Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.439
Κριτικές
42
Like
7.798
Πόντοι
4.666

Dion555

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2024
Μηνύματα
9
Like
20
Πόντοι
0
Παιδιά εγώ πάντως που πήγα πρώτη μου φορά toys το ευχαριστήθηκα .Έχω πάει σε πολλά στριπ και στα περισσότερα εδώ παρατηρήσεις περίεργες συμπεριφορές από κοπέλες να σε πιέζουν να σηκωθείς κλπ
..ξέρετε όσοι πάτε συχνά σε στριπ.Εδω πραγματικά πιο χαλαρό στριπ .Δεν επαιζε πολύς χώρος στο στύλο αλλά δεν με χαλάει καθόλου .Έχει και πολύ ωραίες κοπέλες.Μεχρι και μαυρες για όσους γουστάρουν .Ήταν και μια Ρουμάνα που έκανε μόνο πριβε αλλα με είδε μόνο στο τραπέζι και κουβεντιάζαμε χωρίς να με πριζει να σηκωθούμε .Θα ξαναπάω σίγουρα
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.229
Κριτικές
10
Like
1.802
Πόντοι
4.180
Παιδιά εγώ πάντως που πήγα πρώτη μου φορά toys το ευχαριστήθηκα .Έχω πάει σε πολλά στριπ και στα περισσότερα εδώ παρατηρήσεις περίεργες συμπεριφορές από κοπέλες να σε πιέζουν να σηκωθείς κλπ
..ξέρετε όσοι πάτε συχνά σε στριπ.Εδω πραγματικά πιο χαλαρό στριπ .Δεν επαιζε πολύς χώρος στο στύλο αλλά δεν με χαλάει καθόλου .Έχει και πολύ ωραίες κοπέλες.Μεχρι και μαυρες για όσους γουστάρουν .Ήταν και μια Ρουμάνα που έκανε μόνο πριβε αλλα με είδε μόνο στο τραπέζι και κουβεντιάζαμε χωρίς να με πριζει να σηκωθούμε .Θα ξαναπάω σίγουρα
Αν με το ''χαλαρο στριπ'' εννοείς μπάζα κοπέλες, μηδεν σοου, μηδέν πελάτες , τότε ναι, έτσι είναι
 

Dion555

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2024
Μηνύματα
9
Like
20
Πόντοι
0
Αν με το ''χαλαρο στριπ'' εννοείς μπάζα κοπέλες, μηδεν σοου, μηδέν πελάτες , τότε ναι, έτσι είναι
Δεν ήταν μπάζα σίγουρα ,ελάχιστες ήταν βασικά .Έχω πάει και dream girls εκεί να δεις μπάζα ...σοου δεν είχε όπως είπα .Αλλά δεν με χαλάσε και πολύ .Πελάτες είχε πάντως .Δύο μαύρες που πήρα για χορό ,η μία τουλάχιστον ήταν καλή και έκατσε και παραπάνω λεπτά από το κανονικό .Πάντως και μόνο οπτικά έβλεπες ωραίες κοπέλες ,τώρα απο κει πατέρα πως είναι στο χορό η καθεμία δεν βάζω το χέρι και στη φωτιά.
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
350
Like
235
Πόντοι
21
Δεν ήταν μπάζα σίγουρα ,ελάχιστες ήταν βασικά .Έχω πάει και dream girls εκεί να δεις μπάζα ...σοου δεν είχε όπως είπα .Αλλά δεν με χαλάσε και πολύ .Πελάτες είχε πάντως .Δύο μαύρες που πήρα για χορό ,η μία τουλάχιστον ήταν καλή και έκατσε και παραπάνω λεπτά από το κανονικό .Πάντως και μόνο οπτικά έβλεπες ωραίες κοπέλες ,τώρα απο κει πατέρα πως είναι στο χορό η καθεμία δεν βάζω το χέρι και στη φωτιά.
Φίλε καμία Ουκρανή πιτσιρικά είχε?
 

maryland2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
58
Κριτικές
13
Like
331
Πόντοι
290
FBI χώροι στο τριλεπτο στο πριβέ βάζουν και ρολόι για να μην σε κλέψουν και καλά. 10ευρψ.γοα το τίποτα. Για φραπέ δεν είδαεγαλη προθυμία.Γενικα μαλακια. Το μόνο καλό η χαμηλή σχετικά;.μουσική δεν φεύγεις καζάνι. Νομίζω ξαναχορτασαν χρήμα οι κοπέλες μετά από μια δεκαετία κρισης. Κρατήστε τα λεφτά σας η κρίση ξανάρχεται θα πάρουν αξία και θα είναι χρήσιμα για όσους μας σηκώνεται
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
1.278
Πόντοι
206
Να κάνω μια ερώτηση; Σε όλα τα strip που έχετε πάει το μπουκάλι με τη βότκα είναι πάντα σφραγισμένο με ταινία;
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
350
Like
235
Πόντοι
21
Στριποτσαρκα χθες.

Πρώτη στάση Babylon.
Ωραίος χώρος οι κοπέλες βέβαια σε μέσο όρο αρκετά μετριες και κάποιες συνταξιουχες όποτε ήπια το ποτό μου και αποχωρήσαμε.


Δεύτερη στάση kinky.
Eχουνε φύγει κάμποσες κοπέλες που προσωπικά μου άρεσαν δεν θυμάμαι ονόματα τώρα.Ειχε 2 καλές κοπέλες που όμως θυμόμουνα ότι μια δεν κάνει καλό χορό μια Ουκρανή πιτσιρικά ξανθούλα και μια άλλη μελαχρινή που δεν με άφηνε στο χορό
να χουφτώσω την προηγούμενη φορά που είχα πάει στο μαγαζί.Δεν είχε λοιπόν κάποια άλλη που να μου άρεσε όποτε φυγαμε και από κει.Παρεπιπτωντος για το κινκυ μου έχουμε πει ότι θα έρθει μια πιτσιρικά ονόματι εμιλυ που ήτανε σχετικά πρόσφατα στις μουσσες αν έχει κάποιος πληροφορίες ας μου πει.

Τρίτη στάση dream girls.
Εδώ για μένα ήτανε το αποκορύφωμα της μετριότητας.
Πέντε,εξι κοπέλες όλες και όλες άντε να άξιζε για τα δικά μου γούστα μια αλλά και αυτή δεν με εξιτάρε.
Οι άλλες(για μένα)ήτανε πολύ μέτριες.Αποχωρησαμε και από εκεί.
Τετάρτη στάση Athens queens.
Xαμος από τραποπιτσιρικια και μισογεμάτο το μαγαζί.
Εδώ κάπως καλούτσικα θα πω τα πράγματα αλλά όχι κάτι το φοβερό πάλι.
Πήρα μια Πολωνή κοκκινομάλλα για κάποιους χορούς να στανιαρω και φύγαμε για τα σπίτια μας.

Conclusion:Παιδες όντας στριπογνωστης αν και μικρός σε ηλικία πεσμένα τα πράγματα γενικά...
Λείπουν επίσης οι νεαρές 20αρες κυρίως Ουκρανές και Ρωσίδες που πετύχαινες σε αυτά τα μαγαζιά.
Αν έχει κάποιος άλλη άποψη για αυτό ας μας ενημερώσει για αλλά μαγαζιά εκτός από αυτά που προανέφερα!
Αυτά!
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
189
Κριτικές
11
Like
632
Πόντοι
311
Τώρα τελευταία η σελίδα στο ινστα στο north queens ανεβάζει μια κοπέλα που έχει τρομερή κωλαρα!υπαρχει κάποιος που την έχει δει μήπως και ξέρει ποια είναι;
 

Glober

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
233
Πόντοι
280
Παρασκευή θα πάμε με παρέα για στριπότσαρκα εν είδει μπάτσελορ και με έχουν χρήσει υπεύθυνο προγράμματος....

Βοηθήστε με για να μη με κράξουν γιατί απο οτι διαβάζω γενικά είμαστε σε περίοδο στριπο-παρακμής

Σκεφτόμουν να σους πάω πρώτα Μούσσες (νωρίς κατα τις 11μησι) να δούμε τι παίζει και αν περνάμε καλά (πήγα μιά δυο φορές τους τελευταίους μήνες και πέρασα ωραία (κρίμα που έφυγε η Έμιλι!!! Έχει όμως αρκετές λατίνες που αν δεν βαριόνται βγάζουν ωραία γούστα)

Αν βαρεθούμε σηκωνόμαστε και πάμε Golden ή Athens Queens... ποιό απο τα δύο θα προτείνατε? Εκτός αν έχετε άλλη πρόταση.

Θέλουμε να έχει καλό ρόστερ (προφανώς) και να υπάρχει δυνατότητα μπριζόλας σε λογικές τιμές... περιβάλλον ή σόου μας είναι αδιάφορο (αλλιώς θα πηγαίναμε Αλκα)...

Βοηθείστε χωριανοί!!!
 

malone

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
246
Like
222
Πόντοι
21
Παρασκευή θα πάμε με παρέα για στριπότσαρκα εν είδει μπάτσελορ και με έχουν χρήσει υπεύθυνο προγράμματος....

Βοηθήστε με για να μη με κράξουν γιατί απο οτι διαβάζω γενικά είμαστε σε περίοδο στριπο-παρακμής

Σκεφτόμουν να σους πάω πρώτα Μούσσες (νωρίς κατα τις 11μησι) να δούμε τι παίζει και αν περνάμε καλά (πήγα μιά δυο φορές τους τελευταίους μήνες και πέρασα ωραία (κρίμα που έφυγε η Έμιλι!!! Έχει όμως αρκετές λατίνες που αν δεν βαριόνται βγάζουν ωραία γούστα)

Αν βαρεθούμε σηκωνόμαστε και πάμε Golden ή Athens Queens... ποιό απο τα δύο θα προτείνατε? Εκτός αν έχετε άλλη πρόταση.

Θέλουμε να έχει καλό ρόστερ (προφανώς) και να υπάρχει δυνατότητα μπριζόλας σε λογικές τιμές... περιβάλλον ή σόου μας είναι αδιάφορο (αλλιώς θα πηγαίναμε Αλκα)...

Βοηθείστε χωριανοί!!!
Μουσσες η γκολντεν....Τυπε μονοδρομος η επιλογη σου...Καλα να περασετε κ μετα γραψε κ καμμια αναλυτικη κριτικη για να ξερουμε τι ακριβως παιζει (για μουσσες κυριως,για γκολντεν εχουν ειπωθει πολλα)...
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
350
Like
235
Πόντοι
21
Μουσσες η γκολντεν....Τυπε μονοδρομος η επιλογη σου...Καλα να περασετε κ μετα γραψε κ καμμια αναλυτικη κριτικη για να ξερουμε τι ακριβως παιζει (για μουσσες κυριως,για γκολντεν εχουν ειπωθει πολλα)...
An σου α
Μουσσες η γκολντεν....Τυπε μονοδρομος η επιλογη σου...Καλα να περασετε κ μετα γραψε κ καμμια αναλυτικη κριτικη για να ξερουμε τι ακριβως παιζει (για μουσσες κυριως,για γκολντεν εχουν ειπωθει πολλα)...
Έχεις αυστηρά γούστα?
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
350
Like
235
Πόντοι
21
Το ρόστερ και στο ένα και στο άλλο κατ έμε δεν λέει και πολλά.
Έχει 1 2 καλές κοπέλες αντικειμενικά.
Αλλά μέχρι εκεί.
Αν σου αρέσουν οι λατινες πήγαινε μουσσες
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
350
Like
235
Πόντοι
21
Παρασκευή θα πάμε με παρέα για στριπότσαρκα εν είδει μπάτσελορ και με έχουν χρήσει υπεύθυνο προγράμματος....

Βοηθήστε με για να μη με κράξουν γιατί απο οτι διαβάζω γενικά είμαστε σε περίοδο στριπο-παρακμής

Σκεφτόμουν να σους πάω πρώτα Μούσσες (νωρίς κατα τις 11μησι) να δούμε τι παίζει και αν περνάμε καλά (πήγα μιά δυο φορές τους τελευταίους μήνες και πέρασα ωραία (κρίμα που έφυγε η Έμιλι!!! Έχει όμως αρκετές λατίνες που αν δεν βαριόνται βγάζουν ωραία γούστα)

Αν βαρεθούμε σηκωνόμαστε και πάμε Golden ή Athens Queens... ποιό απο τα δύο θα προτείνατε? Εκτός αν έχετε άλλη πρόταση.

Θέλουμε να έχει καλό ρόστερ (προφανώς) και να υπάρχει δυνατότητα μπριζόλας σε λογικές τιμές... περιβάλλον ή σόου μας είναι αδιάφορο (αλλιώς θα πηγαίναμε Αλκα)...

Βοηθείστε χωριανοί!!!
Σορρυ σε σένα πήγαινε αυτό..
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.439
Κριτικές
42
Like
7.798
Πόντοι
4.666
Το ρόστερ και στο ένα και στο άλλο κατ έμε δεν λέει και πολλά.
Έχει 1 2 καλές κοπέλες αντικειμενικά.
Αλλά μέχρι εκεί.
Αν σου αρέσουν οι λατινες πήγαινε μουσσες
το ρόστερ δεν είναι καθόλου κακό τηρουμένων των αναλογιών εν έτει 2024....άλλο είναι το πρόβλημα....ότι οι λατίνες (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων)δεν κάνουν για αυτή τη δουλειά.....τουλάχιστον σε ότι αφορά την ευρωπαϊκή ήπειρο...
 

Clever843

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
350
Like
235
Πόντοι
21
το ρόστερ δεν είναι καθόλου κακό τηρουμένων των αναλογιών εν έτει 2024....άλλο είναι το πρόβλημα....ότι οι λατίνες (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων)δεν κάνουν για αυτή τη δουλειά.....τουλάχιστον σε ότι αφορά την ευρωπαϊκή ήπειρο...
Εντάξει αυτά είναι γούστα.Εγω το λέω από την δίκη μου μάτια.Ας πούμε το Γκόλντεν για μένα έχει 2 καλές την Αλέξα και μια άλλη ουκρανιδα που δεν θυμάμαι το όνομα της.Ολες οι άλλες κατ έμε επαναλαμβάνω είναι μετριες και επίσης κάνουν χορό λες και τις κάνω insert coin κανοντας μου το πεος τιρμπουνσον.
Από την άλλη στις μουσσες πλέον κοιτάω με το μεγεθυντικό φακό να δω αν υπάρχει καμία Σλάβα ενώ πριν κάνα 5μηνο πήγαινα μόνο και μόνο για μια Ουκρανή πιτσιρικά ονόματι εμιλη αλλά έφυγε δεν ξέρω που πήγε.
Έχει μια άλλη ξανθιά Ουκρανή όμορφη αλλά ο χορός της είναι αδιάφορος και αντισεξουαλικος.
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
1.278
Πόντοι
206
Εντάξει αυτά είναι γούστα.Εγω το λέω από την δίκη μου μάτια.Ας πούμε το Γκόλντεν για μένα έχει 2 καλές την Αλέξα και μια άλλη ουκρανιδα που δεν θυμάμαι το όνομα της.Ολες οι άλλες κατ έμε επαναλαμβάνω είναι μετριες και επίσης κάνουν χορό λες και τις κάνω insert coin κανοντας μου το πεος τιρμπουνσον.
Από την άλλη στις μουσσες πλέον κοιτάω με το μεγεθυντικό φακό να δω αν υπάρχει καμία Σλάβα ενώ πριν κάνα 5μηνο πήγαινα μόνο και μόνο για μια Ουκρανή πιτσιρικά ονόματι εμιλη αλλά έφυγε δεν ξέρω που πήγε.
Έχει μια άλλη ξανθιά Ουκρανή όμορφη αλλά ο χορός της είναι αδιάφορος και αντισεξουαλικος.
Αν δεν έχουν τουλάχιστον κάποιες καλές Ουκρανές εγώ φράγκο δεν δίνω ειλικρινά. Και δεν με νοιάζει και καθόλου. Στα Βόρεια προάστια μεχρι στιγμής καλά πηγαίνουν πάντως τα πράγματα αν και εχω να πάω στα strip τους από τον προηγούμενο Αύγουστο.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.439
Κριτικές
42
Like
7.798
Πόντοι
4.666
Αν δεν έχουν τουλάχιστον κάποιες καλές Ουκρανές εγώ φράγκο δεν δίνω ειλικρινά. Και δεν με νοιάζει και καθόλου. Στα Βόρεια προάστια μεχρι στιγμής καλά πηγαίνουν πάντως τα πράγματα αν και εχω να πάω στα strip τους από τον προηγούμενο Αύγουστο.
όταν λες καλά δηλ. τί εννοείς??? γιατί εγώ είχα πάει τον περασμένο Μάϊο και είδα 4 γυναίκες 3 σερβιτόρους και 4 κουνούπια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom