Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
1)Εύα
2)Μαρί
3)Λάουρα
4)Βικτώρια
5)Λάνα (ξανθό μινιόν πιπίνι, τριγυρνούσε μέχρι το καλοκαίρι στο μαγαζί και μετά χάθηκε για όποιον την θυμάται :'( )

Τιμητική αναφορά σε μία μιλφ που δεν θυμάμαι όνομα αλλά με έκανε κέφι και περνάγαμε πολύ καλά!!

Το δικό μου τοπ 5 όσο καιρό τριγυρνάω εκεί πέρα :cheesy:
Τι ήθελες και μου θύμισες τη Λάνα?...με έπιασε ταχυπαλμία
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
321
Κριτικές
20
Like
1.357
Πόντοι
5.220
1)Εύα
2)Μαρί
3)Λάουρα
4)Βικτώρια
5)Λάνα (ξανθό μινιόν πιπίνι, τριγυρνούσε μέχρι το καλοκαίρι στο μαγαζί και μετά χάθηκε για όποιον την θυμάται :'( )

Τιμητική αναφορά σε μία μιλφ που δεν θυμάμαι όνομα αλλά με έκανε κέφι και περνάγαμε πολύ καλά!!

Το δικό μου τοπ 5 όσο καιρό τριγυρνάω εκεί πέρα :cheesy:

Μπορείς να περιγράψεις λίγο την Λάνα? Αν και έχω την εντύπωση οτι λεμε για την ίδια, μια που δεν μίλαγε ουτε λέξη αγγλικά και για να συνενοηθείς εχει στο κινητό έτοιμο το google translate.
Μεγάλη καύλα στο χορό η κοπέλα, γούσταρε και καύλωνε απίστευτα. Την θυμάμαι και μου  :erection:
Κρίμα που σταμάτησε ήθελα πολύ να την  :takethis:  :takethis:
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Μπορείς να περιγράψεις λίγο την Λάνα? Αν και έχω την εντύπωση οτι λεμε για την ίδια, μια που δεν μίλαγε ουτε λέξη αγγλικά και για να συνενοηθείς εχει στο κινητό έτοιμο το google translate.
Μεγάλη καύλα στο χορό η κοπέλα, γούσταρε και καύλωνε απίστευτα. Την θυμάμαι και μου  :erection:
Κρίμα που σταμάτησε ήθελα πολύ να την  :takethis:  :takethis:

Ναι τύπε, δεν σκάμπαζε καθόλου αγγλικά, ξανθιά με γαλανά μάτια, 1 65 μαξ, ωραίο κανονικό στήθος και φυσικά κωλάρα. Τι γυναικάρα ήταν αυτή, αν έκανε και τίποτα παραπάνω σε πριβέ κλπ θα ήταν το νούμερο 1 μου!!
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Αν θυμάμαι καλά μου χε αναφέρει κάτι για κύπρο, τώρα την βγάζει ακόμα εκεί, πήγε πουθενά αλλού, ένας θεός ξέρει. Μακάρι να γυρίσει κάποια μέρα να θυμηθούμε τα παλιά!!
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
321
Κριτικές
20
Like
1.357
Πόντοι
5.220
Αν θυμάμαι καλά μου χε αναφέρει κάτι για κύπρο, τώρα την βγάζει ακόμα εκεί, πήγε πουθενά αλλού, ένας θεός ξέρει. Μακάρι να γυρίσει κάποια μέρα να θυμηθούμε τα παλιά!!

Όχι ρε φίλε  :headbang:  :headbang: γαμώτο .... κρίμα,  >:(  >:(  >:(  >:(  >:( μάντεψε που πηγα διακοπές .......
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Αυτές συνήθως έχουν θέμα με την βίζα τους και χάνονται για ένα διάστημα γιατί μπορούν να ταξιδεύουν μόνο Ασία ή να μένουν σε μία συγκεκριμένη χώρα της Ευρώπης.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Έχει πάει κανείς στο ερωτικά στο Γκάζι;;
 

thomas2002gr

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
41
Like
20
Πόντοι
0
Θα ζητήσω αν υπάρχει πρόσφατη ενημέρωση για ρόστερ από Caissa
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311

Frank White

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2018
Μηνύματα
20
Like
34
Πόντοι
0
Μαγκες μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να κανω ενα ποστ στο φορουμ? Δεν εχει πουθενα επιλογη για να ανοιξω νεο thread. Καποιος να βοηθησει
 

Johny323

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
243
Πόντοι
280
Μαγκες μπορει καποιος να μου πει πως μπορω να κανω ενα ποστ στο φορουμ? Δεν εχει πουθενα επιλογη για να ανοιξω νεο thread. Καποιος να βοηθησει
''Κάψε'' πρώτα τα 5 υποχρεωτικά σχόλια που πρέπει να κάνεις...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Δεν έχει ένα ανοιχτό πάρκιν ακριβώς πριν τα μπουζούκια Φωταέριο; Αυτό είναι στην κάθοδο της Πειραιώς. Απέναντι απο το πάρκιν στην άνοδο είδα ένα νέο μαγαζί με ροζ φωτεινά γράμματα Erotica. Αν λέτε αυτό.
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Αυτό που αναφέρει ο obiwan είναι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom