Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
By the way και εγώ πήγα Ανατολή και πέρασα καλά ………

By the way ατύχησα και πήγα Τρίτη, που το θέμα ήταν πολύ μάπα. Πάντως έχεις δίκιο διότι φιλαράκι πήγε Παρασκευή βράδυ πέρασε σούπερ, με ενημέρωσε για καινούργια και πολύ Hot τεμάχια και μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις για το πατάρι. Με έχει φάει η περιέργεια για αυτό το πατάρι, με τόσα που άκουσα. Θα πάω μάλλον Τετάρτη και θα σας μεταφέρω
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
By the way ατύχησα και πήγα Τρίτη, που το θέμα ήταν πολύ μάπα. Πάντως έχεις δίκιο διότι φιλαράκι πήγε Παρασκευή βράδυ πέρασε σούπερ, με ενημέρωσε για καινούργια και πολύ Hot τεμάχια και μου άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις για το πατάρι. Με έχει φάει η περιέργεια για αυτό το πατάρι, με τόσα που άκουσα. Θα πάω μάλλον Τετάρτη και θα σας μεταφέρω

να πας θα περασεις ωραια  ;)
 

Soulis(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
426
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
μια κοπέλα που δε θυμάμαι πως την λένε, τούμπανο με κοτσίδες την έχει ξαναδεί κανείς εκεί?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Έρχομαι αύριο  βράδυ για  λίγες παραστάσεις .
Θα  σας  σκίσω  όλους  κουουουουουφααααααααααάααααααααλες !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τι  να  σκίσω ?
Κανένα  καλσόν  καλύτερα !
Παντού  1-2  παρέες
Ψέμματα στο Γκολντ  είχε  3  παρέες .
Τα  πουτά  υποφέρουν  από το σύνδρομο  του  Αυγούστου  και περιμένουν τους  συνδρομητές  να  επιστρέψουν . Στα  μαγαζιά  κυρίως  β και γ διαλογής  κυρίες  που  ξέμειναν  .
Οι  παρόντες  εις το Αστυ  πρέπει  να  επιδίδονται  σε  forto deals κάργα !
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
...δεν ανοιγει και το ΑΜΑΖΟΝ
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Καλά  μου  παιδιά  , καλημέρα σας!
Δεν  ξέρω  που  πήγατε  χτες !
( αν  πήγατε )
Εγώ  μετά  το φιάσκο  της  ομαδάρας ( Πές  τα  ρε  Μίμη  αρχηγέ ! ) πήρα  το δρόμο μαζί με  άλλους  ταλαιπωρημένους βάζελους για το  Ακρωτήρι !
Γιατί τα  γράφω , ε  από το μέσο στριπ του Αυγούστου  καλύτερα  πέρασα !
Και  ανάλογο   θέαμα  είδα !
Μαγκες  στο BOOTYCALL  οι  χορεύτριες  είναι  τέλειες , τί  να  κλάσουν οι τρύπερς .
Και  φοράνε  και  περίπου  ό,τι  φοράνε  οι τρύπερς .

Ιδιαίτερης  μνείας  αξίζουν  , ένα  ψηλό  μελαχροινό τεμμάχιο περί  το 1.95 , και  μία  μαύρη αναλόγου  ύψους  με  φοβερό σώμα  και  ακόμη  φοβερότερο πατούρι ( Δηλαδή η φοβερή  υπερμουνάρα  Χριστίνα Αναδυόχα ) . Επίσης  , ένα  πιο κοντό Μαυρούλι με  σούπερ  σώμα !

Υπάρχουν  επίσης  και 2-3  τσουπωτά υπέροχα  μωράκια  ,η  μορφολογία  του  πάτου  των οποίων παραπέμπει  σε  κόρες  των  Καρπαθίων .

Τώρα  το  τι  έκαναν  τα  υφιστάμενα  τρελοπιπίνια , αλλά  και  ρεπατζούδες  του  χώρου  γυροτρόγυρα , που  συναγωνίζονταν  τις   επί σκηνής καβλίτσες  , μη  σου  λέω  γιατρέ θα  πάθεις ! Άσε  που  φοράνε  ότι  περίπου  οι χορεύτριες ! Γυναικοπρέες  δε  πάμπολες , με  μικρούλες  αγριεμένες !

Δεν  πρόλαβα  να  μάθω  περισσότερα για τις  χορεύτριες και συμπαθατε  με  , διότι το  μωρό  μου  έγινε  έξαλλο που κοίταγα  τις  «putanes» και  με  απήγαγε  σε  πλησιόχωρο  ξενοδοχείο . Α ρε θα  βαρεί τηλέφωνα    η μαμα  σήμερα  και ποιος  την ακούει

Θα  επανέλθω  δριμύτερος ( ασυνόδευτος  αυτή  τη  φορά , μια  φορά  κάνουμε  μαλακίες ! )

Πάντως  Τετάρτες  από τη  βαρεμάρα  των  κωλάδικων του Αυγούστου , καλύτερα  θαλασσίτσα  και  ποτάκι ( ματάκι και καμάκι ) .

Φοβερή  μουσική R&B , άπαιχτοι DJ ' s .
Θέλω  την  ομάδα  MAGNA  σε  μαγαζί του  χώρου  1  φορά  την εβδομάδα !
Ακούτε  επιχειρηματίες ?


Παραθέτω  φοτό  της  Χριστίνας  για  να  μη  με  λέτε  και υπερβολικό !
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ενημέρωση για Club Ανατολή. Εστειλα και κριτική, αλλά δεν έχει ανέβει ακόμη.

Τρίτη βράδυ και με ένα φιλαράκι λέμε να πάμε στο μαγαζί για να δούμε τι κινείται. Αφιξη περίπου στις 12 το βράδυ. Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό. Μας έβαλαν σε καναπέ απέναντι και στο πλάϊ από το μπάρ με εξαιρετική θέα προς την πίστα. Τα κορίτσια πολλά στο μαγαζί, οι πελάτες πολύ λίγοι την ώρα που πήγαμε. Ο αριθμός τους αυξάνοταν σταδιακά όσο περνούσε η ώρα, χωρίς όμως κάτι ιδιαίτερο. Μετά από λίγο έρχονται δύο κορασίδες στο τραπέζι μας. Κεφάτες και εξαιρετικά συζητήσιμες, πολύ καλή παρέα. Ο χορός στην πίστα χωρίς κάτι το ιδιαίτερο (μόνο μία από όσες χόρεψαν έβγαλε το βρακάκι της). Κάτσαμε στο μαγαζί 2 1/2 ώρες και show δεν έπαιξε. Ο φίλος μου πήρε prive (στο πατάρι) όπου ο χώρος εκεί είναι πολύ ανοικτός στους υπόλοιπους priveδόβιους και δεν προσφέρει κάποια μυστικότητα. Η κοπέλα που πήρε ο φίλος μου για prive τον έκανε turbo με το χορό και τα πιασίματα, αλλά χωρίς να παιχτεί κάτι άλλο. Επιλέξαμε μπύρες για να πιούμε, όση ώρα είμασταν εκεί (βάζω 9 στην ποιότητα των ποτών γιατί μας τις έφεραν όλες τις φορές ανοιγμένες από πριν). Τα γκαρσόνια κάθε φορά που η κοπέλα ζήταγε ποτό έπαιρναν την έγκρισή μας για να το φέρουν. Το parking πολύ εύκολο (Αύγουστος γαρ μιάς και δεν έχουν επιστρέψει οι περισσότεροι ακόμη). Γενικά για κάποιον που δεν κατέχει (σαν εμάς) το άθλημα, ήταν μία πρώτη γεύση και εμπειρία η οποία πιστώνεται στα θετικά, δίνοντας υπόσχεση με την πρώτη ευκαιρία να το επαναλάβουμε.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ποια πηρε πριβε ο κολητος σου ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Και  το  πιο βραχύσωμο σοκολατένιο τούμπανο , ονόματι Layla Gougni ( είναι και  στο facebook ) .

Καπετάνιε  που θα  είσαι την επόμενη  Τετάρτη ?
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Όχι φώτο απο facebook και άλλα site βάση κανονισμών.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom