγαινε καμια παραλια να δεις καμια κοπέλα και σε χτυπήσει το αεράκι μπας και πάει το μυαλό στην θέση του.

Θα σου κάνει καλο!  :thumbsup:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Δώσε μου φώτιση Τρισμέγιστε συναγωνιστή πως θα έπρεπε να νιώθω σε παρακαλώ κάνε τον κόπο να μου πεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom