Νέα

Ηνωμένο Βασίλειο: Γυναίκα αστυνομικός έκανε σεξ με κρατούμενο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bruce wayne
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 31
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.864
Like
3.889
Πόντοι
456
Δεν το κοίταξα το βίντεο, αλλά για fake news μου ακούγεται η φάση. Κάποιοι τα διαδίδουν, κάποιοι πληρώνονται από τις διαφημίσεις ανάλογα με τον αριθμό των κλικ.
 

DefectiveTb

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
43
Like
136
Πόντοι
0
Δεν το κοίταξα το βίντεο, αλλά για fake news μου ακούγεται η φάση. Κάποιοι τα διαδίδουν, κάποιοι πληρώνονται από τις διαφημίσεις ανάλογα με τον αριθμό των κλικ.
όχι αυτό έγινε..
έψαξα σε διάφορες ιστοσελίδες και δεν ειναι ράδιοαρβυλα
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.864
Like
3.889
Πόντοι
456
όχι αυτό έγινε..
έψαξα σε διάφορες ιστοσελίδες και δεν ειναι ράδιοαρβυλα

Δεν ξέρω. Τα fake news διαδίδονται έναντι αντιτίμου μέσα από εκατοντάδες ιστοσελίδες.

Συγκεκριμένοι οι ιστότοποι στη Μεγάλη Βρετανία, που δεν αναμεταδιδόσουν ψευδή νέα χωρίς να τα ελέγξουν και να τα επικυρώσουν οι ίδιοι.

Αν π.χ. το επιβεβαιώνουν ιστότοποι όπως The Guardian, The Independent μιλάμε. Γενικώς, ακόμη και η σφραγίδα Reuters ή Associated Press δεν θεωρείται 100% έγκυρη σήμερα.

Είναι πολλά τα λεφτά που βγαίνουν από τα ψευδή νέα.
 

DefectiveTb

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
43
Like
136
Πόντοι
0
Δεν ξέρω. Τα fake news διαδίδονται έναντι αντιτίμου μέσα από εκατοντάδες ιστοσελίδες.

Συγκεκριμένοι οι ιστότοποι στη Μεγάλη Βρετανία, που δεν αναμεταδιδόσουν ψευδή νέα χωρίς να τα ελέγξουν και να τα επικυρώσουν οι ίδιοι.

Αν π.χ. το επιβεβαιώνουν ιστότοποι όπως The Guardian, The Independent μιλάμε. Γενικώς, ακόμη και η σφραγίδα Reuters ή Associated Press δεν θεωρείται 100% έγκυρη σήμερα.

Είναι πολλά τα λεφτά που βγαίνουν από τα ψευδή νέα.
Όταν λέω εγώ κάτι υσχυει.
ναι αυτό που λες γίνετε fake news articles αλλά το έψαξα λέμε....
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
675
Κριτικές
1
Like
1.516
Πόντοι
206
Δεν ξέρω. Τα fake news διαδίδονται έναντι αντιτίμου μέσα από εκατοντάδες ιστοσελίδες.

Συγκεκριμένοι οι ιστότοποι στη Μεγάλη Βρετανία, που δεν αναμεταδιδόσουν ψευδή νέα χωρίς να τα ελέγξουν και να τα επικυρώσουν οι ίδιοι.

Αν π.χ. το επιβεβαιώνουν ιστότοποι όπως The Guardian, The Independent μιλάμε. Γενικώς, ακόμη και η σφραγίδα Reuters ή Associated Press δεν θεωρείται 100% έγκυρη σήμερα.

Είναι πολλά τα λεφτά που βγαίνουν από τα ψευδή νέα.
The Guardian θες τύπε;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.792
Κριτικές
22
Like
7.191
Πόντοι
3.346
Αν ειναι αληθινο..η τυπισσα θελει να την κανει απο την αστυνομια και να παιξει σε τσοντες.
Αλλιως ειναι φεικ. μαλλον καμια πορνοταινια θα γυριζουν στις φυλακες.
 

Alex(9)

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
207
Πόντοι
0
Στην αρχή δε το πίστευα ούτε εγώ. Διάβασα εδώ πως την πιάσανε στο αεροδρόμιο και είχε σκοπό να πάει στη Μαδρίτη. Επομένως θα είχε το πλάνο να γίνει διάσημη από το βίντεο να βγάλει λεφτά με το only fans και τέτοια.

 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.710
Κριτικές
165
Like
25.805
Πόντοι
34.538
Δεν κρατιουνται οι ρουφιανες..
Γι αυτο ερχονται και γαμιουνται εδω τα καλοκαιρια..

 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
894
Like
1.440
Πόντοι
206
Καλά πως κάνουν έτσι οι πιθηκες. Σεχ έκαμε, δεν τον εχεσε στη μούρη να λέμε για αστυνομική βία κλπ
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
573
Κριτικές
11
Like
1.525
Πόντοι
496
Δεν είχαμε κινητά όταν ήμουν στο στρατό ρε πούστημ..
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
946
Κριτικές
1
Like
1.964
Πόντοι
206
παντως εμεις 16 χρονων την καναμε ομαδικα 5-6 ατομα απο το σχολειο και πηγαιναμε σε μπουρδελα ,μπουρδελοτσαρκα το λεγαμε ,δηλαδη θα τις εκλειναν μεσα τις πουτανες ..βρε τι ζημια ειχαμε παθει αποπλανηθηκαμε και το μαθαινουμε τωρα .Υ.Γ. Ενταξει πλακα κανω πηγαιναμε οντως ,αλλα δεν θελω να πω πως ολα οκ μην μου επιτεθει κανεις αν ηταν ομως η κορη σου και αλλα ,αν και βασικα δεν εχω κορη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom