Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Στο παλιο Λίντο σχεδόν έτοιμο είναι.
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Γειά σας καλά στριπτίτζαδικα που να είναι ανοιχτά Αθήνα ξέρετε κανένα ψάχνω με την παρέα μου να πάμε σήμερα σε ένα καλό έχουμε πάει μόνο στο Γκάζι τα δύο που έχει και θέλουμε να πάμε και σε μερικά άλλα
Πήγαινε caissa που έχει πολλές γυναίκες Συγγρού είναι κοντά στο κοτσοβολο
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Πήγα το Σάββατο string ρε παιδιά τι ήταν αυτό το πράγμα τι μπάζα είχε μέσα ούτε μια ωραία κάτι χοντρές είχε έλεος μόνο στριπ δεν λέγεται αυτό για τελειωμένο κολομπαρο είναι.Ουτε απ' έξω πια εκτός και αλλάξει όλο το ρόστερ.
 

Juvano85

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
47
Like
34
Πόντοι
0
Που κυκλοφορούμε αυτό το διάστημα;
Που υπάρχουν ωραία μωρά;
Ευχαριστώ
 

Paloukotis78

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2021
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
384
Πόντοι
21
Που κυκλοφορούμε αυτό το διάστημα;
Που υπάρχουν ωραία μωρά;
Ευχαριστώ
Caissa έχει ωραίες Golden αλλά στο golden πολύ κόσμο και έχει κάποιες ωραίες καινούργιες αλλά είναι φολες χάλια χορό . Άνοιγει Babylon 20 του μηνός φαντάζομαι χωρίς να έχω πάει τελευταία Αλκατράζ θα έχει καλές απλά δεν πάω επειδή δεν γουστάρω το πολύ ψεύτικο πολυ επαγγελματικά παρόλα που είναι όλοι γνωστοί μου εκεί .
 

Juvano85

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2018
Μηνύματα
47
Like
34
Πόντοι
0
Caissa έχει ωραίες Golden αλλά στο golden πολύ κόσμο και έχει κάποιες ωραίες καινούργιες αλλά είναι φολες χάλια χορό . Άνοιγει Babylon 20 του μηνός φαντάζομαι χωρίς να έχω πάει τελευταία Αλκατράζ θα έχει καλές απλά δεν πάω επειδή δεν γουστάρω το πολύ ψεύτικο πολυ επαγγελματικά παρόλα που είναι όλοι γνωστοί μου εκεί .

Caissa έχει ωραίες Golden αλλά στο golden πολύ κόσμο και έχει κάποιες ωραίες καινούργιες αλλά είναι φολες χάλια χορό . Άνοιγει Babylon 20 του μηνός φαντάζομαι χωρίς να έχω πάει τελευταία Αλκατράζ θα έχει καλές απλά δεν πάω επειδή δεν γουστάρω το πολύ ψεύτικο πολυ επαγγελματικά παρόλα που είναι όλοι γνωστοί μου εκεί .
Ευχαριστώ φίλε νάσαι καλά
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Θυμάστε οι παλιοί έναν ανώμαλο Πακιστανό υπάλληλο στο Rasputin που έπαιρνε μάτι στους χορούς; Διάσημος είχε γίνει στο Πανελλήνιο.
αν τον θυμόμαστε λέει????? δεν θα ξεχάσει ποτε την φλοκιά που ξεπήδησε και τον βρήκε στο μέτωπο.....τον άσπρισα. Το ίδιο "ειδεχθές" συμβάν είχε συμβεί και στο baby gold στα πολύ καλά του χρόνια 2003-2007 όταν ένας άμοιρος αλλοδαπός που είχε έρθει μόνος να απολαύσει το σόου και τις στρίπερ, έφαγε πολύ σπέρμα στα μαλλιά και στο κούτελο διότι ξεπήδησε ως πίδακας(σαν τα συντριβάνια στις πλατείες ένα πράμα) και έτυχε να είναι στο λάθος σημείο την λάθος στιγμή.
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
Πήγα το Σάββατο string ρε παιδιά τι ήταν αυτό το πράγμα τι μπάζα είχε μέσα ούτε μια ωραία κάτι χοντρές είχε έλεος μόνο στριπ δεν λέγεται αυτό για τελειωμένο κολομπαρο είναι.Ουτε απ' έξω πια εκτός και αλλάξει όλο το ρόστερ.
ναι , συμφωνω...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

20 του μηνός ανοίγει το Babylon
25 μου ειπανε εμενα...
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
Κανένα νέο από Athens Queens ? Το επισκέφτηκε κανείς εδώ ;
ναι , πηγα εγω... η ιδια κατασταση...τα κοριτσια μονα τους καθιστα , και τα αγορια μονα τους...σε δυο ωρες , ηρθε στο τραπεζι μου μια κοπελλα , χαχα
 

Verhofen

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
ναι , πηγα εγω... η ιδια κατασταση...τα κοριτσια μονα τους καθιστα , και τα αγορια μονα τους...σε δυο ωρες , ηρθε στο τραπεζι μου μια κοπελλα , χαχα
Ευχαριστώ για την ενημέρωση !
 
  • Like
Αντιδράσεις: scola
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Πήγα το Σάββατο string ρε παιδιά τι ήταν αυτό το πράγμα τι μπάζα είχε μέσα ούτε μια ωραία κάτι χοντρές είχε έλεος μόνο στριπ δεν λέγεται αυτό για τελειωμένο κολομπαρο είναι.Ουτε απ' έξω πια εκτός και αλλάξει όλο το ρόστερ.
Και πριν την καραντίνα έτσι ήταν.Σαν κωλομπαρο επαρχίας.
 

greeklovems

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
479
Κριτικές
17
Like
2.447
Πόντοι
1.191
Το βράδυ θέλω να πάω με την παρέα μου σε ένα στριπτίτζαδικο στην Αθήνα ξέρετε κανένα καλό που μαζί με το ποτό έχει και κάρτα για χορό είχαμε πάει στο Athens qouen και δεν είχε και δεν πιστεύω τώρα να δόσεις 5€ για χορό τριών λεπτών κατά την γνώμη μου δεν αξίζει
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Το βράδυ θέλω να πάω με την παρέα μου σε ένα στριπτίτζαδικο στην Αθήνα ξέρετε κανένα καλό που μαζί με το ποτό έχει και κάρτα για χορό είχαμε πάει στο Athens qouen και δεν είχε και δεν πιστεύω τώρα να δόσεις 5€ για χορό τριών λεπτών κατά την γνώμη μου δεν αξίζει
Καλα εσυ πιστευεις οτι μαζι με τον χορο θελεις να σου εχουν και καρτα για χορο.. Ξερω εγω ενα που εχει το ποτο 40 ευρω!!! Δεν γινονται αυτα που λες.. Θα πας σε μαγαζι θα παρεις ποτο και θα παρεις ξεχωριστα χορο... Ετσι ειναι..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom