Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Golden Queens ήμουν και χάλασα 65, έναν πριβε το 35 και δυο ποτά που την κέρασα
Απο ΠΟΛΥ εμπειρια σε τετοια θεματα (τηλεφωνα , εξω κλπ).
Θα πεις μια φορα να βγειτε απογευμα/βραδυ, χωρις φιλες σουξου μουξου. Αν δεις τιποτα σημερα δεν μπορω αλλη μερα ή τιποτα ναι να βγουμε και τελευταια στιγμη "αχ κατι ετυχε" , πες για αλλη μερα.
2 ειναι τα τινα ειτε θα σου πει 'ελα απο το μαγαζι να τα πουμε μωρο μου" ή θα σου ζητησει τιποτα λεφτα εξω για να σου κατσει, δηλαδη θελει λεφτα (95% πιθανοτητα) ειτε θα σε γουσταρει να περναει την ωρα της οποτε θα φας (5%).
Στη πρωτη περιπτωση αμα δεν σου τρεχουν απο το μπατζακι και δεν σε νοιαζει κατσε μακριααααααααααααααααααα δεν προκειται να ριξεις αν δεν ταισεις καλα , στη δευτερη ριξε οσο μπορεις.
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Εαν βγεις 1-2 φορες , και δεις οτι δεν ριχνεις την κανεις με ελαφρα.
Θελει πελατη να πιασει και εσυ θα μεινεις με τη Μαρια παλαμη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Λου Σιεν

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2016
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
224
Πόντοι
0
Συναγωνιστές καλησπέρα.
Η Συγγρού άνοιξε; Άλκα,Κίνκι Κάισα κλπ;
 

greeklovems

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιαν 2021
Μηνύματα
479
Κριτικές
17
Like
2.447
Πόντοι
1.191
Γειά σας καλά στριπτίτζαδικα που να είναι ανοιχτά Αθήνα ξέρετε κανένα ψάχνω με την παρέα μου να πάμε σήμερα σε ένα καλό έχουμε πάει μόνο στο Γκάζι τα δύο που έχει και θέλουμε να πάμε και σε μερικά άλλα
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
587
Κριτικές
8
Like
467
Πόντοι
306
Γειά σας καλά στριπτίτζαδικα που να είναι ανοιχτά Αθήνα ξέρετε κανένα ψάχνω με την παρέα μου να πάμε σήμερα σε ένα καλό έχουμε πάει μόνο στο Γκάζι τα δύο που έχει και θέλουμε να πάμε και σε μερικά άλλα
Καλησπερα... Στην Συγγρου εχει παρα πολλα τετοια μαγαζια...Πανω και κατω..
 

perrythejiger

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2014
Μηνύματα
15
Like
12
Πόντοι
0
Γειά σας καλά στριπτίτζαδικα που να είναι ανοιχτά Αθήνα ξέρετε κανένα ψάχνω με την παρέα μου να πάμε σήμερα σε ένα καλό έχουμε πάει μόνο στο Γκάζι τα δύο που έχει και θέλουμε να πάμε και σε μερικά άλλα
Καλη επιλογη ειναι και το Golden Queens..
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
686
Κριτικές
1
Like
1.319
Πόντοι
206
Θυμάστε οι παλιοί έναν ανώμαλο Πακιστανό υπάλληλο στο Rasputin που έπαιρνε μάτι στους χορούς; Διάσημος είχε γίνει στο Πανελλήνιο.
 

Adventure2022

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Θυμάστε οι παλιοί έναν ανώμαλο Πακιστανό υπάλληλο στο Rasputin που έπαιρνε μάτι στους χορούς; Διάσημος είχε γίνει στο Πανελλήνιο.
Τι μου θυμισες... Αν και οι πιο εντονες αναμνησεις την περιοδο "Rasputin" επικεντρωνονται στην Μπελλα!!! Τι κοριτσι ηταν η Μπελλα, καλα να'ναι οπου κι αν ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom