Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Καλησπερα!

Καλησπερα. Εχει κανει περασμα και απο Lido παλια? Η κανω λαθος? Θυμαμαι lido και dream girls bar ηταν αδελφακια. Πανω διαβασα και για fbi ως lido.. Τι στο καλο.. Εχω να παω και 4 χρονια απο εκει..
Ναι έχει κάνει πέρασμα και από lido.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μήπως ξέρεις αν παίζει πουθενά η Βικτώρια η Ουκρανή βυζαρού από Baby O, Baby Gold, Lido κλπ;;;
Δεν την έχω δει κάπου τώρα τελευταία.
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Τον Μαυρίδη εννοείς Παναγιώτη γιατί το Golden το έχει ο Κωστας
Δεν μιλησα για τον Κωστα . Αλλα για τον Παναγιωτη του Sins, και τη γκομενα του που στο μαγαζι την ελεγαν Kristal
 

WaveringRad823

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
19
Like
25
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδες. Σε 10 μέρες θα βρεθουμε ξανα Αθήνα ολοκληρη η παρεα (εχουμε σκορπίσει σε 5 διαφορετικές χώρες). Και σκεφτήκαμε να παμε σε καποιο μαγαζάκι να πιουμε τις μπύρες μας και μετα σε καποιο στριπ. Μπορεί καποιος γνωστης να με καθοδηγησει ποια ειναι τα καλα αυτη την περιοδο και τι παιζει με "εξτρα" υπηρεσίες; Ας είναι και σε προσωπικο μηνυμα. Μην πάμε να σκάσουμε λεφτα για το τιποτα.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Καλησπέρα παιδες. Σε 10 μέρες θα βρεθουμε ξανα Αθήνα ολοκληρη η παρεα (εχουμε σκορπίσει σε 5 διαφορετικές χώρες). Και σκεφτήκαμε να παμε σε καποιο μαγαζάκι να πιουμε τις μπύρες μας και μετα σε καποιο στριπ. Μπορεί καποιος γνωστης να με καθοδηγησει ποια ειναι τα καλα αυτη την περιοδο και τι παιζει με "εξτρα" υπηρεσίες; Ας είναι και σε προσωπικο μηνυμα. Μην πάμε να σκάσουμε λεφτα για το τιποτα.
Kinky η Alcatraz Strip Club στην Αθήνα
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα παιδες. Σε 10 μέρες θα βρεθουμε ξανα Αθήνα ολοκληρη η παρεα (εχουμε σκορπίσει σε 5 διαφορετικές χώρες). Και σκεφτήκαμε να παμε σε καποιο μαγαζάκι να πιουμε τις μπύρες μας και μετα σε καποιο στριπ. Μπορεί καποιος γνωστης να με καθοδηγησει ποια ειναι τα καλα αυτη την περιοδο και τι παιζει με "εξτρα" υπηρεσίες; Ας είναι και σε προσωπικο μηνυμα. Μην πάμε να σκάσουμε λεφτα για το τιποτα.
αν θες εξτρα απεφυγε κινκυ κ αλκατραζ. Στα υπολοιπα κατι θα βρεις
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
αν θες εξτρα απεφυγε κινκυ κ αλκατραζ. Στα υπολοιπα κατι θα βρεις
εξτρα υπηρεσιες σε αλκα αποκλειεται, σε κινκυ παιζει αλλα ακριβα. Καλυτερα πηγαινετε σε καποιο b class που ισως βρειτε κατι
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Δεν μιλησα για τον Κωστα . Αλλα για τον Παναγιωτη του Sins, και τη γκομενα του που στο μαγαζι την ελεγαν Kristal

Καλησπέρα παιδες. Σε 10 μέρες θα βρεθουμε ξανα Αθήνα ολοκληρη η παρεα (εχουμε σκορπίσει σε 5 διαφορετικές χώρες). Και σκεφτήκαμε να παμε σε καποιο μαγαζάκι να πιουμε τις μπύρες μας και μετα σε καποιο στριπ. Μπορεί καποιος γνωστης να με καθοδηγησει ποια ειναι τα καλα αυτη την περιοδο και τι παιζει με "εξτρα" υπηρεσίες; Ας είναι και σε προσωπικο μηνυμα. Μην πάμε να σκάσουμε λεφτα για το τιποτα.
Για έξτρα υπηρεσίες πηγαίνετε caissa η Golden αλλά πρέπει να βρεις ποιες κάνουν δεν κάνουν ολες
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Δεν μιλησα για τον Κωστα . Αλλα για τον Παναγιωτη του Sins, και τη γκομενα του που στο μαγαζι την ελεγαν Kristal
Έτσι κι αλλιώς άλλος το ανοίγει και θα είναι μόνο στούντιο απ' ότι έμαθα
 

sugardadis

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
545
Κριτικές
10
Like
593
Πόντοι
5.845
Έτσι μου ρχεται να πάω καμιά βόλτα απόψε, καμιά πρόταση;
Κάποτε είχα πάει Babylon, καλά είχα περάσει, έκανα και γνωριμίες....
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Έτσι μου ρχεται να πάω καμιά βόλτα απόψε, καμιά πρόταση;
Κάποτε είχα πάει Babylon, καλά είχα περάσει, έκανα και γνωριμίες....
Αυτα που γίνονται στο Babylon δεν τα έχω ξαναδεί στην νύχτα αν αυτό το μαγαζί θεωρείται strip εγώ είμαι ο Spiderman.Εχει 100 χορεύτριες και κάτι λίγες στρίπερ που ψάχνεις να δεις ποιες είναι η striper άσε που φεύγουν συνέχεια οι καλές και μένουν εκεί κάποιες που έχουν πάρει σύνταξη εκεί.
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
686
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
206
Έτσι μου ρχεται να πάω καμιά βόλτα απόψε, καμιά πρόταση;
Κάποτε είχα πάει Babylon, καλά είχα περάσει, έκανα και γνωριμίες....
Φίλε, χωρίς πλάκα πήγα στο Babylon τον Αύγουστο, μου ήρθαν μια μαύρη και ένα μπάζο που τις έδιωξα και μετά περίμενα 45 ολόκληρα λεπτά πίνοντας την μπύρα μου. Κάποια στιγμή έρχεται δίπλα μου μια κοπελίτσα ντυμένη και ομορφούλα που από όσο κατάλαβα την είχαν υπεύθυνη εκεί και μου λέει: "Κύριε μήπως χρειάζεστε παρέα;''. Όταν της απάντησα ''ναι'' μου έφερε μια ξανθούλα Ουκρανή, την οποία κέρασα ένα ακριβό χορό και μετά ανεβήκαμε και για έναν prive πάνω. Σαράντα πέντε λεπτά και ήταν σα να μην υπήρχα για όλες τις κούκλες. Τα χάλια μας τα μαύρα λέμε!
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
4
Like
435
Πόντοι
281
ξερει κανεις τα κοριτσια του fbi αν πήγαν ολα στο golden ή πήγαν και στο athens queens?
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Τυποι επειδη βλεπω διαφορα ερωτηματα θα γραψω εδω την πολιτικη που ακολουθω χρονια τωρα στα στριπ.

Μινιμουμ απαιτησεις:
-Απλος χορος(5 ή 10 ευρω) : πιασιμο κωλου και βυζιων,ενιοτε γλυφορωγι,ενιοτε χαμουρεμα
-Πριβε μικρο(35 ή 50 ευρώ): φουλ στριπ χορευτριας ,κωλοτριψιμο,γλυφορωγι,φραπες.
ενιοτε χαμουρεμα,πιπα(ακα,διακοπτομενη,με τροπο),δαχτυλο στη χορευτρια
-Μεγαλο πριβε (70 ή 100 ευρώ): φουλ στριπ χορευτριας,γλυφορωγι,χαμουρεμα,πιπα(συνηθως ακα),γαμησι.
Επισης στο μεγαλο πριβε μου αρεσει να τους κανω γλυφοκωλι ή/και γλυφομουνι ,δε μου εχει πει καμια οχι.

ΠΑΝΤΑ διευκριζουμε σε γενικες γραμμες τι θα ακολουθησει για μη βρεθουμε προ εκπληξεων.
Αν σας πουνε παραπανω λεφτα ειναι απατη ,καλυτερα παρτε ενα κολ γκερλ και ξεπατωστε το σπιτι(για μπατζετ 120-200 ευρω).
Καλα και ρομαντικα πριβε ευχομαι!
 

kavlaboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
444
Like
307
Πόντοι
21
Προτείνω να βάλουμε πλαφόν στις τιμές των πριβέ στα στριπ στα 30 ,πλαφον στα στούντιο 30,πλαφον στα κολ γκερλς στα 30,αυτες ειναι αποδεκτες και λογικες τιμες για εμένα,δε έχω δε βγαίνω μανούλα μου,πρεπει να προσαρμοστούν οι τιμές στη τσέπη μου,ΤΕΛΟΣ και τουλάχιστον το πιασιμο κωλου και βυζιων,ενιοτε γλυφορωγι,ενιοτε χαμουρεμα να είναι δωρεά του εκάστοτε τεμαχίου,τουλαχιστον αυτό γι αυτούς που δεν έχουν τη δυνατότητα....κριμας είναι, αληθεια αν παίξει πουθενά γαμησι με 70-100 σε στριπ ενημερώστε δε μ αρέσουν τα κολ και τα κρεβάτια...
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Τυποι επειδη βλεπω διαφορα ερωτηματα θα γραψω εδω την πολιτικη που ακολουθω χρονια τωρα στα στριπ.

Μινιμουμ απαιτησεις:
-Απλος χορος(5 ή 10 ευρω) : πιασιμο κωλου και βυζιων,ενιοτε γλυφορωγι,ενιοτε χαμουρεμα
-Πριβε μικρο(35 ή 50 ευρώ): φουλ στριπ χορευτριας ,κωλοτριψιμο,γλυφορωγι,φραπες.
ενιοτε χαμουρεμα,πιπα(ακα,διακοπτομενη,με τροπο),δαχτυλο στη χορευτρια
-Μεγαλο πριβε (70 ή 100 ευρώ): φουλ στριπ χορευτριας,γλυφορωγι,χαμουρεμα,πιπα(συνηθως ακα),γαμησι.
Επισης στο μεγαλο πριβε μου αρεσει να τους κανω γλυφοκωλι ή/και γλυφομουνι ,δε μου εχει πει καμια οχι.

ΠΑΝΤΑ διευκριζουμε σε γενικες γραμμες τι θα ακολουθησει για μη βρεθουμε προ εκπληξεων.
Αν σας πουνε παραπανω λεφτα ειναι απατη ,καλυτερα παρτε ενα κολ γκερλ και ξεπατωστε το σπιτι(για μπατζετ 120-200 ευρω).
Καλα και ρομαντικα πριβε ευχομαι!
Μπορεις να ζητας και αλλα, να σου μαγειρεψει, να σου παει τα παιδια στο σχολειο την επομενη μερα, να σου βαλει μπουγαδα και αν ειναι καλο παιδι να σου κανει και μια φασινα στο σπιτι - ενταξει το τελευταιο μετα απο συνεννοηση, δεν το προσφερουν ολες
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Στριποβολτα σε

Dreamgirls: παρουσες 7-10 κοπελες , οι πιο πολλες γνωστες,1-2 καλες και οι αλλες μετριες/μετριοχαλια.ειχε αλλη μια παρεα 2 ατομων που αποχωρησε και εμεινα μονος στο μαγαζι..πολυ υποτονικο κλιμα γενικα.σπεσιαλ πριβεδακι παντως προσφερουν οι περισσοτερες.ποτο μπομπα.

Babylon: παρουσες καμια 15ρια κοπελες και περισσοτεροι συναγωνιστες μεσα αλλα κ παλι αρκετα υποτονικα.κατι χαλαρα shows δεν καταφεραν να αναψουν την ατμοσφαιρα.προσοχη μερικες εκει μεσα πριζουν αρχιδια.προσωπικα εκανα 2 χορους και αποχωρησα.η μονη μαλακια ειναι οτι πρεπει να πας στον πανω οροφο ακομη και για απλο χορο.ποτα οκ

κινκυ: πολυς κοσμος μεσα και αρκετα shows.εισοδος στα 15 ευρω.επισης μερικες κοριτσοπαρεες μεσα που απλα κοιταζαν τα shows..πηρα 2 χορους (μετρια πραγματα) και μερικες μου ειπαν για πριβε στον πανω οροφο 1 ωρα 250 ευρω.δε διευκρινησαν υπηρεσιες ειπαν απλα παμε να περασουμε καλα...τηρωντας το πρωτοκολλο που ανεφερα σε προηγουμενο ποστ δεν ενεδωσα,αν και ειχε μερικα δυνατα μωρακια..ποτα οκ
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.385
Κριτικές
19
Like
9.800
Πόντοι
9.095
Στριποβολτα σε

Dreamgirls: παρουσες 7-10 κοπελες , οι πιο πολλες γνωστες,1-2 καλες και οι αλλες μετριες/μετριοχαλια.ειχε αλλη μια παρεα 2 ατομων που αποχωρησε και εμεινα μονος στο μαγαζι..πολυ υποτονικο κλιμα γενικα.σπεσιαλ πριβεδακι παντως προσφερουν οι περισσοτερες.ποτο μπομπα.

Babylon: παρουσες καμια 15ρια κοπελες και περισσοτεροι συναγωνιστες μεσα αλλα κ παλι αρκετα υποτονικα.κατι χαλαρα shows δεν καταφεραν να αναψουν την ατμοσφαιρα.προσοχη μερικες εκει μεσα πριζουν αρχιδια.προσωπικα εκανα 2 χορους και αποχωρησα.η μονη μαλακια ειναι οτι πρεπει να πας στον πανω οροφο ακομη και για απλο χορο.ποτα οκ

κινκυ: πολυς κοσμος μεσα και αρκετα shows.εισοδος στα 15 ευρω.επισης μερικες κοριτσοπαρεες μεσα που απλα κοιταζαν τα shows..πηρα 2 χορους (μετρια πραγματα) και μερικες μου ειπαν για πριβε στον πανω οροφο 1 ωρα 250 ευρω.δε διευκρινησαν υπηρεσιες ειπαν απλα παμε να περασουμε καλα...τηρωντας το πρωτοκολλο που ανεφερα σε προηγουμενο ποστ δεν ενεδωσα,αν και ειχε μερικα δυνατα μωρακια..ποτα οκ
Sandro στο dream μηπως πετυχες τη Ταιλανδεζα τη Τζενιφερ?
Κινκυ απλα δε θα φυγεις αχυστος! Απο μπριζολα ομως αποτι ξερω ουτε για πλακα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom