Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.831
Πόντοι
7.185
καλή ερώτηση. Λογικά τα μέτρα είπαν χωρίς μουσική, δύσκολο να έχει τελικά μουσική
Μόνο την φώτο έχω στην διάθεση μου, αν δεν βαριέσαι , έχει τηλέφωνο κάνε τους μια ερώτηση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

thanasakis132

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
golden bournazi μάγκες έφυγα με κορονοιο συν 3 κοπέλες βγηκαν θετικές..έχετε τον νου σας
 

pantso1970

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2014
Μηνύματα
99
Κριτικές
7
Like
196
Πόντοι
280
golden bournazi μάγκες έφυγα με κορονοιο συν 3 κοπέλες βγηκαν

golden bournazi μάγκες έφυγα με κορονοιο συν 3 κοπέλες βγηκαν θετικές..έχετε τον νου σας
Λογικό με 40000 κρούσματα καθημερινά κ ειδικά όταν οι πελάτες είναι ανεμβολίαστοι έχουν τεράστιο κίνδυνο να νοσήσουν πολυ βαριά το ίδιο κ οι κοπέλες
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.764
Κριτικές
56
Like
6.154
Πόντοι
11.836
μάλλον θα το πάνε έτσι:

1641164500948.png

και λογικά με μειωμένο προσωπικό
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Tυπε απαγορευεται η μουσικη λογω covid! Μονη λυση για τη διεξαγωγη των shows ειναι να βαρανε παλαμακια οι πελατες οσο χορευει η κοπελα στο στυλο για να δινουν το ρυθμο.Κ φυσικα στους χορους θ αναλαμβανει το ρολο αυτο ο σερβιτορος για να μπορεις να χουφτωνεις..Με το καταλληλο αντιτιμο φυσικα!
 

scola

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2021
Μηνύματα
143
Like
153
Πόντοι
1
Ενταξει το Γκολντεν , με τα αλλα τι γινεται ? Υπαρχει καποια πληροφορηση ποια ειναι ανοικτα και ποια κλειστα?
 

thanasakis132

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Λογικό με 40000 κρούσματα καθημερινά κ ειδικά όταν οι πελάτες είναι ανεμβολίαστοι έχουν τεράστιο κίνδυνο να νοσήσουν πολυ βαριά το ίδιο κ οι κοπέλες
3 κοπέλες που έπιασα κουβέντα είναι ανεμβολιαστες?‍♂️
 

GrStallion

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
151
Like
146
Πόντοι
1
Ενταξει το Γκολντεν , με τα αλλα τι γινεται ? Υπαρχει καποια πληροφορηση ποια ειναι ανοικτα και ποια κλειστα?

Και στο Dream ανοιχτά μέχρι μεσάνυχτα (η και παραπάνω αν έχουν μείνει πελάτες!)
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Το Γκόλντεν ρε παιδιά δεν είναι στριπ κλαμπ κωλομπαρο είναι.
Σιδερένια τραπέζια και καρέκλες σαν μπουζουξιδικο που σερβίρει πατσά στη σκάλα Ωρωπού οι κοπέλες και αυτές δεν είναι στρίπερς απλα κουνάνε τους κώλους τους άτεχνα και στην πίστα δεν ξέρουν να χωρέυουν και έχουν και την άλλη την φαντασμένη από το ικσταγραμ που την έχετε κάνει θέα να πουλάει μούρη ενώ είναι πολύ κάτω του μετρίου σε όλα. Τωρα το ότι ο κόσμος θυμίζει 5ημερη λυκείου οι περισσότεροι θα το ξέρετε... Όλο κάτι καγκουρες πιτσιρικάδες που πάνε να κάνουν τη πλάκα τους. Το ότι είναι πολύ κάτω οι τιμές δεν είναι τυχαίο. Το μόνο που κάνουν καλό είναι το λιβε σόου. Αυτό το πραμα δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με στριπ κλαμπ για εμένα τουλάχιστον...
Εννοείτε δέν κατακρίνω όσους πάνε και όσοι πάνε περνάνε μια χαρά δε θέλω να κάνω δυσφήμηση απλώς μια διευκρίνιση ότι αυτό το πραμα είναι ένα κωλομπαρο ασχέτως με το αν αυτοί που πάνε περνάνε καλά και τους αρέσει.
Μη μπερδεύετε την πουτσα με την βούρτσα.
 

Πεοντιρας

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2018
Μηνύματα
128
Like
185
Πόντοι
1
Το Γκόλντεν ρε παιδιά δεν είναι στριπ κλαμπ κωλομπαρο είναι.
Σιδερένια τραπέζια και καρέκλες σαν μπουζουξιδικο που σερβίρει πατσά στη σκάλα Ωρωπού οι κοπέλες και αυτές δεν είναι στρίπερς απλα κουνάνε τους κώλους τους άτεχνα και στην πίστα δεν ξέρουν να χωρέυουν και έχουν και την άλλη την φαντασμένη από το ικσταγραμ που την έχετε κάνει θέα να πουλάει μούρη ενώ είναι πολύ κάτω του μετρίου σε όλα. Τωρα το ότι ο κόσμος θυμίζει 5ημερη λυκείου οι περισσότεροι θα το ξέρετε... Όλο κάτι καγκουρες πιτσιρικάδες που πάνε να κάνουν τη πλάκα τους. Το ότι είναι πολύ κάτω οι τιμές δεν είναι τυχαίο. Το μόνο που κάνουν καλό είναι το λιβε σόου. Αυτό το πραμα δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με στριπ κλαμπ για εμένα τουλάχιστον...
Εννοείτε δέν κατακρίνω όσους πάνε και όσοι πάνε περνάνε μια χαρά δε θέλω να κάνω δυσφήμηση απλώς μια διευκρίνιση ότι αυτό το πραμα είναι ένα κωλομπαρο ασχέτως με το αν αυτοί που πάνε περνάνε καλά και τους αρέσει.
Μη μπερδεύετε την πουτσα με την βούρτσα.
Κανενα δεν ειναι στριπ φιλε μου, τετοια μονο στην Αμερικη υπαρχουν με κανονικες χορευτριες κλπ.Εδω εχουμε μπουρδελα/κωλομπαρα που πανε για να πιασουν ενα κωλο.
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Κανενα δεν ειναι στριπ φιλε μου, τετοια μονο στην Αμερικη υπαρχουν με κανονικες χορευτριες κλπ.Εδω εχουμε μπουρδελα/κωλομπαρα που πανε για να πιασουν ενα κωλο.
Νταξει φιλαράκι ισχιει αλλά και εδώ έχουμε κάποια καλα. Για Αμερική δεν υπάρχει μπάτζετ ??
 

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Νταξει φιλαράκι ισχιει αλλά και εδώ έχουμε κάποια καλα. Για Αμερική δεν υπάρχει μπάτζετ ??
Καλά ποια θεωρούνται γιατί σε κάποια που έχω πάει κωλομπαρα θυμίζουν
 

Tassos Pentazos

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2020
Μηνύματα
78
Like
98
Πόντοι
0
Τελικά πήγε κανείς ή απλά κάνετε τους φανταστικούς ξερόλες; Έως τα μεσάνυχτα πήγαμε κλπ. Ποιες και πού δουλεύουν και τί είναι ανοιχτό και πότε

Αν ξεκινήσω τώρα σε 30' θα ξέρω πιο πολλά
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Καλά ποια θεωρούνται γιατί σε κάποια που έχω πάει κωλομπαρα θυμίζουν
Εε πολλά φιλαράκι... Και μάλιστα για να μην πω για αυτά που αρέσουν σε εμένα ποιο πολύ και να είμαι δίκαιος θα σου πω για το κινκι για το οποίο δε πατάω και έχω πει κακά πράγματα στο παρελθόν αλλά δε μπορώ να σου πω ότι ο χώρος θυμίζει κωλομπαρο...
Είναι ένα στριπ κλαμπ ανεξάρτητα από το αν λειτουργεί καλά σε κάποιος τομείς η όχι. Ωστόσο αν μου πεις πόσα έχουμε στην Αθήνα θα σου πω ότι έχουμε το πολύ 5 στριπ κλαμπς και εγώ πρωσοπικα δεν έχω βρει 5 που να είναι καθαρόαιμα στριπ κλαμπς και όχι κωλομπαρα αλά πιστεύω θα μου έχουν ξεφύγει ένα δύο. Χάρηκα που τα είπαμε φίλε να είσαι καλά και ας ελπίσουμε να τελειώσουν αυτά σύντομα να ξανά αμοληθουμε
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
Χθες πήγα καρφωτος στο toys και πήρα τα τρία μου αφού και αυτό βρέθηκε κλειστό . Συνάδελφοι περνάν τηλέφωνο να δουν τι γίνεται αλλα μάλλον δεν απάντησε κανείς. Κατάφερε ο Μήτσος με τον Τάκη να γαμησει τελείως την ήδη ξεκολιασμενη αγορά ... Μπράβο!!
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.888
Πόντοι
3.846
Κανενα δεν ειναι στριπ φιλε μου, τετοια μονο στην Αμερικη υπαρχουν με κανονικες χορευτριες κλπ.Εδω εχουμε μπουρδελα/κωλομπαρα που πανε για να πιασουν ενα κωλο.
Δηλαδή το Αλκα που ανήκει;
Γιατί δεν είναι τίποτα από αυτά που λες.
Καθαρά στριπ είναι.
 

Alverto

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2021
Μηνύματα
559
Κριτικές
27
Like
2.121
Πόντοι
2.596
Δηλαδή το Αλκα που ανήκει;
Γιατί δεν είναι τίποτα από αυτά που λες.
Καθαρά στριπ είναι.
Αυτό ίσως παραμένει το μόνο που είναι στριπ
Όλα τα υπόλοιπα ούτε έχω καταλαβει σε τι κατηγορία ανήκουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom