Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
λειπει κι ο ροστερίδης να μας πει περισοτερα..

Οποτε θυμηθείς να ρωτήσεις, στείλε μου pm για να το λάβω στα σίγουρα, μιάς και απάντηση στο thread εδώ, μπορεί να μην τη διαβάσω αφού θα λείπω με άδεια για 20 ημέρες από αύριο.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ε! Οχι δα...
Καναπεδάτο σε ξέρει ο λαός σου...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Λεπτομέρειες  για  τη  χθεσινή  έξοδο  με τον Μεγάλο Μάγιστρο  των  Πεφωτιεμένων  του  Στριπ θα  σας  ανακοινώσω  στο Μπλογκ  μου .

Η  ύπαρξη  του  Μεγάλου  Μαγίστρου  που  είχε  υπαινιχθή  κάποτε  ο Θρούλης , και  δεν  είχε  αρνηθεί ο Ντιεγκίτο ,  δεν είναι  φήμη . Είναι πραγματικότητα !
Το  επτασφράγιστο  μυστικό  του  δεν μπορώ  να  το αποκαλύψω .

όμως .....
Όμως  με  τη  συνοδεία  του  τα  όνειρα  του  κάθε  στριποφιλ  γίνονται  πραγματικότητα .
Και  με  τη  συνοδεία  του  πήγαμε  στο  Κατάστημα  Στριπ  της  Χαϊδαρίου  και  Κάστορος !
Μαγαζί  που  είναι  αρκετά  όμορφο με  μια  τολμώ  να  πω  industrial , αν  όχι BAUHAUS αισθητική  , χωμένο  μέσα  στην παραξενη  φαμπρικοπεριοχή  του  Περαία . Με  καλό  προσωπικό . Που  σέβεται τον πελάτη ( πρώτη  φορά  μου  κόβουνε  λεφτά  από  λογαριασμό , έστω  και 5 € και  τα  στρογγυλεύουν προς  τα  κάτω ) .
Καλά  κοριτσάκια  μεταξύ  των οποίων  η  Ναόμι  του  παληου  Άμαζον , πιο  όμορφη  και  πιο  κορμάρα  από  όσο  ποτέ !
Μαυράκια αρκετά  αλλά  όχι  της  υψηλής  ποιότητος ! Ξεχωρίζει το Ταζαμαϊκανο ( από Γκανα  είναι ) κοντοπούτανο  με  το μικρό βυζί και το κορμί πέτρα  καθώς  και μια  ψηλή  χοντρούλα  με  φοβερό  μακρύ μαλί , υπέροχο πρόσωπο ( κούκλα  μεγάλε , γλύκα ) , αλλά  με  αρκετά  κιλά  παραπανίσια , ακόμα  και για  μαύρη με  τριφασική  κωλάρα ! Η  άλλη  μαύρη  η  χοντρούλα  από Ζιμπαμπουε  πορτώθηκε , αν  και υποσχόταν τα  χειρότερα , διότι  εξεφράσθη  απρεπως  για  το σύντροφο Ρόμπερτ Μουγκάμπε , δεξιά  Ντεμπέλλε  παιδί  μου , αντίδραση ! Δεν  θα  δίνουμε  φράγκα  στους  απογόνους  του Μζιλικάζι και  του  Λουμπενγκουλα  με  τα  ασεγκάι  τους !
Το  δε   απίστευτο ΄σέρβις  που  παρέχουν τα  μαυρούλια στο  πριβέ  είναι λογικό  και προσιτό  !
Παίζουνε  βέβαια  την παραμύθα  του  Τζαμάικα  αλλά  ΟΚ , και  εγώ από  τη  Νιγηρία , εξ  αγχιστείας  , είμαι !
Αλλά  και  τα  βανιλάκια  κάνουνε , πλεον ,  παπαδες . Ο ανταγωνισμός  είναι μεγάλο πραγμα !
Βασικά  το ωραίο  είναι  ότι  τα  κορίτσια  εκεί δεν είναι  πρήχτρες  του  ποτού  και του  χορού , κάθονται  αρκετά , πίνουν το ποτάκι τους  και προχωράμε  στο παρασύνθημα !
Τώρα Γκολντ , Λίντο , Ρίτο δεν  είναι , ούτε  καν  Πειραιώς  ή  Λολίτα , αλλά  αξίζει  της  επισκέψεώς  σας !

Καλή  καλοκαιρινή  επιλογή .
Παρασκευές  και Σάββατα  να  πηγαίνετε  , να  λέτε  στα  ίσια  τι  γουστάρετε !
Κυριακή Δευτέρα  το Μαγαζί κλειστα και  ο νοών νοείτο !

Φιλική  συμβουλή .
Τετραμελής  Παρέα  που  θα  παρκάρει κοντά  στη  Γιούρομπανκ στο Λιμάνι , και  θα  μεταβεί  ακολούθως  Πεζή  στην Κάστορος  θα  αποφύγει  δυσάρεστες  συναντήσεις , ενώ  επιστρέφοντας  θα  βρει  και  το αμάξι  απείραχτο στη  θέση  του !
Μοναχικοί  περιπατητές  της  περιοχής καλό θα  είναι  να  έχουν και κανένα  ρεβόλβερ !

Κατόπιν  μετέβημεν  εις  το φραπενείον Πειραιώς !
Τίγκα  στον κόσμο  το  μαγαζί .
Μάθανε  όλοι το καλό vfm και γίνεται  ο πανικός !
Ήτανε  και γνωστές  γκολντοπαρέες  εκεί ,( γιατρεεεεεεεέεεεεε ................ μου ! ) !) ,
Παρούσες  η  Ινα  , η  Λαουρα , η  Ρουσλάνα  με  το θρασύτατο  κωλίδι , η φίλη  μου  η  Εβελύνα , η  Ολγα , με  την τσίχλα  της .
Ένα  σύνταγμα  ξεωράκωτες ! Για  όλα  τα  γούστα . Δεν  είναι  της  πιότητας  Γκολντ ή Ρίτο , αλλά  κάνουνε  τη  δουλίτσα  του  μια  χαρά !
Για  το  πριβέ  υπήρχε  λίστα  αναμονής  με  νούμερα !
Σε  λίγο  για  να  τους  προλαβαίνουνε  θα  βάνουνε  ορθιους !
Από μαυρούλια  . Αλλαγμένη  η  Μανουέλα ( φαίνεται  η  διαφήμιση  που  της  κάνει ο Βίτσις , έπιασε  τόπο )  και έδειξε  απρόσμενα  στοιχεία  καλής  συμπεριφοράς . Ίσως  να  έβαλε  λίγο  μυαλό , δεν είμαι σίγουρος  θα  επανελέγξω . Ναόμι  με  αλλαγμένο  μαλλί  , κούκλα . Η  νέα  η  γκόμενα  η  Σοφία  όμορφη  είναι , αλλά  κάποις  πρέπει να  της  πει  ότι  οι τρύπερς  ξυρίζονται . Παρ΄ όλο που  είναι από Κένυα , δηλαδή  τη  γή  της  επαναστασης των Μάου - Μαόυ του Γυόμο Κενυάτα και  του μεγάλου συντρόφου Τζούλιους Νυερέρε , άμα  δεν  πυκνώσει  τα  ραντεβού της  με  τον κύριο Ζιλέτ προκοππή  δεν  βλέπει  . Τζένιφερ  , η  κωλάρα , εκεί  παρούσα  με  τα  γνωστά  της  κόλπα ! Ένα  ξυλάγγουρο  η  νέα Έρρικα  με  ωραίο πρόσωπο  , αλλά  λίγο ατσούμπαλη , άλλη  μια ... Τζαμαϊκανή   :2funny: :2funny: :2funny: .

Μάγκες  της  Πειραιώς , η  Αγάπη  μας  λείπει , το κέφι , το γέλιο  και  η  κωλάρα  της !
Καλές  και οι άλλες  σοκολάτες , αλλά  Πειραιώς χωρίς  Αγάπη  δε  λέει  για  το Μαυροβούνιο !
Για  επανεξετάσετε  τις  αποφάσεις  Σας !
Δεν  έκανε  και  τπτ  σοβαρό  το κορίτσι !
Είναι  και  πατριώτισσα  της  γιαγιάκας  μου  Καλαματιανιά !

Αυτά 

Μάγιστρε  ! Προσκυνώ !
Αυτά  που  μου  μαθαίνεις  εσύ  δεν τα  ξέρει  ούτε  ο Θρούλης !



 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εύγε  νέε μου !
Προτείνω  να  σου  κόψει  η  Διοιήκηση  του  Σάιτ να  σου  κόψει επιμίσθιο  για  να  κάνεις ανταποκρίσεις  για  τα  κωλόμπαρα  της  Επαρχίας .
Κάτι  σαν  το Περιφέρεια  και  αυτοδιοίκηση  του  Στριπ !

Έχεις  την  ευαρέσκειά  μας !
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Λεπτομέρειες  για  τη  χθεσινή  έξοδο  με τον Μεγάλο Μάγιστρο  των  Πεφωτιεμένων  του  Στριπ θα  σας  ανακοινώσω  στο Μπλογκ  μου .

Η  ύπαρξη  του  Μεγάλου  Μαγίστρου  που  είχε  υπαινιχθή  κάποτε  ο Θρούλης , και  δεν  είχε  αρνηθεί ο Ντιεγκίτο ,  δεν είναι  φήμη . Είναι πραγματικότητα !
Το  επτασφράγιστο  μυστικό  του  δεν μπορώ  να  το αποκαλύψω .

όμως .....
Όμως  με  τη  συνοδεία  του  τα  όνειρα  του  κάθε  στριποφιλ  γίνονται  πραγματικότητα .
Και  με  τη  συνοδεία  του  πήγαμε  στο  Κατάστημα  Στριπ  της  Χαϊδαρίου  και  Κάστορος !
Μαγαζί  που  είναι  αρκετά  όμορφο με  μια  τολμώ  να  πω  industrial , αν  όχι BAUHAUS αισθητική  , χωμένο  μέσα  στην παραξενη  φαμπρικοπεριοχή  του  Περαία . Με  καλό  προσωπικό . Που  σέβεται τον πελάτη ( πρώτη  φορά  μου  κόβουνε  λεφτά  από  λογαριασμό , έστω  και 5 € και  τα  στρογγυλεύουν προς  τα  κάτω ) .
Καλά  κοριτσάκια  μεταξύ  των οποίων  η  Ναόμι  του  παληου  Άμαζον , πιο  όμορφη  και  πιο  κορμάρα  από  όσο  ποτέ !
Μαυράκια αρκετά  αλλά  όχι  της  υψηλής  ποιότητος ! Ξεχωρίζει το Ταζαμαϊκανο ( από Γκανα  είναι ) κοντοπούτανο  με  το μικρό βυζί και το κορμί πέτρα  καθώς  και μια  ψηλή  χοντρούλα  με  φοβερό  μακρύ μαλί , υπέροχο πρόσωπο ( κούκλα  μεγάλε , γλύκα ) , αλλά  με  αρκετά  κιλά  παραπανίσια , ακόμα  και για  μαύρη με  τριφασική  κωλάρα ! Η  άλλη  μαύρη  η  χοντρούλα  από Ζιμπαμπουε  πορτώθηκε , αν  και υποσχόταν τα  χειρότερα , διότι  εξεφράσθη  απρεπως  για  το σύντροφο Ρόμπερτ Μουγκάμπε , δεξιά  Ντεμπέλλε  παιδί  μου , αντίδραση ! Δεν  θα  δίνουμε  φράγκα  στους  απογόνους  του Μζιλικάζι και  του  Λουμπενγκουλα  με  τα  ασεγκάι  τους !
Το  δε   απίστευτο ΄σέρβις  που  παρέχουν τα  μαυρούλια στο  πριβέ  είναι λογικό  και προσιτό  !
Παίζουνε  βέβαια  την παραμύθα  του  Τζαμάικα  αλλά  ΟΚ , και  εγώ από  τη  Νιγηρία , εξ  αγχιστείας  , είμαι !
Αλλά  και  τα  βανιλάκια  κάνουνε , πλεον ,  παπαδες . Ο ανταγωνισμός  είναι μεγάλο πραγμα !
Βασικά  το ωραίο  είναι  ότι  τα  κορίτσια  εκεί δεν είναι  πρήχτρες  του  ποτού  και του  χορού , κάθονται  αρκετά , πίνουν το ποτάκι τους  και προχωράμε  στο παρασύνθημα !
Τώρα Γκολντ , Λίντο , Ρίτο δεν  είναι , ούτε  καν  Πειραιώς  ή  Λολίτα , αλλά  αξίζει  της  επισκέψεώς  σας !

Καλή  καλοκαιρινή  επιλογή .
Παρασκευές  και Σάββατα  να  πηγαίνετε  , να  λέτε  στα  ίσια  τι  γουστάρετε !
Κυριακή Δευτέρα  το Μαγαζί κλειστα και  ο νοών νοείτο !

Φιλική  συμβουλή .
Τετραμελής  Παρέα  που  θα  παρκάρει κοντά  στη  Γιούρομπανκ στο Λιμάνι , και  θα  μεταβεί  ακολούθως  Πεζή  στην Κάστορος  θα  αποφύγει  δυσάρεστες  συναντήσεις , ενώ  επιστρέφοντας  θα  βρει  και  το αμάξι  απείραχτο στη  θέση  του !
Μοναχικοί  περιπατητές  της  περιοχής καλό θα  είναι  να  έχουν και κανένα  ρεβόλβερ !

Κατόπιν  μετέβημεν  εις  το φραπενείον Πειραιώς !
Τίγκα  στον κόσμο  το  μαγαζί .
Μάθανε  όλοι το καλό vfm και γίνεται  ο πανικός !
Ήτανε  και γνωστές  γκολντοπαρέες  εκεί ,( γιατρεεεεεεεέεεεεε ................ μου ! ) !) ,
Παρούσες  η  Ινα  , η  Λαουρα , η  Ρουσλάνα  με  το θρασύτατο  κωλίδι , η φίλη  μου  η  Εβελύνα , η  Ολγα , με  την τσίχλα  της .
Ένα  σύνταγμα  ξεωράκωτες ! Για  όλα  τα  γούστα . Δεν  είναι  της  πιότητας  Γκολντ ή Ρίτο , αλλά  κάνουνε  τη  δουλίτσα  του  μια  χαρά !
Για  το  πριβέ  υπήρχε  λίστα  αναμονής  με  νούμερα !
Σε  λίγο  για  να  τους  προλαβαίνουνε  θα  βάνουνε  ορθιους !
Από μαυρούλια  . Αλλαγμένη  η  Μανουέλα ( φαίνεται  η  διαφήμιση  που  της  κάνει ο Βίτσις , έπιασε  τόπο )  και έδειξε  απρόσμενα  στοιχεία  καλής  συμπεριφοράς . Ίσως  να  έβαλε  λίγο  μυαλό , δεν είμαι σίγουρος  θα  επανελέγξω . Ναόμι  με  αλλαγμένο  μαλλί  , κούκλα . Η  νέα  η  γκόμενα  η  Σοφία  όμορφη  είναι , αλλά  κάποις  πρέπει να  της  πει  ότι  οι τρύπερς  ξυρίζονται . Παρ΄ όλο που  είναι από Κένυα , δηλαδή  τη  γή  της  επαναστασης των Μάου - Μαόυ του Γυόμο Κενυάτα και  του μεγάλου συντρόφου Τζούλιους Νυερέρε , άμα  δεν  πυκνώσει  τα  ραντεβού της  με  τον κύριο Ζιλέτ προκοππή  δεν  βλέπει  . Τζένιφερ  , η  κωλάρα , εκεί  παρούσα  με  τα  γνωστά  της  κόλπα ! Ένα  ξυλάγγουρο  η  νέα Έρρικα  με  ωραίο πρόσωπο  , αλλά  λίγο ατσούμπαλη , άλλη  μια ... Τζαμαϊκανή   :2funny: :2funny: :2funny: .

Μάγκες  της  Πειραιώς , η  Αγάπη  μας  λείπει , το κέφι , το γέλιο  και  η  κωλάρα  της !
Καλές  και οι άλλες  σοκολάτες , αλλά  Πειραιώς χωρίς  Αγάπη  δε  λέει  για  το Μαυροβούνιο !
Για  επανεξετάσετε  τις  αποφάσεις  Σας !
Δεν  έκανε  και  τπτ  σοβαρό  το κορίτσι !
Είναι  και  πατριώτισσα  της  γιαγιάκας  μου  Καλαματιανιά !

Αυτά 

Μάγιστρε  ! Προσκυνώ !
Αυτά  που  μου  μαθαίνεις  εσύ  δεν τα  ξέρει  ούτε  ο Θρούλης !


[youtube=130,130]ZIU0RMV_II8&feature=related[/youtube]

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Προς  τί  η  Μισιρλού ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Σήμερα  παίζει  το κυνήγι  του  Πουρούλη !
Που  θα  πάει για  τελευταία φορά πριν κρεμάσει  τις  καρτοθήκες  του  για  πολύ πολύ  καιρό ?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Λεπτομέρειες  για  τη  χθεσινή  έξοδο  με τον Μεγάλο Μάγιστρο  των  Πεφωτιεμένων  του  Στριπ θα  σας  ανακοινώσω  στο Μπλογκ  μου .

...
Μαγαζί  που  είναι  αρκετά  όμορφο με  μια  τολμώ  να  πω  industrial , αν  όχι BAUHAUS αισθητική  , χωμένο  μέσα  στην παραξενη  φαμπρικοπεριοχή  του  Περαία . Με  καλό  προσωπικό . Που  σέβεται τον πελάτη ( [size=14pt]πρώτη  φορά  μου  κόβουνε  λεφτά  από  λογαριασμό , έστω  και 5 € και  τα  στρογγυλεύουν προς  τα  κάτω [/size]) .
Καλά  κοριτσάκια  μεταξύ  των οποίων  η  Ναόμι  του  παληου  Άμαζον , πιο  όμορφη  και  πιο  κορμάρα  από  όσο  ποτέ !
...

Μια από τα ίδια στο κατάστημα της Μεταμόρφωσης, δίπλα από το νεκροταφείο  :S

πως λέγεται το μαγαζί γαμώ την τρέλα μου γαμώ !!!

 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Δεν θυμάμαι γαμώ την τρέλα μου γαμώ  :headbang: :headbang: :headbang:

Θα πάω ημέρα μόνο για να "επισημάνω" το όνομα του μαγαζιού  ;)
 

tasos7004

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Φίλοι συναγωνιστές, μια πολύ σύντομη ερώτηση...

Που να πάμε σήμερα για εγγυημένη φράπα και όσο πιο πριβέ κατάσταση γίνεται δεδομένου ότι πρόκειται για μπάτσελορ;
Υπάρχει κάνα μαγαζί με πριβέ τραπέζι;;;;

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σας προκαταβολικά

τ
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Συναγωνιστές μου τι γίνετε?

Ακούγονται φήμες για κλείσιμο πολλών μαγαζιών και μάλιστα τρανταχτών ονομάτων….. οι φήμες ακούγονται από κορασίδες, πελάτες, ακόμα και από ανθρώπους των μαγαζιών και μάλιστα ακούγετε πως η Δευτέρα που έρχεται είναι καθοριστική μέρα….

Τι γίνεται θα μας καταστρέψουν δηλαδή…
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Καλυτερα να γλυτωσουμε και κανενα Ευρω .....
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές μου τι γίνετε?

Ακούγονται φήμες για κλείσιμο πολλών μαγαζιών και μάλιστα τρανταχτών ονομάτων….. οι φήμες ακούγονται από κορασίδες, πελάτες, ακόμα και από ανθρώπους των μαγαζιών και μάλιστα ακούγετε πως η Δευτέρα που έρχεται είναι καθοριστική μέρα….

Τι γίνεται θα μας καταστρέψουν δηλαδή…

Ένας μπαίνει φυλακή...πολλούς παίρνει η μπάλα...;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Σπάνια γίνεται αυτό...ένας την πληρώνει τη νύφη...άσχετα αμα τη γάμησαν πολλοί...;)

χαχα.....
γίνεται όμως.... και όταν γίνεται πάει να πει ότι τελείωσαν τα παραμύθιααααααααααα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom