Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Terry181

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
21
Like
18
Πόντοι
0
Σημερα εχει ενα παρτυ στο ντριμ γκιτλς πιστευω να ειναι καλη επιλογη κατα της δωδεκα θα ειμαστε εκει με την παρεα μου τιτλος του παρτυ αρχαιοελληνικα οργια.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Καλημέρα σε όλους. Επίσκεψη εθιμοτυπική, καθημερινή στο Erotica (Γκάζι).
Θυμάστε το παλιό Ερότικα στην Αχαρνών? Μα καμία σχέση!
Πάρκινγκ ,μπορεί καποιος να βρει εύκολα, θέλει όμως προσοχή, γιατί τα "σπασίματα" αυτοκινήτων από
πρεζάκια/μικροκακοποιούς είναι νόμος. Αν δε βρείτε καλό σημείο, δώστε ένα 5ευρω στα πάρκινγκ που υπάρχουν γύρω (ορισμένα εποπτεύονται μόνο μέχρι τις 03:00).
Ο χώρος είναι σχετικά μεγάλος, η πίστα υπερυψωμένη, τραπέζια και καναπέδες.
Όταν πήγαμε εμείς είχε 7 κοπέλες και άξιζε μόνο η μία.. Αντζι (αντζελα ?)..Ωραία κοπέλα, καλό σώμα (δε μου άρεσε το piercing στις θηλές).
Οι χοροί στην πίστα χωρίς εκπλήξεις.
Δε ξέρω τί κοπέλες έχει Παρασκευές/Σάββατα, η εικόνα όμως κατά την ημέρα που είμασταν εμείς δε μου αφήνει περιθώρια αισιοδοξίας. Απλά να αναφέρω ότι οι υπόλοιπες κοπέλες είναι γνωστές από άλλα μαγαζιά και δεν πιάνουν καν τη βάση ( για άτομα που θεωρούν κάτι ολγα-εμιλο-λινες-ευες κτλ θεές/κουκλάρες , ίσως το μαγαζί να έχει ενδιαφέρον).
Όσοι έχουν ζήσει τη χρυσή εποχή των Στριπ-κλαμπς θα απογοητευτούν. 98% των κοριτσιών είναι μόνο για να δουλεύουν λάντζα. Το έχω πει και παλαιότερα. Και 100 μαγαζιά να ανοίξουν , ένα σε κάθε γειτονιά, με τέτοια υλικά δεν πάμε μπροστά!
Ποτό 10 (ανδρικό), χορός 5. Μοιράζουν και κουπόνια στο σταθμό (τώρα που το σκέφτομαι η κοπέλα που τα μοιραζε ήταν κουκλάρα).
Μετά από αυτό πέρασμα από Dirty Blonde και β , όπου βρήκαμε το φως μας!!
(Το Dirty μαζεύει αρκετό τουριστόκοσμο, έχετέ το υπόψη)
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Δουλευει και μια Κορίνα από Αθενς εκεί??
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Δεν έχει πολλές κοπέλες ακόμα το έχουμε ξανά πει, οι περισσότερες είναι όσες ξέμειναν από Αθενς-Γκολντεν και πήγαν μπας και κάνουν την τύχη τους και βγάλουν κάτι παραπάνω. Είτε πιτσιρίκες παίζουν είτε γριές, στην κυριολεξία γριές δεν τις χαρακτηρίζω καν μιλφ ή κούγκαρ στυλ θείας όλγας. Τα γούστα δεν καλύπτονται, πρέπει να φέρουν και άλλες κοπέλες ή τα μοιράσουν καλύτερα μεταξύ τους τα κουινς ώστε να έρθουν και άλλες τύπισσες.
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Να προσθέσω ότι ξανά επισκέφτηκα το toys πρόσφατα και θα ανεβάσω και πιο λεπτομερής κριτική. Με κουπόνι από το γκάζι έχεις προσφορά 2 ποτά και έναν χορό με 10 ευρώ. Οι χοροί είναι 5 ευρώ και αρκετά καλής διάρκειας, ενώ στο πριβέ οι κοπέλες φαίνονται πρόθυμες για πολλά.
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Να προσθέσω ότι ξανά επισκέφτηκα το toys πρόσφατα και θα ανεβάσω και πιο λεπτομερής κριτική. Με κουπόνι από το γκάζι έχεις προσφορά 2 ποτά και έναν χορό με 10 ευρώ. Οι χοροί είναι 5 ευρώ και αρκετά καλής διάρκειας, ενώ στο πριβέ οι κοπέλες φαίνονται πρόθυμες για πολλά.

Μαν από την κριτική σου ("μοντελέ σώμα") συμπεραίνω οτι η Όλγα που είναι στο ρόστερ του μαγαζιού τώρα δεν είναι η Όλγα που ήταν στο μαγαζί παλιότερα καθώς εκείνη είχε κωλάρα και από την μέση και κάτω άνοιγε το σώμα της.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
η Όλγα που ανοίγει κάτω είναι... δεν πρόκειται για άλλη...
εντυπωσιακή κοπέλλα πάντως με υπέροχο πρόσωπο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: messy

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Όταν λες άνοιγε; :P Δεν ξέρω αν υπήρχε άλλη Όλγα, εγώ δύο φορές έχω επισκεφτεί το μαγαζί. Αυτή η Όλγα που λέω είναι λεπτή, όμορφη και γλυκιά. Τώρα τι χαρακτηρίζεις εσύ μοντελέ δεν μπορώ να ξέρω. Χοντρή ή αντι μοντελέ δεν την λες πάντως, ούτε τούμπανο σαν την ντιάνα την λες προφανώς ή γραμμωμένη τέρμα σαν την τζεσι/τζενι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: messy

John_Bixton

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
33
Like
13
Πόντοι
0
Παίδες, μια που θα βρίσκομαι Αθήνα τις επόμενες μέρες και θα βολεύει η γειτονιά του FBI, αξίζει πέρασμα ή να πάω προς άλλες παραλίες;

Ρωτάω εδώ γιατί το βλέπω πολύ ψόφιο το νήμα του... :think:
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Όταν λες άνοιγε; :P Δεν ξέρω αν υπήρχε άλλη Όλγα, εγώ δύο φορές έχω επισκεφτεί το μαγαζί. Αυτή η Όλγα που λέω είναι λεπτή, όμορφη και γλυκιά. Τώρα τι χαρακτηρίζεις εσύ μοντελέ δεν μπορώ να ξέρω. Χοντρή ή αντι μοντελέ δεν την λες πάντως, ούτε τούμπανο σαν την ντιάνα την λες προφανώς ή γραμμωμένη τέρμα σαν την τζεσι/τζενι.

Όχι δεν θα την χαρακτήριζα σε καμία περίπτωση χοντρή, απλά την τελευταία φορά που την είχα δει απλά είχε πάρει μερικά κιλάκια, τα οποία προσωπικά δεν με χαλάγανε καθόλου :grin:  Mπορεί τώρα να αδυνάτισε πάλι. Ευχαριστώ για την απάντηση μαν! 
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Παίδες, μια που θα βρίσκομαι Αθήνα τις επόμενες μέρες και θα βολεύει η γειτονιά του FBI, αξίζει πέρασμα ή να πάω προς άλλες παραλίες;

Ρωτάω εδώ γιατί το βλέπω πολύ ψόφιο το νήμα του... :think:

Τράβα toys ή Athens queens ρε μαν, γιατί να πετάς τα λεφτά σου αλλού;
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Παίδες, μια που θα βρίσκομαι Αθήνα τις επόμενες μέρες και θα βολεύει η γειτονιά του FBI, αξίζει πέρασμα ή να πάω προς άλλες παραλίες;

Ρωτάω εδώ γιατί το βλέπω πολύ ψόφιο το νήμα του... :think:
Ολα τα μωρα απο καισσα ειναι εκει συν τα του FBI κολαση...!
 

John_Bixton

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
33
Like
13
Πόντοι
0
Ολα τα μωρα απο καισσα ειναι εκει συν τα του FBI κολαση...!
Τα μωρά μπορεί να είναι εκεί, αλλά έχουν διάθεση κολασμένη σαν τη δικιά μας; Έχεις πρόσφατη εμπειρία από το μαγαζί; :fuck2:  :fuck1:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Τα μωρά μπορεί να είναι εκεί, αλλά έχουν διάθεση κολασμένη σαν τη δικιά μας; Έχεις πρόσφατη εμπειρία από το μαγαζί; :fuck2:  :fuck1:
Αν εννοεις για το Αθενς,χθες ημουν εκει....Ανεβαινει κριτικη...!Περασα και απο καισα και babylon στα οποια ημουν ο μαναδικος πελατης.....Fbi εχω καιρο να περασσω....
 

John_Bixton

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
33
Like
13
Πόντοι
0
Αν εννοεις για το Αθενς,χθες ημουν εκει....Ανεβαινει κριτικη...!
Έμπειρε κριτή Μπαρούχο θα την διαβάσω με προσοχή αλλά θα προσπαθήσω να αποφύγω την οδήγηση υπο την επήρεια αλκοόλ για αυτό και ρώτησα τι γνωρίζετε τίποτα για κέντρο  :hi:
 

Johny323

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
Αντε Βασιλη, μας ελειψαν οι στριπο-κριτικες σου!!
 

Johny323

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
Περασμα απο Alcatraz πριν απο μερικες μερες...
Απογοητευση θα ελεγα, αν και με ειχαν προετοιμασει προγενεστερες κριτικες.
Ας ξεκινησω απο τα αρνητικα τα οποια ειναι πολλα:
-15€ εισοδος ακομα και τις καθημερινες
-15€ το δευτερο ποτο
-Πολλες γυναικοπαρεες, οι οποιες ομως α)κανουν σαν χαζοχαρουμενες και β) νομιζουν οτι ανακαλυψαν τον τροχο στην στριποδιασκεδαση
-Πολυ συντομη διαρκεια (απλων) χορων.
-Πολυ ψευτικο λεσβιακο και ακομα πιο ψευτικο sex show (με θεμα την αγρια δυση).
-Οι περισσοτερες κοπελες που προσεγγισαν το τραπεζι μας αντιδρουσαν με υφακι ντιβας και αγενεια οταν τις απερριπτες για χορο ή ποτο.

Παμε και στα θετικα:
-Καθαρα ποτα
-Το 80-90% των κοριτσιων ηταν ιδιαιτερα εμφανισιμες-μοντελε (αρκετες πλαστικοποιημενες, χωρις ομως να ειναι αρνητικο αυτο)
-Πολυ ωραια διακοσμηση και καθαρος χορος.Ωραιος ο φωτισμος και σε λογικα πλαισια η ενταση της μουσικης.
-Καλη εξυπηρετηση απο το προσωπικο.

Δεν θα το προτεινα σε στριπολατρες. Αντιθετως θα ηταν μια πολυ καλη επιλογη για ζευγαρακια ή γυναικοπαρεες...
Καλα να περνατε!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom