Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Τυποι επειδη προσωπικα εχω παει σε στριπ στο εξωτερικο,εχω να πω οτι τα στριπ της αθηνας ειναι μια χαρα.Και σε ποιοτητα(αν και σε πολλα δεν εχει τις υπερμουναρες οπως παλιοτερα)και σε ποσοτητα τα κοριτσια ειναι κομπλε..και σε θεμα τιμων και παροχων επισης.Να πω αντιπροσωπευτικα εξωτερικο πχ χορος απλος δεν υπαρχει σε πολλα(10Ε) αλλα μονο πριβε(60Ε)-3 τραγουδια φουλ στριπ οπου δεν επιτρεπεται να πιασεις τπτ!για χαμουρεμα,πιασιμο στηθους ή χουφτωμα ουτε καν!αν χουφτωσεις πρεπει να δωσεις εξτρα τιπ στη χορευτρια..για τα κερασματα για να σου κανει παρεα ξεφευγει το πραγμα καθως παιζουνε διαφορες βαθμιδες πχ 80-120-250Ε!!!Με 250 Ε περνας μια ωρα με τη χορευτρια πινοντας σαμπανια(χωρις χορο ή κατι αλλο!!!)Για εμενα απολυτη απατη.
Στην αθηνα μας τουλαχιστον εχει κανεις τη δυνατοτητα ''να βαλει το δαχτυλο στο μελακι'' με λογικο αντιτιμο.πχ χορος απλος 10 και σε μερικα 5,πριβε 50 και σε μερικα 35,μεγαλο πριβε 100 και σε μερικα 70 ειναι οκ πιστευω και οι παροχες ειναι σαφως ανωτερες καθως σε πολλα παιζει φραπες ή μπριζολα,ενω στον απλο χορο το χουφτωμα και το πιασιμο στηθους ειναι αυτονοητα.Να μην γκρινιαζουμε λοιπον,να εκτιμαμε αυτα που εχουμε..
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
620
Πόντοι
81
Τυποι επειδη προσωπικα εχω παει σε στριπ στο εξωτερικο,εχω να πω οτι τα στριπ της αθηνας ειναι μια χαρα.Και σε ποιοτητα(αν και σε πολλα δεν εχει τις υπερμουναρες οπως παλιοτερα)και σε ποσοτητα τα κοριτσια ειναι κομπλε..και σε θεμα τιμων και παροχων επισης.Να πω αντιπροσωπευτικα εξωτερικο πχ χορος απλος δεν υπαρχει σε πολλα(10Ε) αλλα μονο πριβε(60Ε)-3 τραγουδια φουλ στριπ οπου δεν επιτρεπεται να πιασεις τπτ!για χαμουρεμα,πιασιμο στηθους ή χουφτωμα ουτε καν!αν χουφτωσεις πρεπει να δωσεις εξτρα τιπ στη χορευτρια..για τα κερασματα για να σου κανει παρεα ξεφευγει το πραγμα καθως παιζουνε διαφορες βαθμιδες πχ 80-120-250Ε!!!Με 250 Ε περνας μια ωρα με τη χορευτρια πινοντας σαμπανια(χωρις χορο ή κατι αλλο!!!)Για εμενα απολυτη απατη.
Στην αθηνα μας τουλαχιστον εχει κανεις τη δυνατοτητα ''να βαλει το δαχτυλο στο μελακι'' με λογικο αντιτιμο.πχ χορος απλος 10 και σε μερικα 5,πριβε 50 και σε μερικα 35,μεγαλο πριβε 100 και σε μερικα 70 ειναι οκ πιστευω και οι παροχες ειναι σαφως ανωτερες καθως σε πολλα παιζει φραπες ή μπριζολα,ενω στον απλο χορο το χουφτωμα και το πιασιμο στηθους ειναι αυτονοητα.Να μην γκρινιαζουμε λοιπον,να εκτιμαμε αυτα που εχουμε..
Φραπες και μπριζολα που παιζουν φιλε και τι τιμες; Επιπλεον παιζει κανενα ανοιχτο μαγαζι πλεον; Εχει χορους ή στη μουγκα;
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Μην μπερδευετε το εχει κρεβατι "πανε ολοι" με το εχει κρεβατι αρα οποιος λεφτας μπορει εχει να παει.Απλα απανταω σε καποιον που δηλωσε το αλκα στριπ, οχι δεν ειναι ουτε αυτο στριπ. Το καθαρο στριπ οντως οχι απλα δεν αγγιζεις αλλα τις μαζευεις κιολας αν κανεις κινηση, ασχετα πως μας αρεσει εδω Ελλαδα εμας να ειναι (στριπ/κωλομπαρο). Στο καθαρο στριπ η αλλη τα βγαζει ολα , εσυ δεν ακουμπας πουθενα , κανει οτι γουσταρει στο προγραμμα της , τριβεται ανελεητα για να σε φτιαξει να γουσταρεις. Μονο αν σε αφησει για το χ/ψ λογο απλωνεις χερι (γιατι σε γουσταρει, γιατι ετσι θελει,γιατι σου ειπε τοσα για να χουφτωσεις κλπ).
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Νταξει όσοι το λέμε εννουμε στριπ καθαρό σε όλα. Τώρα αυτό που λες σε πολλές περιπτώσεις ισχύει φίλε αλλά αν σκεφτείς ότι το μόνο που αλλάζει είναι ότι είναι καθαρό στριπ όπως αλλά του εξωτερικού με τη διαφορά ότι πιάνεις κλπ αλλά σε στριπ. Αυτό για εμένα μετράει θετικά φυσικά νομίζω για όλους. Όσο για τους εξωτικού φίλε κάποια που έχω δει Αμερική φενονται τρελά!!
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
Νταξει όσοι το λέμε εννουμε στριπ καθαρό σε όλα. Τώρα αυτό που λες σε πολλές περιπτώσεις ισχύει φίλε αλλά αν σκεφτείς ότι το μόνο που αλλάζει είναι ότι είναι καθαρό στριπ όπως αλλά του εξωτερικού με τη διαφορά ότι πιάνεις κλπ αλλά σε στριπ. Αυτό για εμένα μετράει θετικά φυσικά νομίζω για όλους. Όσο για τους εξωτικού φίλε κάποια που έχω δει Αμερική φενονται τρελά!!
δηλαδη ? τι εχεις δει Αμερικη ?
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
4
Like
435
Πόντοι
281
μαθαμε αν εχουν μουσικη ή όχι;
πηγε κανενας τελευταια σε γκολτεν ή αθενς (ακομα κλειστο;);
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
μαθαμε αν εχουν μουσικη ή όχι;
πηγε κανενας τελευταια σε γκολτεν ή αθενς (ακομα κλειστο;);
Όσα μπορούν να ελέγχουν την κατάσταση έχουν. Αν πχ κάποιο είναι παράμερα, έχει τσιλιαδόρο για να ενημερώνει κτλ, έχουν μουσική χαμηλά. Δεν έχουν όμως πρόγραμμα. Δε θα αναφέρω φυσικά εδώ ,ονόματα μαγαζιών που "παρανομούν"
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
4
Like
435
Πόντοι
281
προγραμμα εννοεις χορους στην πιστα και show ;
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
δηλαδη ? τι εχεις δει Αμερικη ?
Ε ρε φίλε δεν έχω πάει για αυτό και έγραψα φενονται γιατί απλως φώτο και τέτοια έχω δεί αλλά ο χώρος είναι τρελά... Αυτόμ πολύ λουσα πολύ τρελός χώρος και πίστα άπειρες κοπέλες. Επίσης ερώτηση. Ξέρει κάποιος τι θα γίνει τελικά με το καινούργιο Αλκατράζ που λένε ότι θα ανοίξει; Είδα στο νήμα ότι είχαν πει ότι θα μαζέψουν παρα πολλές κοπέλες και γενικά θα ναι κάτι τρελό
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.043
Πόντοι
5.946
καλησπέρα,
ξέρει κανείς ποιά είναι ανοικτά ?
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom